• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Jani a jakou značku kupuješ. Zatím jsem studovala jenom Hippy a ty jsou na h.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, hipp jsou na tom se složením bledě, já kupovala hami, ale jenom 6 měsícový...
12. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě tomu asi dám šanci a více se tam v těch regálech sehnu, dneska jsem měla plno tašek, tak jsem zkoumala jenom to co bylo v úrovni očí (Hipp - děs, Alnatura - ok, ale nic moc výběr).
12. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:já kupuju jen hami,jinak to nemá smysl a i tam člověk najde třeba ten protlak.Ale telecí,králičí a jehněčí chci dávat z lahviček,jinak budu vařit.Člověk to složení prostě musí hodně číst.

Jani:no,nakonec jsem nevydržela,protože najednou bylo ticho a našla jsem malýho sedět v koši na prádlo.MM ho tam dal,protože prý nemusí mít strach,že mu malej spadne.Ale dal mu tam jeden polštářek,kdyby se chtěl opřít :grinning: :grinning: Adamča byl samozřejmě ticho,protože mohl ten koš krásně kousat :grinning:
12. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci vy už dáváte i maso? :fearful: My s ním teprve začínáme - zatím ho měl jen 2x. Z lahviček budu dávat jenom telecí a jehněčí (i když to se dá bio teď koupit v bille). Králíka máme 100 % bio, chodili jsme se na něj s Dejvíkem dívat a nosili mu travičku :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:nedáváme,ale byla jsem v Hypernově,tak jsem to koupila,aby to doma bylo.Na to první zkoušení mám lahvičky a taky by se prý nemělo vařit z jarní zeleniny,tak proto.
V Globusu se dá koupit i telecí,tak to chci taky zkusit někdy uvařit a králíka můžu případně taky koupit celýho.MM ho má rád,jen jsem ho ještě nikdy nedělala.
12. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já občas vařím z mražené bio zeleniny - třeba brokolici jsem ještě jinou než mraženou nekupovala.
12. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, já taky kupuju Hami.
Sem tam Hamánek nebo Sunárek - ale taky něco do zásoby, když to vidím levně, ale papkat to třeba budem až později :wink:
taky vařívám z mražené zeleniny - někdy koupím baby zeleninu z Mochova nebo okdud to je :wink:

Králíka taky máme "BIO" od našich - jako malá jsem králíky už nenávíděla, měli jsme je pořád, ale ted se micky jedny hoděj - pro Matyho :wink:
12. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně Jani, já jako malá nemohla králíky ani vidět - jak v tom filmu Slunce, seno, ..... ten malý kluk :grinning: :grinning:
Na Hami mrknu, už jsem je teď jejich složení prolustrovala na netu a vypadá to docela neškodně :grinning:
12. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Marci - Slunce, seno,.... to je přesně ono... akorát já je tada anylinkama netrávila :grinning: :grinning: :grinning:

Hami by mělo fakt být v pohodě :wink: ještě tomu dej šanci :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:sunárků mám plno od mamky,ale je tam hrozně moc koření,takže ho mám schovaný na hooodně později.Dávají pepř třeba už od 5. měsíce a celkově je tam hodně koření.

Mražená zelenina mě nenapadla.Kuju:slight_smile:A to se dá koupit i bio a člověk to nemusí shánět po všech čertech.Mě ty kupovaný moc nevoněj a když to člověk ochutná,tak ani nemá pocit,že to ta daná zelenina je.Takže zjistím,co papká a pak pěkně vařit.Už jsem si vybrala i tyčovej mixér:slight_smile:

Jo a kašičku nakonec pěkně papáme,ale jenom od sunárku.Domácí a Hami nechce.

Holky,jak jste učili na maso.Já nějak nechápu tu radu,že má mít maso jen jednou týdně,ale přitom se zavádí 3 dny,tak to je pak 3x týdně,ne.
12. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci, to jsem si ani nevšimla, že je tam pepř - je fakt, že jsem je rovnou odložila na později, každopádně určo se na nich nedá čítat s uvedeným věkem (měsícema) :angry:
Maso má mít postupně 6x týdně a 1x slepičí žloutek dobře uvařenej :slight_smile: a maso jsem zaváděla tak, že jsem ho přidala do zeleniny - ono ho tam zas tak moc není - má to být asi polévková lžíce do jedné dávky - tedy těch cca 200 g (v tom je cca 10 g masa)
jo a to s tím košem na prádlo mě fakt pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: tvůj muž je fakt vynalézavý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci přesně, ty kupovaný mi taky nevoněj a přijde mi to všechno jak kečupovej puch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Dejvík to zatím jedl. Ty mimina maj holt divný chutě:slight_smile: Mražená zelenina je super. Já kupuji jenom bio - od Arda (špenát, brokolice, letní směs) nebo teď jak mají nově tu v Intersparu (hrášek, baby karotka, směs hrášek, baby karotka, kukuřice). Tyčovej mixer mám úplně obyč za 200 Kč z tesca, je furt v provozu a zatím vypadá vpohodě:slight_smile:
Tak domácí kaši Adámek nechce?
Já dávala první maso až pozdě, až tenhle týden, to už byl zvyklej na kdejakou zeleninu. Dala jsem ho do té dávky jen málo a dala 2x po sobě, pak pak 2 dny pauza pak znova. 6x týdně maso dávat určitě nebudu, mám v plánu max. 3x.
12. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
K vajíčkům (včetně žloutku) mi doktorka řekla do roka nedávat - prý nový trend :grinning: :grinning: Ale co doktor, to názor.... S vajíčkama ale spěchat nebudu (bez ohledu na doktorku).
12. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: jsi Sherlock- vylučovací metodou jsi správně určila, že ta lžička je opravdu naše :grinning: Mě to došlo až teď, že jsme tam vlastně jedly :slight_smile:

Ta knížka, podle které jela Peťa s jídlem se jmenuje Nejchutnější recepty pro kojence od Grady. Jo, Peťo a už ti ji fakt vrátím, "nosím" ti ji asi už měsíc :slight_smile: Já to jídlo až tak nějak neřeším - Když jsme doma, většinou něco zplichtím sama, když cestujem něco koupím - většinou Alnaturu, nebo něco od Hami. Složení ani nijak moc nečtu, chudák dítě :sweat_smile:

To počasí dnes bylo na prd, cestou z laseru jsme to braly ještě přes město a asi tak 4Ox jsem zmokla a uschla :angry: Mám pocit, že se mi spouští rýma, snad to Adeli přežije ve zdraví.

Fajn víkend všem a dobrou.
12. čer 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - Petapi
moc děkujem. Dneska už zkoušet nebudem, ale určo prubnem.. :wink:

s tím jídlem - taky jsem měla takový tahy.. dnes jsem ráda když otevře pusu na jedno dvě sousta, takže krmím z vlastního talíře, pokud je ochotná jíst a sebe krmím tak aby to mohla malá... což je dost opruz. :sweat_smile:
Ale je fakt že ty slátaniny ze skleniček bych nedala tudíž je malá nejí :grinning:
12. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy - to jo, su detektiv hadra :slight_smile: máte lžičku u nás :wink:

Lani, snad to bude v poho - jsem si pzději všimla, že jedna je trochu naoranžovělá - se omlouvám, je určo vysterilovaná, ale ta mrkev z toho nejde a to jsme z ní pili jen jedou!!! ale asi brzo po obědě :sweat_smile:
držíme pěsti, aby "zabraly" :wink:
a třeba by Elenka zrovna z té sklinky jedla - nechceš to zkusit? ta Alnatura nebo Hami jsou fakt v pohodě :wink:
mají opravdu přísný kontroly, takže že bys dávala nějakej "shit" to fakt se bát nemusíš.

já su divná, mi to dokonce chutná, to co Maty jí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

S tím žloutkem teda novinka. no nevadí, já ho stejně dávám nerada - tak jednou za dva týdny :pensive:

tak dobrou noc a krásný víkend všem :slight_smile: snad se to počasí umoudří :wink:
12. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky-
katzi tak mi jsme na tom stejně dáváme hami a složen ínějak nečteme papáme příkrmy od 5měsíce nejdřív mrkev pak jsme začali brokolici pak mrkev s bramborem a ted už všechno ostatní př.zeeninu s králíkem,telecím,jehněčím,krůtím atd vše od hami takrizito je mnam mnam chutná mě i terce vyzkoušeli jsem od hami i jogurt s jahodami ylo to prý mnam :grinning: a nic se nám zatím nestalo ani alergie žádná :wink: zatím no snad to vydrží :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak posílám slíbené video naší tanečnice :grinning: :sunglasses:
http://www.youtube.com/watch?v=6aIWt8dqnFY
12. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, video super :slight_smile: jsem viděla Terinku "v akci" i při tom focení, jak pustili hudbu, tak Teri začla pařit :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barci, video :grinning: :grinning: :grinning: šikulka

u nás s tím jídlem, se jí taky snažím kombinovat vařené a kleničky a jogurty, občas teda frknu už i ten probinák, jogurty bílá Hollandia a jin ak dusím jabka, hrušky atd...a taky jsem ji koupila od Sunarky čokoládovou kaši s pomerančem, mnamka a má to moc ráda. jinak vařím kuřecí křidýlka, oberu maso a dávám různou zeleninu, ale třeba dneska jsem jí musela otevřít skleničku s králíkem, mý jídlo plivala, potvůrka a práci to dá :angry:

holky, hezký víkend!
13. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky vám přejem hezký víkend a celý týden, budem na té chalupě a nevím, jestli se někde dostanu na PC, takže vás zdravíme a mějte se hezky.
za týden pa pa JaM :slight_smile:
13. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo :fearful:
13. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem zde, to je moje hodina :grinning: :grinning: :grinning: Chlap na pivě, já sama :grinning:
13. čer 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj taky na pivě s tím katerinky :slight_smile: já taky sama :grinning:
13. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, doufám, ze se budou navzájem krotit, a ne že se střískají jak zákon káže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
slíbili že příjdou brzy no znáš to :grinning: :sunglasses:
13. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jsem včera v DM nakoupila alnaturu a jsem spokojená.Složení vypadá bezvadně a cena je taky super.Hlavně se mi líbí,že je to něco jinýho.Taky jsme objednali chrániče na lezení,aby v těch teplech nemusel mít dlouhý gaťata.
15. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky kde jste všichni?tady je celý víkend mrtvo :grinning:
tak kdy dáme další srazík?pyloušci nějaký plánují na středu nepřidáme se???? :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

zdravíme od Olomouce. Co nového v Brně? :slight_smile: Na prázdninách u mamky fajn - využíváme hodně zahradu. Áda tu má úplnou agroturistiku :grinning: Taky nám došel bazének z Mimibazaru, tak jsme do něj včera vlítly obě. Adel tu celkově spí líp než v Brně - nechápu proč, zřejmě silný venkovský vzduch. Ani odvykačka mlíka není potřeba, budí se třeba jen 1x za noc, což je pro mě naprostá havaj :grinning:

Jo, Jani, díky za úschovu lžičky :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek