• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Bavíte se tu o židličkách, tak my máme Baby Point Fábula, a je super, děcka u nás čekají ve frontě, že jo Barčo??? :grinning: :grinning: :grinning:

Kal, ty jses tu taky, no to koukám kolik známých tváří tu vidím a gratulace k přestěhování, kde vlastně ted jste, jestli chces, tak mi napis IP :wink:
3. čer 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katerinka :slight_smile: no to koukám :sunglasses: jedeš s námi na výlet?
3. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal kde ted bydlš už ne v líšni?

jj holky fábula je super papame v ní u katerinky :slight_smile: jde polohovat
3. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco, ty znáš Kal, jo? no se picnu, Brno je fakt malý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barci, já jsem ted sem vlítla, takže nevím, jakej výlet, jsem tak trošku vtěrka ne??? :grinning: :grinning:

Dobrý den, budu tady bydlet, kufry mám za dveřmi a postel chci u okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne v poho kat bereme tě mezi nás a kal z nám jen odsud :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katerinka - vítej mezi námi

někdy na příští týden (snad) plánujeme výlet vlakmo do Slavkova :wink: tak se klidně přidej(te) - bude nás víc, nebudem se bát nádražáku nic :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
KATERINKA-ZALOŽILA JSEM NOVÉ ALBUM :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči - pěkné fotečky - Terezka je hezoučká :slight_smile: a už má i ženicha :dizzy_face: a co ten váš kočárek???
3. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barci, pěkný fotky, ale kurnik teta, nemůžeš náš fotit, když má me uklízenou tu kuchyn, takhle všeci vidí ten bordel :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani-kočárek jsem poslali na reklamaci tajk čekáme a koupili jsem golfky :slight_smile:
3. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, díky za uvítání, no my se sem snad vážně nenápadně vetřem :wink: :grinning:
3. čer 2009 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - klidně se "vetřete" :slight_smile:

jsem nějak dlooouho krmila :fearful:
no nic - jsem vyhazována mm - dere se k PC. tak dobrou noc :slight_smile:
3. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky . tady se to teda rozkecalo...
Marci - dokud neseděla tak jsem se jí pokoušela krmit na mém klíně... ale to naše krmení moc za řeč nestojí..
a teď potichu abych to nezakřikla... jsem po víkendu byla tak vyfluslá že jsem řekla mm že hlídá na noc on a on lapl postýlku přidělal tam postranici a odnesl ji do vedlejšího pokoje tři noci tam s malou spal. První že byly vzhůru cca 5 x pláč a pod... ale donesl ji po jídle v deset večer až v šest ráno.
Další den ji akorát jednou přebalil a zbytek prospala to samé i třetí den. Čtvrtý den spal v ložnici a za malou jsem chodila já... dala si jídlo po koupání, pak ve čtvrt na dvě a další ve čtvrt na pět a v půl osmé vstávala....
Prostě jak mě malá uvidí chce jíst. Takže noční služby bude muset mít asi mm. :grinning:
A to jsem ji v noci kojila co chvíla a hlavně při spaní leze takže jsem ji lovila po celé posteli. Tohle to nám prošlo až náramně snadno, oba se nestačíme divit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo s tím výletem do Slavkova... Katzi... bohužel v tebou zvolený čas zrovna nic nejede :sweat_smile: (spěšný - znamená minimum zastávek)
jede z Brna ve Slavkově je 9:28 - 10:50 Spěšný, 10:14 - 10:50, 11:28 - 11:53 Spěšný, 12:14 - 12:50, 13:28 - 13:53 spěšný, 14:14 - 14:50
a zpět 10:07 - 10:33 spěšný, 12:07 - 12:33, 13:13 - 13:48, 14:07 - 14:33 Spěšný, 15:13 - 15:48, 16:07 - 16:33 Spěšný

Bohužel s počasím netuším kdy. A jediný den který z naší strany je pasé je pátek...
4. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci s tím barevným krmením mně vždycky dostaneš.. :grinning: to sou story, to bys mu měla zapisovat. :grinning:
4. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani: tak super s těma nocema. No chce to asi se fakt obrnit na pláč a hlavně VYDRŽET! My to zatím odložili o měsíc :wink: Jsem se teď dívala a mě by asi nejlíp seděl autobus - přece jen tam vím, že s kočárem prolezu dveřma a jede v 11.20 (výjezd z Brna) a hned první zastávka v 11.40 je Slavkov. Kdybyste tam už byly, my bysme vás tam někde našly. Mě totiž Adeli tak do těch 10 - 10.30 spí a jak bych ji budila na výpravu dřív, tak by byla zpruzenost jistá:slight_smile:

Jani: neva, že bych nejela s tebou vlakem? Vás se tam stejně chystá víc tím vlakem, tak bys v tom nebyla sama. Nebo nechceš jet kdyžtak taky raději busem?
4. čer 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko, to je u nás stejný, jak mě David v noci uvidí/ucítí je to v prčicích, škube ze mě oblečení, tahá mě za vlasy, plive po mě dokud si to mlíko nevydobyde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM je ochotnej ho umravňovat tak do půlnoci, pak už se teda potřebuje vyspat. Takže od půlnoci začínají Dejvulínovi hody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera na mě doktorka koukala jak na blázna že ho kojím i 10 krát denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my zatím můžem příští týden každý den.
4. čer 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

kat no jo jsem tady :slight_smile: Přestěhovali jsme se do slatiny :wink:

Koukám, že plánujete výlet, to my ve čtvrtek nemůžeme, máme plavčo
4. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My můžeme taky každý den, nemusí to teda být pátek to bývá často MM doma a je mám od Dejva oraz:slight_smile: My taky přijedem busem, ten mi zastavuje přímo před vchodovýma dveřma do baráku:slight_smile: Ještě teda zvážím zda si troufnu i s kočárem nebo jenom s manducou.
4. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:my sice máme čtvrtky volný,ale já si vlakem netroufnu.Ještě jsme ani nejeli MHD.Do jogušky bych šla,ale tohle si necháme ujít.

Kal:jak se bydlí v novém?
4. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci bydlí se dobře, jen to tu musíme pořádně zabydlet
4. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:jak nakonec děláš tu kaši?

Kal:to bude za chvilku:wink:A co sousedi,dobrý?
4. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dívala jsem se teď na předpověď počasí a relativně nejlíp by mělo být v pondělí a úterý
4. čer 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko jakou kaši myslíš?? Večerní??
Zatím dávám rýžovou, kukuřičnou, jáhelnou...
Vařím z bio vloček v kojenecké vodě, předem namáčím. Do kaše přidávám tak panáka odstříkaného mlíka.
4. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:díky,myslela jsem tu večerní.
4. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak my byli dneska u dr.na kontrole a 67,5 cm a 6,97 kg. mně se to zdá málo, ale dr.říkala, že nikdy nebude puclík a že at se nedivím, když ji krmím dietně a mám prý už nasadit omáčky :grinning: , tvaroh ochucený a pribináky, tak jsem dneska koupila pribinák a zblajzla ho celej. taky dr.říkala, že nemá čas zhubnout, že je měsíc motoricky napřed, ael stejně bych ráda, aby mi víc přibývala :frowning2:
4. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Katy, napadlo mě, že tolik kočíků do vlaku asi ani nevezmou :confused: takže klido pojedem s vama autobusem - nám je to putna - dopravní prostředek jeden jak druhej - když je to jen na necelou hodinu - poho :wink:

tak mm jde ve ČT do práce - takže bychom mohli :wink:

jen nevím, jaké má být počasí.

Beti, tvaroh a pribináky??? Vždyt to se do roka nemá vůbec jíst - je tam moc bílkovin - prckové na to nemají pořádně vyvinuté ledviny :confused: :confused: :confused: a jinak váhu a míry máte pěkný - Verunka je menší, ale v poho :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:taky čumím na ten tvaroh. Do roka se to nemá jíst,přesně,jak píše Janča.Zbytečně to dítě zatěžuje.Kašli na to.Prostě doma budeš mít modelku :grinning:
4. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek