• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
aháááááááááá - Katarinka od Barči - už mám jasno!!! nemáš náhodou jinou fotku v pase???? a mě zmátlo, žes psala, že se zase přifaříš, teda jako že už jsi s náma někde byla a to teda nebyla, páč bych si tě pamatovala :wink:
jasně, že k nám patříš!!!! :slight_smile:
Marci ještě taky na žádnám srazíku nebyla a patří k nám, že, Marcelko?????? :dizzy_face:
Dejvíka holt prvně uvidíme, až bude chodit :grinning: :grinning: :grinning: to může klido být i ve 4 letech, nebo taky v 11, že - jestli se Marcelce zas budou křížit termíny s něčím jiným :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne, Marci, vše v dobrém, ju? :dizzy_face:

jinka byla jsem si pro ten katalog a dětičky tam jsou moc hezky - čepičky teda nevím, nevím. Barči, už sis nějaké objednávala???

Lllluci, tak si to tam mooooooc užijte a Adámka at netrápí zoubky :wink:
25. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jani už mám objednáno trošku to trvalo než jsme něco vybrali :slight_smile:
25. črc 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, tak hod ispiraci :wink: napiš čísla a barvy, ju??? prosím, prosím :dizzy_face:
25. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, jsem zapátrala ještě na Začínájících těhulkách a našla link s odkazem na rajče, kde máš fotky a jsou tam většinou z plavání a je tam i Katzi s Aduš a Lucka s Adámkem, že jo???? poznala jsem je dobře?
nevím, jak moc jsou ty fotky staré, ale moc vám to tam sluší a Dejvík v látkovkách je fakt frajer :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Jani poznalas dobře :slight_smile:
Náhodou my budeme možná chodit už brzo, Dejvulín se začal stavět na nohy, vypadá u toho jako břišní tanečnice :grinning: :grinning: Ale nějak nadšená z toho nejsem, má lézt po kolenách a se stavět na nohy "jak chlupatý pytel" nebo se plazit jako partyzán. Na rehabce nám zrušili všechny dosavadní cviky a dali jenom jeden jediný, který má cvičit s tatínkem. Udržet Dejvíka v té poloze je o hubu, takže ho tam štelujem oba dva - no nevím, nevím jestli tohle pomůže k lezení. Myslím, že tam Dejvík při příští kontrole napochoduje po dvou :grinning:
25. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani vybrala jsem tyto-
podzimní kod 2353-barva smetanová,růžové nápisy-vel46
>
> zimní kod 1258-barva smetanovobéžová-vel46
jinak mame další pokrok terka začíná dělat první krůčky
:slight_smile: a chodili jsme ted do intenzivního kurzu plavání a už se potápíme tak jsem nadšená :slight_smile: bylo to na týden a předtím jsem ještě nikdy neplavali :slight_smile:
katarinka těšíme se na zítřejší oslavu Tomíska 1.narozenin :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci :grinning: :grinning: :grinning:
co je to za cvik? ten jak držíš skrčený kolínko? - noha musí být přes okraj?
25. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
BArči, Terinka je prostě superšikulka :slight_smile:
Čepičky pěkné - jen ta zimní, má zavazování? nebude to Terince padat? :confused:
já nevím, co vybrat :unamused:
25. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu bude další jeden roček, jo??? no my přesně za měsíc :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani je zavazovací :slight_smile:
ja chci taky vidět ty fotky jani dej odkaz :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, jestli můžu. ale dám tip - jo? je to na Zacinajici tehulky... str.206 cca uprostřed :wink:

snad mě Marci nepřizabije po drátech :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemužu ty těhule najít :frowning2:
25. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to našla :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči :wink:
tak dobrou holky :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem před chvílí dožehlila a nějak mě to nabušilo, nemůžu usnout :pensive:

tak jaký byl víkend, holky? užívali jste si všichni sluníčko??? :dizzy_face:

koukala jsem na fotky, jak pěkně oslavil Tomík od Katarinky 1.narozky :slight_smile: ale ta pusa od Terinky se mu nějak nelíbila :sweat_smile: nějakej plachej :wink:

tak já si du zahrát karty a zkusím usnout, ráno vstáváme už v 8 hod - musíme na rehabku :dizzy_face: tak pa pa
27. črc 2009 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všichni :slight_smile:

Tak jsme zpět připojeni "do světa" - máme už u mamky net. Snažila jsem se v rychlosti všechno poctivě dočíst ať jsem zas v obraze.

No a u nás: mamka se na 24hodinovou hlídačku osvědčila, což je fakt bezvadný, to se může vždy hodit:wink: Rekonstrukce v bytě dále pokračuje, je s tím hrozných drbaček a víceprací, ale už je tomu vidět konec. Budem u mamky ještě asi 14 dní a pak už by to mělo být k bydlení.
Měli jsme teď nemocnou Adélku - v takovém stavu jsem ji ještě neviděla - měla 39 teploty a jen mi tak apaticky ležela v náručí ani nebrečela. Trvalo to 3 dny, kdy jsme Panadolovali a Nurofenovali, dávali občas studený obklady, teď už je naštěstí bez teplot. Taky máme velkou novinku, že jí konečně lezou zuby. A to hned 2 zaráz - spodní. Usínání u nás - jak kdy. Někdy padne za vlast jen ji položím do postýlky, někdy si tam pohraje a v klidu usne, někdy je řev, někdy si musím jít lehnout s ní, tak různě. A spaní - přes den většinou ještě spí 2x, v noci opět jak kdy. Ale spíš je to teď lepší. Jí až ráno kolem 5hodiny. Takže tolik naše news :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky -
jani-oslava byla super tomáškovi se nejvíc líbili štípaný pusy od tety Barči :dizzy_face: :grinning: akrát jsem pak dostala migrénu tak mě rozbolela hlava a bylo mi normálně na zvracení to se mi ještě nestalo :unamused: byl tam pěkný šrumec jak v mateřský školce ale bylo to fajn :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

barčo, ty jseš rychlá .... jsem ani nestihla nahlásit, že oslavu máme za sebou, bylo to super :wink:

Ale nevím, nevím, jestli bych sama zvládla více dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak bezva, že se mamka na hlídání osvědčila :wink:
taky to budem muset někdy vyzkoušet, jak u našich, tak u tchýně, at si prcek zvyká. větší záhul to asi bude pro babičky než pro Matyho :grinning:
Tak už se budete prázdninovat jen 14 dní a zas zpátky do reality, jo? no ale byteček bude opravenej, tak paráda, ne? :wink: Adušky je nám líto - taky nám lezly dva dolní zuby zaráz, ale naštěstí tak nějak bez průvodních jevů - tuk tuk tuk - snad to tak bude i nadále :slight_smile:
Fajn, že se oslava Tomíka tak povedla :slight_smile: no víc dětí je vždy "o nervy" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouheeee době Vás tu taky zdravíme :wink: mám teď volnější režim,protože taťka má teď 14 dní dovču a je dost s malou, takže jsem dočetla i pár stránek dozadu a koukám, co u Vás novýho. To je hrozný jak ty děti rostou :fearful: :fearful: Takovou Julinku od Sharon si snad pamatuju jak úplnýho mimíska v jogurtárně a už má skoro deset měsíců! :astonished: A taky si pamatuju,jak krásně pořád spinkávala a teď mamču Julka zlobí, to je teda potvůrka :sweat_smile: my se máme fajnově, Simča je pořád rarach na entou,ale taky se z ní stává po mě lenoch,takže v noci chrnívá skoro 12h.v kuse a obvykle dvě hoďky po obědě, no není si na co stěžovat. Taky už nádherně úplně všemu rozumí, doma jsme už bez plínek,jen teda mluvit nechce, pořád dokola si mele svoje hop, bác,mňam, ham a s tím si vystačí :grinning: :grinning: doufám,že bude brzo nějaký srazík!!!Beti a ty jsi pořád zvaná na kafčo!!!
27. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak bude zas chvilinka, zkouknu Vám albíčka :wink: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli, no máme se na co těšit teda jo??? to jsem ráda, zatím to tu ted vypadá, že bojujem stejně tak jak ty cca před půl rokem :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když já si na Matyho až tak stěžovat nemůžu :wink:
27. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

zdravíme po víkendu. ten byl moc fajn, byly jsme u tchánovců a zjistili sme, že Veunka miluje tanitani s dědou, když je namazenanej a výská a tancuje s Verunkou. máme to natočený a je to opravdu sranda, jinak....u nás jsou noci katastrofa, dneska jsme spaly asi 3 hodiny, jinak se budí po dvou hodkách po kojení a nechce dál spát, jsem už z toho tak na nervy, že zítra malou dáváme do pokojíčku a MM ji chce zkusit nehcávat vyřvat. nevím, jestli na to budu mít nervy ale tohle je na blázinec. koím v noci pomalu stejně jako po porodu. MM dneska volal na nějakou linku a tam mu říkali, že tohle může být projev budoucí hyperaktivity :grinning:
jinak Januli, jsem ráda,m že ted aspon Simonka více chrupe a že je to lepší.
katzi, za 14 dní to už bude fajn a budete konečně ve svým!

holky, hezký večer
27. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda Beti, to se máte taky na co těšit, že - teda vlastně, vy už si to pěkně "užíváte" :confounded:
Držíme pěsti, aby to s tím pokojíčkem vyšlo - nebo to zkuste jak Marci s Dejvíkem - ona spí sama a "kluci" spolu a je klid :wink: neobětoval by se mm??? :dizzy_face:
28. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, určitě zkuste ten pokojíček, nám to fakt pomohlo,asi nás Simča nějak podvědomě cítila a budili jsme se navzájem nebo nevím. Ale zas nemůžu radit, protože v tu dobu jsem už nekojila, může to být cokoliv, jednu dobu jsem taky vstávala snad pořád a upravilo se to. Snad hyperaktivní nebude, já si to ještě před pár měsíci taky myslela,ale už je to v pohodě, i když nepostojí, neposedí, pořád se musí něco dít. :rolling_eyes: Člověk musí mít oči pomalu i na zadku,protože jak se otočím, hup na židli, stůl a už ji sundávám z okna :confounded: a tak pořád podobně :slight_smile: ve čtvrtek jedem na pár dní na dovču, jen tady u nás,ale celkem se toho děsím, právě kvůli tomu společnýmu spaní v jedné místnosti, snad bude spát a hotel nás druhej den nevyrazí na přání ostatních klientů :grinning:
28. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli, to bude dobrý :wink: musíte hooooooooodně výletovat, aby se Simča unavila :dizzy_face: moooc si to užijte :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
januli :grinning: :grinning: tak řešímě stejný pocity, taky mám strach s ní někam jet, že by nás chtěli ostatní vyhodit :grinning: , ale neboj se, bude to dobrý

tak jsem dneska rozmrzelá. kamarádka má 3-letýho chlapečka a díky antikoncepci, kterou dostala po porodu se jí rozhodila štítná žláza. tak se to všechno dalo dohromady a oni se pokoušeli o miminko, celkem dlouho. a ted byla těhotná a včera mi psala, že o miminko přišli, ach jo :frowning2: taky se moc bojím, že až jednou to začnem,e zkoušet, nepůjde to tak rychle jako u Verunky a taky z tohoasi budu hodně vyplašená.
28. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a Beti,

jdu na vás jenom mrknout.. nějak tady nechci otravovat :sweat_smile:

Betinko, neboj.. TM určitě ví co dělá a dělá to takhle spousta rodičů, že chtějí naučit sé dítě spát ve svém pokojíku, takže ho prostě musí nechat vyřvat. Samozřejmě né nějak dlouho, ale zkusit to určitě může. Akorát je mi jasný, že ty budeš pěkně nesvá a budeš chtít za ní. Vydrž kočko, držím vám palečky :wink:

Jinak s tou kamarádkou je mi to moc líto :pensive:
28. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Beti, taky mám z toho lufta, až se budem pokoušet o mimi, že to zas nepůjde :frowning2: vůbec se mi nechce do dalšího UO, ale možná budem zas muset - no, uvidíme příští rok :pensive:
28. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci.adis - jak se cítíš těhulko? bereš nějaké podpůrné prášky nebo něco? je vše OK?
28. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek