Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

Holky ze Začínajícíh těhulek z Brna a okolí sem 😃
katerinka.kr
11. čer 2009
teda my chcem taky čepicu, tomíšek by dokonce i zatancoval 😃 😃 😃 Priste jdem s vama 😃 😃
barca1
11. čer 2009
kat ty špione ty už jsi tu zas? 🙂
barca1
11. čer 2009
http://www.rockino.cz/

holky to jsou stránky těch čepiček 😃
katerinka.kr
11. čer 2009
Jooo, jsem tu, kdyz nic nerekneš, že se jde do jogurtárny, tak to musim sondovat tady 😃 😃 😃 Dělám si legraci,poctivě jsi informovala.

Když v našem tématu všichni chrní 😃 😃 😃
jana.sun
11. čer 2009
Barci - dobrý 😉 kokukám, že ten chlapeček na první straně se taky netváří zrovna nadšeně 😃 tak to by mohly Matýskovy fotky i projít 😉 😉 😉
Tričko jsem ještě neprala - doufám, že to pustí, je to naše oblíbené =-)
katerinka.kr
11. čer 2009
Ale zas takovej špion nejsem, protože naposled jsem pochytila, ze se jede do Slavkova a pak nějakej skok a sraz v Brne :-N
barca1
11. čer 2009
jani matýsek byl náhodou perfektní 😃
barca1
11. čer 2009
a jak mu to esíčko chutnalo mnam mnam 😃 :-p
katerinka.kr
11. čer 2009
Hele Jani, a ty mi řekni, to jsou jiné maminy v tématu "supermamči z brna" a "maminky z Brna a jejich pyloušci"? To jsou dva tábory nebo máte dvě témata, abyste se nenudili??? 😃
katerinka.kr
11. čer 2009
A koukám Jani, že jsi aktivní taky takhle k večeru, jsem te už viděla ve třech tématech 😃 😃 😃
jana.sun
11. čer 2009
Katy, normál aktivní nejsu, jen když je mm v práci do 23h jako dnes, jinak okupuje PC on. tak než přijde, tak toho musím využít 😉
jo, Pyloušci tu byly nejdřív - tedy původně to bylo jen Brno a okolí a pak se to přejmenovalo - mají už několikáté pokračování, ted se bude zakládat 4 Pyloušci 😉 jsou tam mamky stráááááášně ukecané, nelze dočítat :-N :-N :-N ale některé z nás tady chodí i na Pyloušky, pořádají srazíky a procházky tak 2x týdně 🙂 a taky pařby bez dětí, jako tuto sobotu 😃 jsou tam fajn holky x-)
ale tohle je naše "domovina" 🙂

Barci, Terezka byla perfektní - jak tam "pařila" a smála se 🙂 Maty se myslím ani neusmál. ale nevím, neviděla jsem na něj. a ty fotky, jak se cpe tou sušenou, no nevím, nevím, jestli budou použitelné :-N :-N :-N samo tu sušenku jen ocumlal a vyplivl - je moc tvrdá a on nemá čím kousat x-) podle toho jsme pak vypadali :-p

tak nic holky, dobrou noc, za chvíli je mm doma, tak pa pa pa 🙂
sharon2
11. čer 2009
ahoj holky, po 4 měsících mám zase připojením tak doufám, že se k vám můžu opět přidat??
barca1
11. čer 2009
sharon-vítej zpět 😃
sharon2
11. čer 2009
ahojky..... 🙂 co ty tady tak pozdě, sama samotinká? 🙂
sharon2
11. čer 2009
betinko....mě spadla malá z postele včera ráno :-| Jak prší, tak v noci hrozně špatně spí,takže já mám véééélkej deficit a včera jsem prostě na okamžik vytuhla. Probrala jsem se v okamžiku kdy jsem slyšela plácání její ruky jak se snažila dosáhnout na otevřený ]-( šuplík manželova nočního stolku. Než mi došlo co se děje, byla na zemi.
petapi
11. čer 2009
a abych nezapomněla, betinko, děkuju moc za tymiánek, janča předala a peníze jsou poslané 😉
katzi
12. čer 2009
Peťo ty chodíš spát čím dál tím pozděj 😃 To já včera odpadla hned po Ordinaci 🙂

Sharon: ahoj 🙂 A jak se jinak máte tak celkově - jak rostete, papáte, zlobíte/nezlobíte, zoubkujete a tak? 🙂

Marci: gratulace k zubíkovi. A kde ho Dejvík má? Klasicky dole uprostřed?

Jinak doufám, že ty fotečky modelů a modelek budou někde k dispozici, jsem na ně zvědavá. Škoda, že to tam včera Adeli prozlobila a prospala, mohla být taky slavná. Jen teda nevím s kým by se fotila, já se strašně nerada fotím, takže se mnou nee 😃
katzi
12. čer 2009
jo a ještě: Beti, co Verunka, vše v pohodě?
llllucka
12. čer 2009
Ahoj Holky,tak koukám,že se z vás nakonec staly modelky🙂Takže záhada poslední místnosti rozluštěna.Taky jsme vás rádi poznali.Adula se bavil,tak příště jsme tam jako na koni🙂A možná si zase užijeme MHD,když máme tu průkazku 😃 😃

Holky,je někde přehledně napsáno,co děti smí jíst a od kolika měsíců.Něco,podle čeho jedete vy.Já mám několik brožurek,ale některé potraviny jsou všude jinak.
kalerat
12. čer 2009
Lucko já jsem jela podle kojeni.net zavádění příkrmů 😉
llllucka
12. čer 2009
Díky,já jsem totiž chtěla koupit příkrmy a dost mě vyděsilo,že někde je rajčatovej protlak,celer,fazole .... a přitom to bylo od 4-5 měsíců.
petapi
12. čer 2009
taky jsem jela podle kojeni.net, tak je to pěkně napsaný...
katko, definitivně jsem zalehla až v jednu :-| dřív jsem nezabrala, ach jo.... a fotky oni ořežou, budou tam jenom děti, takže mě to tím pádem nevadilo, na nás děcka seděly proto, aby byly klidný 😉
petapi
12. čer 2009
a pak ještě podle jedné knížky, která teď nevím, jak se jmenuje, katka to napíše 🙂
jana.sun
12. čer 2009
ahojky 🙂

se mi dneska chce pořád spát, jak je tak uchc.počasí 😞 😞 😞 :-N
a Maty je dnes taky pěkně ubékanej, chjoooooooo 😞

jj, Katy, Luci, o hodně jste přišly 😃 😃 😃

a kdo tam teda nechal tu fialovou lžičku Babylove???? js su tady jak sběrna - od minule jsou ještě u nás Betinčiny - tedy Verunčiny hračky, ke kterým se furt holky nemají 🙂 🙂 🙂 je asi zprivatizujeme 😃

Sharon, vítej zpět mezi námi - jak se máte holky???
betinaautor
12. čer 2009
ahoj holky,

jj, dneska je počasí fakt naprd, už se ani nedívám na předpověd počasí, páč mám pocit, že se letos snad ještě ani jednou nestrefili ]-( ale podařil se nám unikátní kousek, šla jsem malou ráno v 8 uspávat (vstávala po 5) a nechtěla být ale v postýlce a jelikož už ji samotnou v posteli nenchám, řekla jsem si, že si za ní lehnu a vzbudily jsme se o půl 11 😃 😃 no ale pravdou je, že většinou když si lehnu přes den, jsem po tom ještě víc KO.

zítra tu máme návštěvu, bude nás tady 8 :-| , tak musím namyslet co s jídlem a nakoupit.
jinak Verunka vypadá, že je v pořádku, zaplatpánbůh. ten včerejší srazík mě fakt moc mrzí a Verunku taky, by se tam aspon vyblbla.
erika2
12. čer 2009
Hlásím, že my svou lžičku máme.
jana.sun
12. čer 2009
Beti, tak super, že je Verunka v pořádku 🙂 a ten šlofíček musel být dooost příjemnej, se nám s Matym taky občas takto zadaří x-)
akorát já su pak jak praštěná palicí, ale když to rozchodím, tak je pak líp a nejsem večer tak moc unavená |-|

Mně se dnes taky podařil husarský kousek - tedy pěkný trapas. vyčíhli jsme, když přestalo pršet a šli ven, na poštu a pro pečivo do Alberta. no a všimla jsem si, že mají v akci ovocné Hamánky, tak jsem 3 vzala. na pokladnách fronty jak svina - jak taky jinak, ve 3 odpoledne - a mi se za pokladnou jeden ten Hamoš rozbil :-N :-N :-N no, sem myslela, že mě ty lidi v té řadě ukamenují 😕 😕 😕 :-p
paní vstala od pokladny a šla dozadu pro smetáček, lopatku a papírové utěrky, tak jsem to uklízela a lidi mě asi v duchu pěkně proklínali. Navíc jsem to na tu lopatku jen tak narychlo smetla, abych nepřekážela, tak jsem zapatlala tím ovocem i ten smetáček - jsem z toho měla taaaaaaaaaaaaaak blbej pocit, uffffffffffffffffffffff :-p :-p :-p :-x

Eri, tak lžička musí být Katky a Aduš, jinak fakt nevím. si ji někdo k nám odložil??? :-N :-N :-N
marci
12. čer 2009
Ahoj holky,

děkujeme za gratulace k zubu - je to jednička vlevo dole. Dejvíka to asi bolí, dneska skoro furt spal, jednak byl unavenej z plavání a jednak asi ten zub :-|
Luci, já se dneska v DMku taky vztekla kvůli příkrmům. Já je normálně nekupuji, ale vařím. Ale příští týden jedem na dovču a chtěla jsem nakoupit nějaký zásoby. No nestačila jsem zírat - cibule, česnek, sůl, smetana, mlíko - fakt děs.... U páté flašky jsem to vzdala, koupila nějaké Alnatury (jenže mi přijde že u nich nemají nějak moc velký výběr), pak nakoupila bio zeleninu a teď přemýšlím jestli zvládnu i tu dovču s vařením nebo mám jít ty flašky znovu zkoumat :-p
llllucka
12. čer 2009
Jani:No co,stane se😉

My byli dneska na plavču a protože jsem malýho nestihla nakrmit,tak jsem vzala příkrm tam.PO plavání jsem malýho oblíkla,dala ho manželovi a ohřála příkrm s tím,že se půjdu zatím převlíct,ať ho nakrmí.Ještě jsem mu řekla,ať míchá,že je to moc teplý.Tak se převlíknu,jdu za nima a ptám se,jak to jde a MM,že moc ne,protože je to teplý.No,nepraštily byste ho.Za náma seděly dvě maminky,tak se na mě jen tak vědoucně pousmály.
Před chvilkou si šel MM s malým lehnout,že by třeba mohl ještě chviličku spát,ale zatím slyším jen hukot,tak se tam radši ani nepůjdu dívat 😃
jana.sun
12. čer 2009
Luci, jj, stane se - v nejnevhodnější dobu, samozřejmě :-N =-)
MM a krmení 😃 😃 😃 8-(
raději je tam ani nechod kontrolovat, však oni si poradí 😉

Marci, zkus ty příkrmy 125g - ty nejsou tak hrozný ve složení - musíš je holt nakombinovat 😉
já už jsem celer riskla a dobrý 😉 no a rajčatový protlak měl "premieru" předevčírem a včera a taky to vypadá v pohodě |-|
já totiž jehněčí a telecí dávám jen z flaštiček a oni to maj holt tak blbě nakombinovaný - třeba jehněčí kupuju 125g, což Matymu nestačí, tak mu to míchám s něčím mnou uvařeným 😉

Začni psát odpověď...

Odešli