• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Pet, ty nejdeš, to je škoda. Barča tu taky nebude. Holky, ještě některá toho 9.4. nemůžete? Já bych řekla, že přesunovat to nemusíme, jen můžem hned "za tepla" naplánovat další srazík :grinning: Čím víc, tím líp :grinning:
3. dub 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Betinka chtěla měnit a tenkrát říkala, že kamarádka zná nějakou dobrou doktorku v brně v centru, už víš, jak se teda jmenuje?
3. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme byli celé odpoledne venku.Naštěstí nám Dr. řekla,že pokud nebude mít teploty,tak můžeme.A malýmu to asi dělalo dobře,protože skoro vůbec nekašlal:slight_smile:

Beti:taky se divím,že ti to píchli.Mě hnedka řekli,když jsem už ve dveřích hlásila,že nejsme O.K.,že očkování určitě ne a i tak počkáme až týden po tom,co bude zdravej.

My na sraz taky nepříjdeme.Příští týden nám nepůjde teplá voda,takže budeme u našich:frowning2:
3. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no dnes je parádně!! Taky jsme byly venku dopo i odpo,teď si vzal Simču Luky k tchýni. Jinak jogurtárnu už mají od dvou pyloušci, tak jsme tam asi zapomněly dát rezervajdu si myslím a zaváhaly :wink: :slight_smile: tolik kočárku a dětí se tam podle mě nevejde :confounded: Jinak Simča dnes na pískovišti snědla asi tunu písku a asi se rozhodla, že mi do léta pomůže dát ještě aspoň 5kg dolů, protože mezitím, co ostatní děti si v klídku plácali bábovky atd.tak já ji naháněla po celým hřišti a okolí, je rychlá jak srajda, se vždycky rozběhne a někam sebou plácne :rolling_eyes: :sweat_smile: takže můj sen o aspoň hodince klidu a slunění na lavce se rozplynul jak pára nad hrncem, ale nevadí :grinning: zítra ji protáhnem do kopce v zoo, jsem zvědavá, jestli bude víc k.o. Simonka nebo rodiče :sweat_smile:
3. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaňulko, nestraš, já už mám naplánováno, co si všechno hezky přečtu, až barunka bude dřepět na pískovišti :sweat_smile: Dneska má venkovní jakože úplně venkovní premiéru, je s tatínkem, já uklízím a vypadá, že ji to baví, ale prý zatím jenom sedí a přebírá každej klacík, holt je to pro ni novinka, tak uvidíme, kdy začne lítat a prozkoumávat :slight_smile:
3. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli :grinning: :grinning: :grinning: - typuju vás dva!!! :sweat_smile: Soory, ale Simča se jen tak udolat nedá :grinning:

pet - tak at se Barunce "venkovní premiéra" líbí :slight_smile: A co to očičko, už je to lepší?

jani, myslíš, že už nás tam do jogurtárny "nepustí"? Já vezmu golfáč, to je hned o "půl kočárku" míň :wink: a holky dojedou převážně autem, tak budou mít jen autosedajdy, ne? Holkyyy, co vy na to??? Beti, nemáš tam na ně číslo, tys jim volala minule, ne? :confused:
3. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chci s váma jogurtárnovaaaaaaaaaaaaaaaaaaat!!!!!
3. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.
teda dneska to bylo úžasné. Zahájili jsme bruslící sezonu a stálo to za to, byli jsme venku celý den a teď jsme se vrátili. Tomík dneska poprvé zkusil i malou houpačku a byl z toho nadšený.
Teda já také mooooc chci do jogurtárny.
3. dub 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši a jaký byl vlastně "minisrazík"? jo a ty do jogurtárny každopádně jdes s Pylouškama, ne? :wink:
3. dub 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to moooc fajn. Tomík byl vyjukaný, nevěděl, kam se má koukat dřív. Byla to sranda. A já si hezky popovídala s Peťou. Jani, nevím, ráda bych do té jogurtárny šla. Co ty, také bys šla?
3. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo taky. Víš jak tam mají dobrej čokoládovo-jogurtovej shake!!!! se nemůžu dočkat!!! :grinning:
3. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, dík za optání, oko hraje všema barvama a nikdo si nezapomene všimnout :sweat_smile:
3. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: neboj, ty si tu knížku přečteš, to my jsme jen fakt zas takovej extrém, nějaká maminka si mě tam pak i dobírala, že do podzimu budu mít kondičku jak atlet :sweat_smile: tak teď nevím jak to s tou jogurtárnou je, ale asi tam rezervajda nebyla :fearful:
3. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak to máte s tím srazem? Já jsem pochopila,že jak jsme se minulý týden domlouvali na 8. nebo 9.4. tak jako že jdeme všichni. Máme tam na čt 9.4. rezervačku na 14h...tak doufám, že se tam potkáme :wink:
3. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi - nevykládej - ani to není moc vidět.. co jsem se dneska dívala - asi to zkoumáš moc zblízka :grinning:

Dzej - jestli jsem v obraze tak to má být 9.4. cca 13:30 (aspoň se teda seznámíme)

Mimochodem pokud to budete někdo zamlouvat - tak máme počítat se Sharon + Juli, a protože jsou prázdniny tak i s Míšou.
3. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

ano byla jsem to já, která chtěla měnit dr. a měla jsem to udělat a nečekat na třetí hexu, samozřejmě, že noc byla katasrofální (opět od pulnoci do 4 vzhůru) a malá dostala po hexe opět 38 a víc, takže jsem já kráva, že jsem si vydupala ji neočkovat, myslela jsem holt, že je dr. a rozumná, ale jsem blbá, že jsem neřekla striktně ne, prostě jsem si myslela, že ví, takže v pon dělí volám dr.jmenuje se paní Jelínková a je v centru a zkusím, jestli nás vezme. Mimochodem jsem dneska volala s PA a ta mi řekla, že to, co udělala (naočkování u teplot) je dokonce na žalobu :angry:

zítra máme vítání, ale uvidíme, jestli půjdeme, protože jestli budou teploty, tak jsme doma a pojedeme spíše na pohotovost.

barci, krásný fotečky :grinning: moc vám to tam jako rodince celé sluší

jinak holky na sraz pravděpodobně nejdu :frowning2: už jsem opavdu mimo a moje mamka si vzala dovolenou, tak asi pojedu k ní, třeba mi apson trochu pomůže. :frowning2:
3. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Btinko:to mě moc mrzí:wink:Nic se nedá dělat,už je malá naočkovaná a třeba to brzo přejde.Hlavně se obě držte.Na vítání se vyprdni a radši buďte v klídku doma.Doufám a přeju ti,aby ti mamka pomohla a ty jsi načerpala trochu sil do dalšího boje.Držíme palce.
3. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betinko, držte se obě, holky. Ta dr.by fakt měla dostat přes hubu!!!! A jestli jedeš k mamce, tak si hlavně odpočiň a my si na vás počkáme na dalším srazíku - stejně toho 9.4. dost holek nejde, tak domluvíme další srazík někdy na dřívější datum, než zas za dva měsíce. :wink:

Holky, šok!!! před chvílí mi Maty mojí nepozorností spadl z gauče na koberec :frowning2: hned začal křičet, tak jsem ho uklidnila a volala na pohotovost - říkali, že když nebyl v bezvědomí, tak ho mám hlídat do půnoci - hlavně zvracení. No, ted je v klidu a hraje si, ale já se třesu jak osika!!!! :cry:
3. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hurááááá - seznámíme s v jogurtárně s Pylouškama :slight_smile:
3. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuuuj, pořád se třepu a čumím na Matyho!!!! ufff - já debil debilnííííí!!!!! :rolling_eyes:
3. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak to tě chápu, že jsi v šoku, ale sleduj ho a určo to bude v poho. Bohužel máme za sebou horší pád a naštěstí dobrý, a abys byla klidná, tak se to jednou stane drtivé většině ženských, ať už to přiznají nebo ne :wink:
3. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:hlavně,že se mu nic nestalo:slight_smile:Je to silák,on to zvládne.A hlavně se z toho nestresuj.Mým třem kamarádkám se to taky stalo,takže spíš počítám,že se tomu nevyhneme.Ale,jestli ti můžu poradit,i kdyby byl O.K.,tak bych s ním šla v pondělí k Dr.Pro jistotu.Kamarádka musela jít ještě po čtvrt roce na neurologii na nějaké Ct,ale je fakt,že její prtě bylo o dost mladší a to je určo taky důležitý.
3. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě se úplně nehroutím, protože mi dost kamarádek taky řeklo, ze se jim to stalo a více méně se tomu ted už jen smějí - ale když se to stane, tak je tak hrozný, tak tak tak moc!!!!! :pensive: Vím, že je v tu chvíli důležité, jestli není dítě v bezvědomí - to bych okamžitě volala záchranku, i když by to byla jen chvilinka, ale on hned začal řvát a taky nikde nekrvácí, tak si myslím, že to byl spíš šok, že to nečekal. uffff! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,určitě to byl šok.Zkus ho prohmatat,jestli někde něco nemá a sleduj ho.Určitě to pro tebe nebude klidná noc,ale určitě to bude O.K.
3. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo - díky za podporu, holky. Teda - vím, že to potká dřív nebo později hodně mamin, ale ten šok, když se to stane - hrůza!!! :cry: ale řekla bych, že už o tom ani neví, směje se, hraje si a je v pohodě -ještě uvidím ve 22:30 při a po krmení, snad to bude OK. No, dnešní noc bude fakt hrozná - asi si ho dám pro jistotu mezi nás do postele.
jsem magor a rozhodně ne supermamča :rolling_eyes:
3. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jsi supermamča,právě proto,že se bojíš a budeš mít starost:wink:
3. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, přesně jak píše Lucka, seš dobrá máma hlavně proto, že tě to tak vystresovalo, že se bojíš a vyčítáš si to, ale opravdu opravdu to bud v poho, sleduj, jestli není víc spavej, jestli nezvrací a bude to.
Doktroce to pak pro jistotu řekni, my jsme taky museli kvůli oku do nemocnice na rentgena tak, ale bylo to hlavně pro jistotu :wink:
3. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky děkujeme za pochvalu :slight_smile:
jana.sun určítě to maty zvládl je to kus chlapa držíme pěsti a myslíme na vás bude to ok :wink:
jinak holky mohli by jste mi tak od pulky dubna dát někdo vědět pokáždé na mobil kdy bude srazík?nebudu mít net než budeme ve svém novém bytě :frowning2: to se mi bude stýskat :frowning2:
3. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Barči, vy se teda stěhujete??? To jsou mi novinky, že vám ten byt vyšel - huráááá - to víš, že tě budu informovat - neboj, neboj. a kde jste teda sehnali???
3. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, ještě jednou dík za podporu. Maty se naštěstí chová jako obvykle - tedy je večer, on nechce spát, hraje si, občas vymrčuje a když s ním blbnu, tak se směje. Kdyby ted byl ospalej, tak mi to bude podezřelý!!! protože to on večer fakt nebývá :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek