• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Lluci nechodíte k Anetě? Ta je super - měli jsme ji na druhém kurzu (teda né úplně celý) a tam ta hodina měla drajf. Jinak to že ty říkanky jsou furt to samý to je fakt, taky nám to už leze na mozek. Dejvíka baví hlavně takové ty aktivity jako skluzavka, destičky, žížaly atd.
22. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem se zasmála nad dudlíkama - my máme 1 v puse, 1 u hlavy, 1 v nohách, 2 v kapsáři na postýlce a jeden mám ještě v ložnici pod polštářem :grinning: :grinning: Blbý je, že ona si ho sice najde i strčí do pusy, ale sedne si u toho a řve.
No víkend, kdy jsem byla s J.doma sama byl OK, v neděli se vrátila Míša,tak to bylo horší, začala řvát o půl 11 ,tak jsem Míšu přestěhovala k nám do ložnice (aaaach joooo) a J. nechala vyřvat (manžel naputej jak struna, chudák jeho holčička :grinning: ) Vvydržela hodinu, pak usla. Míšu už jsme nechali v ložnici. Holky, ve tři ráno najednou "Mamko, to se mi tam ale vůůůbec nehodí!!!" Já nadskočila snad metr vysoko. :grinning: Moje starší dcera mi dávala ve spaní pěkný kapky :grinning: :grinning: takhle nás vzbudila ještě 2krát.
No a noc na dnešek byla na provaz. Co 40 - 50 min. řev, J.vyžadovala abych u ní stála a držela ji za ruku.O půl 3 jsem se vytočila (uspávala jsem půl hodiny a po 10min. byla vzhůru) a nechala ji tak. Za chvíli samo přišla Míša,že nemůže spát Nas...jsem jí sdělila, že já taky, ať si zacpe uši a zkusí to vydržet. :grinning: :grinning: to jsem matka, co? No, půl hodiny jsem poslouchali řev jako když na nože ber,e a pak jako když utne - do 7 byl byl klid.
22. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti...brzo se uzdrav, kalkulačka super :grinning:
U nás vedou taky ovladače :grinning: a celá tátova pracovna (= místnost plná krámů, krabic, káblů, rozebraných počítačů, desek, různých přístrojů.....atp., kterou se dá projít jen uzounkou uličkou) Tam když se náhodou dostane, tak se rozzáří jak žárovka. A když ji ještě potočí na židli, tak je v sedmém nebi :grinning: :grinning:

ad boty....ve čtv.jdeme na Merhautku, jsem zvědavá, co ulovíme. Prý je i nějaká vel.15.

Fillie....tak my jsme teď taky docela nespokojení, máme novou slečnu /v červnu se zaučovala/. Není špatná, ale nevýrazná, hodina nemá spád. Jsme ve skupině do 1 roku , všichni už tam plavali, ale jedeme to co ve 2.kurzu a skoro vůbec se nepotápíme. Druhou hodinu se děti potopili snad 2krát, na konci řekla, že od příště se budeme potápět více a minulý čtvrtek šli pod vodu jednou!!! Skoro pořád jen skáčeme variantu na šroubka nebo jezdíme po břiše a každá činnost se dělá tak dlouho, že to J. (a ani mě) nebaví - prostě na to, abych s ní objela 4kola v destičkách je moc živá (ale není jediná), takže po druhém mi vystupuje. No doklepeme tenhle kurz, přes zimu jezdit nebudeme a na jaře vím, ke komu nechci.....
22. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:jo,máme Anetu.Když jsem nás zapisovala,tak jsem si schválně řekla,že chci k ní a podle toho jsme vybírali den.Jinak k těm říkankám,Aneta nám říkala na hodině,že oni ty říkanky říkat musí,protože to maminky chtějí a proto na každou novou metodiku se musí vymyslet říkanka.A samo je ten počet říkanek omezený.Že prý ve světě se říkanky vůbec nedělají,ale v ČR by to neprošlo.

A my teda máme definitivně rýmu.V noci se nejdřív budil po 3/4 hodině,až jsem si říkala,že dneska budu mrtvola,ale po dvanácté se nějak uklidnil.Normálně mi vždycky usnul na rameni.Dneska jsem obědnala odsávačku na baterky,ať mi tady pořád ten vysavač nestraší,tak snad bude dobrá.

Sharon:a starší dceři J. v pokojíku nevadí?
23. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lluci a kdy chodíte plavat? O víkendu nebo v týdnu?
Sharon, taky mě napadlo to samé co Lucku, jestli Míši Jůlinka v pokojíčku nevadí - jako jestli se v noci dobře vyspí, když se malá budí:slight_smile:
Jinak u nás je denní spaní taky alfa omega celého dne :angry: Dneska jsem si dovolila před dopoledním spaním jít s Dejvíkem do obchodu (on teda čekal s křupkama před obchodem), ale tahle nestandardní situace ho tak rozhodila, že jsem ho pak hodinu uspávala - málem jsem na dvoře vyjela koleje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za normálních okolností (tzn. do kočárku jezdit na dvůr) usíná do 10 minut.
23. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:chodíme v neděli,ale kámoška se jí ptala,kdy má hodiny a říkala,že ještě plave s mimčama v pondělí a v pátek (tuším).Zkus se na další kurz zeptat,koho budete mít a podle toho se nech zapsat.
To máš dobrý,že ti prcek spí v kočáru.U nás je to spíš opačně.

U nás se situace dost změnila.Malej má rýmu jak hrom,kašle a má přes 38:frowning2:
23. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: máme tady trošku mrtvo..... :frowning2:

lllluci, tak co Adámek? Už je to lepší? Rýma u dětí je katastrofa. A už ti došla ta odsávačka? Pak dej vědět, jak jste spokojení, taky nad ní uvažuju, J. se vždycky po rýmě ještě několik týdnů bojí vysavače :frowning2:

A k soužití Michalky a Julinky :wink: Míša má spaní po mně - spí jako dřevo a i když ji něco vzbudí, tak je do minuty opět v limbu. Hlavně první půlku noci se jen tak neprobere (třeba donutit ji spolknout ATB je boj). Takže když juli vřískala chvilku a já hned přiběhla a zklidnila ji, tak se vůbec neprobrala. Probudila se až když jsem odpadávala a neprobrala se hned nebo teď když jsem nechávala J.vyřvat. Ale to stačilo udělat 2 krát.
Tím se dostávám k tomu důležitému!!!! Po 2 nocích a jednom večeru kdy jsem ji nechala vyřvat spíme celou noc!!!!! Nevím teda,jestli není brzy na oslavy - byly to teprve 3 noci - ale už i to je úspěch. No ale podmínka toho je, že si to vyřvání odbyde už večer. Takže ji položím do postýlky, pohladím a odcházím. Ona si sedne, 2 minuty brečí, pak lehne a spí.

tak hezký zbytek prodlouženého víkendu :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky.

Šári, držím pěstičky, at to Julince vydrží to spinkání, něco na tom vyřvávání asi opravdu bude.

jinak my máme za sebou první noc bez Verunky, babička se nabídla, že to zkusíme. tak jsme ji včera nechali u babičky od 2 odpoledne a dneska jsme se vrátili a kupodivu, Verunka spala naprosto v pohodě, stejně jak doma a my si večer opravdu užili, já jsem pořád nemocná (už 14 dní), takže kino i večeře odpadli, protože by skrz můj kašel nebylo nic slyšet :grinning: , takže jsme si koupili KFC a DVD jsme si půjčili domů a po cestě jsme ještě dostali od policajtů pokutu :grinning: já nemohla spát a ve 3 ráno jsem chtěla jet za Verunkou :grinning: takže jsem to zvládala hůř než ona, ale jsem ráda, že to takhle zvládá a že jsme s babičkou domluveni, že jednou za měsíc si na víkend Verunku vezme, díky bohu za babičku :grinning:

holky, držte se at nejste nemocní, něco řádí a u nás jsou všechny děti i maminky naprskaný :angry:
27. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak zdravíme po týdnu na chajdě - bylo to super. počasí se nám fakt povedlo - paráda :slight_smile:
Maty už krásně leze - konečně, na břicho jde už jen málokdy a konečně se taky sám posadil, takže už je to taky o něco lepší. popravdě na chození si klidně ráda počkám, i tak mi přijde, že už s ním nic neudělám, musím ho pořád hlídat - ale co vám budu tady vykládat, že? :wink: Ovladač je taky jeho, musím vyzkoušet tu kalkulačku - to je dobrý nápad, aspon mi nebude přepínat programy a ztlumovat zvuk :dizzy_face:

Šári, myslím, že to jak to děláš ted - tedy dát do postýlky a odejít, at se případně Juli vyřve, je to nejlepší. my to tak zavedli hned a Maty už je na to tak zvyklej, že ho naopak při usínání rušíme, když jsme ve stejné místnosti - takže doma v poho - usíná v ložnici a my jsme ještě v obýváku. na chatě mu musím zadělat takový závěs - protože tam je jen veeeeeelikej obývák, v zadní části, která je oddělená skříněma, jsou dvě velký letiště a přenosná postýlka a ta mezera mezi skříněma se dá zadělat jen tím závěsem - takže tam nám Maty usíná trochu hůř.
JInak noci jsou u nás stále v pohodě - Maty se jen víc vrtí a pobékává - ale v rámci možností, jak najde dudlík, tak je to v poho a nemusím vstávat - jen se vzbudím. řekla bych, že nám rostou další zuby - tedy určitě, furt má ruce v puse a strašně slintá, ale chytnout si tam nedá - by mě ten prst ukousl!!! :sweat_smile: takže ted ani přesně nevím stav zoubků :zipper_mouth:
Tada Beti, fakt romantika - DVD a KFC :grinning: ale co, důležité je, že Verunka byla u babičky v poho - jsem zvědavá, kdy to zkusíme my, dát MAtyho babičce na noc - přes den to zvládá úplně v pohodě.
uvažovala jsem o tom, že jak se ochladí, tak v pátek, kdy jezdíme na chatu a přes zimu tam nidko nebude, tak asi po cestě vysadíme Matýska u babičky a na chajdu si dojedem sami, aby tam někde nemrznul, než se to vytopí a v sobotu si pro něj dojedem, to už bude chata v pohodě. no ještě jsem to neprobírala s mm, tak uvidíme, co na to řekne - ptže je fakt, že to bude trochu zajíždka - cca 30 km - tak nevím, jak se mu bude chtít. ale zas mi přijde lepší, abychom to tam vytopili bez něj - si ještě pamatuju, jaká tam je vždy po těch 14-ti dnech kosa a trvá tu celou noc, než se to vytopí - já mám na sobě svetr a dvě peřiny a klepu se, co teprvě Maty, kterej se furt odkopává - bych mu na spaní musela přídit kožich. a v pytli mi spát asi nebude, to by v noci nemohl "cestovat" :rolling_eyes:
Marci, jak sis mohla dovolit narušit Dejvíkovi režim!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Llluci, snad už je Adíkovi líp, myslíme na vás. my zatím tuk, tuk, bez nemoci, tak se nám snad i nadále vyhnou :wink:
29. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak my už máme taky 1 rok :wink: :fearful: toto letíííííí
beti....zítra asi nebudu stíhat, takže Verunce všechno nejlepší, hodně štěstíčka a zdravíčka a ať mamku moc nezlobí. No a gratulka k přespání u babičky, u nás to nehrozí....není babička u které by mohla přespat :unamused:

jani...uložení do postýky a odchod jsme měli do července než začala stoupat....pak to nešlo, to začaly problémy s usínáním i spaním. Tehdy jsme zkusili i to vyřvání, ale bylo to ještě horší, asi ještě nedokázala pochopit, že ji nenechávám samotnou, že tu někde jsem. Teď to pochopila rychle a zatím nám trvají klidné noci :wink: to byl asi Julinčin dárek mamince k prvním narozeninám :slight_smile:

haha ještě poznámka....dnes jsem koukala na Přešlapy na porod....docela jsem si zavzpomínala ("chci domů, já už nechci rodit :grinning: :grinning: :grinning: tyhle přání mi byly veeelmi blízké :grinning: :grinning: ) a i se zasmála.

tak pápá, nás čeká náročný víkend v duchu oslav 32. a 1. narozenin¨.
30. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti a Sharon:vše nejlepší těm vašim drobcům a taky vám,protože je to vlastně i vaše oslava,tak ať na go tatínci koukají pamatovat:slight_smile:

Adámek je na tom už líp.Teplotu se nám pdařilo brzo srazit,ale kašel a rýma přetrvávají.Prý je toho teď spousta,tak dávejte pozor.

Sharon: s tím vyřváním tě chápu.Jak si malej začal stoupat,tak to bylo peklo.Pak se to naštěstí nějak srovnalo a většinou lehne a spí.Jen u tchánovců nechce spát,tak se tam snažíme jezdit až po odpoledním spánku,aby nebyl protivnej a nenarušilo mu to režim.

My jdeme dneska odpoledne na obhlídku restaurace,co jsem našla na netu.Je celkem kousek,tak jsem zvědavá.V sobotu začínáme slavit:slight_smile:Já už jsem teda nevydržela a manželovi dárek dala předem.Jsem v tomhle hrozná.Mám vždycky z dárku strašnou radost a potřebuju to dát hned.Tentokrát jsem to sice vydržela dlouho,ale jak byl malej nemocnej,tak jsem nám potřebovala udělat radost.Byla jsem z toho totiž dost psychicky i fyzicky odrovnaná.Ten pocit,když ti dítě bezvládně leží v náručí,kouká na tebe a ty mu nemůžeš pomoct:frowning2:
1. říj 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posíláme velikou gratulaci Verunce k 1. narozeninám. Přejeme hodně štěstí, zdraví a splnění všech batolecích přání. Marcela a Dejvík
1. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooj,

tak Julinku jsme o den prošvihli - opožděně tedy přejeme všechno nejlepší, hezkou oslavu a at dělá rodičům jen radost :slight_smile: a taky to usínání, at zůstane pohodové :dizzy_face:

Verunku tedy zdravíme v její narozeninový den a přejeme také zdravíčko a hodné rodiče a krásnou oslavu :slight_smile:

Llluci, tak at se restauračka líbí - nezapoměn pak informovat, ju :wink:

jinak já si tu "udílím rady" ohledně usínání a sami jsme si včera zažili "peklíčko". Maty byl od 16 h vzhůru, v podvečer už spát nešel, tak jsem byla natěšená, že půjde brzo spát a já se konečně taky prospím, poslední dobou spím dost špatně, tak jsem už včera večer byla dost grogy. Tak jsem Matyho dala spát v 21h - nic, tak jsem to cca po půl hodinách zkoušela, ale pořád byl čilej a dělal tam kraviny a to tak že hlučně. To jsem ještě netušila, že to horší nás ještě čeká - nějak tím usínáním neusínáním se přetáhl a cca od půnoci začal brečet a do půl druhé jen brečel,at jsme dělali co chtěli :frowning2: :frowning2: :frowning2: pak už jsem to nevydržela, dala ho do kočáru a uvozila ho - teda řeknu vám, kdo tohle má častěji, tak klobouk dolů!!!! já byla vyřízená. tak jsem si naivně myslela, že bude ráno dlouho spát - v půl osmé budíček - opět pláčem. tak jsem udělala mlíko - nechtěl ho :confused: navíc měl blbě danou plínu, jak se v noci mrskal, když jsme ho přebalovali, takže se ráno pročural - obyčejně ho přebaluju - nechám vyvětrat a při tom pije mlíko - ale dnes ne!!! řev, mlíko nechtěl, a jediné místo, kde byl v klidu, tak balkon, takže jsem ho jakžt takž oblíkla, sebe samo ne a šli jsme na balkon, já mrzla, Maty spokojen. :angry: :angry: :angry:
asi po čtvrt hodině jsem to vzdala, dala ho do postýlky a vrazila mu to mlíko, naštěstí si ho vzal a já si mohla zajít aspon na záchod - jsem dnes hotovson :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: miláčka jsem pak zas uvozila v kočárku -takže ještě spal, ale mně už to moc nešlo - byla jsem vymzlá, vyhecovaná a když jsem chvíli spala, tak se mi zdálo, že Maty nespí a já nemůžu spát :angry: :angry: :angry: fakt magor!!!!! :pensive: :pensive: :pensive:
doufám, že mají v blázinci internet, ráda bych s vámi zůstala ve spojení :zipper_mouth:
1. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi, koukám, že Ellinka měla taky ted jeden roček, tak taky přejem vše nejlepší :slight_smile:

A dne slaví Tomášek od Míši Svobodové - ta už sem moc nechodí, ale i tak přejem vše nejlepší :slight_smile:

tak doufám, že jsme na někoho nezapomněli, se to loni touhle dobou docela rozrodilo a člověk to ani nestačí sledovat :grinning:
1. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jestli se vám některé bude chtít, tak v pondělí budem s Matym a holkama z depek (jsou moc fajn) cca od 15.h. v jogušce - rádi bychom vás zas viděli :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooj,

tak si tu opět píšu sama se sebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded:
kde ste kdooooooooooo???

Dejvíku - Superdejvíku - přejeme ti s Matym všechno nejlepší k tomu tvýmů prvnímu ročku, at si hlavně zdravý a hodný chlapeček - at děláš rodičům jen radost :slight_smile: a taky, at se vydaří oslava "na severu" a at si dál taková svá osobnůstka,at má maminka o čem psát na MK :grinning:
2. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, asi už si na mě nepamatujete, ale já vás čtu, jak jen je volná chvilka :wink: Snažím se ji mít, ale je to mazec, lítat mezi dvěma zlobidlama :grinning:
Daneček měl v sobotu roček, tak jsme slavili a ještě budem tuto neděli s babi a dědou a dalšíma :wink: Stráášně to uteklo.
Takže jsem zavzpomínala, jak jsem loni touto dobou čekala, kdy to přijde a bude se bobiškovi chtít na svět. Soucítila jsem hlavně s Marci, měla skoro stejný termín :wink:

Takže Dejvíku od Marci, přejem krásné první narozeniny, hodně spokojenosti, hraček, malejch kámošů a taky spokojené rodiče :slight_smile:

Samozřejmě přejem i Matymu, Julince a Verunce :wink:
Mějte se krásně a snad zas někdy kouknu.
2. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

děkujeme s Verunkou za gratulace a rovněž bychom všem ročním oslavencům rádi popřáli, hlavně ZDRAVICKO a potom taky hodně lumpáren, at se ani nezastavíme, že :grinning:
my ted budeme o víkendu oslavovat, tak jsem zvědavá, jak se to bude Verunce líbit, taky má MM 30 let zítra a můj táta má narozky v pondělí, no holt si hezky všichni vybrali termíny, tak pak písnu, jak jsme dopadli a přidáme nějaké fotečky.

hezký víkend holky

jinak jsme včera byly na preventivce a Verunka má 8,05kg a 73,5cm :grinning: prcek :grinning:
2. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj holky
všem oslavencům-Matymu,Julince,Verunce,Dejvíkovi a Danečkovi vše nej nej k prvním narozeninám hlavně ať je rodiče nezlobí :grinning:
Jinak ja vůbec nestíhám net užívám si bytečku a mojí rodinky co jsme se přestěhovali a jsme konečně ve svém :slight_smile: a v neděli jedu konečně po půl roce do Teplic na 14dní k našim tak se moc těšíme :slight_smile:
Afi koukala jsem že máš v pase že jsi od Blanska?Mi ted taky přestěhovali jsme se přímo do Blanska odkud jsi?by jsme mohli někdy na prochajdu? :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Afi, přiznám se, že se moc nepamatuju, ale vítej zpátky :slight_smile: a občas taky něco pisni, když tě kluci nechají :dizzy_face: ted už by si spolu skoro měli umět pohrát, ne? :wink:
A Danečkovi vše nejlepší k prvnímu ročku :slight_smile:

Beti, tak si oslavy pěkně užijte a až se z toho vzpamatuješ, tak hod nějaké fotečky, jo? :wink:

Vůbec se na všechny fotečky z oslav moc těším -tak něco holky hodtě do placu - jo????? :dizzy_face:

Barči, tak super, že si to v novém bytečku užíváte - to ti mooooooooooc přeju. a v Teplicích si to moc užij, pokec s mamkou atd.... :wink:
3. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, jj jsme přímo z Blanska. A na kterým sídlišti bydlíte? Kdyžtak do IP :wink: No na prochajdu klidně, ale pokud je Adámek zdravý, tak po obědě pro něho chodíme do školky, takže prochajda budˇ dopo nebo pak odpo všichni společně :grinning: Ale snad by vás to neodradilo :wink: Jo a Teplice myslíš v Čechách? Tam mám taky příbuzné :slight_smile:

Jani: Myslíš, že roční Daník si bude hrát společně se 4 letˇákem :grinning: No snaha je, ale Adámek si spíš staví a pouští auta na autodráze a Daník je ve fázi zkoumání všeho a bourání kostek. Takže je spíš řev než klid na psaní. Jedině v kuchyni při vaření, když mají veškeré kuchyňské náčiní a můžou vařit se mnou :grinning: A PC pokud je Daník vzhůru raději nepouštím,protože mi leze na káblíky a vypíná PC :grinning: Chce mě pro sebe :grinning:

Papá, mějte se a atˇ dítka nemarůdkují :slight_smile: Jasně, že zas někdy nakouknu :wink:
3. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI DÍKY :slight_smile:
AFINAPSALA JSEM DO IP A ANO MYSLELA JSEM TEPLICE V ČECHÁCH :slight_smile: TO JE TEDA DOBRÝ ŽE JSI Z BLANSKA A MÁŠ NAVÍC PŘÍBUZNÝ Z TEPLIC :slight_smile:
3. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hezkou neděli - tedy už jen zbytek :slight_smile:

Afi - asi to ještě potrvá, než si pohrajou, že :dizzy_face: jsem to nějak neodhadla :sweat_smile:
Maty je na kabely taky vysazenej a taky není zrovna nadšenej, když jsem na PC - zrovna ted po mně hodil dudlíkem :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:

to je dobrý, jak jste se hezky v tom Blansku našly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdepak se nám toulá Katzi??? Aduška ted taky slavila rok - tak ji přejem všechno neeeeeeeeejlepčíííííííí :dizzy_face:
4. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Katka furt nemá ten net a teď trávili všechen čas doděláváním bytu, aby byl pěknej na adélčinu oslavu, která bude zároveň kolaudačka :slight_smile:
4. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím a všem oslavencům všechno nej nej nej, hodně dárečků, kamarádů a hlavně zdraví....

My za sebou máme oslavenecký víkend a byl to teda jeden průšvih za druhým. J.dostala v pátek rýmu, ségra s rodinou nedorazila, ve 4 hod. jim praskl před Prahou na dálnici řemen, domů se dostali o půl 2 v noci, známí přijeli rozhádaní, nachlazená Julie mi neustále visela na nohách, takže já nestíhala uklízet natož něco nachystat. V sobotu se mi někde pod lopatkama skřípl nerv, takže navečer jsem se nemohla skoro pohnout ani nadechnout, do toho mi začala rýma jak trám :frowning2:
Pozitivum - s 24 hod. zpožděním dorazila sestra, oslava super, Juli i manželovi se dárky líbily, J. nadšená ze všeho co mělo kola, z kostek které všude rozhazovala a z houpačky, kterou jsme hned pověsili mezi kuchyň a obývák, sedí tam a blaženě dělá vrrrrr :grinning: :grinning: ) Od udušení mě zachránil kamardt - sebrala jsem odvahu a nechala ho, aby mi přes svůj "malý pupíček" napravil záda :wink:
Ovšem rýma se mi během noci zhoršovala, takže jsem noc strávila v sedě, během dopoledne mi bylo čím dál hůř, takže po uvaření oběda jsem odpadla. Odpoledne, když všichni odjeli jsem dostala zimnici a do dvou hodin mi vylítla horečka nad 39. Takže u nás je jak po výbuchu a já nejsem schopná si udělat ani čaj :frowning2: Teď už se 2 hod. potím a konečně je mi horko.

Omlouvám se za zpověď, ale potřebovala jsem to.....jsem KO :unamused:

Všem přeju, aby jejich oslavy dopadly lééépe :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a naše roční míry - Juli má necelých 7,5 kg a pouhých 68cm :unamused: takže nás čeká pravidelné přeměřování :unamused:
4. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj :slight_smile:

tak včera mi Peťa v rámci Adélčiné oslavy roku a zároveň rodinné kolaudace bytu zapojil konečně net :slight_smile: Bohužel ho mám ale v ložnici, kde Áda přes den spí, takže si ve chvílích klidu moc neposurfuju :unamused:

Dodatečně taky s Aduš přejem všem oslavencům vše NEJ NEJ do dalšího roku!

No u nás: kolaudace sice proběhla, ale do hotového to má hodně daleko.Máme tu dvě 13.komnaty (Adélčin pokojíček a ložnici) kam nikoho nepouštíme, tam je ještě bordel :grinning:

Adeli na roční prohlídce váha 9100g a 74cm, takže tak vcelku akorát.Ještě nechodí, spí přes den pěkně, v noci taky pěkně, ale blbě :grinning: Teda měla ale už i asi měsíc období, že spala v kuse celý noci. Teď jí leze horní zub, tak se to pokazilo.

Dnes jdem poprvé na cvičení s batoltama, tak jsem zvědavá

No nic mám tu na zemi nějaký pokaděný mimi, který hrozně smrdí, tak ho jdu přebalit :grinning:
5. říj 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,přejeme všem oslavecům vše neeej a hlavně jejich maminkám:slight_smile:

U nás sobotní manželova oslava dopadla výborně.Manžel v pátek přednášel v Plzni a vracel se až v sobotu dopoledne,takže veškeré chystání a nákupy bylo na mě.Což by bylo stejně,ale neměl mi kdo hlídat malýho,ještěže mám blízko naše.Ti byli nadšení a když jsem si ho večer jela vyzvednout,tak jsem ho našla,jak si spokojeně sedí na konferenčním stole v obýváku a je v sedmým nebi.Pátek byl teda trochu záhul,hlavně když mi v šest večer volal manžel,jak se mám,že on jde teď na bowling a pak na véču,jak je to super a já zrovna gruntovala kuchyň. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V sobotu mi pak oznámil,že nic nedělá,protože má přece narozky,takže na moje narozky mu to pěkně vrátím :grinning: :grinning: Ale z dárků měl radost,jídlo bylo výborný,jen Adámek se dopoledne nějak blbě vyspal,tak byl trochu protivnější.Babičky se o něj trochu praly,ale jinak dobrý.V neděli pak vstával ve čtvrt na šest,takže jsem myslela,že mě klepne.Jo,ještě nám málem nedorazili na oslavu manželovi rodiče,protože jim to nějak zapomněl říct :sweat_smile:

Sharon:to mě mrzí,že jsi nemocná.Teď je toho opravdu hodně.Na rýmu mi vždycky pomůže olymth,krásně uvolňuje nos.

Ve středu nám dorazí firma na čistění oken a sedačky.Na což se vůbec netěším,protože to zase bude na celej den a já nemám ráda cizí lidi v bytě.Ale nedá se nic dělat,protože ručně se ta sedačka pořádně umýt nedá (blbej matroš) a okna sama neumyju,protože se bojím výšek a manžel na to čas nemá.
5. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, fajn, že se to tu zas trochu rozjelo :slight_smile:

Šári!!! Teda!!! Tak když se daří, tak se daří, že??!!! :confused: No, hlavně, že se líbily dárky a vše se celkem podařilo, ty špatné okolnosti kolem .... ach jo! Brzy se uzdrav, budem na tebe myslet :slight_smile:
Juli je fakt drobeček - ale to holčičky bývají, ona to doroste :wink:

Katy, tak hurááááá, že už je bydleníčko skoro hotové a že zas jede net - můžeš komunikovat - aspon trochu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Llluci, tak i u vás vše dobré - no na ty svoje narozky to manželovi pěkně vrat!!! a začne to snídaní do postele!!! :wink:
To je fajn, že se Adámkovi u tvých rodičů tak líbí - to se vždy může hodit :wink: :wink: :wink:

my dnes jdem na rehabku, tak se tam Maty snad předvede, jak už skvěle leze a sedá si - doufám, že se tam nešprajcne :pensive: pak budem v jogušce - ale předpokládám, že odtud nikdo nedorazíte, že??? :pensive:
no neva, snad se nám zas někdy podaří něco někde domluvit a potkat se :wink:
5. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek