• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
teda my chcem taky čepicu, tomíšek by dokonce i zatancoval :grinning: :grinning: :grinning: Priste jdem s vama :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
kat ty špione ty už jsi tu zas? :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.rockino.cz/

holky to jsou stránky těch čepiček :grinning:
11. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo, jsem tu, kdyz nic nerekneš, že se jde do jogurtárny, tak to musim sondovat tady :grinning: :grinning: :grinning: Dělám si legraci,poctivě jsi informovala.

Když v našem tématu všichni chrní :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Barci - dobrý :wink: kokukám, že ten chlapeček na první straně se taky netváří zrovna nadšeně :grinning: tak to by mohly Matýskovy fotky i projít :wink: :wink: :wink:
Tričko jsem ještě neprala - doufám, že to pustí, je to naše oblíbené :confused:
11. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale zas takovej špion nejsem, protože naposled jsem pochytila, ze se jede do Slavkova a pak nějakej skok a sraz v Brne :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
jani matýsek byl náhodou perfektní :grinning:
11. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak mu to esíčko chutnalo mnam mnam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele Jani, a ty mi řekni, to jsou jiné maminy v tématu "supermamči z brna" a "maminky z Brna a jejich pyloušci"? To jsou dva tábory nebo máte dvě témata, abyste se nenudili??? :grinning:
11. čer 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
A koukám Jani, že jsi aktivní taky takhle k večeru, jsem te už viděla ve třech tématech :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, normál aktivní nejsu, jen když je mm v práci do 23h jako dnes, jinak okupuje PC on. tak než přijde, tak toho musím využít :wink:
jo, Pyloušci tu byly nejdřív - tedy původně to bylo jen Brno a okolí a pak se to přejmenovalo - mají už několikáté pokračování, ted se bude zakládat 4 Pyloušci :wink: jsou tam mamky stráááááášně ukecané, nelze dočítat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale některé z nás tady chodí i na Pyloušky, pořádají srazíky a procházky tak 2x týdně :slight_smile: a taky pařby bez dětí, jako tuto sobotu :grinning: jsou tam fajn holky :dizzy_face:
ale tohle je naše "domovina" :slight_smile:

Barci, Terezka byla perfektní - jak tam "pařila" a smála se :slight_smile: Maty se myslím ani neusmál. ale nevím, neviděla jsem na něj. a ty fotky, jak se cpe tou sušenou, no nevím, nevím, jestli budou použitelné :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: samo tu sušenku jen ocumlal a vyplivl - je moc tvrdá a on nemá čím kousat :dizzy_face: podle toho jsme pak vypadali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak nic holky, dobrou noc, za chvíli je mm doma, tak pa pa pa :slight_smile:
11. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, po 4 měsících mám zase připojením tak doufám, že se k vám můžu opět přidat??
11. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
sharon-vítej zpět :grinning:
11. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky..... :slight_smile: co ty tady tak pozdě, sama samotinká? :slight_smile:
11. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
betinko....mě spadla malá z postele včera ráno :unamused: Jak prší, tak v noci hrozně špatně spí,takže já mám véééélkej deficit a včera jsem prostě na okamžik vytuhla. Probrala jsem se v okamžiku kdy jsem slyšela plácání její ruky jak se snažila dosáhnout na otevřený :angry: šuplík manželova nočního stolku. Než mi došlo co se děje, byla na zemi.
11. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
a abych nezapomněla, betinko, děkuju moc za tymiánek, janča předala a peníze jsou poslané :wink:
12. čer 2009 v 00:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťo ty chodíš spát čím dál tím pozděj :grinning: To já včera odpadla hned po Ordinaci :slight_smile:

Sharon: ahoj :slight_smile: A jak se jinak máte tak celkově - jak rostete, papáte, zlobíte/nezlobíte, zoubkujete a tak? :slight_smile:

Marci: gratulace k zubíkovi. A kde ho Dejvík má? Klasicky dole uprostřed?

Jinak doufám, že ty fotečky modelů a modelek budou někde k dispozici, jsem na ně zvědavá. Škoda, že to tam včera Adeli prozlobila a prospala, mohla být taky slavná. Jen teda nevím s kým by se fotila, já se strašně nerada fotím, takže se mnou nee :grinning:
12. čer 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ještě: Beti, co Verunka, vše v pohodě?
12. čer 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,tak koukám,že se z vás nakonec staly modelky:slight_smile:Takže záhada poslední místnosti rozluštěna.Taky jsme vás rádi poznali.Adula se bavil,tak příště jsme tam jako na koni:slight_smile:A možná si zase užijeme MHD,když máme tu průkazku :grinning: :grinning:

Holky,je někde přehledně napsáno,co děti smí jíst a od kolika měsíců.Něco,podle čeho jedete vy.Já mám několik brožurek,ale některé potraviny jsou všude jinak.
12. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko já jsem jela podle kojeni.net zavádění příkrmů :wink:
12. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky,já jsem totiž chtěla koupit příkrmy a dost mě vyděsilo,že někde je rajčatovej protlak,celer,fazole .... a přitom to bylo od 4-5 měsíců.
12. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem jela podle kojeni.net, tak je to pěkně napsaný...
katko, definitivně jsem zalehla až v jednu :unamused: dřív jsem nezabrala, ach jo.... a fotky oni ořežou, budou tam jenom děti, takže mě to tím pádem nevadilo, na nás děcka seděly proto, aby byly klidný :wink:
12. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
a pak ještě podle jedné knížky, která teď nevím, jak se jmenuje, katka to napíše :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

se mi dneska chce pořád spát, jak je tak uchc.počasí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile:
a Maty je dnes taky pěkně ubékanej, chjoooooooo :frowning2:

jj, Katy, Luci, o hodně jste přišly :grinning: :grinning: :grinning:

a kdo tam teda nechal tu fialovou lžičku Babylove???? js su tady jak sběrna - od minule jsou ještě u nás Betinčiny - tedy Verunčiny hračky, ke kterým se furt holky nemají :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je asi zprivatizujeme :grinning:

Sharon, vítej zpět mezi námi - jak se máte holky???
12. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,

jj, dneska je počasí fakt naprd, už se ani nedívám na předpověd počasí, páč mám pocit, že se letos snad ještě ani jednou nestrefili :angry: ale podařil se nám unikátní kousek, šla jsem malou ráno v 8 uspávat (vstávala po 5) a nechtěla být ale v postýlce a jelikož už ji samotnou v posteli nenchám, řekla jsem si, že si za ní lehnu a vzbudily jsme se o půl 11 :grinning: :grinning: no ale pravdou je, že většinou když si lehnu přes den, jsem po tom ještě víc KO.

zítra tu máme návštěvu, bude nás tady 8 :unamused: , tak musím namyslet co s jídlem a nakoupit.
jinak Verunka vypadá, že je v pořádku, zaplatpánbůh. ten včerejší srazík mě fakt moc mrzí a Verunku taky, by se tam aspon vyblbla.
12. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlásím, že my svou lžičku máme.
12. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti, tak super, že je Verunka v pořádku :slight_smile: a ten šlofíček musel být dooost příjemnej, se nám s Matym taky občas takto zadaří :dizzy_face:
akorát já su pak jak praštěná palicí, ale když to rozchodím, tak je pak líp a nejsem večer tak moc unavená :pensive:

Mně se dnes taky podařil husarský kousek - tedy pěkný trapas. vyčíhli jsme, když přestalo pršet a šli ven, na poštu a pro pečivo do Alberta. no a všimla jsem si, že mají v akci ovocné Hamánky, tak jsem 3 vzala. na pokladnách fronty jak svina - jak taky jinak, ve 3 odpoledne - a mi se za pokladnou jeden ten Hamoš rozbil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no, sem myslela, že mě ty lidi v té řadě ukamenují :fearful: :fearful: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
paní vstala od pokladny a šla dozadu pro smetáček, lopatku a papírové utěrky, tak jsem to uklízela a lidi mě asi v duchu pěkně proklínali. Navíc jsem to na tu lopatku jen tak narychlo smetla, abych nepřekážela, tak jsem zapatlala tím ovocem i ten smetáček - jsem z toho měla taaaaaaaaaaaaaak blbej pocit, uffffffffffffffffffffff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:

Eri, tak lžička musí být Katky a Aduš, jinak fakt nevím. si ji někdo k nám odložil??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

děkujeme za gratulace k zubu - je to jednička vlevo dole. Dejvíka to asi bolí, dneska skoro furt spal, jednak byl unavenej z plavání a jednak asi ten zub :unamused:
Luci, já se dneska v DMku taky vztekla kvůli příkrmům. Já je normálně nekupuji, ale vařím. Ale příští týden jedem na dovču a chtěla jsem nakoupit nějaký zásoby. No nestačila jsem zírat - cibule, česnek, sůl, smetana, mlíko - fakt děs.... U páté flašky jsem to vzdala, koupila nějaké Alnatury (jenže mi přijde že u nich nemají nějak moc velký výběr), pak nakoupila bio zeleninu a teď přemýšlím jestli zvládnu i tu dovču s vařením nebo mám jít ty flašky znovu zkoumat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani:No co,stane se:wink:

My byli dneska na plavču a protože jsem malýho nestihla nakrmit,tak jsem vzala příkrm tam.PO plavání jsem malýho oblíkla,dala ho manželovi a ohřála příkrm s tím,že se půjdu zatím převlíct,ať ho nakrmí.Ještě jsem mu řekla,ať míchá,že je to moc teplý.Tak se převlíknu,jdu za nima a ptám se,jak to jde a MM,že moc ne,protože je to teplý.No,nepraštily byste ho.Za náma seděly dvě maminky,tak se na mě jen tak vědoucně pousmály.
Před chvilkou si šel MM s malým lehnout,že by třeba mohl ještě chviličku spát,ale zatím slyším jen hukot,tak se tam radši ani nepůjdu dívat :grinning:
12. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, jj, stane se - v nejnevhodnější dobu, samozřejmě :sweat_smile: :confused:
MM a krmení :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
raději je tam ani nechod kontrolovat, však oni si poradí :wink:

Marci, zkus ty příkrmy 125g - ty nejsou tak hrozný ve složení - musíš je holt nakombinovat :wink:
já už jsem celer riskla a dobrý :wink: no a rajčatový protlak měl "premieru" předevčírem a včera a taky to vypadá v pohodě :pensive:
já totiž jehněčí a telecí dávám jen z flaštiček a oni to maj holt tak blbě nakombinovaný - třeba jehněčí kupuju 125g, což Matymu nestačí, tak mu to míchám s něčím mnou uvařeným :wink:
12. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek