• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Petapi - tak stihneš to druhé :grinning:
Vypadá to že se dohodneme s Sharon a uděláme si soukromé plavčo ve dvou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak my se ted vrrátili od tchánovců a bylo to fajn, jen z malé se teda stává rarach číslo 1 a utahala celou rodinu :grinning: s tím plaváním, zatím nic na ten termín nemáme :grinning:
21. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se hlásíme zpět z dovolené - bylo to super.
V pátek jsme byli na svatbě známých - měli v Opočně pronajatý celý areál, kde byl rybník - možnost šlapadla, lodičky a taky kráááásnej bazén - ale nekoupali jsme se, páč pršelo - ale vypadal mooooc lákavě, dokonce tak, že bych tam s chutí skočila atopik neatopik. no ruce mám ted fest osypaný, takže s plaváníčkem s námi moc nepočítejte - přidali bychom se potom až na tu prochajdu :wink: přijde mi to jako dobrý nápad - taky vzhledem k tomu,že jste tu všechny "plavci" - tak se můžete předvádět, co kdo umíte :grinning: a my bychom to mohli fotit, teda jestli nás tam pustí, když nebudem plavčit :dizzy_face:

jinak, co jsem pochytila z dočítání, tak některé tety v plavání se jmenují Tereza, některé nosí neoprén, Aneta je všem sympoš a je tam i Andrea. Žádná teta není majitelka. :sweat_smile:

Sharon, to je mi líto s Juli, že má takové problémy. taky jsem se bála, že po mně Maty zdědí alergii a atopik, nebo po mm lupénku (má naštěstí jen pár míst, moc to ani není poznat), ale Maty je naštěstí zatím (tuk tuk tuk) v pohodě a to mu od začátku dávám normál mlíko (ne hypoalergenní). snad bude v poho i nadále.
jinak kaše se dělají i z hypoal.mlíka - ale ty je ted asi stejně dávat nebudeš,že?
Jo a Maty se taky při kakání ted opruzuje, když to hned neodchytím a je v tom dýl. Se mi jeden den tak zadařilo a nevšimla jsem si, že je pokak a byl v tom asi necelou hodinu a pak jsem ty opruzeniny mu ze zadečku dostávala týden :frowning2: takže to ted hlídám, kaká 3-5 denně :rolling_eyes: a to ho mám v látce!

Lani, jaké soukromé plavčo!!!! :angry: :angry: :grinning: teda nějak jsem to nepochytila, ale už se určilo, který den to bude???
v tom týdnu nemůžu 1.7. - to má mm 35.narky a pak pátek - jedem na chajdu. ostatní dny zatím v poho :wink:
22. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne-ne určeno nebylo nic... S Sharon se vidíme na plavču - takže by jsme se hádám dohodli tam, kdyby to mělo zůstat jen na nás dvou... Betinka taky očividně proti čtvrtku není, takže zatím je to asi tak...
Doptám se tam až půjdem v pátek plavat jestli je nutno volat a nebo jestli se dá dohodnout předem.
Ještě by mě to zajímalo časově - v kolik by se vám to hodilo?
23. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak časově se asi budem muset přizpůsobit, jak to bude tam, ne??? :wink:
23. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak my jsme příští čtvrtek passé :frowning2: :frowning2: :frowning2: dnes nám došel do schránky lístek, že musíme po 15h zpřístupnit byt - stupačky :angry: :angry: :angry:
takže my jednině někde do 14hodin :pensive:
23. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

to máme krásný počasíčko co? a jak se jinak máte? u nás super, už s Verunkou přes den nic neudělám, tak musím vařit večer na druhý den :grinning: tak ji ted dělám hovězí s mrkvičkou a tatkovi guláš. ale nejradši bych šla spát. Včera jsme měly poslední plavání a o prázdninách budeme chodit na koupák, teda pokud se tam Verunce bude líbit a pokud nebude voda moc studená.

Budete taky chodit na koupáky nebo ne?
24. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti - tak s koupákem to teda nevim jestli si troufnu - asi záleží na teplotě vody.... Budu to muset promyslet... :sweat_smile:

Jani zaregistrováno - lepší teda dopoledne.. :wink:
25. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

taky nevím, nevím, s koupákem. obecně já i mm koupáky nemusíme :dizzy_face:
a nevím, co bych tam s Matym dělala, plavčit jsme nechodili, ale o to ani nejde, přijde mi ještě malej, tahat ho na slunko a někde se smažit - a už ho vidím, jak ho násilím držím někde ve stínu a jak moc se mu to líbí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale co budem v létě dělat, to nevím, asi se nasomrujem ke kámošce, která má terásku a na ní bazének :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Lani, díky. tak pak dej vědět, v kolik a kam přesně se máme dostavit :wink:
25. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že písnu Jani...
Beti jaksi ticho po pěšině - tak se asi prostě dohodnu s Sharon v plavču dneska a bude to ve třech... no aspoň zůstáváme u stáleho srazového počtu :grinning:
26. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem teď neměla pár dní čas sem chodit a koukám,že se toho ani moc nenapsalo.

Beti:my na koupák chodit nebudeme a asi by mi na to přišel i malej.Naštěstí mají oba naši rodiče bazén,takže budeme plavčit tam.Už jsme ho koupali v dětském bazénku,ale tam sï nezaplave,tam si jen hraje.
26. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lani, omlouvám se, můžete mi prosím holky teda napsat kdy to je a kde? ve filii? díky moc
26. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se jdu rozloučit, večer frčíme na dovču, tak si užijte společný plavčo a foťte joo? :wink:
26. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,

tak se hlásím po pár dnech "mimo" - měli jsme tu švagrovce na návštěvě :dizzy_face: včera jsme s nima strávili celý den venku - oni chodili po památkách a my s Matym "čekali" :wink: bylo to fajn a ani jsme nezmokli, i když to chvílema vypadalo, že bude pořádně lejt :wink:

už je teda nějak domluvenej ten čtvrtek? :slight_smile:

ani jsem nestihla popřát Petapi pěknou dovču :pensive:
27. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marky, píšu ti i sem, kdaby sis to na Pyloušcích nepřečetla: Kubíčkovi přejeme všechno nej nej k prvnímu ročku :slight_smile: hlavně, at je zdravej a nadále tak usměvavej jako na fotečkách :wink:
27. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, mmch závada na našem "novém" autě se projevila znovu, takže fakt na h....!!!! ani ted nemáme na to, abychom to dali znovu opravit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
27. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po delší odmlce, byli jsme na dovči v Krkonoších. Jsme strašně moc "vyvýletovaní". Dejvík je skvělej turista, v manduce jsme zvládli i pořádný výšlapy. Ještě vám musím dočíst, ale koukám, že řešíte koupáky. My podle teploty vody asi občas Dejvíka na koupák vezmem, ale máme na zahradě bazén hloubky 0,75 m, takže udržovat plavací kondici budem s Dejvíkem hlavně tam.
27. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar Marci, tak vy jste výletovali v Krkonoších,jo??? tak doufám, že dohodíš nějaké fotečky :wink: tvé album stále zeje prázdnotou :dizzy_face:
a co Dejvík a noci??? Dobrý???
27. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - mi to trvalo než jsem se dohrabala...
A mám "špatnou" zprávu... Filii na příští týden ohlásili revizi čističky. Takže plaváníčko padlo.... :pensive: Alespoň tam budeme mít krásně zkontrolovanou čistotu když nic jinýho. :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani fotky hodím na rajče a dám odkaz - jsem líná na zmenšování:slight_smile:
Noci furt to samý - dýl než 3 hodiny v kuse nedá - je to kojící závislák - už jsme si zvykli a neřešíme to.....ono ho to snad jednou přejde:slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

taky se hlásíme po dlouhé době, že žijem :slight_smile: Počítač u mamky s netem je na baterky a doma jsme teď byli po těch opravách bez netu. Teď jsme chvíli v Brně, ale v sobotu zase odjíždíme na delší dobu do azylu k mamce a bude u nás v bytě SNAD probíhat druhá a hlavní část oprav. No a potom už bysme se měly vrátit do obyvatelného bytu.
A jinak novinky u nás - Ada spí už jen 1 x denně a to tak nějak kolem poledne. Naštěstí ten čas se zdelšíl a spí místo 1,5 hodky něco přes 2 hoďky. V noci se budí pořád na to mlíko, nejsem schopná ji to odnaučit. Po pobytu v u mamky se zdálo, že to půjde, ale brzo nás zas vyvedla z omylu :slight_smile: Snaží se čím dál víc stoupat a sedí taky čím dál líp. Prostě pořád se něco děje :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

káti, jj, to noční pití, to je úděl nás všech :unamused: taky pořád kojím, včera jsem to počítala a pořád to vychází na 8 kojení za 24 hodin a to se mi zdá dost. tak jsem ji zkusila dát Beba a zase jinou flašku a nic, prostě UM nechce ani vidět. to jsem zvědavá, co si MM počne, až půjdu v pátek do práce :grinning:

taky se u nás stoupá a to pořád a nejsem schiopná doma nic udělat. takže vařím den předem apod..taky mi Veruš moc nechce obědvat oběd, ona prostě ráda sladký, jogurty, kaše apod...., ale masíčko a zeleninu, no nic moc.

holky, co vaše miminka sní za celý den? chci si koupit kuchařku pro miminka, protože fakt už nevím, co jí vařit :confounded:
29. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Beti, David jí taky jak ponocný, jemu by stačilo taky jenom kojení, za 24hodin kojím taky tak 8x. Trochu teď pomohlo, když jsme mu koupili židličku, protože předtím visel hlavou dolů z autosedačky nebo se plazil pryč a já ho jak debil naháněla po bytě se lžičkou, do které pak stejně praštil a já mohla vytírat. Sice ještě sám nesedí, ale na tu chvílu co jí ho tam stejně dávám, protože jinak by nejedl nic.
Jinak teda máte akční mimča, že vám už stoupají. David kašle i na lezení po čtyřech, jemu stačí plazení - je rychlej jak torpédo. Dneska jsme zas dostali kartáč na rehabce, už na ty jejich kecy kašlu, cvičíme fakt poctivě a že neleze s tím asi nic neudělám. On nemá potřebu lízt, když plazení je jednodušší.
29. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,my jsme naštěstěstí kojení omezili na 1x za noc a o to ho většinou stejně kojím až k ránu.Za to mi začal dřív vstávat a já mám poslední dobou problémy se spaním (usnu třeba až ve dvě a i tak se pořád budím),takže jsem nějaká vyčerpaná.Jinak my lezeme,děláme stříšku a sedáme (ale to je ještě s pádama,takže řevem).Taky u našich objevil zrcadlo (doma momentálně žádný není) a hrozně ho baví bouchat do něj a dávat si pusinky.Je taky pěkně ukecanej,takže je alespoň sranda.Židličku na jezení máme už objednanou.MM mě chtěl překvapit a objednal jednu,o které jsem se kdysi zmínila,že se mi strašně líbí,ale vzhledem k ceně nevím,jestli mu mám poděkovat nebo ho zabít :grinning:

Beti:můžu ti dát tu kaši sunarku?
29. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, :slight_smile:

tak mi taky stále nelezeme, o stání a sezení ani nemluvě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale konečně se začal plazit - naštěstí mu to zatím nejde tím megatempem, ale on to určo časem zdokonalí, takže budu mít taky veselo - ne že bych ted neměla, se stačí na chvíli začíst nebo zaměřit pohledem někam jinam a už je tam, kde být nemá a něco rabuje :grinning:
přes den pořád spíme docela dost. akorát ranní buzení se radikálně téměř ze dne na den změnilo z 8-9 na 6-7 :pensive: :pensive: :pensive: ufff - já si tak rychle nemůžu zvyknout, páč usínání máme pořád 23-24 :zipper_mouth:

holky, tak bude se něco teda v ten ČT dít nebo ne???? :dizzy_face:

Marci, rehabka no comment - teda my máme naštěstí celkem dobrou tu fyzioterapeutku. ale ty cviky jsou čím dál náročnější a já už fakt nevím, jestli ho to i nebolí - ptže ony jsou v tom zběhlé, tak ví, jak ho chytit a držet, ale copak já vím, jestli ho někde nějak neskřípnu a nedržím v nějaké bolestivé poloze??? :confounded: zlatá "svěrací kazjka" - tam člověk věděl, že mu nemůže nijak ublížit. :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak zase dáme nějaký info :wink: . Ellinka je pěknej tlusťoušek má 9,3 kg :grinning: :grinning: :grinning: 74,5 cm . Kojím jen 2x ráno a večer. Oproti některým jsem troškař :astonished: , že Marci, Beti :grinning: :grinning: :grinning:

Plazíme se rychlostí blesku, lezení je horší to se nám moc nechce. Ale už chodíme ( no pár krůčků sem a tam) kolem nábytku, takže nic doma neudělám, umíme paci paci, bum bum.

Jak to máte se sezením???? Elli si sama nesedne, posadí se jen v kočárku nebo když se o něco přitáhne. Když ji posadím tak mi taky sedí :confounded:

Jooo a už jsme po třetí stříhali vlásky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pěkně užívejte prázdniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

jani moc díky za přání k narozkám, kuba moc děkuje :slight_smile:

jadvigo, fajn, že jsi se ukázala
29. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde berete recepty, nějak už mě dochází nápady :angry:
29. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadvi třeba www.maminkam.cz
29. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek