• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
ahoj holky
jani matyáškovi přejeme vše nej nej k narozeninám a hlavně zdravíčko a at ho rodiče nezlobí :grinning:
holky mi už máme klíče od bytečku a v sobotu se stěhujeme tak jsem ted pořád na bytě a uklízím katarinka byla moc hodná a včera mi celý den hlídala terku protože babku mame na dvě věci pořád nekomunikujeme a moje mamka je daleko ale v patek přijede a bude tu do středy :slight_smile: to bude čučet jak je terka velká videla ji naposled když ji byli 4měsíce a ted už ji je 9 :slight_smile: ale nenadelam nic ma to holt daleko 400km :confounded: terka ted začala říkat baba občas řekne mama ale nejvic tata a nočník zatím pořád dobry :slight_smile: nejoblíbenější činnost je ted paci paci :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadviga:tak,co ouško.Kdyžtak mu to prokápni olejem,to mu ten špunt vyčistí :wink:
26. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, děkujem za přání :slight_smile:
a hurááááá s bytečkem - tak přeju co nejpohodovější stěhování a at se vám tam mooooooooc líbí :dizzy_face:
26. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak nic. Naše Dr. má dovolenou :frowning2: , tak jsme volala na zástup a říkala, že když malá nemá teploty a není podrážděná tak mám počkat do pondělka (to už tady bude naše Dr.)
Noc byla úplně v klidu, takže počkám, kdyby něco, tak bych jela na pohotovost :confounded:
26. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi, tak to bude určo v pořádku :wink: držímě pěsti :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi:fakt mu to vyčistit tím olejem.Já to dělám na doporučení úšní z dětské každý druhý den a zatím jsme už problém neměli.
26. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci: mám olivovej z lékárny, myslíš, že tím můžu????
26. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

jé jadvi, tak to já teda nevím a doufám, že to žádný zánět nebude, to by snad tak rychle nepolevilo. ale hned zítra zajdu do lékárny a taky se zeptám na možnosti čištění oušek. jinak my tady máme do soboty babičku a já se zítra objednala konečně ke kadeřnici a babička z toho má hrůzu, co bude s malou dělat :grinning: tak uvidíme.
barci, s těma babičkama, je to naprd. tu, kterou chceš máš daleko a s druhou se nedá mluvit, tak nevím, třeba se to časem zlepší :unamused:
26. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Beti já byla u kadeřnice dneska. MM jezdil s Dejvíkem 2 hodiny po sídlišti v Brně a čekali na mě :grinning: :grinning: Nepotkali jste je Jani - Dejvík určitě řval až se otřásaly celé Vinohrady :grinning: :grinning:
Já mám mamku taky daleko a kvůi babičce, která je hodně nemocná tu už víc než půl roku nebyla (musíme jezdit my, ale to my zase stojí všechno doma). Takže hlídání nemám vůbec žádný. Akorát tchána, který teda nehlídá a akorát mě čím dál více štve, že na něj začínám být alergická a to má jít v zimě do důchodu. Z toho nejsem vůbec nadšená :unamused:
26. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Marci, tys byla na Vinckách a nedáš vědět???!!! bych vás aspon na chvilku okoukla :grinning: žádný silný řev jsem neslyšela - teda nic jinak než tu obvykle bývá - tak bud byl Dejvík hodnej a nebo neřval víc než ostatní děti :dizzy_face:

Beti, užij si kadeřku - babi to určo zvládne :wink:
26. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé marci, já viděla dnes tvého MM s kočárkem, ale říkala jsme si co by tam dělal, když bydlíte někdo u Slavkova. A on to byl on :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mám na Vinohradech rodiče a jsem tam pečená vařená, MM je už přes týden ve Francii (pracovně), jsem skoro pořád sama s Elli. :unamused:
26. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci nebydlel tvůj MM na Vinohradech???? Mám pocit, že jsem s ním chodila do školy :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi, jo bydlel - asi 3 roky jsme tam bydleli oba :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde je na vinohradech nebo v lisni dobrý kadernictví?

Jo a barčína Terezka je hodná holčička, se probudila a jenom tam tak seděla a čekala, jestli nekdo přijde,to ten muj tygr dá hned po probuzení vedet, ze je vzhuru, a jakto, ze tam nikdo není :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi a že se taky neozveš, jsme mohly zajít kočárkovat spolu :wink: zrovna třeba dneska :dizzy_face: zítra asi pojedem do Lažánek (kousek od Vev.Bitýšky) za kamoškou z porodky - chceme se tam sejít všechny 3 z pokoje a oslavit rok těch našich prcků :slight_smile: tak snad nám to vyjde :wink: starší syn té kamošky dneska kašlal, tak snad není nemocnej :confused:
a v pátek zas razíme na chajdu a v sobotu bude oslava u našich - a dortíky - mnam mnam :grinning:
26. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi a kam do školy? na gympl? :grinning:
26. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - my zrovna zítra jedeme s kámoškou do Mariánskýho. Kde tam bydlíš???
marci, myslím,že jsme s ním chodila na základku :grinning: :grinning: , ale jen jeden rok. :grinning: :grinning: :grinning:

katy - já neporadím :confounded:
26. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci už podle fotek s tvého "bývalého" alby mě byl povědomej :wink:
26. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi, tak to jseš dobrá, žes ho poznala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: On tam na tu základku asi ani dýl nechodil myslím.
Katy já chodím do kadeřnictví co je na Pálavského náměstí v Albertovi - už několik let, i když už teď nebydlím v Brně, tak tam pořád jezdím.
26. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, děkuji :grinning:

Jadviga, my máme mariánské kousek :wink:
26. srp 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadviga:jo olivovej a kápnout kapátkem.Tím nemůžeš ublížit,i kdyby tam něco bylo.A kdyžtak si vždycky můžeš skočit do dětské na ušní:wink:
27. srp 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, oml.se, že jsem tak vypadla z komunikace, ale mm zabral počitač :rolling_eyes: - Jadvi, bydlíme na Čejkovické.

jak je ten svět malej, nakonec se všichni sejdem na Vinohradech :grinning: :grinning: :grinning:

tak jak bylo v Mariánkách?
V Lažánkách bylo super, akorát třetí mamča s Vojtíkem nedorazili, tak jsme slavili jen ve dvou :pensive:
A musíme se pochlubit, Maty tam většinu času lezl po čtyřech!!!! :dizzy_face: mají na sebe s Terinkou dobrej vliv - ta se teda už rozchodila (sama bez držení) - no trochu rozdíl na stejně staré děti, ale v podstatě je Maty o měsíc mladší, že? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

jani: tak to se Maty předvedl :wink: :wink: paráda
My v Mariánským nakonec nebyli, ale jen tady u nás na kofole :sunglasses:
Naši bydlí na Bořetické - tak to je hned vedle :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

jani, s těma pokrokama, to máš fuk. Verunka byla třeba v lezení napřed, ale evidentně jí to baví a nepotřebuje chodit, takže stejně staré děti se už o něco pokouší a Verunka si obejde nábytek a pak po čytřech. po našem komplexu si to taky solidně pálí po čtyžech, tak nač se rozrušovat že :grinning:
u nás přemýšlím, jak to s těmi oslvami bude, páš veruš má 1.10 rok a manžel 3.10 30 let, takže uspořádám Verunce asi párty a manžela jsem chtěla vzít do Havana clubu na večeři, nikde jsme spolu ten roék nebyli, tak bych zapřáhla prarodiče, no uvidíme :grinning:
28. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi, tak to už jsme se klidně mohly i potkat a nevíme o tom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Beti, jj, po čtyřech je to rychlejší - však ona za chvíli to stání zdokonalí a až se bude cítit jistější, tak vykročí hezky sama - má na to ještě dost času :wink:
to teda bude veliká oslava - si Verunku tatínek nadělil skoro k narozkám :slight_smile: a už je to s ním lepší, pomáhá víc???

no my zas valíme na chatu a zítra ta oslava, tak se tu mějte hezky. pa pa :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se po strááášně dlouhé době taky hlásím.
MM dostal naočkováno žlutou zimnici a břišní tyfus a od té doby cca 3 týdny leží doma s horečkama - takže jsem z původního nastavení dva dospělí na jedno dítě musela přejít na nastavení - na všechno sama :sweat_smile: Čiže jsem se sem prostě nedostala :frowning2:
U nás pokroky jen valí - malá přejde už celou kuchyň samo sebou né vždy na kolenách si je jistější, vylezly jí dvě stoličky - takže zubů má naše zubatice teď deset. Začala hodně vybrblávat - třeba zrovna včera jsem jí večer nutila flašku s kaší - tak se mi sápala do výstřihu a vyvolávala u toho "dej to to" nebo přinejmenším mi to tak znělo :grinning:
Naučila se štěkat, bučet, volat čiči.... nebo to je aspoň seznam toho co říká vědomě a ví co to znamená a kdy to použít. I když pravda haf je univerzální slovo s kterým poslení dobou zdraví i návštěvy ve dveřích :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
když chce čůrat - tak mě bafne za ruce a přivleče do koupelny, dokonce zjistila kde je u babí koupelna takže tam to už funguje taky, zbývá to jen vyřešit venku na procházkách - jak naznačit - aby jsme nemuseli vozit počůrané kalhoty v košíku pod kočárem a kalhoty pověšené za knoflíky z lacle přes madlo :grinning:
teď ještě to jídlo a už to bude šikulička šikovná - asi by jsme to měli moc krásný kdyby ještě i jedla

Mimochodem - kdo bude kdy chodit na filii plavat - s kým se od září uvidíme? Zatím jsme nahlášení na čtvrtek na 11.....
Mějte se..
28. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jenom k vám nakukuju a budu reagovat k Betince :slight_smile:

Betinko, to vůbec nevadí, že malá zatím jenom leze a chodí kolem nábytku. Zatím má n achození opravdu ještě čas a až si bude opravdu jistá, tak vykročí a potom se už nezastavíš. Nemysli na to, jestli ostatní děti chodili nebo chodí dřív než vaše Verča, každé dítě je jiné a nemá cenu je do něčeho nutit. Sama to vidím na tom našem 4letém raráškovi :slight_smile:

Buď ráda, že je Verunka zdravá, není opožděná atd. náhodou je to fakt kouzelné zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
P.S. Doufám, že ti manža už pomáhá :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: trošku jsem nestíhala, buď jsme venku u bazénu nebo zavařuju :grinning: ještěže jsou ty dobré duše, které mě vždycky podarují haldou ovoce abych se neměla čas nudit :grinning: :grinning: teď už jsou švestky ve sklinkách, sluníčko v čudu, tak mám čas na koníka :slight_smile:

Jani: opožděná gratulace Matymu k 1.narozeninám a k lezení :slight_smile: na Čejkovické bydlí tchán s novou ženou :wink: (nějak mi ta tchyně nebo babi k ní nejde)

lllluci: pořád kojím ráno,před každým spaním a jednou v noci - takže stále 5 kojení :grinning: ale vedle toho jí svačinky, oběd i kaši k večeři. Fakt nevím, kam to dává, ještě nemá 7 kilo. Ale ona má to moje mlíko asi jako náhradu tekutin, nemůžu do ní dostat čaj ani vodu. Když za den vypije 20ml tak je to úspěch a to ještě půlka skončí vyžbrundaná mimo. No a protože odmítá hrnek i lahev tak jsem ani s mlíkem na noc neuspěla :unamused: tak z něj aspoň dělám tu kaši a občas se jí ho snažím dát během dne, aby si na tu chuť zvykla.
Jo a manžel vás chválí vždycky :wink:

beti: u nás je to podobný, Juli 30.9. a manžel 4.10 :grinning: a na můj naivní návrh, že by jako slavili spolu (já slavím s Míšou) mi řekl, že on teda o dort ani oslavu přijít nechce :grinning: :grinning: takže u nás to bude na dva víkendy a dva dorty :grinning: :grinning: ale odmítla jsem slavit Julinčiné narozeniny nadvakrát - jednou s jeho mamkou a jednou s tátou a novou ženou. A na něm je, aby je na to připravil :grinning:
29. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanko.....tak nevím, kdo je větší chudák -ty nebo manžel? A proč to očkování??

Jinak my plaveme taky ve čtvrtek, ale o půl 2 :slight_smile:
29. srp 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek