• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
autor
ahoj holky,

test jsem dělala, v současnosti naštěstí negativní.

zato jsem psychicky úplně v pr...marci, jsem ráda, že alespon tato kašina Davídkovi chutná. Veruš mi ted zase 3 dny nechce příkrmy (zeleninku)k obědu a má zvýšenou teplotu, tak jak jdeme zítra k rd.na kontrolu v půl roce, tak uvidíme a zeptám se jí. jinak s těma nocma, já už nemůžu a z toho pramení moje deprede, malá opět vstávla tak 10x a více a budto kojím anebo ji dám dudák, ale většinou plače ze spaní, tak se jí snažím uklidnit. dneska jsem plánovala, jak ji nakoupím dárky a udělám dort a jsem tak vyřízená, že jen od rána bulím :frowning2: snad to přejde, na tohle buzení se taky chci zeptat dr.protože dřív nebo později skončím v blázinci
1. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betinko, drž se. To je hrozný!!! nemůže si třeba vzít manžel dovču a trochu ti s malou pomoct, aby ses aspon přes den vyspala? Vždyť takhle to fakt dál nejde - jestli zkolabuješ, tak se stejně bude muset postarat on!!!
Je fajn, že aspon ten test je negativní!!! :zipper_mouth:

Marci, tož jsem si Dejvíka představila a taky mě to rozesmálo - je to takový neuvěřitelný filuta!!! FAkt se nedá nijak obalamutit :grinning:

Jadvi, zatím to kupuje mm - a donesl vždy jen jablečný nebo meruňkový Hamánek - jiné neslazené nedonesl, tak předpokládám, že jiné druhy nemají - ale úplně přehled nemám :frowning2: musím někam do obchodu vyrazit a prozkoumat to! Nevím, jestli jsi u Dr. dostala takovou tu brožurku od Hami, ale mají tam přehled výrobků a tam mají "první lžičky Hami" jablko a hrušku a pak kombinace jablko+mrkev, hrušku+banany, broskev a meruňku - tak jsem to vyčetla v te brožuře :slight_smile: - a Hami mi přijde kvalitní :wink: Já šla včera u nás do Alberta a tam měli mít v akci Hamánky - samozřejmě tam byly prázdné regály a u nich jen cedulky s cenami!!! :angry: takže jsem si opět přehled neudělala!!! Mě pěkně se.ou!!!! :rolling_eyes:
1. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, drž se. Je to hrozné. Jak píšou holky, nemůže pomoci manžel? Musíš si nějak odpočinout.
Marci, díky za radu, vyzkouším to.
1. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti tak to jsme na tom úplně stejně, já jsem v pr.... nejen psychicky, ale hlavně fyzicky - fakt děsný!!! Kdy tohle dospím???
1. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, držte se. je mi to moc líto, ale musí se to zlepšit.
1. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vydržte snad prckové dostanou rozum dřív než se z toho zblázníte :slight_smile: , kdyby to šlo poslala bych Vám pár hodin našeho noční spánku - ale jen na pár týdnů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Beti, snaž se být co nejvíc v pohodě (vím,že se mi to radí, když mi spíme od cca 18.00 - do 6.30 hodin, každý den a já si tohle vlastně neumím ani představit), ale verunka tu nervozitu z tebe vycítí a pak bude taky podrážděná, mám to vyzkoušený, zkus manžela :frowning2: na výpomoc.

jani,sun díky, já kupuju od Hippu, Hamé i Hami bio i nebio a všude je cukr, myslela jsem, že máš nějaký spešl :wink: Elli mooooc chutnají.
1. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi, spešl mám jen vyrobené od mamky jablečno-broskvové domácí :grinning: A ty neslazené jablečné nebo meruňkové od Hamé jsou s cukrem? To jsem něco přehlédla :unamused:

Marci, Beti, chjo, kéž bychom vám mohly nějak pomoct - ale asi je to fakt na vašich manželích, připadně jiných příbuzných. Marci - a Dejvík pije i přes den co 2 hodiny? Holky, hlavně se prosím vás ozvěte a nechte si pomoct od blízkých - přeci není v ničím zájmu, abyste zkolabovaly!!!! :fearful:

Míšo - zítra budu asi taky na Vaňkovce, tak se budu rozhlížet, jestli tě tam neuvidím :slight_smile: Mám tam sraz s holkama z práce - v PRAHu - ale už kolem 11 h.
1. dub 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, Beti, drž se, určo se to musí někdy zlepšit :unamused:
Neslazený přesnídávky jsou Hami, Sunárek, Frutapura (to je sice dost drahý, ale je tam hodně vysoká dávka čerstvýho ovoce)...
1. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Jani a nechceš se tam zdržet?
1. dub 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši, uvažuju nad tím - záleží, v kolik tam budete? A kde? že bych se s vámi třeba aspon pozdravila :wink:
1. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, máme tam sraz ve tři hodiny. moc rádi bychom tě viděly
1. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši a kam zamíříte? Já budu v PRAHu, ale nevím, do kolika se budou moci holky zdržet, takže pokud tam ještě v ty tři hodiny budu, tak vás taky ráda uvidím :wink: Ještě asi přesně nevíš, kam zamíříte, že?
1. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, máme sraz u Tchiba a pak nevím. No kdybys mi mohla napsat do IP třeba mobil, tak bych ti napsala pak zrpávu, kde jsme. Doufám, že se tvé kámošky zdrží a uvidíme se s tebou a Matyáškem :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši, tak před chvílí se vrátil mm z práce a připomněl mi, že má zítra volno, takže se tam zdržím jen chvíli, protože mi tam jedna kámoška něco donese, tak už to nechci rušit. Ale do tří tam určo nebudu - tak musíme na seznámení počkat do 9.4. :wink: Každopádně ti do IP napíšu svůj telefon, co kdyby někdy náhodnou.... :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši, pěkné fotečky s Tomíkem - moc vám to tam sluší. Tomík je takové usměvavé zlatíčko :slight_smile:
1. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to je jasné, za taťkou se musí spěchat. :slight_smile: Pošlu ti mobil také, jak říkáš, kdyby náhodou. A moc děkuji za pochvalu Tomíka - takový usměváček to tedy on je. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci - nedávám...
"rozkaz" Dr. zněl do konce šestého kojit a pak nasadit zeleninový příkrm..
tak já skoro do konce šestého kojila a pak nasadila v poledne rýžovou kaši s MM aby si malá zvykla že něco dostává ze lžičky a je to trochu jiné konzistence i když né tak moc jiné chuti. Chtěla jsem s tím vydržet cca 2-3týdny a pak jí dát nějakou zeleninu.
Jenže malá mi to první tři dny zdlábla naprosto v pohodě spokojená jak blecha a další dva dny jsem do ní nedostala vůbec nic, pusu mi neotevře už ani na kartáček na zuby.. mimochodem už má 4ři. A dokonce ani na jakkoli podanou vodu. Prostě jak se přiblížím k puse - má na zámek zamčeno a v náručí se mi protočí i kolem dokola jen aby uhnula. prostě když už jí k puse dostanu lžičku tak už na ní stejně nic není... :sweat_smile:

Po pravdě nevim co s tím - jestli přestat zkoušet a pár dní vyčkat a nebo nutit... :unamused: zkusím si k tomu tady něco někde najít. .. :dizzy_face:
2. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, Marci: vím o čem mluvíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás přechodně noci lepší (ale tím lepší myslím, že se budí po 3 hoďkách, což je pro mě supr po předchozích zkušenostech). Držte se a fakt zkuste maxinálně zapojit chlapy, nebo rodinu třeba o víkendu.
Jo a Beti u vás to podle všech příznaků vypadá na zuby (zvýšená teplota, nechutenství, pobrekává v noci). Takže vyhlídky máš dobrý - jak se ty zuby vyklubou, tak se to snad zlepší! Taky teď bude víc sluníčka a to je taky dobrý doping.

Holky, a jak jsou na tom vaši prckové s pohybobou aktivitou jako lezení a tak? Já vím - nesrovnávat, ale stejně mě to zajímá :slight_smile: Naše Aduš se teď začala točit dokola kolem své osy a začíná se zvedat na kolínka, ale to jen na chvilku. Pořád se ale z bříška netočí zpátky na záda. Myslím, že tuhle fázi nějak vynechá :confused:
2. dub 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,tak jsem včerejší den byla u našich a musím konečně říct,že mi je trochu líp.

Beti,Marci:holky,je mi vás moc líto.Jak psaly holky,zkusit zapojit chlapy,rodinu a pokusit se,trochu si odpočnout.

Katzi:předpokládám,že naše pohybové aktivity ti asi moc neřeknou :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi, tak to dělají naš eholky to stejný, malá se přetáčí na bříško, ale nazpět jen, když to nezkoordinuje a přepadne a to se samo sebou začne vztekat :grinning: jinak se taky otáčí, ale na kolínka se jí ještě nechce, zvedá prcku do vzducu a vypadá, že bagruje čumákem :grinning:

lani, já četla, že nenutit, ale nějaký den klid a pak znova, u nás se 3 dny nejí taky a to mi dřív zhlla celou mrkev i bramboru.

jinak my dneska super noc, do půlnoci asi 8x a od půlnoci so půl 5 vzhůru a pláč nebo vztekání nebo povídání, takže jsem KO, jestli to nebudou ty zuby, tak se z toho zblázním. za chvilku jedeme k dr.na tu šestiměsíční kontrolu, tak jsem zvedavá. ale asi tam pojedu sama, veruš mi ted usnula po té noci v křesílku.

jinak musím dneska koupit bundičku a botičky, jaksi mi nedošlo, že když ji sundám kombonézu, tak asi v punčoškách a svetru chodit nebude, mně už asi fakt micne
2. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.
beti - myslím, že by to opravdu mohly být zoubky, uvidíš, zlepší se to.
jinak tomík se také otáčí na bříško a už mu to jde i zpátky, ale na bříšku je mu evidentně lépe, točí se kolem své osy a někdy s mu povede se i trošičku plazit vpřed někdy omylem i vzad :grinning: :grinning: . už se snaží dostat se na všechny čtyři, tak uvidíme.
také vám holky vydávají spoustu různých zvuků?
2. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:to s tím zadečkem znám.To dělá Adam taky.Říkáme tomu píďalky.Je ui toho hrozně srandovní.Snaží se plazit,ale samozřejmě mu to nejde.Na bříško se otáčí dobře,na zádíčka už míň.Super je,že si už dovede i na bříšku hrát s hračkama.Nejradši si čte :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás to zuby určitě nejsou, Dejvík nepobrekává bolestí, u nás to je 100 % rozežranost, až přijedu domu odstěhuji se z ložnice ať si tam chlapi poradí jak chtějí (max. nachystám flašku s mlíkem - flašku moc rád nemá) nebo nevím jinak co...
Pohybová aktivita je u nás bezmezná - točí se na všechny strany, válí sudy, místnost zvládá s přehledem během chvilky, včera ležel na zemi, pověsil se prababičce za župan a vytáhl se do sedu!!! Na čtyři se snaží taky, akorát ho ruky ještě pořádně neudrží. Jinak ho hračky moc neberou, odpadkový koš, odkapávač na prádlo, počítač a jiné elektrospotřebiče jsou lepší, takže se s ním věčně tahám o nějaké kabely!!!
Jinak včera jsem vařila kaši z rýžových vloček - to je super, že se to nádherně rozvaří a nemusí se to mixovat ani přepasírovávat, takže z toho není žádné nádobí a bordel, zblajzl misku, dorazil se kojením a v noci si dal zase svoje dvouhodinovky :angry:
2. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, a ne spíš cucavost, než rozežranost? :slight_smile: Jako že o jídlo ani nejde, jako o to zacucat si? :slight_smile: U nás to tak aspon je - hlad určitě nemá, kdybych ji v tu noc nosila v náručí, tak je OK a bude mi v té náruči spát.Jak bych ji ale šupla zpátky do postýlky, tak řev. Jak si zacucá z flašky, tak se ale spí dál v pohodě i v postýlce. Stejně to máme i večer když nechce usnout a brečí v postýlce - chodím ji ukliňovat s flaškou s čajem. Zase - zacucá si, uklidní se a usne :wink:
2. dub 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak to teda prcci mají dost podobně s tím "pohybem". Akorát Dejvík je teda k nezadržení, to jsem koukala i na plavču jaký je šikula :slight_smile: Já se teď Aduš snažím různě motivovat k tomu lezení, že jí dávám hračky dál a tak. Ale ona na tu hračku, kterou chci ať si vezme hodí bobek když tam nedosáhne a začne si hrát třeba s lítkem u hrací dečky, který má u nosu :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, s tím posezením to se mi včera stalo s tomíkem, na cvíču jsem ho dala do autosedačky, že tam na mě počká a po chvilce, kdy jsem se na něj otočila, tak visel ze sedačky hlavou dolů, no prostě se posadil a předklonil a hrozně se mu líbila plína na zemi...no chytla jsem ho jen tak tak. :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi u nás je to rozežranost s cucavostí dohromady :grinning: On se fakt co ty 2 hodiny nalije jak žok a pak se svalí a spí (dávat ho říhat je zbytečný, protože mi chrápe na rameni).
2. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:a kdy se vracíš od rodičů domů?
2. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:jak je velkej Dejvík?Já dneska vydělávala fusak z kočáru a vyděsila jsem se,že Adámek má tak skoro akorát.Teda s nataženýma nohama.Myslím,že tak za měsíc ho budu muset dát do sporťáku.
2. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my ve sporťáku vyjedem už každým dnem - jednak kvůli teplu a jednak mi v hlubokým kočárku Aduš začala dělat pěkný blbiny. Minule jsem jela po městě s kočárkem ze kterýho do vrchu trčely a vykopávaly se nožky, pak si je začala cpát do pusy, točila se tam a tak různě :slight_smile: Doufám, že premiéra ve sporťáku dopadne dobře. Napoprvé pojedem pro jistotu jen někde kolem baráku :wink:
2. dub 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek