• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
autor
holky, tak přidávám fotečky od paní fotografky :grinning:

http://sudomi.rajce.idnes.cz/VERUNKA_U_FOTAKA/
29. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti-krááááááááááááááááááááááása moc vám to sluší verunka je moc hezoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: jste moc fotogenický obě, moc vám to sluší!
30. čer 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti moc hezký fotky :slight_smile:

barco hlas odeslán
30. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Jadvi, fajn, že ses zase ozvala :wink: Malá je teda "kus ženské" - moc jí to sluší na té fotečce se sponečkou :dizzy_face:

Beti - krááááásnééé fotečky, moooooc vám to tam oběma sluší, mooooooooooooooc, mooooooooooooc :slight_smile:

Kal - super krůčky - Kubík je šikula :dizzy_face:

Barči - musím se tam zaregistrovat, tak kdyžtak až večer, ju :wink:

Oběma Šárkám vše nejlepší k dnešnímu svátku :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aohj holky díky moc za přání aposílání hlásků prosím posílejte i nadále at se to trošku hne :slight_smile: da se po zaregistrování z jednoho pchlasovat každou hodinu dííííííííííííííííííííííííííííííííky holky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, máte tam ty hlasy :wink:
30. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů a ted když něco napíšu, tak mám 1000. příspěvek - heeeeeeeeeeeč!!! :sweat_smile:
30. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a 1001 je taky moooje, hé-heeeeeeeeeeč!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
barci, odesláno :grinning:
30. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moc děkuju a občas zas nějaké pošlete :slight_smile:
jinak holky moc nám držte pěstí konečně jsme sehnali byt a ted se modlím aby nám vyšel úvěr :confounded: :wink: a aby majitel podepsal smlouvu o smlouvě budoucí podle našich podmínek :unamused:
30. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak se musím pochlubit.Náš malej šikula si poprvé sám stoupnul :grinning:
1. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky

Lucko to je malej šikula :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
je lucí to je šikula :slight_smile: to mi se zatím jen plazíme jak o život a dělame most jde jakoby na kolena a z nich se s podepřenýma rukama stoupá na špičky chodidel to jsou kreace :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
barca:jo,já tomu říkám stříška:slight_smile:

Bohužel u nás nejsou jen veselé novinky.Malýho bolí ucho.Dneska jsme byli u Dr. Dostal dren do ucha a kdyby se to nezlepšilo,tak musíme do dětské na ORL případně na pohotovost.
1. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Llluci, gratulace ke stání -jste nějací napřed ne????!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a přejeme, at je ouško v pořádku :wink: chudáček Adámek :unamused:

"stříšku" děláme taky - si občas myslím, že se Maty postaví dřív na hlavu než na nohy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Barči, posílám vždy jak jsem na PC - jdu znovu, ju???
a s bytem mooooooooooooooooc držíme pěstiiiiiii - moc moc moc!!!!! :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, další hlasy poslány....nemůžu usnout, tak roupama nevím, co bych!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. črc 2009 ve 02:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky se musím pochlubit terka dneska po měsíčním plazení jede poprvé po čtyrech hurááááá to je prča jí pořád někde honím :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty vaše aktivní holčičky!!!!! :angry: :angry: :angry: :grinning:
no jo Tery je obzvlášt šikulka :wink:
2. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco:tak to Terezce gratulujeme.A teď ti postupně začnou pády.Jak začala lozit,tak si za chvilku začne i sedat.My jsme zrovna včera omotávali obvazama mučící přístroj (posilovací stroj),protože se malej pěkne praštil a málem si rozrazil hlavu.Už musím vytáhnout cestovní postýlku,abych ji mohla používat jako ohrádku,protože se uhlídat nedá.
3. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak to vypadá, že i přes finanční nepřízeň pojedem zítra ráno na chatuuuuu- huráááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tady ty vedra jsou fakt v paneláku hroznýýýýýýýý - blééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, jj, ty vedra mi povídej, my jsme navíc pod střechou, fakt super. tak jsem včera vytáhlan na balkon bazének a na chvilku byl klid.
dneska jsem poprvé v práci a MM je doma s malou, jsem si myslela, že ráno ani neodejdu, jak mi to bylo líto :cry: tak se snažím být maximálně efektivní :grinning: , abych mohla brzo domů

holky, hezký prodloužený víkend
3. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti a vy jste si to s mm prohodili? vlastně ty jsi něco takového psala, že? na jak dlouho to máte? si ted neuvědomuju.
tak práci zdar! :slight_smile: a jsem zvědavá, jaké zprávy podáš večer - jak bylo mm doma s hyperVeruš :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci terka už sedí ale pořád sepodepírá jednou rukou :grinning:
holky jinak smlouvu budoucí na byt máme podepsanou tak prosím jeste držte všechny pěstičky at vše dopadne v bance :fearful:
3. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, držíme, držíme, držíme :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde vlastně ten byt je??? není-li to tajemství :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani není v Blansku jak jsme chtěli :slight_smile:
3. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek