• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
autor
ahoj holky,

barcui, moc krásný fotečky!!!! to je vlasů teda a jakejch černejch :grinning:

dlouho se neozvala marci, tak doufám, že je v pořádku! jinak u nás typický nestíhání a ted, jak chodím do práce a ještě jezdíme an víkend ke tchvánovcům, se snažím všechno dohánět v týdnu, ale moc to nejde a jsem opravdu KO.
taky mě štvě, že kvůli našim dluhům ani nikam nevypadneme na dovoleno, tak jsem taková depkoidní. tak doufám, že vy máte náladu dobrou!
13. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, jsme v pořádku, ale absolutně nestíhám :unamused: Právě jsem četla, že jsi na tom podobně (jak píšeš na "depkách" :grinning: :grinning:. Už jsem z toho pěkně na prášky, uklízím a bordel mi roste za zadkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akutně bych potřebovala nějakou babičku, tetičku, atd. co by mi hlídala, abych debordelizovala co se dá - jenže o tom si můžu nechat jenom zdát.....
My už jednu týdenní dovču máme za sebou a právě před chvíli jsem říkala MM, že až budou mít celozávodní dovolenou přelom červenec/srpen tak musíme ještě někam vypadnout jinak se zblázním. Jinak - Dejvík je jak motorová myš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,jj, asi si musíme zvykat, že nějakou dobu, počítanou na roky, prostě uklizený doma nebude a taky mě nebaví, že když už uklidím a mám z toho dobrý pocit, tak ten většinou do 2 hodin zmizí a může se jet nanovo :angry:

holky, jsem taaaak nasraná. jak jsme byli u tchánovců, tak jsme tam dojeli a já si všimla, že tchyně pořád smrká a kašle, tak jsem jí říkala, že nám to měla říct a ona, že by jsme nepřijel. no a co myslíte????? včera byla Veruš protivná a dneska rýmu jak trám, pořád pšiká :confounded: ať žije ohleduplnost že????? bych ji zabila! ona si ji jeden den užila a já ji ted budu dávat týden dokupy!
14. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že se nám ta diskuze pomalu vytrácí.... :sweat_smile:
No s náma je to dost podobný, minulý týden jsem krompáčem vykopávala dlažební kostky na dvoře, aby jsme se někam posunuly, pak doháněla to co běžně stíhám.
No a dnes úžasně spadly kroupy a propršela nám zeĎ
15. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holt ji nemáme z venku nahozenou a jak pršelo tak spáry natáhly vodu a já koukám v koupelně jak vystupují mokrý fleky... jsem zvědavá jestli to vyschne... :sweat_smile:
Navíc jsme si ještě rozkopali vjezd do domu, takže mám s kočárem pěknou bojovku než ho dostanu z domu nebo naopak ven.... tudíž makáme na tom abychom to všechno dali do kupy.... Jó asi bych potřebovala den se 70ti hodinama minimálně :grinning:
15. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,já vůbec nestíhám.Co si malej začal stoupat,tak ho nemůžu nechat vůbec samotnýho.A stoupá si pořád a všude,protože ho to baví a skoro vždycky se mu to podaří.Dneska si chtěl vylézt na postel,ale skončil dole na zadku.Tak dobrej zase není.
Dneska jsme byli v dětské s ouškem a naštěstí dobrý.Doktorka nám řekla,že mám vyhodit všechny špachtličky na čištění uší a čistit jen olejem (prokápnout a setřít,co vyteče).Taky jsme byli na krvi a za ty 4 měsíce,co malej poctivě papaká železo se mu to vůbec nezlepšilo :unamused:
15. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík :wink:

vidím, že nás dítka začínají pěkně zaměstnávat :grinning: a domečky taky :frowning2:
u nás začíná být katastrofální spaní - a to přes den i v noci. Většinou usíná i hodinu a v noci když se probudí, tak ještě nemá otevřené oči, ale už řve, otočí se na čtyří a přitahuje se za šprušle na kolena. dožaduje se jít ke mě do postle. Předevčírem takhle byla vzhůru od půl 11 - chvílema si povídala a skákala na kolenách, chvílema řvala jak tur. Ani kojení ji nezklidnilo. Odpadla až ve 2 hodiny a v 6 nanovo. Včera jsem to vzdala a vzala si ji do postele. Sice spala, ale stejně se budila snad 6krát. Ona ani nechce kojení, jen chvíli brečí,chytne se mě za ruku a zas usne.
Takže u nás o víkendu asi proběhne velké stěhování - morče z dětského pokoje do chodby a Julinka z ložnice do dětského pokoje. Jsem zvědavá, jestli to pomůže, Julie je celý svůj otec - nejen podobou, ale i povahou - tvrdohlavá a umíněná jako koza. Tak aby to stěhování za týden nebo dva neprobíhalo opačným směrem :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
luci u nás to je hodně podobný Terka leze nejraději pod stul ke kabelům :slight_smile: stojí cca 5dní a je to to samé nožičky má ještě takový nestabilnívždycky si stoupne a za chvili nadává že se jí stojí blbě když se zrovna postaví špatně :slight_smile: takže už bylo pár pádůna hlavičku jinak už zjistila že nejlepší jsou šprcle od ohrádky :slight_smile: a od včera už sedí sama bez pomoci :slight_smile: akorát ted máme pořádnou rýmu takže v noci spaní s ucpaným nosánkem nic moc :confused:
16. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá, tak se to tu trochu pohlo, je fajn, holky, že o sobě dáte aspon vědět :wink:

jak vidím, všechny jsme neustále v jednom kole - no zkrátka jsme tam, kde asi před půl rokem byla Janula se Simonkou, že :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a máme to tady :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, přeju vám, at jsou domečky a okolí co nejdřív v cajchu a vše je v pohodě :wink:

my budem příští měsíc nechávat opravit to naše neštastný auto - to jsem fakt zvědavá, kolik to bude stát :frowning2: :frowning2: :frowning2: dovolená u nás taky nehrozí, ale naštěstí máme chajdu - sice to není moře :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon nebudem hnít v paneláku :dizzy_face:

a kolik máte kdo zoubků?
my zatím stále ty dva dole :wink:
16. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
barca:počkej,za chvilku už bude stabilní.Hlavně,aby se naučila,že když jí to nestojí,tak si má sednout.Adam naštěstí sedí sám už dlouho,takže když kydne na zadek,tak už se dál nepraští.My jsme momentálně ve druhé fázi,kdy už sám krásně stojí a chce dělat frajera,takže se pouští a šahá po věcech.

Jani:my jsme stále bez zubů.Na chatě je taky dobře.Jen,aby vám nepršelo.
16. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, u nás jsou zoubky katasrofa, jen vylezly dva, tak se jí ted klubou 3 nahoře zároveňa je to maso, do toho má taky rýmu, chuděrka malá :frowning2:
16. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nechcete některá rýžovou kaši SUNARKA a mlíko HAMI 2.Já to nepotřebuju a akorát mi to zavaz v kuchyni,tak bych to klidně někomu dala nebo to budu muset vyhodit.
17. črc 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás jsou taky 2 zuby dole. Jinak je to u nás katastrofa. Dejvík se v noci zase budí co hodinu, u toho vříská, šmejdí, mlátí s sebou, včera spadl z postele, má na čele modrou bouli jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska v noci už to MM nevydržel a šel s ním ve 3 ráno do dětského pokoje, kde máme na zemi jenom matraci a válí se tam Dejvíkovo hračky. MM tam spal na matraci a Dejva tam potmě kramařil až mezi těma hračkama usnul - jen tak nepřikrytej. Ráno se vzbudil s kobercem otlačeným na ksichtě :grinning: :grinning: :grinning: Tak že bysme našli způsob jak bude spát? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak mlíko Hami2 se mi tu taky válí. Kdesi jsem ho dostala. Jednou jsem ho zkusila dát Dejvíkovi do kaše místo odstříkaného. Samozřejmě to poznal, dělal u toho blicí grimasy a poslal mě s ním do háje...
17. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte lidičky,

mlíko i kašičky valte k nám - my to využijem :wink:
akorát teda nevím, kdy se zas potkáme, že??? no a to slovo zas je taky trochu přehnané, že??? :grinning:

my dnes odpo tradičně razíme na chajdu a zítra budem slavit 10.narky neteře. chceme stihnout i zajít na hříbky, tak uvidíme, uvidíme.
Mějte se hezky, užijte si víkend :slight_smile:

na tom předání mlík a kaší se můžem nějak individuálně dohodnout - aspon tady po Brně by to snad neměl být probém, že Llluci :wink:

Beti, přeju, at je Verunce brzo líp a hlavně, at už se zoubky vyklubou a má pokoj - ale oni se zas asi začnou klubat další, že :pensive:
kde přesně v Brně děláš? dovezla bych ti do práce ty hračky :wink:

Marci, koukám, že už máte doma zas veselo - Dejvík je teda číslo :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:a co si dát v srpnu sraz v jogušce.Oboje je neotevřený,takže se to nezkazí:wink:Dřív to bohužel nestihnu.

Marci:a není to spaní tím teplem.Mě taky Ada hůř spí.A vůbec se mu nedivím,protože je vážně hnusně.
17. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lluci, tak jo - třeba se i někdo přidá :wink: jak budeš moci,tak se ozvi, ju? :wink:

Barči, moc hezké fotečky ti přibyly do alba :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani mi máme zuby dva od 5měsíce a vic zatím nic :slight_smile:
luci-terka už padá takyna zadeček a stojí mnohem líp :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem v rychlosti přečetla poslední stránku, ale ono toho napovídanýho asi ani o moc víc nebude, vidím, že všechny nestíháte :slight_smile: Já nápodobně. Teď jen tak projíždím Brnem - jsem tu na svatbě známých.Jinak jsem pořád s Ádou u mojí mamky a u nás v bytě pokračuje rekonstrukce. Když jsem to tu dneska tak viděla propadala jsem panice, je tu práce ještě jak nas..... :unamused: Takže se od mamky hned tak nevrátíme. Jsem tam odříznutá od netu, nejede jí počítač. Adélku teď porvé hlídá moje mamka na 24hodin. Jestli se osvědčí, už se hlídání myslím hned tak nezbaví :grinning: Tak se mějte fajn, přeju hodný dětičky a zas se někdy ozvu.
18. črc 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak anketu o zubaté dítě vyhraje asi moje malá - má jich osm. a podle toho jak je poslední dobou protivná tak očekávám další... no však jich taky má být trochu víc než bude pokoj... :grinning:
Akorát pořád ještě netuší k čemu je má - s jídlem jsme furt na štíru.. :unamused:
Jinak máme po prohlídce - 75 cm a 8,4 kg.... co dodat - zachvíli budu pěkně svalnatá - asi tak jak vy všechny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme zpět z propršeného víkendu - teda, když člověk nepočítá neděli odpoledne, kdy se vrací domů :rolling_eyes:
ale našli jsme plno hříbečků, tak sušíme :slight_smile:

Lani, furt jídlo nic???!!! Teda ta Elenka - měla by se jít poučit od našho Matyáše - ten zas furt něco dlabe :sweat_smile:
Ale velikostně jste tak jak my - takže jí asi pořád mlíčko od tebe stačí (?) :slight_smile: teda my jsme ještě o 3 cm kratší :dizzy_face:

Katy, jednou bude rekonstrukce hotová a pak se to bude bydlet :slight_smile: a co mamka - osvědčila se? :wink:

Maty se pokouší lézt -ale vždy pohne rukou dopředu a pak padne za vlast na břicho :grinning: :grinning: :grinning:
zítra máme kontrolu na neonatologii, tož su zvědavá, jak to zas dopadne :confused: :confused: :confused: džte nám pěsti :pensive:
19. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zase nakukuju :wink: máte krááásnéé fotečky :slight_smile:

Juli udělala za poslední týden obrovský pokorok - v pondělí vylezl 3. a v pátek 4.zub,zlomily se problémy s jídlem - na oběd sní plný talíř zeleniny s masem (už jen mačkám), na svačinu skoro celou přesnídávku a k večeři plný hluboký talíř kaše s ovocem. Leze už na jedničku a stoupá kde se dá. A včera poprvé ukázala znak pro světlo a dívala se na něj. Bavila se tím snad půl hodiny.Přidala nějaké slabiky, některé připomínají slova jako děda, trdlo a blbá :grinning: :grinning: :grinning:
jo a kábly, ty u nás jedou taky. A nezapře, že je dcerou svého otce - jak se zapne počítač nebo manžel vezme něco ze svých pracovních propriet (měřák,disky,destičky....), tak se jí rozsvítí oči a už valí jeho směrem. Včera jí půjčil jednu klávesnici tak si s ní hrála skoro hodinu :grinning: :grinning: dnes ji začla ocumlávat, tak jí ji vzal a vyměnil za jinou, úplně novou, takže relativně čistou - ale byla úplně obyčejná, černá, malá...a na tu se ani nepodívala a furt se sápala na tu "svou" :grinning: :grinning: takže mám doma asi dalšího maniaka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Juli je super :dizzy_face:

dobrou noc všem :slight_smile:
19. črc 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to my zase asi vedem v délce a váze - 82 cm, skoro 10 kg (už mám jenom 4x více :grinning: - je to pěknej řízek!! A taky asi v nejblbějším spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci vříská co 1-2 hodiny. Pozítří se stěhuji z ložnice, MM má skoro 3 týdny dovolenou, tak ať se spolu chlapci domluví. Znakovat umíme jenom "mliko" - no co jiného taky od Dejvíka čekat, že :grinning: :grinning: Docela se nám ale daří nočníkovat. To je tak jediný s čím se můžu pochválit. Jinak neleze a asi ani nepoleze (dle rehabky se naučil moc brzo plazit a tuhle metodu vypiloval tak, že už nemá motivaci lézt), spíš se už staví na nohy. Cvičit s takovým pořízkem Vojtovku je o hubu, jsem dokopaná, už mi několikrát málem spadl ze stolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stejně efekt nic moc.....Jinak si užíváme hezké počasí v bazénu, Dejvík je vodní živel, potápí se jak divý. U nás jsou nejlepší hračka ovladače, mobil (už mi jeden rozbil), WC štětka a hlína (v květináčích, na záhonku). :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo - jo jani - mlíko asi pořád ještě navzdory všem studiím plně dostačuje.. :grinning: :sweat_smile:
Marci - malá se taky jen plazila, až když si začala stoupat a ťapat kolem nábytku tak najednou na čtyři a do týdne to plazení vyměnila za lezení, sice to byla časem sranda páč na čtyřech lezla dokud měla kdy a pak když spěchala honem honem někde kde ví že zas brzo zavřu tak sebou plácla na břicho a už valila po vojensku plazení..
Třeba to ještě příjde :wink:
20. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

marci 82 cm :confused: ty jo, tak to je čahoun :slight_smile: Kuba měl na roční prohlídce 79 cm a 9500 g. Manžel je čahoun?A neboj Dejvíka zase lezení začne bavit.

Taky znakujeme, umíme mlíko, čepice, jídlo, opice, a pak jak dělá strom ve větru :grinning: a samo pá pá, paci paci, tak tak všelijak atd.

Jani tak držíme pěsti na kontrolu :dizzy_face:

Zatímco vy tady řešíte lezení/plazení, tak u nás už vede chození, dokáže toho ujít docela dost :dizzy_face: jsem na něj pyšná :slight_smile: Však to tady budete taky za chvíli řešit :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel má 183 cm, Dejvík je celej on - jako kdyby mu z oka vypadl a má snad všechny jeho rysy a neduhy. I to noční pití - MM v noci stáhne taky půl litra pití :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci - u nás to bylo doteď jako u lanky, když se někam chce rychle dostat, tak taky po vojensku :grinning: až teď jak začala stoupat, tak začíná víc lozit.
A my asi vyhrajeme anketu o "největšího prcka" :grinning: :grinning: na přeměření jdeme teda až v 10ti měsících, ale stále se vejdeme do velikosti 62....uklidňuju se tím, že se nám to natahuje :grinning:
20. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to ráda slyším, tak to teda ještě nemám vzdávat, jo??? Do čtvrtka, kdy jdem zase na rehabku, už se teda asi moc nerozleze..... to to zase schytáme :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... ale tak snad příště
20. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, já bych to určo nevzdávala :grinning: a když nepoleze, tak holt začne hned chodit.
Chlapeček co s náma byl v porodnici se zas vůbec neplazil. Před 14 dny ještě ležel jak placka,jen se uměl točit dokola na břiše, ale ani se z něj nepřetočil zpět na záda. Něco jako zkušební houpání na kolínkách provozoval asi jeden den :grinning: no a teď se posadí, leze, stoupá. Takže tak. A to nechodili k neurologovi ani nikam jinam a ani nemuseli cvičit vojtovku.
20. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už se houpem na kolínkách 3 měsíce, ale jinak je to plazmo vpřed jak partyzán :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek