• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Marci a ukážeš fotečky??? :dizzy_face:
my se musíme k zubařce objednat, tak jsem zvědavá, jestli Maty pusu otevře - páč doma pořád nic :confused: no má určo 8 zubů, at už víc nebo mín vylezlých a dole tuším i něco víc - ale těžko říct :sweat_smile:

užijte si víkenda :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci a i to prádlo změkčí? já jsem chvilku používala ecover, ale nevyhovoval mi.
Mi připomínáte, že musím zase barunku objednat k zubařce, když jsme byly poprvé, tak to bylo fajn, ani jsem ji nevyndávala z erga, paní doktroka si sedla k nám na židli, dělala na barunku budliky a jak se barunka usmála, tak si jenom prstem přejela, kolik tam těch zoubků má.
31. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak k zubařiky musímě vydat, asi půjdeme sem, je tady prý hodný pan zubař, tak uvidíme. my jsme dneska s MM singles :grinning: , včera jsme Verunku odvezli k babičce a jedeme si pro ni až zítra. mimochodem jsme dneska spali do půl 12 :grinning: , takže jsme ani neobědvali a jdeme uklízet :grinning: Verunka už začíná chodit a má z toho hrouznou radost, protože okolo ní všichni chodíme a tleskáme, tak se předvádí. Taky je to ale pěnknej nevděčník, protože si po nás ani nevzdychne, to ten náš pejsek odloučení teda nese hůř.ale jsme rádi, že ji takhle prostě můžeme dát k babičce, že si zvykne i na někoho jinýho a kdyby se nedejbože něco stalo, tak prostě jsem v klidu. ale já to vždycky nesu těžce, mox se mi stýská a když odjíždíme, tak se pro ni chci vrátit, no prostě máma :grinning: hezkou slunečnou sobotu holky
31. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi, mě to Permon máchadlo vyhovuje víc než aviváž od Ecoveru. Dávám ho i do plínek a jsou voňavější (ale tak jemně, žádná chemická vůně) a určitě i měkčí.
Jinak David taky začal chodit, dneska toho nachodil hodně i po venku, byli jsme na hřbitově a tam si to za ruku štrádoval docela suverénně. A taky je nadšený jak mu tady všichni tleskají, když chodí :grinning:
Fotky zatím nemáme ani na CD, zatím jsou u fotografky.
31. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, fakt? tož též vyzkůšam a kde to kupuješ? na netu nebo mají v nějaké zdravé výživě?
31. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, prosim nevite nekdo ve kterem intersparu v Brne bych sehnala akcni plenky od bella Happy ve velikosti 1 a 2? Ve stredu jsme vyslali tatku do Vankovky a meli jen vel. 4a5. prosim prosim, kdyztak mi napiste do IP diky Hanka
31. říj 2009 v 17:08  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak my stále nechodíme, ale už si stoupá všude, kde to jde a občas se i jednou rukou pustí. krok zatím žádný, natož bez držení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale to je to naše supertempo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zítra jdem na kontrolu na kožní, už to má pěkné ty exémy, skoro se mu to všude ztratilo, ale musím být opatrná, co mu dávám jíst a peru mu raději zvlášt a bez aviváže :pensive: Marci, možná bych taky prubla ten Permon, jak píšeš - kde to teda sháníš, pls???

Beti, tak jste se hezky vyspinkali, ju? my dnes byli od 4 do půl šesté vzhůru, pak teda zas usnul, tak jsem si říkala, jak pěkně pospíme a před osmou někdo začal mlátit do topení :angry: :angry: :angry: ale takový rany, že by to vzbudilo i mrtvýho, takže super budíček :angry: :angry: :angry:

smudli - mm dělá ve Sparu na Vídenské - ale takhle z hlavy neví - škoda, že jsem se sem už nepodívala včera večer, ráno byl v práci, tak by to zjistil :frowning2: to už je pro tebe asi passé, že :zipper_mouth:
1. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte,
jaký byl víkend? nic moc počasí, že? :unamused:
2. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Beti tak to máte s mužem úplný druhý líbánky :slight_smile: To se nám nepoštěstilo takto dlouho být jen sami dva a ještě relaxovat. To muselo být super.

Jani Maty je šikula. On to všechno dožene. My taky ještě nechodíme. Jen kolem nábytku a teď teda začala stoupat bez držení.

No víkend u nás hřitovovej a putovací po rodině. Bylo to vcelku fajn, ale už se těším na další víkend, kdy budem doma :wink:
2. lis 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, maty je šikula, jen když se mu chce :grinning: za chvíli zas jdem jíst oběd - to zas budou nervy, bude to všude jen ne v puse :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
už začínám mít z krmení "depku" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám to ani nevadilo, že bylo nic moc počasí, barunka celej víkend kašlala, skoro nespala a dneska dr. řekla, že má zánět průdušek a atb :unamused: a u doktorky bylo asi milion dětí, teďkonc ty nemoci asi řádí hodně.
jani, vydrž, on se to naučí a pak budeš mít klid, hlavně, že jíst chce, to se u nás říct nedá a to je potom krmení na "depku"...
2. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak už jsme zpátky z Čech :wink:

já si taaak odpočinula!! Teda nedospala jsem nic, protože jsme do noci kecávali,ale psychická vzpruha ten týden byl, v pátek jsme byli v hospodě, (panebože, po kolika já letech? :stuck_out_tongue_closed_eyes:) - švagr občas hraje se známýma, tak jsme vyrazili s ním a protože tam byl i můj praštěnej bráška,tak jsme si snad po 10 letech všichni 3 sourozenci společně zablbi, zatancovali, zazpívali....jen kdyby tam nebyl ten nechutný smrad z cigaret, to nesnáším :unamused:
Juli v Mostě spala jak Šípková Růženka, v noci 12 hodin bez zakviknutí a přes den minimálně 2hod. odpoledne, někdy i dopoledne! To doma neznáme :grinning:
Pořád ještě nechodí, ale od pátku se sama pouští a vydává se do prostoru. Jen jde s rukama jak medvěd a má z toho hroznou srandu,takže jak se směje ztrácí balanc :grinning: :grinning:
Sama ještě nejí a naštěstí to ještě ani nechce zkoušet :wink:

llluci...řeči jako co už uměl tatínek poslouchám od tchýně taky :angry: ignoruju je a nereaguju na ně :wink:
ad lakrumáky a podobné.....nějak si ta starší genrace nepamatuje, že když jsme byli děti my, tak všechny tyhle potraviny byly mnohem méně slazené a navíc doba spotřeby byla max. 2 dny, tudíž obsahovaly mnohem méně všech těch chemických sajrajtů než dnes.....
2. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
geomag....taky jsme chtěli pořídit, ale pak jsem vyhrabala po ségřiných dětech podobnou stavebnici, jen není magnetická. Tak jsme odložili na později :wink:

pod stromeček máme zatím v plánu trojkolku,duplo a sáně(ty teda pro obě holky) no a pokud seženu, tak nějaký levný,malý kočárek (třeba i plastový) - Míša má krásný,ale velký, už si s ním nehraje, tak ho chci schovat a nadělit Julince až bude větší. Ale u nás by asi největší úspěch měla trampolína, ten náš divoch má v sobě nějaký skrytý cirkusácký geny,miluje skákání,hopsání,lítání hlavou dolů.....a čím víc,tím líp.
2. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, tak to je super, jak jste si zařádili - paráda :dizzy_face: a třeba se Juli naučila hezky spát a ted to bude praktikovat i doma :wink: :wink: :wink:

Peti, tak at se Barunce brzo uleví - ach jo, chudinka malá :frowning2: :frowning2: :frowning2: a jak jste dopadli u té doktorky s tím převážením? musíte někam na vyšetření?
já vím, že horší je, když dítě nechce jíst :pensive: jen už aby to krmení Maty zvládal - uffffffff, kéž by ho to tolik nebavilo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: dnes jsme spěchali na tu kontrolu na kožní, tak jsem schovala misku s jídlem z dohledu a podávala jen sousta - docela to prošlo - tak 2/3 jídla snědl takto, zbytek si aspon trochu vždy vyndal z pusiny a rozpatlal kolem sebe - no nemůže bez toho patlání být :rolling_eyes: ještě v čekárně u dr. jsem mu vytahovala kousky brambor z vlásků :sweat_smile:
2. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani :grinning:
převážení mělo být až v pátek, ale odsunuje se, prtž teď už nejí vůbec nic a dr to ví, že v nemoci to žádná sláva není, ale...
2. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jj ted jsem trochu početla pyloušky, jak to tam píšeš - vám asi pošlem Matýse na návštěvu - jak ho to baví, tak Barunku nakrmí "chcačky nechcačky" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
držte se holky, at brzo ty atb zaberou a Barunce se uleví - hlavně od toho kašle :pensive:
2. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooj,

tak jak se vám líbí snížek??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:musela jsem jít dneska koupit šálu,takže asi tak:slight_smile:Ale ne,t bych musela koupit stejně.Malej byl předevčírem s manželem na procházce a vrátil se úplně vymrzlej.Manžel si nevšiml,že si sundal rukavičky,takže měl chůďa místo rukou led.Ale těším se,až půjdeme sáňkovat.A co tobě?
3. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tady ve městě nic moc - na chatě to bude lepší :wink: :wink: :wink:
já jsem dnes objednala takovou tu kuklu, co je i čepice, i šála :wink:
3. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mi přišel na meil bezva recept na vánoční pralinky:

POSTUP:
vzít dutou čokoládovou figurku, ukousnot hlavu, nalít rum - neskladovat, rovnou konzumovat. Tak dobrou chuť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé holky, já vám teda ten sníh moc závidím, protože u nás pršelo, sněžilo a ani jsme nebyli venku, Verča protivná, no hrůza. takových dnů už nechci :angry: jinak my ted máme zase finanční krizi, takže bych ještě potřebovala boty a bundu, Verunka naštěstí je zcela vybavená, jen já pokulhávám :grinning: dneska dokonce spala odpoledne, takže nečekám v noci nic moc dobrýho. ach jo.
3. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:kdes objednala tu kuklu,ta by se mi taky hodila?

Holky,nevíte náhodou,jestli se dají někde v Brně koupit capáčky typu nolen.Poštovný mi příjde šílený a pomalu budeme potřebovat další.
4. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusila bych Bránu, i když v e-shopu jsem nic nenašla a potom MMB, tam je takových podobných dost, když zadáš capáčky, sice ne přímo nolen, ale nějaká značka Inch Blue vypadá podobně a tam bude poštovný určo nižší.
4. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci na bráně k dětem mají určitě Liliputi a myslím, že i Weestep. A určitě tam mají i kukly.
Jinak k té Missivě, ta se dá koupit jen přes jejich prodejce nebo se zřejmě můžete zaregistrovat jako domácnost a nakupovat u nich. Já to mám zatím přes kamarádku, ale asi se možná časem taky zaregistruji.
Jinak jsem u našich a jsem nemocná - asi nějaká chřipka nebo co - včera jsem se vůbec nepostavila na nohy, dneska je to trochu lepší, ale furt nic moc:frowning2:
4. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už teda Davidovi asi druhý capáčky kupovat nebudu a koupím mu rovnou nějaký papučky s žirafkou, protože už chodí čím dál víc, takže ten pevný opatek bude potřeba.
4. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak my se taky vybavujem na zimu : oběma jsem nám objednala zimní bundy, poprvé pro sebe přes net bez zkoušení na MMB, tak se trochu bojím :confused: To počasí mě taky nebaví, naštěstí se dnes trochu vyvrznem. Jdem do babykavárny na Skácelové. Jinak tak nějak přežíváme a já se vždycky těším až přijde z práce taťka,dceru mu předám a nechci je aspoň hodinku vidět:grinning:
4. lis 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:brzo se uzdrav:slight_smile:Adámek už chodí hezky.Sám teda pořád zůstal u těch svých třech kroků (jak byl nemocnej,tak se pak na 14 dní úplně zasekl a nechtěl chodit vůbec) a krásně už chodí jen za jednu ruku.Ale zase si říkám,že ty bačkůrky mu ten pohyb jakoby zpomalí,protože v nich nebude umět chodit a capáčky jsou prý nejlepší i pro chodící děti.Ještě uvidím.Zatím mu ještě jsou.Možná koupím bačkůrky na zkoušku,přeci jen je to i finančně levnější.
Díky ta tip,do města se snad dostanu v pátek,tak bych se tam stavila.
Jinak my máme novej zlozvyk.Vyndává si jídlo z pusy a dává ho psovi,takže nakrmit ho je celkem problém.
4. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Beti, tak hlavně, že Verunce bude teplíčko a ty holt budeš muset oléct starší model - jsme na tom tak nějak podobně :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Luci, já ji objevila náhodně u jedné paní, která ji prodává novou, že ji nestihli využít - takže neporadím, promiň. Ale bylo to MMB :wink: už jsem dokonce zahlídla inzerát i tady na MK.

Marci, brzo se uzdrav, ještěže jsi u vašich máš pomoc s Dejvíkem :wink: teda snad :pensive:

Katy, tak at ten kauf dobře vyjde :wink:
užijte si kavárnu :wink:
4. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukly mají i na bráně :wink:
4. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já teda furt váhám jestli už mu obouvat ty bačkory nebo pořád zůstávat u capáčků nebo to střídat. Na rehabce nám říkali dokud se nepouští sám, tak boty nedávat. Teď se teda už pouští a přijde mi, že je už více na nohách než na čtyřech. Papučky zatím nemáme, tak mu doma obouvám botičky, co má na venek (tam toho ještě moc nenachodí, trochu občas po chodníku, na dvoře a tak). Včera jsem koukala na Sama doma a tam ten doktor zase říkal, že jak začne dítě chodit, dávat boty s pevným opatkem - tak nevím, kdy je ta správná chvíle. Ale jdeme zřejmě příští týden na kontrolu do dětské nemocnice, tak uvidím co poradí tam
4. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek