Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

Holky ze Začínajícíh těhulek z Brna a okolí sem 😃
betinaautor
29. čer 2009
holky, tak přidávám fotečky od paní fotografky 😃

http://sudomi.rajce.idnes.cz/VERUNKA_U_FOTAKA/
barca1
29. čer 2009
beti-krááááááááááááááááááááááása moc vám to sluší verunka je moc hezoučká x-) x-) x-)
katzi
30. čer 2009
Beti: jste moc fotogenický obě, moc vám to sluší!
kalerat
30. čer 2009
Beti moc hezký fotky 🙂

barco hlas odeslán
jana.sun
30. čer 2009
ahojky 🙂

Jadvi, fajn, že ses zase ozvala 😉 Malá je teda "kus ženské" - moc jí to sluší na té fotečce se sponečkou x-)

Beti - krááááásnééé fotečky, moooooc vám to tam oběma sluší, mooooooooooooooc, mooooooooooooc 🙂

Kal - super krůčky - Kubík je šikula x-)

Barči - musím se tam zaregistrovat, tak kdyžtak až večer, ju 😉

Oběma Šárkám vše nejlepší k dnešnímu svátku x-)
barca1
30. čer 2009
aohj holky díky moc za přání aposílání hlásků prosím posílejte i nadále at se to trošku hne 🙂 da se po zaregistrování z jednoho pchlasovat každou hodinu dííííííííííííííííííííííííííííííííky holky moje x-) x-) x-)
jana.sun
30. čer 2009
Barči, máte tam ty hlasy 😉
jana.sun
30. čer 2009
jů a ted když něco napíšu, tak mám 1000. příspěvek - heeeeeeeeeeeč!!! :-N
jana.sun
30. čer 2009
a 1001 je taky moooje, hé-heeeeeeeeeeč!!! 😃 :-p :-p :-p :-p :-p
betinaautor
30. čer 2009
barci, odesláno 😃
barca1
30. čer 2009
ahoj holky moc děkuju a občas zas nějaké pošlete 🙂
jinak holky moc nám držte pěstí konečně jsme sehnali byt a ted se modlím aby nám vyšel úvěr :-S 😉 a aby majitel podepsal smlouvu o smlouvě budoucí podle našich podmínek :-|
llllucka
1. črc 2009
Ahoj Holky,tak se musím pochlubit.Náš malej šikula si poprvé sám stoupnul 😃
kalerat
1. črc 2009
Jani díky

Lucko to je malej šikula 🙂
barca1
1. črc 2009
je lucí to je šikula 🙂 to mi se zatím jen plazíme jak o život a dělame most jde jakoby na kolena a z nich se s podepřenýma rukama stoupá na špičky chodidel to jsou kreace 🙂
llllucka
1. črc 2009
barca:jo,já tomu říkám stříška🙂

Bohužel u nás nejsou jen veselé novinky.Malýho bolí ucho.Dneska jsme byli u Dr. Dostal dren do ucha a kdyby se to nezlepšilo,tak musíme do dětské na ORL případně na pohotovost.
jana.sun
1. črc 2009
ahojky,

Llluci, gratulace ke stání -jste nějací napřed ne????!!!!! :-p
a přejeme, at je ouško v pořádku 😉 chudáček Adámek :-|

"stříšku" děláme taky - si občas myslím, že se Maty postaví dřív na hlavu než na nohy :-N :-N :-N

Barči, posílám vždy jak jsem na PC - jdu znovu, ju???
a s bytem mooooooooooooooooc držíme pěstiiiiiii - moc moc moc!!!!! 🙂
jana.sun
2. črc 2009
Barči, další hlasy poslány....nemůžu usnout, tak roupama nevím, co bych!!!! 😃 😃 😃 :-p :-p :-p :-p :-p 😞 😞 😞 😞
barca1
2. črc 2009
Ahoj holky se musím pochlubit terka dneska po měsíčním plazení jede poprvé po čtyrech hurááááá to je prča jí pořád někde honím 🙂
jana.sun
2. črc 2009
teda ty vaše aktivní holčičky!!!!! ]-( ]-( ]-( 😃
no jo Tery je obzvlášt šikulka 😉
llllucka
3. črc 2009
Barco:tak to Terezce gratulujeme.A teď ti postupně začnou pády.Jak začala lozit,tak si za chvilku začne i sedat.My jsme zrovna včera omotávali obvazama mučící přístroj (posilovací stroj),protože se malej pěkne praštil a málem si rozrazil hlavu.Už musím vytáhnout cestovní postýlku,abych ji mohla používat jako ohrádku,protože se uhlídat nedá.
jana.sun
3. črc 2009
ahojky 🙂
tak to vypadá, že i přes finanční nepřízeň pojedem zítra ráno na chatuuuuu- huráááááá 🙂 🙂 🙂
tady ty vedra jsou fakt v paneláku hroznýýýýýýýý - blééééééééééééé :-p :-p :-p :-p
betinaautor
3. črc 2009
jani, jj, ty vedra mi povídej, my jsme navíc pod střechou, fakt super. tak jsem včera vytáhlan na balkon bazének a na chvilku byl klid.
dneska jsem poprvé v práci a MM je doma s malou, jsem si myslela, že ráno ani neodejdu, jak mi to bylo líto 😢 tak se snažím být maximálně efektivní 😃 , abych mohla brzo domů

holky, hezký prodloužený víkend
jana.sun
3. črc 2009
Beti a vy jste si to s mm prohodili? vlastně ty jsi něco takového psala, že? na jak dlouho to máte? si ted neuvědomuju.
tak práci zdar! 🙂 a jsem zvědavá, jaké zprávy podáš večer - jak bylo mm doma s hyperVeruš :-N :-p
barca1
3. črc 2009
luci terka už sedí ale pořád sepodepírá jednou rukou 😃
holky jinak smlouvu budoucí na byt máme podepsanou tak prosím jeste držte všechny pěstičky at vše dopadne v bance 😕
jana.sun
3. črc 2009
Barči, držíme, držíme, držíme 🙂
jana.sun
3. črc 2009
a kde vlastně ten byt je??? není-li to tajemství :-N
barca1
3. črc 2009
jani není v Blansku jak jsme chtěli 🙂