• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Tak mi byli u doktora včera - 79 cm, 8,59 kg, vejce, tvaroh, pribiňáky, smetana atd. do roka "zakázany", zato jsem si vyslechla hlod typu "od 10. měsíce je MM nekvalitní, dávejte pak UM" - no to určitě!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Verunka teda bude asi fakt modelka :slight_smile: Dejvík se hlásí do fronty ženichů :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Jani: OK. Tak zbývá jen domluvit ten den :slight_smile:

Beti: není vaše doktorka ze staré školy? Dřív se ty probiňáky a tak dávaly, ale teď se to nedoporučuje. Spíš třeba bílej jogurt a tak. Jinak Adeli měla na 8. měsíční prohlídce: 70cm a 7600g. Ale myslela jsem, že bude mít víc, jako modelka rozhodně nevypadá. Tvářičky má pěkně naducaný :grinning:
5. čer 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje kamarádka to taky dává,je to její věc,ale já bych to prostě nedala.A hlavně si myslím,že na takové neduhy jako jsou pribiňáky je vždycky času dost:wink:

Tak jsem včera poprvé dělala kaši,ale tu dětskou a nechápu,proč tam vůbec píšou dávkování,když to podle toho pořád vypadá jako mlíko a ne kaše :angry: Dneska asi zkusím tu domácí,jak dělá Marci.Jen musím sehnat ty vločky.
5. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
beti to máš teda fakt modelku mi máme v pul roce 72cm a 7100gramů :slight_smile:
s pribinákama bychtaky počkala spíš bílí jogurt je dobry smíchaný s přesnidávkou a třeba rozmělněný piškotky :slight_smile:

jana.sun-a kdo pojede semnou vlakem??? :slight_smile:

holky jak se přesně děla ta kaše z vloček napište prosím postup díky :slight_smile:
5. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

holky tak co ten Slavkov ve čtvrtek - kdo byste teda jely???? pisněte, at se kdyžtak s Brňačkama domluvíme, kdo a jak pojede, ju!!!! :wink:

Barci - vlakem podjede právěže hafo lidí, ne? Katrinka nejede?

my zas za chvila valíme na chajdu, tak su tu jen na chvilu. tak pa pa a užite si prima víkend :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé betinko, barunka neměla pribiňáka ani tvaroh doteď a ještě chvilku jí to nedám, stačí bílej jogurt, zkus ještě počkat, to vypadá, že jsme se na tebe tady všechny sletěly, ale myslíme to dobře :wink: :slight_smile: :slight_smile: a míry má verunka krásný :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo já dělám kaši z rýžových vloček, kukuřičné krupice nebo jáhlových vloček a to tak, že vločky předem namočím v kojenecké vodě (jáhlové spařuji, ostatní ne), nechám nabobtnat (několik hodin), večer ten hrnek vyliju do kastrůlku přiliju trochu kojenecké vody a vařím do kašové konzistence, vyliju do mističky, přiliju panáka MM, nechám zchladnout a je to :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my ve čtvrtek kdyžtak můžem. Ale musím teda říct, že se začínám tak dlouhého výletu v kočáru bát. Po včerejší procházce v přírodě, která byla z větší části promrčená :angry: No už jsem jednou řekla, že jedu, tak to nebudu měnit. Adel má poslední šanci se polepšit, jinak s ní do toho už příště nejdu :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsme zpět z chalupy.

tak zatím do Slavkova jedem já a Katy a Barča (?)...dobrý, na to, že jsme všechny z Brna :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víkendy máme poslední dobou pracovní - tak nestíhám....
Na každej pád, pokud to nebude pátek. Tak do Slavkova jedem :wink:

Beti nestačím valit oči.. Nám dr. zakázala alespoň do roka cokoli co obsahuje klasický mlíko v jakékoli podobě i kdybych jí to chtěla v něčem vařit tak tam mám šupnout moje, nebo UM.... Asi co doktor to jinej názor. :sweat_smile:

Doufám že to nezakřiknu - úspěšně pokračuje naše válečné tažení v noci. Malá včera usnula v osm, a probrala se v pět ráno. Mezitím jsem ji slyšela jednou zakňourat a toť celé.... :pensive: :dizzy_face: Jsem nadšená. Ani jsem tak velkej úspěch nečekala.
A kupodivu i přes to houby jezení, jí ode mne tak 4-5 x v průběhu 24 hodin, takže jí ty trošky nejspíš stačí, ač se všichni tváří že skoro nic nejí a kolik moc toho jiné děti stáhnou na posezení .. :sweat_smile: No na každej pád, vypadá napapadě, takže trávit určitě má co. :grinning:
7. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

Marci no já teda čučím co je to za novinku. Už z více stran jsem slyšela, že dr. řekla, že po nějaké době není MM kvalitní :confused: vážně valím oči :confused:

Beti hezký míry :slight_smile:

Jani jak jste si to užili na chatě?
8. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

Tak se nám to s výletem krapet komplikuje: to čelo se mi blbě hojí, tak mi tchýně která dělá na poliklinice doporučila laser na rychlejší hojení a objednala mě tam tento týden 5x po sobě, bohužel to šlo vždy jen v 11.30. Takže jak jsem plánovala výjezd z Brna v 11, tak to nepůjde. Vidím to tak, že bysme za vama s Adel mohly dojet případně až odpoledne. Vzala bych si na vás některou telefon (Jani?:slight_smile: a brnkla potom na jak dlouho to tam ještě vidíte. Ale ono má být stejně i nic moc počasí, tak bysme to kdyžtak mohly operativně změnit na jogušku v Brně :slight_smile:

Lani: teda ty noci - fakt čirá závist :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi to je blbý, tak snad ten laser rychle zabere.
8. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal: díky :slight_smile: Až takový drama to zas není, ono by se to zatáhlo časem i samo, ale když je ta možnost, tak to využiju :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak si to laserování užij :wink:

no, počasí dle dneška nic moc, ale kdo ví, jak bude ve čtvrtek. Joguška by byla fajn, ne???
stejně se na ten Slavkov jaksi nikdo nechytá :confused: asi ho necháme na někdy, až bude venku fakt dýl hezky, ne????
prý se má od půlky června oteplovat - teda jsem zaslechla :wink:
takže příští týden budeme mít na chatě ještě asi hnusně a pak to bude dobrý :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :confused:

Marky, měli jsme se dobře - vždy je tam líp než v paneláku. ale tentokrát nám počasí moc nepřálo, udělalo se pořádně hezky, až když jsme odjížděli :rolling_eyes:

Lani, gratulace k těm nocím. jen tak dál :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
myslíš, že bys s náma ještě tento týden zvládla jogušku??? donesla bych ti tam konečně ty savičky :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to je jasný, že na chatě je líp než v paneláku :wink:
8. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Slavkov bychom tento týden zvládli, ale počasí nevím, nevím..... to nevypadá moc na vyvalování na dece. :unamused:
8. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci a jogušku nezvládnete??? :sweat_smile:

Kal, no v zimě, když jsme se tam prodírali závějema a pak ještě čekali, než se chalupa vytopí, tak jsem na vyhřátej panelák vzpomínala :grinning: ale pro mm je to taaaak velkej relax, že co bychom pro něj s Matym neuděli, aby si jednou za 14 odpočinul, páč jinak je furt v práci :frowning2:
8. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dáme ve čt jogušku? My bysme případně mohly dorazit by voko kolem druhé.
8. čer 2009 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych dala - však kdo bude chtít dojet, tak dojede a když tam dorazí málo lidí,tak se můžem zas vydat i někam jinam. Rezervačku bych nedávala - beztak se nás tam tolik nesejde - ale aspon přibližně bych určila hodinu, v kolik se tam sejdem, aby tam "pozůstalí" nemuseli pak bůhvíjakdlouho čekat, jestli nááááhodou ještě někdo nedorazí :sweat_smile:
8. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to je snad jediná nevýhoda chaty v zimě. Ale zase v létě je připravená kdykoliv :wink: teda pokud není velká zima.

Holky jak jsem psala, my máme ve čt plavání, chodíme na půl 2, takže to bohužel nedáme. Dorazili bysme hodně pozdě :frowning2: škoda
8. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal a kde máte plavčo? můžete dorazit před tím, ne :wink:
8. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda někdy jindy...
Jogušku nedávám - mm jede ve čtvrtek k zubařovi - takže potřebuje auto on. A cestovat odsud do brna je skoro hodina a půl možná i dvě když připočtu šalinu jedna cesta......
9. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to vypadá jen na nás dvě na sraz :sweat_smile: Nevíš - nejdou někdy někam pylouši, že bysme se mohly třeba kdyžtak i přifařit k nim :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani plavčo máme na Polní.
9. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si na cestu do Brna autobusem a pak šalinou taky netroufám.....V sobotu jsem to zkusila poprvé bez kočáru v manduce, ale měla jsem to jištěné z druhé strany, že v nouzi dojedu aspoň do slatiny a tam už MM přijede autem. Nakonec jsme teda dojeli až do Líšně, ale hodně tomu pomohlo, že Dejvík na začátku Brna v manduce usnul - předtím z ní vyskakoval, vyřvával, sundával si ponožky, házel je po autobuse, plival kolem sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kal, vy už nechodíte do Fílie?
9. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci do Filie už nechodíme, protože tam to bylo pořád dokola a nic se tam pořádně nenaučil. Tady už plave sám jen s pomocí destiček na rukách :dizzy_face:
9. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal: a na té Polní je co za plavčo? Jako jak se to jmenuje? Taky jsme chodili do Filie a taky budeme chtít změnu až zas začnem chodit :wink:

Marci: naprosto chápu :slight_smile: Já taky vždycky čekám při našich výpravách co zas bude Adeli vyvádět - rozhodně ale vím, že nebude klidně sedět v kočárku a tiše koukat kolem sebe :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Marci co vy a noci? Zkoušíte pořád nějaké odvykačky? U nás žádná sláva. Teď se ale zas chystám na další pokus - budu u mojí mamky na týden, tak jsem odhodlaná třeba celou noc nespat, ale mlíko nedat.A přes den využit trochu mamčiné pomoci.
9. čer 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk my jsme zatím ve Fílii spokojení, ono je dobrý tam občas protočit instruktorky, my už jsme jich vyzkoušeli asi 6, každá to dělá trochu jinak, takže se máme pořád co učit, teď jsme třeba nahrazovali nějaké lekce s pokročilejší skupinou, takže tam bylo taky hodně inspirace.
Katzi, noci = jedna velká tragédie, vzdala jsem to, kojím když začne mrčet, spí se mnou, tak se k tomu aspoň nemusím zvedat. Dnešek byl ale obzvlášť vydařenej, protože celou noc vrčel jak startující motorka, nevím co to jako mělo znamenat. Ve 2 se teda vykadil na nočník, tak jsem si myslela, že už bude klid, ale ještě hodinu ze spaní túroval, pak teda odpadl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek