• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Očkování zajistil zaměstnavatel kvůli tomu že ho chtějí vyslat na služebku na měsíc do Etiopie..... :unamused: Původní datum odjezdu bylo konec srpna... ale skutečně pojede až tam odešlou krabice s tím co tam mají vojákům zprovoznit, ty poplujou po moři a budou tam cca do dvou měsíců od předání dopravci, vzhledem k tomu že krabice jsou ještě stále v jejich firmě - tak poletí nejspíš pozdějc... :sweat_smile:

To je škoda - to se asi nepotkáme
29. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
My budeme taky plavat ve Fílii - neděle 9.00 hod. :slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

prosím o radu. Nechávaly jste některá fotit svoje mimča někde v ateliéru. Chtěla bych nechat Dejvíka kolem roku někde vyfotit. Zatím nás fotila jenom naše sousedka - profesionální fotografka. Fotky sice dělá moc pěkné, ale teď bych chtěla nějakou tu aranžovanou fotografii a hlavně nemuset se starat o ty serepetičky kolom :grinning: Zatím co znám je jeho baby photo nebo jste fotily i někde jinde??
30. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme se vrátili ze společné dovolené a bylo to naprosto super, nikomu se nechtělo vracet :dizzy_face:
marci, co jsem slyšela, tak to babyphoto je fakt továrna, paní fotografka je sice šikovná, ale prý odměřená a není to moc na pohodu, v brně je toho i víc, ale konkrétní údaje nevím.
labell z pyloušků se nechala fotit ale od jedné kočky, která sice začíná, ale je opravdu dobrá, za dobrou cenu, ovšem je z humpolce, tak se tam něco projede, ale kdyžtak koukni k labell do alba, má tam nějaký fotky. stránky jsou http://mvfotostudio.freepage.cz/. jo a ta fotografka je i tady z koníka kočena :wink:
30. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
marci, koukni na toto...odkaz najdu a hned ti jej vložím.paní fotografka byla moc příjemná a nasmály jsme se, jen jsme teda fotily nadvakrát, Verunka je čertík :grinning:
http://sudomi.rajce.idnes.cz/VERUNKA_U_FOTAKA/
30. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky všechny vás zdravím už z nového bytečku konečně jsme přestěhovaný a začínáme se zabydlovat :slight_smile: moc práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nevadí sice jsme zmakaná ale alespon ve svém :grinning:
Terce vylezla jednička v pravo nahoře tak máme 3zoubek :slight_smile:
My budeme chodit plavat v Blansku je to tu o doast levnější 10lekcí 950kč :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak jsme zpět z chalupy, tentokrát tak moc hezky nebylo, aspon v sobotu ne :frowning2: ale i tak ralax, paráda. Maty měl oslavu, bylo to super a je to za nama :slight_smile:

jinak to naše štískto už pěkně leze, akorát někdy ještě padne na břicho,ale už se fakt dost snaží lézt normálně. huráááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: doufám, že to ukáže i na rehabce - paní má ted dovču, tak jdem až za dva týdny, tak to snad ještě pořádně vypilujem - ted s ním vůbec necvičím - to je fakt paradox (že Marci??!! :slight_smile: )

Barči, tak mooooooooooc gratulace k přestěhování, hlavně, at se vám tam moc líbí a jste spokojeni :slight_smile:

Peti, na tom tvém odkazu, tam je s těmi křídly na titulce zrovna Amelka od Labell, že? ty fotky má Lucka (Labell) fakt krásný - moc moc!!!

já se musím teda přiznat, že ty fotky, jak se tu dělají, že nasadí mimču nějakou tu koupací čepici nebo co a posadí ho do takových dřevěných necek, atd... ty se mi teda moc nelíbí - za prvé už je jich fakt moc a za druhé to na mě působí nějak celkově nepřirozeně :sweat_smile: :pensive:

Lani, tak se drž, ještěže je Elenka taková šikulka šikovná :slight_smile: nebude mít ted někdy narozeniny??? ona je někdy začátkem září, ne?

Šári, děkujem za přání. :slight_smile: A ty dorty budeš oba péct ty? Se máš :slight_smile: :slight_smile: no hlavě, že si to oba oslavenci užijou, že? a co Juinka, ještě je takový "mamánek" nebo už je to lepší?
31. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky za odkazy. Děti v neckách se mi taky nelíbí. A Dejvík s křídlama by byl vyloženej kýč a fotka tak leda do komiksu :grinning: :grinning: Právě proto jsem pátrala po něčem jiném než babyphoto.
Nakonec necháme Dejvíka asi zase fotit stejnou fotografkou jako dřív. Asi to zkombinujem na nějaké fotky v ateliéru a nějaké venku. Moc hezký fotky má Beti :slight_smile:
Jani to je super, že Maty leze - jj jen co jsme se vykvákli na cvíčo, Dejvík taky začal lozit. Teď už je teda jak torpédo.
Petapi, takže jste se měli na dovolené fajn - i počasí vyšlo skvěle, co? My jedeme na další dovču příští týden - na Vysočinu (chtěli jsme k moři, ale nikdo se známých s mimčem si k moři netroufá, tak jsme to odsunuli). Jako satisfakci jsme si našli penzion s bazénem se slanou vodou :grinning:
31. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
31. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Marci:my se nechali fotit tady:http://www.kamilsaliba.com
Já aranžovaný fotky nechtěla.Dělá to tak,že tě nechá dělat s dítětem,co jakoby děláš normálně a u toho fotí.Nic umělýho.My byli minulej týden,takže na fotky čekáme,ale fotitl kámošku a mají krásný fotečky.Myslím,že děti fotí vlastně každej fotograf.My jsme třeba přemýšleli,že se necháme vyfotit fotografem,co fotil naši svatbu,ale není z Brna a nechtělo se nám nikam jezdit.

Jani:vidíš,jak je Maty šikovnej.Já ti říkala,že to nebude trvat.
Barčo:taky velká gratulace.

holky,byla jsem kupovat malýmu čepičku a koukám,že v katalogu jsou prcci,co znám:slight_smile:Moc jim to tam slušelo:wink:

My byli o víkendu na svatbě a Ada byl zlatej.Všichni z něj byli nadšení,tak šel z ruky do ruky:slight_smile:
31. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jadvi, Lucci díky za odkazy.
Ten Kamil Saliba má ty fotky taky nádherný. Pokud se nepletu tak fotil svatbu kamarádce a fotky měla nádherný. Jak je drahej Luci?
31. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jani, moc gratulujem k lezení :wink:
marci a kam jedete přesně na tu vysočinu, nejmenuje se to Na Vysočině? tam taky mají solenej bazén a je to super pro děti :slight_smile:
31. srp 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Petapi - Na podkově :slight_smile:
31. srp 2009 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my už máme po dovolené :frowning2: ale snad tam ještě nějaký týden někde mm má - ale nevím kdy a jaké bude počasí - snad nám to ještě letos na té chalupě hezky vyjde :dizzy_face:

taky se mi líbí ty fotky od Salibi - a taky by mě zajímaly ceny :wink: :wink: :wink: Maty dostal od babiček a dědečků na narozky penízky, tak mu chci ještě něco pokoupit, ale když nějaké zbydou, tak bych mu třeba taky nechala udělat nějaké hezké profi fotečky :slight_smile:
31. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
mmch - nevíte náhodou, kde bych za dobrý peníz sehnala takové to auto pro dítka - má to nakládací korbu, kam se může dítě i posadit - my měli takovou oranžovou tatru jako malí - tak něco takového - nevíte náhodou??? díky :dizzy_face:
31. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jani:určitě normálně v hračkářství nebo by to mohli mít i v supermarketu.

Marci:cena je 2500Kč za cca 20 fotek.Nevím,jak se to pohybuje jinak.
31. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
marci, nám Saliba fotil na svatbě - je dobrej,(profík) ale myslím, že od té doby podražil :wink:
31. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jani, určo v tescu budou mít, my ji máme taky, barunka dostala k roku, případně můžu zjistit, kde ji koupili...
31. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Llluci, jj, to je mi jasné :slight_smile: jen jsem si říkala, že třeba někdo jezdí nakupovat např. do Globu - my ne, tak kdyby to tam zahlídl :wink: :wink: :wink: třeba dnes jsem byla na Vankovce v Putanele a nevšimla jsem si tam ničeho takového - ale mohla jsem to přehlédnout :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se někde jani poptej po autíčku T815 (tatra 815) - my ji teď k roku pro malou taky dostali, ale zatím soutěž o nejzajímavětší věc vyhrává stejně ta krabice v které ji přinesli :grinning: :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky je tu nekdo z krpole a okoli? :unamused:
31. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Lani, díky moc - zkusím omrknout ceny na netu :wink:
Vidím, že taky doplnuješ fotky....taky jsem se k tomu konečně dokopala.
a kdy má Elenka přesně ty narozky???

takže tady je naše ročňátko.... :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3221982#navigator

ahoj Uji, já bohužel ne :pensive:
31. srp 2009 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, ještě tam nemáme fotky ze sobotní oslavy...ty musím nejdřív vytáhnout z foťáku a do toho už se mi dnes nechce :pensive: dobrou noc všem :slight_smile:
31. srp 2009 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee, tak já se tady v neděli taky smolila s příspěvkem ad fotograf a ono to tu není :angry: no, taky se mi líbí fotky K.Saliby, ale netušila jsem cenu (díky llluci) a mě ještě kolegyně z práce doporučila Kamilu Štrofovou :wink: taky se rozhoduju.....
1. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
lani.....gratulace Elence k roku....nevím teda kolikátého přesně, ale myslím, že někdy nee? :grinning:

Jani.....Juli udělám asi jen nějaký symbolický dortík, něco co by mohla taky ochutnat.....no a manželovi upeču jen pokud bude hlídat :grinning: :grinning: ale protože je na sladké, tak určo bude :grinning:

A Julinka je mamánek jak kdy. Všude rozdává úsměvy, i u cizích klidně odleze do jiných místností za jinýma, no ale jak já naznačím odchod (a ona to zaregistruje), tak je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A máme první smysluplná, zcela správně a plnovýznamově řečená slova - když přijde manžel, tak s blaženým úsměvem řekne táta :angry: :grinning: a se stejně blaženým úsměvem říká mnam když jí něco chutná. No a když se na mě zlobí nebo je unavená a není po jejím, tak na mě křičí mama.
1. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári, tak to je Julinka šikulka, jak hezky mluví. My máme stále vědomé slovo jen to MNAM - a i to už ted moc nepoužívá - asi mu moc nechutná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mama a tata nic - teda když se rozčiluje, tak říká NE NE NE a nebo taky mama mama - ale to asi není moc vědomé :pensive:

Lani, taky přejeme Elence všechno nejlepší, hlavně at je zdravoučká :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Sharon:salibu doporučuju.Jen je teď hodně zatřískanej.Já to původně chtěla k půl roku,ale museli jsme 2 měsíce čekat a teď už objednává na listopad.

My zatím naštěstí mamánek kejsme.Na té svatbě mu bylo s kým a kde je,hlavně,že není sám a je kde lozit.Adámek zase přišel na jinou věc.Dělám s ním salta a vždycky si ho položím na zem,chytnu a je,no a on to teď chce pořád,takže si za mnou přileze,lehne si na záda,rarášky v očích a čeká.Dneska ráno to udělal po tom,co vypil 240ml,tak jsem se mu snažila vysvětlit,že nechci mít poblitou postel,tak šel alespoň bušit do manžela.
2. zář 2009 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Llluci, co není, může být - teda myslím toho mamámka - ono to asi dřív nebo později dorazí - prý je to období, kterým si děti holt musí projít. ale nevím, vlastní zkušenost zatím nemám :sweat_smile:
ty dětičky jsou fakt úžasné, jak pochytí každou blbost a lumpárnu a chtějí to dělat furt dokola :grinning:

Lani a jak jste oslavili Elenčiny narozky?

a holky, kdepak všechny jste???
4. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no my jsme tadyyyy :grinning: asi všichni honí děti :wink:

u nás je týden v duchu začínající školy a dokončování Míšina pokoje. Včera jsme jí poskládali novou postel - širokou 140cm - tak se nadšeně uvelebila uprostřed a z obou stran se obskládala svýma obr plyšákama. No a dnes jsem jí začala "probírat" hračky. Sváděli jsme boj o každou blbost,kterou ona považovala za životně důležitou a já velela vyhazov :grinning: :grinning: :grinning: haha úplně jsem si vzpomněla na sebe, jak mi vždycky bylo líto cokoliv vyhodit. Zítra to musíme dokončit a pak čeká stěhování Julinku :wink:

lluci - Julie zase miluje, když ji chytím za nohy a pověsím hlavou dolů :grinning: a teď objevila, že na konci chodby,kam jí moc nedovolujeme lozit jsou schody....takže jakmile zjistí, že jsou otevřené dveře, tak už valí :grinning:
A máme 5. zub a v závěsu se dere ven 6.
4. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,

Šári, já sem chodím, ale vždycky něco napíšu a pak koukám a nikdo nic :grinning: a pak zase a dokola, ale myslím si, že naše psaní bude :grinning: lepší, protože ted jsou všichni pořád venku a hzaplatpánbůh za to, protože opravdu netuším, co s Veruš budu dělat doma až bude hnusně, protože mě verunka doma asi zastřelí a mně z ní hrábne :grinning: njn, roste z ní rarach.
Šári, chystám pro malou nějakou party s dětma a celkem se těším :grinning: je to pravda, str :grinning: šně to všechno uteklo a život je úplně naruby než býval a to ve všech směr :grinning: ch, ale nikdy jsem si nedokázala představit, jak to bude náročný, krásný, ale náročný :grinning:
5. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek