• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
ale noc to stejně bude bezesná :frowning2: tak dobrou a klidnou noc aspon vám ostatním. Beti, Marci, Katy - třeba se tuto noc konečně vyspíte vy, když já budu vzhůru - nebo bdít - "oddřu" to za vás všechny, jo? :wink:
3. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani neraduj se stěhujeme se do podnájmu ke známým než vyřídíme hypotéku neb s tchýní se to nedá jsme na nože :angry:
3. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, bude to určo v pořádku, moooc vám držíme palce. půjdeš na ten srazík toho 9. 4.?
beti, odpočiň si a bude to zase všechno dobré. :slight_smile:
3. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj holky mám novinku terezka se včera večer a dneska ráno poprvé přtočila sama na břicho :slight_smile:
4. dub 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsem vám sem po půlnoci chtěla hodit fotky malého, jak je čilý a spokojený, ale šlo se blbě přihlásit, tak to udělám ted :slight_smile:
Barči, no, tak hlavně, at se hypotéka brzo vyřídí a vy můžete konečně do svého, budu držet palce i na nohách :wink: s tou tchýní mě to mrzí - chjo! :frowning2: A Terince gratulujeme k takovému "velkému kroku" :slight_smile: je to šikulka :slight_smile:

Míšo, díky za podporu,vypadá to fakt v pohodě - uffff! 9.4. máme rehabku na Obilňáku, takže tam pak dojedem přímo - už se těšíme :slight_smile:
4. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ty máš teda šikulu :slight_smile: takhle pozdě chodit spinkat to bych byla mrtvá :grinning:
4. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:to jsem ráda,že noc byla v pohodě.Moc jsem na vás myslela.

Bara:je to šikula,gratulujeme.

Já se v noci moc nevyspala,protože malej opravdu hodně kašlal.Zlešilo se to až kolem čtvrté.Taky se nám rozbil vysavač,vyhořel,takže smrdí půlka bytu a musíme hnedka koupit novej,abysme mohli odsávat.
4. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle pozdě chodíme spát normálně - teda za běžného času to bylo půl dvanácté - dvanáct - no a Maty si čas jaksi neposunul, takže ted je z toho půl jedné - jedna hodina :sweat_smile: že by mu ale časově vydrželo i ranní vstávání - to ne, naopak, to ještě o hodinu posunul dozadu - tudíž během týdne spíme přes noc o dvě hodiny míň :dizzy_face:
Ale nestěžuju si - protože to tu mají holky sakra těžké - takže jsme fakt v pohodě a navíc Maty spinká dost přes den, takže poho :slight_smile:
Včera - teda vlastně dnes ráno jsem to jen vyfotila, aby bylo vidět, že je po tom pádu vše v pořádku :slight_smile: :wink:

Luci, díky, žes na nás myslela - no, ty jsi na tom teda hůř - a jak jinak, když je nejvíc něco potřeba, tak se to pokazí - ten váš vysavač!!! Já teda strašně nerada něco kupuju "narychlo" - takže když se nám pár týdnů po narození Matyho pokazila pračka - tak jsem byla taky dost nasr.... ale koupili jsme snad dobrou, zatím jsem spoky :wink: Tak, at se vám podaří sehnat nějakej dobrej vysavač a hlavně, at se Adámkovi konečně uleví!!! Taky na vás budem myslet - at si můžete začít to sluníčko užívat. :wink:

Teda holky, dnes bylo venku prostě léto - já se v krátkým triku pekla. A to se mi podařil dobrý kousek. Chystala jsem se ven, Maty měl na sobě takový tenký domácí overálek, tak jsem mu na to dala teplý svetr a flaušové kalhoty a jdu se pro jistotu podívat na teploměr a tam 30 stupňů!!! - tak jsem ho valila převlíct - no ještěže jsem se podívala, jinak by se mi tam chudák upekl :pensive:
4. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych nebyla já, abych to nenapsala nesrozumitelně - ne jako během týdne, jako přes týden, ale jako že jsme ještě před týdnem spávali v noci o dvě hodiny déle - uffff - ted je to snad srozumitelnější :grinning:
4. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:neboj,bylo to srozumitelné:wink:
naštěstí jsem vysavač měla vybraný už dávno,jen jsem ho nestihla koupit.Ale vyřešili jsme to tak,že mi vysavač půjčili naši a já ho hned objednala na netu.Je to o dost levnější.

já dneska abspolutně nevěděla,jak malýho oblíct.Teplo,ale ve stínu trochu foukalo a malej nemocnej.hrůza.
4. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

jani, to je teda pech s tou postělí, ale jak píšeš, asi se to stane každé z nás a hlavně, že je Maty v pořádku!!!!

luci a tobě at je taky líp!

jinak jsme dneska stihli nakonec to vítání občánků,tak mám radost. a taky jsme dneska dali malé poprvé sporták, tak koukala, ale nakonec se jí tam líbilo a byli jsme na 3 hodinové procházce, záhul v tom vedru. tady jsem dala fotečku z dnešbího vítání :grinning:
4. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2607116&vReferer=

jinak se asi přihlásím až ve středu, tak se mějte holky moc a moc hezky a pozdravujte miminka!
4. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, krásné fotečky, Verunka je prostě princezna :slight_smile: Člověk by do ní ani neřekl, že je takové zlobidýlko :dizzy_face: Úplný andílek :wink:
Tak si užij "volno" a hlavně si pořádně odpočiň, ju? A pak se nám ozvi, budem na tebe myslet :slight_smile:

Luci - jo, já taky přemýšlela co obléct, ale když je Adámek ještě k tomu nachlazený - no spíš víc než aby ještě prochladl, že :pensive:
4. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera jsme zvládli přesun ze severu na jih, byli na plavču (plavaly jen 4 mimča, takže jsme byli s MM ve vodě oba a bylo to super), večer jsme pak dělali první letošní grilování, takže jsem večer padla do postele, ani jsem nezapla PC. V noci jsme učili Dejvíka spát. Takže z toho bylo nakonec jen kojení kolem půlnoci a pak v 5.30. Mezitím dva řevy, které jsme ale ustáli bez krmení. On fakt nemá hlad, ale budí ho asi nějaké sny. Řve a přitom má zavřené oči. Kojení sice zabírá na 100 %, ale nepřijde mi to jako nejlepší řešení. Musí se naučit spát. Takže jsme sice u postýlky prostáli déle než bych ho nakojila, ale mám z toho docela dobrý pocit. Tak uvidíme co dnešní noc.
U našich jsem si nějak zvlášť neodpočinula. Mamka se stará o babičku po těžké operaci, sama má nějaké zdravotní potíže, takže i když mě furt zaháněla ať jdu ve dne spát, tak mi to bylo takový blbý. Ale bylo to dobré vypadnout ze stereotypu doma, takže nějakou energií nabitá jsem. Teď se musím vrhnout do zahrady. Mám v plánu co všechno vysadím a zatím nic z toho nemám uděláno :slight_smile:
5. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:on je to s tím oblíkáním začarovaný kruh,když ho oblíknu víc,tak se zpotí a může víc prochladnout ....Takže byl jen v bodíčku a střídavě jsem ho přikrývala dekou nebo plínou.

Marci:mě malej brečí ze spaní už od narození.Proto jsme ho dali spát do jinýho pokoje,protože se u toho nedalo spát,on se totiž vždycky uklidnil sám,jen já z toho byla ve stresu.Když prostě začne plakat,tak než dojdu k němu,tak se uklidní.Už ho to ale celkem přechází.Ale když ho v noci jdu kontrolovat a on náhodou zabrekne,tak ho automaticky vemu a kojím a pak si nadávám,že to bylo zbytečný.Takže tě naprosto chápu.
Plavčo vá zavidím.

U nás je situace taková,že manžel je na tom zdravotně hůř a ještě se nám včera přiotrávil pes,když sežral u našich granule s hnojivem (naštěstí organickým) a pak v noci blil a blil.Takže jsem v noci chodila kontrolovat dítě,manžela i psa (jestli žije).Navíc Adámek usnul včera brzo,ale taky brzo vsával,takže jsem už teď K.O.Ale chci jít s malým a psem na prochajdu na přehradu,tak se musím sebrat.
5. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, máte koukám veselo ...
Marci a do postele si Dejvíka asi vzít nechceš? Barunka s náma v posteli spí a jakýkoliv řevy, při odnaučování jednoho jídla apod se zvládají mnohem líp, když u toho ležíš a mimčo hladíš a tak, dá se u toho i uklimbnout sem tam, ale třeba zase na Aduš od katky to nefunguje, tak...
5. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky,

Luci - máš pravdu, s tou dekou je to lepší :wink: Teda, u vás se dějou věci!!! Tak doufám, že tě pobyt na čerstvém vzduchu nabije energií :wink:

Marci, huráááá - to je dobré znamení - jen tak dál :wink: Ta vaše postel, jak píše Pet, to mě taky napadlo :dizzy_face: ale to vy asi nechcete, že? no u nás to nezabírá - Maty strašně "cestuje" a navíc pořád ručičkou "oňuchává" - hlavně manžela :slight_smile: a do mě kope nožičkama :slight_smile: ,takže se nakonec nevyspíme nikdo :sweat_smile:
5. dub 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi, David s náma spává, ale nějaký vliv to na ty jeho dvouhodinový intervaly nemá. Máš pravdu, že umlčovat ho vleže je méně náročné než když musí člověk vstávat k postýlce. Dneska v noci k němu vstával MM, v 5.30 jsem ho pak vzala do postele.
Jani, Dejvík taky v noci ošahává hlavně manžela :grinning:
Jinak se naučil vyplazovat jazyk a tak přidrzle se u toho usmívat. Dneska s ním šel MM na fotbal a prý tam na kolemjdoucí taky vyplazoval jazyk. Na mě to dělá hlavně při kojení. Pije, pije a jak má dost pustí se, přidrzle se usměje a vyplazuje jazyk.
5. dub 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky mají vaše děti takový amok ze sluníčka. Na Dejva jak zasvítí slunko do očí, tak je úplně v tranzu a řve jak pominutý. Mu snad budu muset koupit sluneční brejle. Dneska jsem jezdila s plínou, ale i tak se pod ní slunko sem tam dostalo a David z toho byl úplně na větvi, v manduce mi strkal hlavu málem pod paži!!
5. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci :grinning: :grinning: :grinning: - tak jazyk jen trochu povystrkujeme a řehníme se u toho :slight_smile:
Slunko Maty taky nerad, ale neřve - zakryje si obličej ručičkou :dizzy_face:
5. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunka si taky hezký počasí užívá a míň přes den spí a je radši venku :wink:
Marci však já jsem to právě myslela, že v posteli je pro tebe líp vydržitelný pláč, než stát u postýlky, já vím, že na ty dejvíkovi intervaly to moc vlvi nemá, ale třeba časem :wink:
5. dub 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, Peti, Barunka už je "velká holka" tak si venek užije - na písečku a tak :wink: Ale ti naši "ležáci" - musíme je mít furt v kočárku, kde se jen "placatí" a nic si neužijou, krom čerstvýho vzduchu. A vypustit je zatím nemůžem, aby se po venku kutáleli :grinning: - i když si dovedu představit, jak by Maty byl ve svým živlu - co všechno by na zemi našel :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska to zase vypadá na slunečný den - to je paráda! My jsme dneska ranní ptáčata, už jsme zpátky z Brna z rehabky. Jsem ale docela vytočená, dneska jsme měli poslední a pak byli na kontrole u doktorky. A prý neví co s ním. Tak kdo to má kruci vědět, když ne doktor!!! Fakt jsem z tama odcházela se slzami v očích. MM říká ať na to kašlu, že se třeba srovná sám, když se postaví na čtyři. Ale já mám furt strach, abych něco nezanedbala. Uvažuji, že to půjdu zkonzultovat ještě někam jinam.
Navíc mě ještě po ránu naštvala naše pediatrička, protože preventivku v 6. měsících přesunula ze středy na čtvrtek, takže bohužel na sraz zase nedorazíme. Já už se fakt stydím, hlavně že jste to kvůli nám přesouvaly :confounded:
6. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
marci - a co je dejvíkovi?
6. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo má trupovou asymetrii (predilekci doprava) - laicky řečeno když leží je do oblouku (křivý jak rohlík). Má to docela hodně dětí, jenže vzhledem k tomu, že já mám scoliosu páteře, tak jsme pod kontrolou. David je navíc motoricky hodně popředu, takže ho nechtějí stimulovat dalšíma cvikama k ještě rychlejšímu vývoji. A cviky co cvičíme ke srovnání moc nevedou.
6. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Marci a kdo jinej to má vědět než doktoři???? :angry:
6. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštvala mě hlavně ta fyzioterapeutka - očividně se nás chtěla setřepat, tak vlezla i k doktorce říct, že neví co s tím. Tak jí doktorka sprdla, že ale jen tak to nechat nemůžeme. Tak že se prý poradí s kolegyněma. To jsem teda zvědavá co vymyslí - má na to 14 dní než tam jdeme znova :angry: Nejradši bych zkusila někoho jiného, ale osvědčeného, obcházet doktory bez referencí předem se mi taky nechce....
6. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to chápu, ale něteří doktoři jsou teda dost na palici, my jak jsme museli teď s tím okem, tak nás naše doktorka poslala na chirurgii do dětské, prtž v B9lým domě na očním by už nebyli a tam na ambulanci nějakej ortoped, skoro se na B. nepodíval, ale málem seřval mě, že proč s tím jdem na chirurgii, když máme jít na oční, jako jak já to mám vědět, kam jít, jdu tam, na co mám žádanku :angry:
6. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek