Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

Holky ze Začínajícíh těhulek z Brna a okolí sem 😃
lanka
29. srp 2009
Očkování zajistil zaměstnavatel kvůli tomu že ho chtějí vyslat na služebku na měsíc do Etiopie..... :-| Původní datum odjezdu bylo konec srpna... ale skutečně pojede až tam odešlou krabice s tím co tam mají vojákům zprovoznit, ty poplujou po moři a budou tam cca do dvou měsíců od předání dopravci, vzhledem k tomu že krabice jsou ještě stále v jejich firmě - tak poletí nejspíš pozdějc... :-N

To je škoda - to se asi nepotkáme
marci
29. srp 2009
My budeme taky plavat ve Fílii - neděle 9.00 hod. 🙂
marci
30. srp 2009
Ahoj holky,

prosím o radu. Nechávaly jste některá fotit svoje mimča někde v ateliéru. Chtěla bych nechat Dejvíka kolem roku někde vyfotit. Zatím nás fotila jenom naše sousedka - profesionální fotografka. Fotky sice dělá moc pěkné, ale teď bych chtěla nějakou tu aranžovanou fotografii a hlavně nemuset se starat o ty serepetičky kolom 😃 Zatím co znám je jeho baby photo nebo jste fotily i někde jinde??
petapi
30. srp 2009
ahoj holky, tak jsme se vrátili ze společné dovolené a bylo to naprosto super, nikomu se nechtělo vracet x-)
marci, co jsem slyšela, tak to babyphoto je fakt továrna, paní fotografka je sice šikovná, ale prý odměřená a není to moc na pohodu, v brně je toho i víc, ale konkrétní údaje nevím.
labell z pyloušků se nechala fotit ale od jedné kočky, která sice začíná, ale je opravdu dobrá, za dobrou cenu, ovšem je z humpolce, tak se tam něco projede, ale kdyžtak koukni k labell do alba, má tam nějaký fotky. stránky jsou http://mvfotostudio.freepage.cz/. jo a ta fotografka je i tady z koníka kočena 😉
betinaautor
30. srp 2009
marci, koukni na toto...odkaz najdu a hned ti jej vložím.paní fotografka byla moc příjemná a nasmály jsme se, jen jsme teda fotily nadvakrát, Verunka je čertík 😃
http://sudomi.rajce.idnes.cz/VERUNKA_U_FOTAKA/
barca1
31. srp 2009
ahoj holky všechny vás zdravím už z nového bytečku konečně jsme přestěhovaný a začínáme se zabydlovat 🙂 moc práce :-p ale nevadí sice jsme zmakaná ale alespon ve svém 😃
Terce vylezla jednička v pravo nahoře tak máme 3zoubek 🙂
My budeme chodit plavat v Blansku je to tu o doast levnější 10lekcí 950kč 🙂
jana.sun
31. srp 2009
ahojky, tak jsme zpět z chalupy, tentokrát tak moc hezky nebylo, aspon v sobotu ne 😞 ale i tak ralax, paráda. Maty měl oslavu, bylo to super a je to za nama 🙂

jinak to naše štískto už pěkně leze, akorát někdy ještě padne na břicho,ale už se fakt dost snaží lézt normálně. huráááááááááááááá x-) x-) x-) doufám, že to ukáže i na rehabce - paní má ted dovču, tak jdem až za dva týdny, tak to snad ještě pořádně vypilujem - ted s ním vůbec necvičím - to je fakt paradox (že Marci??!! 🙂 )

Barči, tak mooooooooooc gratulace k přestěhování, hlavně, at se vám tam moc líbí a jste spokojeni 🙂

Peti, na tom tvém odkazu, tam je s těmi křídly na titulce zrovna Amelka od Labell, že? ty fotky má Lucka (Labell) fakt krásný - moc moc!!!

já se musím teda přiznat, že ty fotky, jak se tu dělají, že nasadí mimču nějakou tu koupací čepici nebo co a posadí ho do takových dřevěných necek, atd... ty se mi teda moc nelíbí - za prvé už je jich fakt moc a za druhé to na mě působí nějak celkově nepřirozeně :-N |-|

Lani, tak se drž, ještěže je Elenka taková šikulka šikovná 🙂 nebude mít ted někdy narozeniny??? ona je někdy začátkem září, ne?

Šári, děkujem za přání. 🙂 A ty dorty budeš oba péct ty? Se máš 🙂 🙂 no hlavě, že si to oba oslavenci užijou, že? a co Juinka, ještě je takový "mamánek" nebo už je to lepší?
marci
31. srp 2009
Holky díky za odkazy. Děti v neckách se mi taky nelíbí. A Dejvík s křídlama by byl vyloženej kýč a fotka tak leda do komiksu 😃 😃 Právě proto jsem pátrala po něčem jiném než babyphoto.
Nakonec necháme Dejvíka asi zase fotit stejnou fotografkou jako dřív. Asi to zkombinujem na nějaké fotky v ateliéru a nějaké venku. Moc hezký fotky má Beti 🙂
Jani to je super, že Maty leze - jj jen co jsme se vykvákli na cvíčo, Dejvík taky začal lozit. Teď už je teda jak torpédo.
Petapi, takže jste se měli na dovolené fajn - i počasí vyšlo skvěle, co? My jedeme na další dovču příští týden - na Vysočinu (chtěli jsme k moři, ale nikdo se známých s mimčem si k moři netroufá, tak jsme to odsunuli). Jako satisfakci jsme si našli penzion s bazénem se slanou vodou 😃
jadviga
31. srp 2009
Ahojky,

marci - http://www.simickova.cz/
llllucka
31. srp 2009
Marci:my se nechali fotit tady:http://www.kamilsaliba.com
Já aranžovaný fotky nechtěla.Dělá to tak,že tě nechá dělat s dítětem,co jakoby děláš normálně a u toho fotí.Nic umělýho.My byli minulej týden,takže na fotky čekáme,ale fotitl kámošku a mají krásný fotečky.Myslím,že děti fotí vlastně každej fotograf.My jsme třeba přemýšleli,že se necháme vyfotit fotografem,co fotil naši svatbu,ale není z Brna a nechtělo se nám nikam jezdit.

Jani:vidíš,jak je Maty šikovnej.Já ti říkala,že to nebude trvat.
Barčo:taky velká gratulace.

holky,byla jsem kupovat malýmu čepičku a koukám,že v katalogu jsou prcci,co znám🙂Moc jim to tam slušelo;-)

My byli o víkendu na svatbě a Ada byl zlatej.Všichni z něj byli nadšení,tak šel z ruky do ruky🙂
marci
31. srp 2009
Jadvi, Lucci díky za odkazy.
Ten Kamil Saliba má ty fotky taky nádherný. Pokud se nepletu tak fotil svatbu kamarádce a fotky měla nádherný. Jak je drahej Luci?
petapi
31. srp 2009
jani, moc gratulujem k lezení 😉
marci a kam jedete přesně na tu vysočinu, nejmenuje se to Na Vysočině? tam taky mají solenej bazén a je to super pro děti 🙂
marci
31. srp 2009
Petapi - Na podkově 🙂
jana.sun
31. srp 2009
tak my už máme po dovolené 😞 ale snad tam ještě nějaký týden někde mm má - ale nevím kdy a jaké bude počasí - snad nám to ještě letos na té chalupě hezky vyjde x-)

taky se mi líbí ty fotky od Salibi - a taky by mě zajímaly ceny 😉 😉 😉 Maty dostal od babiček a dědečků na narozky penízky, tak mu chci ještě něco pokoupit, ale když nějaké zbydou, tak bych mu třeba taky nechala udělat nějaké hezké profi fotečky 🙂
jana.sun
31. srp 2009
mmch - nevíte náhodou, kde bych za dobrý peníz sehnala takové to auto pro dítka - má to nakládací korbu, kam se může dítě i posadit - my měli takovou oranžovou tatru jako malí - tak něco takového - nevíte náhodou??? díky x-)
llllucka
31. srp 2009
jani:určitě normálně v hračkářství nebo by to mohli mít i v supermarketu.

Marci:cena je 2500Kč za cca 20 fotek.Nevím,jak se to pohybuje jinak.
jadviga
31. srp 2009
marci, nám Saliba fotil na svatbě - je dobrej,(profík) ale myslím, že od té doby podražil 😉
petapi
31. srp 2009
jani, určo v tescu budou mít, my ji máme taky, barunka dostala k roku, případně můžu zjistit, kde ji koupili...
jana.sun
31. srp 2009
Llluci, jj, to je mi jasné 🙂 jen jsem si říkala, že třeba někdo jezdí nakupovat např. do Globu - my ne, tak kdyby to tam zahlídl 😉 😉 😉 třeba dnes jsem byla na Vankovce v Putanele a nevšimla jsem si tam ničeho takového - ale mohla jsem to přehlédnout x-)
lanka
31. srp 2009
Tak se někde jani poptej po autíčku T815 (tatra 815) - my ji teď k roku pro malou taky dostali, ale zatím soutěž o nejzajímavětší věc vyhrává stejně ta krabice v které ji přinesli 😃 :-N
uji
31. srp 2009
ahojky je tu nekdo z krpole a okoli? :-|
jana.sun
31. srp 2009
Lani, díky moc - zkusím omrknout ceny na netu 😉
Vidím, že taky doplnuješ fotky....taky jsem se k tomu konečně dokopala.
a kdy má Elenka přesně ty narozky???

takže tady je naše ročňátko.... 🙂
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere...

ahoj Uji, já bohužel ne |-|
jana.sun
31. srp 2009
jo, ještě tam nemáme fotky ze sobotní oslavy...ty musím nejdřív vytáhnout z foťáku a do toho už se mi dnes nechce |-| dobrou noc všem 🙂
sharon2
1. zář 2009
jeee, tak já se tady v neděli taky smolila s příspěvkem ad fotograf a ono to tu není ]-( no, taky se mi líbí fotky K.Saliby, ale netušila jsem cenu (díky llluci) a mě ještě kolegyně z práce doporučila Kamilu Štrofovou 😉 taky se rozhoduju.....
sharon2
1. zář 2009
lani.....gratulace Elence k roku....nevím teda kolikátého přesně, ale myslím, že někdy nee? 😃

Jani.....Juli udělám asi jen nějaký symbolický dortík, něco co by mohla taky ochutnat.....no a manželovi upeču jen pokud bude hlídat 😃 😃 ale protože je na sladké, tak určo bude 😃

A Julinka je mamánek jak kdy. Všude rozdává úsměvy, i u cizích klidně odleze do jiných místností za jinýma, no ale jak já naznačím odchod (a ona to zaregistruje), tak je zle :-p

A máme první smysluplná, zcela správně a plnovýznamově řečená slova - když přijde manžel, tak s blaženým úsměvem řekne táta ]-( 😃 a se stejně blaženým úsměvem říká mnam když jí něco chutná. No a když se na mě zlobí nebo je unavená a není po jejím, tak na mě křičí mama.
jana.sun
1. zář 2009
Šári, tak to je Julinka šikulka, jak hezky mluví. My máme stále vědomé slovo jen to MNAM - a i to už ted moc nepoužívá - asi mu moc nechutná :-N :-N :-N mama a tata nic - teda když se rozčiluje, tak říká NE NE NE a nebo taky mama mama - ale to asi není moc vědomé |-|

Lani, taky přejeme Elence všechno nejlepší, hlavně at je zdravoučká 🙂
llllucka
2. zář 2009
Sharon:salibu doporučuju.Jen je teď hodně zatřískanej.Já to původně chtěla k půl roku,ale museli jsme 2 měsíce čekat a teď už objednává na listopad.

My zatím naštěstí mamánek kejsme.Na té svatbě mu bylo s kým a kde je,hlavně,že není sám a je kde lozit.Adámek zase přišel na jinou věc.Dělám s ním salta a vždycky si ho položím na zem,chytnu a je,no a on to teď chce pořád,takže si za mnou přileze,lehne si na záda,rarášky v očích a čeká.Dneska ráno to udělal po tom,co vypil 240ml,tak jsem se mu snažila vysvětlit,že nechci mít poblitou postel,tak šel alespoň bušit do manžela.
jana.sun
4. zář 2009
Llluci, co není, může být - teda myslím toho mamámka - ono to asi dřív nebo později dorazí - prý je to období, kterým si děti holt musí projít. ale nevím, vlastní zkušenost zatím nemám :-N
ty dětičky jsou fakt úžasné, jak pochytí každou blbost a lumpárnu a chtějí to dělat furt dokola 😃

Lani a jak jste oslavili Elenčiny narozky?

a holky, kdepak všechny jste???
sharon2
4. zář 2009
no my jsme tadyyyy 😃 asi všichni honí děti 😉

u nás je týden v duchu začínající školy a dokončování Míšina pokoje. Včera jsme jí poskládali novou postel - širokou 140cm - tak se nadšeně uvelebila uprostřed a z obou stran se obskládala svýma obr plyšákama. No a dnes jsem jí začala "probírat" hračky. Sváděli jsme boj o každou blbost,kterou ona považovala za životně důležitou a já velela vyhazov 😃 😃 😃 haha úplně jsem si vzpomněla na sebe, jak mi vždycky bylo líto cokoliv vyhodit. Zítra to musíme dokončit a pak čeká stěhování Julinku 😉

lluci - Julie zase miluje, když ji chytím za nohy a pověsím hlavou dolů 😃 a teď objevila, že na konci chodby,kam jí moc nedovolujeme lozit jsou schody....takže jakmile zjistí, že jsou otevřené dveře, tak už valí 😃
A máme 5. zub a v závěsu se dere ven 6.
betinaautor
5. zář 2009
ahoj holky,

Šári, já sem chodím, ale vždycky něco napíšu a pak koukám a nikdo nic 😃 a pak zase a dokola, ale myslím si, že naše psaní bude 😃 lepší, protože ted jsou všichni pořád venku a hzaplatpánbůh za to, protože opravdu netuším, co s Veruš budu dělat doma až bude hnusně, protože mě verunka doma asi zastřelí a mně z ní hrábne 😃 njn, roste z ní rarach.
Šári, chystám pro malou nějakou party s dětma a celkem se těším 😃 je to pravda, str 😃 šně to všechno uteklo a život je úplně naruby než býval a to ve všech směr 😃 ch, ale nikdy jsem si nedokázala představit, jak to bude náročný, krásný, ale náročný 😃

Začni psát odpověď...

Odešli