• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Barči aha - no tak to je fakt plná informace :grinning:

jinak ahojte, zdravím vás všechny, než vyrazíme na chajdu.
Mějte krááááááááááááásný víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jen pro vaši informaci - at máte čas to promyslet - domlouváme se s holkama "z depek" Pavlinka05, Lacherka, Motylek, atd...., že bychom se sešly v pátek 10.7. na přehradě na Mraveništi - tak kdo se chce přídat, budeme moc rádi :dizzy_face: tak jsem zvědavá, jestli nějaká Supermamča dorazí :wink:

tak ted už fakt pa pa pa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani soráč :grinning: je to 3+1 v OV v blansku :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jsme zpátky z chaty -to byla paráááááááááda!!! :dizzy_face:

a včera jsem našla první zub vpravo dole jedničku!!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink:
mm řekl, že si můžu udělat šaty z papíru :grinning: :grinning: :grinning:

Barči, nejdřív píšeš, že to není v Blansku a pak že je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: taková malá kamufláž, že? :dizzy_face:

holkyyyyyyyyyyyyy, kde stéééééééééééé??? jak se vedeeeeeeeeeeeee???????????
6. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen vás jdeme po moc dlouhé době zas jednou se Simonkou pozdravit :wink: a Lucce (adis), co se tu taky zřídka objevovala, chci pogratulovat k mimču v bříšku,uviděla jsem to v tabulce Vyškovaček. Tak je fajn Luci,že jste se dočkali a malý bude mít sourozence,velká gratulace :wink: :slight_smile:
7. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak doufám, že jste si prodloužený víkend řádně užily!!! my byli u tchánovců a já byla v šoku, malá se mi prostě zamilovala do babičky (tchyně), ona to s ní prostě, jako jediná umí a když jsme včera odjížděli, tak Verunka začala hystericky brečet a volat mamama a chytat se po babičce. tak na jednu stranu jsem ráda, že i ta babička je v kurzu, na druhou stranu mě to trochu mrzelo. ale už asi vím, kam bude Verunka jezdit na prázdniny.
dneska jsem zase v práci, tak doufám, že to rychle uteče, abych mohla jít za těma mýma lumpama :grinning:

taky jsem slyšela, že letošní léto prý nemá být nic moc, tak doufám, že se pletou, chci sluníčko a teplo!

holky, tak hezký den a všechny zdravím!
7. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je jani ja to popletla špatně jsem to napsala je to blansko :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooj,

Beti, tak to zamrzí s tou babičkou - to chápu. ale takové jsou holt děti. :dizzy_face: tak at ti to v práci rychle utíká. a jak mm, jak to zvládá doma sám s malou????

třeba si sluníčko užijem zas až na podzim - jako loni :wink:

zítra vyrážím poprve za sestřenkou do Ponětovic (kousek za Šlapanicema). jedu autobusem ze šlapek - ani nevím, kolik budu platit a snad nebude problém s kočíkem - tak to musíme s Matym nějak zvládnout. chtěla jsem původně jet vlakem, ale já pořád bojim bojim sama :confused: z Brna ani tak ne, ale ty Ponětovice jsou taková "díra" a nevim, jak by mi kdo pomohl s kočíkem z vlaku :pensive: tak doufám, že nebudu nikde platit nějakou pokutu. vím, že po Brně jedu s kočíkem zadara - ale zrovna Šlapanice už jsou jiná zona a na tu neplatí ta Matyho šalinkarta- tak vůbec nevím, co koupit za lístek :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nějak to dopadne, že. :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a dorazíte některá v ten pátek na to Mraveniště na přehradě??? sraz je tam tak po 14.h
7. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hlásíme se po dovči, byla super a jelikož nedočítám, tak nevím, co je v pátek :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, v pátek jsme domluvený s holkama "z depek" že se jde na přehradu na Mraveniště - cca po 14 hod. sraz tam :wink:
7. črc 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím..... :wink:

nestíhám, nestačím...... Užíváme si trošku tepla co nám léto nadělilo, přijela mi na týden ségra s neteří, tak výletujeme, návštěvujeme a když je sluníčko, tak si holky užívají na zahradě bazén.

Juli lozí, umí se posadit, ale stále nechce sedět, a začíná stoupat, zatím teda jen na kolínka. Ale nedrží se, takže padá. A jak slyší nějakou melodii, tak "tancuje" - vrtí celým tělem :grinning: :grinning:
Stále kojím a jediné jídlo navíc je polední zelenina s masem, opolední banán (nic jiného zatím nechce) občas pár lžiček přesnídávky a pár kukuřičných křupek - ty jí teda jedou!!!!
7. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon zdravíme taky. to je fajn, že zas píšeš :wink: tak si to léto hezky užíváte, to je fajn. a Julinka je šikulka, my stále nelezeme a nesedáme si :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vypadá to, že i to jídlo je celkem v poho, ne? jj, kukuřičné křupky, ty by Maty mohl pořád :grinning:

tak my dnes jedem do Ponětovic juknout na sestřenku a 3.měsičního Tomika. tak nám držte pěsti, at přežijem tu cestu šalinou, trolejbusem a autobusem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Holky:slight_smile:Tak od té doby,co si stoupá je to celkem maso.Pořád se o něco snaží postavit,takže pádů je požehnaně.Dělá i pár kroků,když se drží,tak je to sranda.Jen mi nechce jíst ovoce.
8. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci ahooooooooj. no máte veselo :grinning: :grinning: :grinning: taky nás to čeká :confused: :confused: :confused:
hlavně, že papá zeleninku, ne? :wink: a to nechce ani banánek?
8. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak dneska v noci se kamarádce v teplicích narodil pepíček 3250g a 51cm a paradox je že další moje kamarádka z brna rodí taky dneska v bohunicích má kontrakce už druhý den tak snad to už dnes bude čéká elišku :slight_smile: a ještě jedna kámoška koncem července čeká kluka maxe :slight_smile: jéééé to zas bude miminek na muchlování :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak terka leze po čtyřech jak drak pořád se řechtá a vymýšlí blbiny a já ji pořád někde naháním nejraději má kabely :sweat_smile: občas řekne táta a začala dělat pápá :grinning: a pěkný ksichtíky jo a začínáme se stavět ale zatím jen když se zapře o mě o šprcle na postýlce nebo ohrádce jí to zatím nenapadlo :slight_smile: a taky nesmím před ní vůbec jíst neb hned chce taky :slight_smile: hlavně banán ten miluje a kukuřičný křupky to neví kdy přestat :slight_smile:
luci-malej je pořádnej šikulka :dizzy_face:
9. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jani-gratulujeme k prvnímu zoubku :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za pochvalu:slight_smile:

Barca:Terezka je taky pěkná šikulka:slight_smile:Počkej,ona za chvilku příjde.jak na to,že za šprušle je to nejlepší:slight_smile:
S kabelama to znám.A taky pet láhve.

Jani,vy máte zoubek,to jsem nějak přehlídla,Tak gratulujeme:slight_smile:Banánek je to jediný,co jí.
9. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak máme první zoubek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a Elli mi vyleze po schodech do prvního patra :grinning: :grinning: :grinning: (samozřejmě jistím), takže už musíme koupit zábranu :unamused:
Ve stoupání a chození kolem nábytku už jsme profíci, tak jsem jí objednala hrající chodítko - to co musí tlačit před sebou.
Už se na něj hrozně těším - to zase bude zábava :grinning: :grinning: :grinning:

mějte se krásně !!!!!!!!!!!!!!!!
9. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak přidá se zítra někdo na to Mraveniště na přehradě???? je to cca od 14 h (šalina 1 zastávka přístaviště)

a zoubek už se nám klube hned vedle i druhej!!!! :slight_smile:

Jadvi, gratulace k prvnímu zoubku :slight_smile:

jj, kabely a kukuřičný křupky - to je žůžo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé jani, tak to teď povalí a už budete za chvíli čistit zoubky kartáčkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,
taky gratulace a doufám,že to Matyho moc nebolí, my o tom ani nevěděli (naštěstí) :wink:
9. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadviga gratulujeme k prvnímu zoubku :slight_smile: holky mi máme zoubky dva spodní přesně od 5měsíce :slight_smile:
tak kámoška z brna taky už včera porodila ve 14.15 elišku 49cm a 3050g už se na ni těším až se za nima půjdeme podívat do porodky :slight_smile:
jo a holky musíme se pochlubit terezka se včera sama poprvé postavila hlavně že jsem včera o tom mluvila :grinning: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:my se nepřipojíme,ale pokud bude zase něco v jogušce a půjde to časově,tak příjdeme rádi.

Včera si ten náš šikulka otočil koš s hračkama dnem vzhůru,vstal o něj a tlačil ho po pokoji před sebou a používal ho místo chodítka :grinning:
10. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi, díky. jj, kartáčky a "čistítka" už máme koupený -tak je možná o víkendu i prubnem, jsou to takové masážní věcičky, tak se to určo Matymu bude líbit :wink: taky jsme o zoubkách skoro nevěděli - občas byl mrzutý, ale ne nijak výrazně a v noci spí v poho - tuk tuk tuk :slight_smile:

Barči - no jo, Terinka je šikulka :slight_smile: hlasy pošlem. pa pa
10. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, "odhlasováno" :wink:
10. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěknou neděli všem

to si všichni užíváte čerstvý vzdoušek a na koníka nemáte čas????!!!!! :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Barči, moooooc krásná :slight_smile:
12. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooo, je tady někdooooooooooooooo??????????????? :fearful:
13. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek