• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
sharon:tak jsem si přečetla tvůj příspěvěk a říkala si,že to máme s malým zlatý.O vydrží řvát jen půl hoďky.A pak přišel manžel z práce,že tam měl dneska jednu moc unavenou pacientku ..... Nejsi to náhodou ty:wink:

Marci:ty jo,super:slight_smile:
22. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

Šári, tak to je teda nářez, nevím, co na to poradit. máme rituál, vždycky ji musím uspávat v posteli, to mi třeba pětkrát sedne, pak usne a v edné fázi spaní ji přendám do postýlky a někdy zase vstává a já ji položím atd.., ale někdy už spí. Taky se vzteká, ale za chvilku to vzdá, takhle dlouho to zatím netrvalo. jak píše ani, taky si myslím, že je to přechodný a že třeba jeden večer mohla být z něčeho vystrašená a ted se to táhne.

marci, ty jsi se odstěhovala z ložnice? a manžel tam s Dejvíkem zůstal? my jsme ji zkusili dát do pokojíku jednou a jak jsem k ní musela vstávat, tak jsem se vždycy probudila a byla jsem k ničemu :confounded: ale mám za vás radost, en tak dál!
22. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, zas koukám, jak je Maty zlatej. dám ho do postýlky a on si tam najde svou břišní polohu se zdviženým zadečkem a je to. na chatě byl nějakej neklidnější, tak jsem mu dala do postýlky svou ruku, jako na uklidnění a on mi ji oddělal - chce mít svůj prostor :sweat_smile: jen teda musí mít tmu, nebo jen fakt slaboučké světlo
22. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, jo manžel mě vypakoval z ložnice a nedovolil mi vstup až do rána. Dejvíka jsem viděla v 19.00 a pak až v 6.00. Normálně se po usnutí večer budí kolem 21.30 - 22.00, když mě tam necítil spal až do 0.15, pak se prý budil ve svých hodinových intervalech, ale stačilo dát mu napít vody. MM říkal, že takhle jednoduchý to nečekal. Když jsem mu zkoušela v noci dávat vodu já, tak mě tím hrnkem málem přizabil. Prsa mi nepraskla, docela jsem se divila, že jsem nemusela jít v noci odstříkávat, sice jsem byla ráno asi o 5 kg těžší, ale Dejvík to ráno spořádal :grinning: :grinning: :grinning: Tak uvidíme co dnešní noc......
22. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci :grinning: :grinning: :grinning: ty to všechno umíš tak super podat, že i obyčejná story je ve tvým podání ftipná :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha....llluci, jestli je tvůj manžel ten mooooc hodný pan zubař, který mi bez ptaní píchá lokální umrtvení sotva otevřu pusu (já sebou přesto cukám a on jen poznamená, že NORMÁLNÍ člověk by necukl :grinning: ), tak jo :grinning: :grinning:
haha, já jsem ta pacientka, která se mu včera nahrnula do ordinace s tím, že je objednaná a až tam se dověděla, že objednaná sice je, ale až na dnešek. Jo a říkal, že udělá ženě radost, když jí řekne, že naše J. vříská dýl :grinning: :grinning: ......hele a nepráskni mě :wink: že se vlastně "známe" :grinning:

Jinak dnes to 2 hodiny nebyly, jen 65 min. /ale dala jsem ji o hodinu později spát/ teď jsem dožehlila, zítra uklidím, zabalím a v sobotu jedeme směr Jižní Čechy.

ad šátek - v šátku by usla,ale spí mi v něm tak 15 min. a kdybych ji chtěla přendat do postýlky, je okamžitě vzhůru :frowning2:
zavařování - zvládla jsem včera v noci, skončila jsem ve 3 hod., o půl 3 se J. vzbudila, zjistila že nejsem v ložnici, tak udělala manželovi bojovku a dokud jsem nepřišla tak mu opět hystericky řvala. Prý když si ji vzal do postele, tak se točila dokola a hledala mě, na rukách u něj být nechtěla, odtláčela se a ječela a ječela (slyšela jsem to v chůvičce, ale hrdinně jsem dodělala přesnídávku :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jsem přišla, tak mi chytla ruku oběma rukama i nohama a byla přisátá jak klíště. Ona sice usla do hodiny, ale já tak spát neumím :frowning2:

holky, kdybych sem zítra nestihla nakouknout, tak pápá , v srpnu se ozvu :slight_smile:
23. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon:ten hodnej zubař je můj mooc hodný manžel (někdy:slight_smile:) a přišel s tím,jak máme hodný miminko,že měl pacientku,které dítě usíná 2,5 hodiny.A protože jsem věděla,že jsem tvůj příspěvek zrovna četla,tak jsem se zeptala na jméno,.... My tě už jednou potkali v plavání:slight_smile:

Holky,my zítra máme jet ještě s jedním párem na dovolenou a oni mají nemocný dítě.Má už několik dní vysoký teploty (včera měl dokonce kolem 40) a já jsem z toho strašně nervózní.Zaprvé mi je líto jejich dítěte a pak i Adama,protože bych nerada,aby to chytnul.Dneska se mají definitivně vyjádřit,jestli pojedou,tak doufám,že ne.Je to ode mě možná hnusný,ale já bych prostě na jejich místě nejela.
24. črc 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,

hlavně, jak píšeš, mít takhle nemocný dítě, nejedu taky, páč nevíš, z čeho to je a kde budeš shánět doktora. tvůj postoj nmaprosto chápu, taky bych nechtěla, aby mi Veruš něco chxytla, možná, že bych jim to i naznačila :confounded:

Šári přeji hezkou dovču, užijte si to ve zdraví!!!!
24. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak naše noci úspěšně pokračují :grinning: - Dejvík se kojí jen 1x a to se jim do té ložnice vyloženě vnutím, protože bych praskla. Ale fakt jinak megaúspěch!!!!
Včera jsme byli ve Slavkově na koupáku, Dejvík byl úplně nadšenej, koupal se s námi ve velkém bazéně, vůbec mu nevadilo miliony lidí, docela studená voda. Po všech tam pořvával, ukazoval čau, v brouzdališti ač byl nejspíš nejmladší kradl děckám hračky, tak 1,5leté holčičku ukradl konvičku a zdrhal s ní pryč :grinning: :grinning: :grinning: My jedeme na dovču v pondělí, ale jenom takovou krátkou 4denní. K moři si asi po včerejším úspěchu u vody odskočíme v září.
24. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak pak šári jedině vydržet :unamused: určitě se to zlomí :wink: a pěknou dovču přejem :slight_smile:
Marci, super, že vás ve slavkově pustili do velkýho bazénu s dejvíkem, to se moc nevidí, hnedka plavčíci vyhazujou, že tam nemám co dělat s tak malým dítětem :confounded: a přitom barunku by to bavilo, ale v bruzdališti taky řádí jak černá ruka, ale v moři se teda bála hodně...

a jinak holky kuk do pasu :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Petapi moc gratuji!!!!!
S tím bazénem mě ani nenapadlo, že by mohl být problém, my jinde na koupáku zatím nebyli:slight_smile:
Šárko, taky přejem hezkou dovolenou!!!
24. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: gratuluji :grinning:
24. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Petapi, gratuluju moc, že si se nepochlubila dřív!!!! 11.týden je už dost!! tak moc přejeme, at vše probíhá v pořádku a miminku se u tebe moooc líbí a tebe at neprovázejí těhotenské neduhy!
24. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... zdravím všechny, hlavně Betinku :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi a Lucko:moc gratulujemm:slight_smile:

Beti:nakonec je to herpes angína.Je to hodně infekční a hlavně,jak to máš jednou v těle,tak se toho nezbavíš.Takže jsem na děti uvalila zákaz styku a hotovo.
24. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuju :slight_smile:
a koukám, že tady bude víc miminek, tak gratuluju též :wink:
24. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak jak se tady máte? Co dětičky umějí nového? Pet, moooc blahopřeji k těhotenství.
24. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

nebude zase nějakej sraz? že bych se nenápadně přidala?? :wink:

Miso, pěkné jméno pro chlapečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

Luci, no my se mám ecelkem dobře, ted jsem ještě v práci, ale pak mě vyzvedává rodinka a jedeme na víkend ke tchyni, kde se budou slavit její 50tiny, takže jedeme chystat, chjo. doma zase bordel, no už s tím asi moc neudělám. jinak, jak bylo ted teplo, tak jsme byli na bazénu v Rousínově a bylo to príma, malá byla moc spokojená. akorát mi pak nechtěla být v kruru, raději plave :grinning: jsem ráda, že už je špinění pryč, tak jen tak dál!!!! přeji moc hezký víkend!

pet, musíš nás informovat, jak zvládáš dítko a pak bříško. já se přiznám, že jsem včera nastolila téma další miminko (jsem sebevrah :grinning: , ale MM teda hodil hodně zpátečku (má strach, že je to brzo po císaři, což je asi pravda), ale v řijnu, až to bude rok, tak bych se chtěla dr. zeptat, jestli bysme třeba už nemohli...jenže mám pocit, že se manželovi do dalšího miminka nechce a nevím, proč. vím, že je Verunka dračice, ale přece by to bylo víc na mě..no nevím, nějak mě to zamrzelo.

holky, tak hezký víkend!!! papa
24. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, jj ten první rok to asi bude náročnější, ale pak doufám, že si děcka vyhrajou spolu a bude sranda.
zatím jsme přežili velký nevolnosti, ale teď už ok
24. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holčiny,
no páni, člověk se jeden den nedostane na PC a tady se to pěkně rozjelo a to fakt ve velkém :grinning: :grinning:

Takže těhulinky, moc moc gratulace, hlavně, at je vše v pořádku a mimi rostou jak mají :wink: ty starší dětičky, at jsou hodné a těší se na sourozence jako rodiče :slight_smile:
se nám to těhulkování nějak rozjelo, my teda začnem snažení až příští rok, ale ono to uteče..... :sweat_smile:

Katerinko.kr, promin, že se tak blbě ptám, ale která ty jsi???? :sweat_smile: se ještě neznáme :dizzy_face:

Miško, jak je??? už máte svatbu za sebou???? co Tomík??? piš, piš, se vůbec neozýváš!!!!

Beti, ty jsi odvaha, takhle brzo po sobě mimísky - ale moc ti držím pěsti, aby jsi mm přemluvila a hlavně, aby to bylo možné. jsem zvědavá, co ti na to řekne dr. tak pak informuj, ju :wink: :wink: :wink:

budem za chvilku tady zas všechny těhulky, nebo co!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Marci, tak super s Dejvíkem - nakonec jste ho přeci jen převezli!!! :wink:

Lluci a vy na tu dovču bez nich jedete, ne??? tak si to mooooc užijte :wink:

Sharon, taky si to moooc užijte ne dovči a hlavně, at Julinku brzo přejde ta závislost na tobě :sweat_smile: viset ti na ruce oběma rukama i nohama - promin, ale musím se smát :grinning: ale tobě asi do smíchu moc není, že :confounded:
24. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci....souhlasím s tebou, pokud má děcko 40 horečky, má se s ním být doma. Vždyť je to pro to tělíčko strašně únavné. A ještě když neví z čeho to má..... a jestli je to jen nějaká viróza, která rychle přejde, tak za váma můžou přijet později, ne? A užijte si to...
jo, na plavání jsem samozřejmě tvého manžela viděla, ale tebe jsem nezaregistrovala :wink: a nevím proč jsem si myslela, že máte kluky dva :zipper_mouth:

marci.....uááá jak já ti závidím, že to funguje. U nás pokračuje usínací katastrofa - i když teda už si to z těch 2,5 hodin zkrátila - dopoledne křik 1,5 hodky, odpoledne 1 a 3/4 hodky. Ale včera se vrátila z prázdnin Míša, takže J.je chvílemi ochotná si s ní hrát a už tak nevříská, když se na dva kroky vzdálím. Tak doufám, že na té dovče, kde budou ještě další děti se to ztratí úplně a nám se vrátí naše hodné miminko :grinning: :grinning:
jo a dnes mi začala na všechno říkat nenene :grinning: takže při vztekání je její nejoblíbenější mamamama nenenene :grinning: :grinning:

petapi.....velká gratulace :wink:

sraz....taky bych se na nějaký hlásila :grinning:

tak holky pápá :wink:
24. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharon:kluky dva mám,manžela a syna:slight_smile:Ale tak jsi to asi nemyslela:wink:

Beti:myslím,že po císaři musí být dvouletý odstup.

Jani:jedeme bez nich a nakonec to dopadlo tak,že se připojí nejspíš později.Snad už budou zdravotně O.K.Jsme z toho s MM dost přepadlí,protože jsme samozřejmě měli strach,aby to malej taky nedostal.
24. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je dobře, že nejedou. Kam to vlastně jedete, jsem to nějak přehlídla :sweat_smile:

Šári, snad Míša Juli trochu uklidní :wink:
24. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:do Korutan k nějakému jezeru:wink:A malýmu se asi klubou zuby,protože má trochu průjem a pořád si strká prsty do pusy.
24. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zato tebe si pamatuju, páč jsi tu pořád, já nevím, moc často sem nechodím a tys mi psala,jakej je rozdíl mezi supermamči a maminka z Brna a jejich pyloušci.
Mě napadlo někam jít, páč jsem koukala na náš termín a nemůžeme se nejak shodnout na nějakém srazu :wink:

Barča mi už hlásila že si tu na mě nikdo nepamatuje, no tak jsem moc nezapůsobila, co nadělám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet veliká gratulace k mimi tak držíme pěstí aby se vám povedl páreček :grinning:
katarinko-ty šmíráku :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, co , tak su z Brna nebo ne? :grinning: :grinning: :grinning: Tak nešmíruju, patřím sem :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim nevim jestli tě vezmeme do party :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, však já se neptala,já se rovnou vetřela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou noc :wink:
25. črc 2009 v 00:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek