• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
ty jo, Barči, tak tchyně šla do sebe, joooooooooo????????????? tak to čumím teda!!!! se jí nakonec stýská, co - patří jí to!!!! ale hlavně, že jste ve svým a je vám tam dobře - to je fajn :wink: :wink: :wink:
10. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....

llluci, všechny dortíky jsou super, tučňáci se líbili J.nejvíc :wink:
Ona teď piští radostí ať vidí cokoliv co připomíná živé zvíře :grinning: :grinning: všechno je číča a baf dohromady. A když vidí naše morče,tak piští přesně jako ono :grinning: :grinning:

barco...ten slaný dort vypadá fakt super.....tchán má v sobotu narozky, tak možná zkusím :wink: jen co je ta uherská pěna? A dalo by se to něčím nahradit? My takové věci (ani vlašák) nejíme. haha,ale je to pro tchána a ten určo jo :grinning:
10. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanko.......no jó,já už zapomněla,jaké to je,když prsa jsou přeplněná tak, že mlíko valí, děsně to bolí ať si lehneš jak si lehneš a dítě spí a spí a spí celou noc:grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharon uherská pěna je pomazánka ta růžová kterou to zdobíš měla by se prodávat veválešku jako třeba šunková pěna nebo mandlová pomazánka ale taky ji nemůžu sehnat :unamused: a to ji potřebuju do pátku. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

barci, taky jsem za tchyni ráda, je to dobře, protože malá ji bude potřebovat, je to přece jenom babička.
lani, dobře si uděalal s tím odjezdem, myslím si, že by každá mamka měla mít chvilku pro sebe. no a stěma prsama, tak toho sem se taky bála, jak přestanu kojit, ale přestávala jsem postupně a asi už mlíčka moc nebylo :frowning2: a tak to nebyl takový šok. ale holky..někdy mě přepadne takový stesk po kojení....chybí mi to. na jednu stranu je to volnost, ale na durhou stranu ta blízkost miminka... :frowning2:
10. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
barco...já si to myslela, ale raději jsem se zeptala....asi bude pikantnější než ta šunková pěna,ne? (jéé teď jsem na ni dostala chuť, naposled jsem to jedla snad jako děcko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a myslíš, že by se to fakt nedalo nahradit něčím jiným?

beti....já ještě kojím ráno a večer, ale ta blízkost už tam je málokdy :grinning: většinou párkrát potáhne a pak začne vstávat, protože ji zajíma něco jiného, za chvíli se podívá na prsa, mrskne sebou do lehu (většinou nestíhám uhnout,takže mám naraženou bradu,žebra a tak podobně), pracně se šteluje aby se mohla přisosnout, 5 krát potáhne a zase dokola :grinning: :grinning: večer to teda bývá klidnější, to ji držím v náručí,ale různě se u toho kroutí, pokopává nohama, tahá mě za vlasy, prohýbá se do mostu.....
10. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, tak s tím kojením jsi mě fakt pobavila :grinning:
mně taky chybělo kojení - i když jsem kojila jen tak 2 dny v porodce, ale takový pocit ve mně byl dlouho, že to dítě k prsu patří :pensive: no, snad se zadaří u druhého mimča :wink:
11. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:úplně tě chápu,taky mi to kojení schází.Otázka je,jestli by se ke mě ještě v tomhle věku tak krásně a oddaně přitulil:slight_smile:
11. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, naše auto je zas v pr.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
11. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - tak to byl koukám kup roku... :confounded:

No já s tím problém neměla - věděla že jak ji bude zajímat něco jiného uklidím to z jejího dosahu a hotovka. Takže byla vypláclá tak dlouho dokud chtěla jíst... :grinning: :sweat_smile: Za vlasy mě tahala taky ale most si netroufla aby se nepustila. :sweat_smile: Na každý pád vypadá že už si na to ani nevzpoměla. A po pravdě - asi tu budu za divnou - ale mě to teda fakt nechybí. :zipper_mouth: Když byla malá tak jsem si u toho četla, teď když povyrostla tak mi knížku obvykle rvala z ruky tak jsem se většinou jen nudila.... takže se aspoň nenudím - páč s flaškou je hotová raz dva. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A blízkost miminka - to by mě k tomu asi chybělo to miminko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je fakt že ta naše slečna je umazlená a rozdává pusinky na všechny strany takže to mi nechybí... naopak ji "vyrašili" tři špičáky opět jak jinak než naráz takže byla umazlená až hrůza.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: Takže teď už v té puse má 15 zubů a na čištění prsťáčkem je třeba zbrojní pas. Manžel to vzdal a prohlásil že od teď používá výhradně kartáček a hotovo že si prst ukousnout nenechá :grinning:
11. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanka:no,ke mě se malej taky tulí a dává pusinky,ale u toho kojení to bylo něco jinýho.Ale určitě je rozdíl i ve věku.Přeci jen se choval jinak v 9 měsících a teď.Nějak si nedovedu představit,jak by v klidu ležel.On se i s tou flašou převrátí na břicho,zakloní hlavu a jede.Nechápu :grinning:
12. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to David má 13 měsíců a u kojení je teda klidnej. Zalehne a hltá a žádné blbosti nedělá. Ale hlavně v noci ho mám problém odtrhnout, protože jak pije, tak je jak v tranzu a já mám pocit, že mě sežere :grinning: :grinning: a pak ječí, že mu to beru :grinning:
Jinak v pusinkování je neuvěřitelně spravedlivej. Vždycky dá pusu MM a hned jí jde dát i mě, aniž by ho kdokoliv posílal. Prostě to dělá sám od sebe. Tohle nechápem :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

kojení: my skončily brzo (v 3. měsíci), ze začátku jsem to obrečela,strašně mě to mrzelo a chybělo mi to. A teď mi to přijde jako sci-fi, že já jsem vůbec někdy kojila. Kdybych to neměla na fotkách, tak bych tomu snad nevěřila :grinning:

To pusinkování a mazlení závidím. Adu na to dvakrát není. Když mě chytne mazlící potřeba, tak se po mě ohání jakože nech mě být :slight_smile: Ona po mě leze pořád, ale intimnosti nechce :slight_smile:

Jani: teda to auto :confounded: To je asi poslení kapka,že?
12. lis 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi:to mazlení ještě může přijít.Já byla tak před dvěma měsícema u kámošky a její syn za ní chodil,lehal si na ní,.... a já jí to hrozně záviděla a za chvilku jsem to měla doma taky.A teď už to malej vyšperkoval,chodí dávat pusinky i naší fence.Příjde,pohladí ji a dá jí pusu :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, kde necháváte dělat ty baňky?
12. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, holky, s tím autem to je průser jak mraky - peněz v tom je jak svina, furt opravy, vždy jezdíme tak týden a pak nic. :frowning2: :frowning2: :frowning2: asi ho prodáme jako se závadou -tedy mega pod cenou ,ale zbavíme se ho a pořídíme si něco za ty peníze, co dostanem - jsem zvědavá teda, jak tohle dopadne. prostě zoufalství :cry: :cry: :cry:

Maty se taky moc mazlit nechce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale pusniky dává :wink:
12. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petapi:chodím na vánoční trhy na výstaviště.Letos začínají 4.12.Snad tam letos zase budou.

Jo a musím se pochlubit,jaký skvělý jméno jsme tomu našemu prďolkovi.No řekněte,kter dítě umí v 11 měsících říct,jak se jmenuje.A nám jde ADA senzačně:slight_smile:
12. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, šikulky :wink:
12. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, to auto mě strašně mrzí a opravdu tě chápu. my koupili auto ojetý, po té bouračce, kdy jsme měli nový a hned během týdne jsme měli první problém, do měsíce další a byli jsme teda úplně na prášky, ale ted zatím nic...jenže furt se bojím a poslouchám, jestli něco někde netuká apod...Jani,s tím prodejem by to byla asi nejlepší alternativa, protože kolik byste do toho auta museli ještě vložit, nechci vidět.ale mrzí mě to.
12. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad kojení....lani,vzhledem k tomu,že kojím ráno a večer,tak kojím v dětském pokoji, a to bych ho asi musela vystěhovat celý :grinning: :grinning: Nepomáhá ani to,že nerozsvěcuju,do pokoje jde jen světlo z chodby. Teď má Míša navíc nově polepené zdi nad postelí plakáty s koňma a síť s připnutými obrázky,takže neustále ukazuje, kecá, vstává aby si je prohlídla.....ale pořád jsou občas dny,kdy se přisosne,chytne a drží :wink:

včera jsem se byla podívat v práci.....se mi zastesklo :zipper_mouth: i bych šla na jeden den v týdnu učit :wink: Juli byla z dětí co se kolem ní shlukly nadšená, jen jí nesměly hladit po hlavě,to zdrhala :grinning:

Předevčírem se začala zase pouštět do prostoru, dnes odpoledne k tomu přidala stoupání ze země a navečer se hodinu bavila přebíháním z kuchyně do obýváku a zpět. Někdy se jí to povedlo na jeden zátah,někdy teda ty karamboly byly děsivý /čelem do poměrně tvrdého boku bohovky,boule jak Brno/, ale měla z toho srandu a zkoušela to pořád dokola. Při vstávání se jí občas povedl kotoul,ale bojovala vesele :grinning: :grinning: .......dokud se nekousla. Bylo po chození :confused: jsem zvědavá,jestli do zítřka zapomene a bude pokračovat dál.
12. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:nějak jsem už zapomněla,jak to přesně s autem máte.Plete se mi to trochu s autem od Beti,můžeš mi to ve stručnosti připomenout.

Šári:no jo,tak se poznají ty vstávající a chodící děti.Je to samej šrám a samá boule:wink:

Holky,nevíte,kde se dá v Brně pořídit župan na prcka.Nemůžu nikde nic sehnat.
13. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, župan jsem před nedávnem Dejvíkovi koupila v Chiccu vedle velkýho Tesca.
13. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, to vaše auto je hrozný už fakt, asi se ho zbavit, i pod cenou než do něj sypat dál a nakonec stejně prodat :confounded:
župan jsme koupili ve futuru na vídeňské nahoře v tom velkým obchodě pro děti.
a karamboly, ty jsou hrozný, vždycky když se něco stane, tak se třesu, a doufám, aby zůstávalo jen u boulí, my jsme měli včera úraz - barunka s jinou holčičkou spadly na skleněnou vázu, která se rozbila a pořezala barunce ucho, dali jsme na to mašličku a zrovna jsme pak museli se bobem do poradny, tak sestřičky říkaly, že to máme dobře udělaný a že víc nikam nemusíme, ale ten šok, hodně krve, jak to bylo z ucha a hlavně, jak jsem pak v klidu viděla ten zbytek vázy, tak děkuju, že to je jenom ucho a né obličej, oko a podobně :confounded:
13. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:tam jsem byla včera a nic neměli.Teda měli,ale takový ty tenoučký a já chci nějakej pořádnej.Když měli,co by se mi líbil,tak moc velkej.

petapi:díky,mrknu se.Ty jo,hlavně,že je Barunka v pořádku.
13. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Peti, to je hrůza, když to člověk vidí, že - si vždycky myslí, že to musí být něco horšího. :fearful:
se už dopředu děsím, jak to bude s matym - jsem mu chtěla pořídit takovou tu antishock helmu, ale mm říká, že to zvládly jiný děti, tak to zvládne taky. se na to vůbec netěším :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Luci, naše auti - to je asi prokletý. koupili jsme ho v bazaru, ale ten byl jen zprostředkovatel. ještě ten den se projevila skrytá závada, kterou neviděl ani mechanik, co se nám na něj byl dívat. Mm mluvit s tím majitelem a chtěl ho vrátit, že půjde klidně do občansko-právního sporu - nakonec se to vyřešilo tak, že ten chlap se podílel na koupi motoru a zaplatil opravu. pak jsme auto nutně potřebovali, tak jsme s ním ujeli asi cca 700 km a projevilo se to znovu. jenže co už si na tom bývalým majeteli vezmeš, že? jednu opravu zaplatil a už byl z obliga - prostě náš problém. dlouho jsme čekali, než jsme ho zas dali opravit, nebyly prachy a pak to hodně dlouho bylo u opraváře - asi se mu do toho moc nechtělo, no, opravil to a vzal na diagnostiku a ta ukázala, že je vše v pořádku. podotýkám, že opravář opravil ten následek - tedy poškození pístů, ale prostě se nepřišlo na to, co to způsobuje. vzal to ještě na další diagnostiku, do Forda a pořád to nic neukázalo - auto je v pořádku. jenže ted s tím mm asi týden jezdil do práce (+jedna jízda ze Šumperka do Brna - ne moc rychle) a zas to prej blbne - mm ho odstavil, jel dnes do práce šalinou a ted řešíme, co dál :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
barunka to zvládla mnohem líp než já, já jsem furt sykala, kdykoliv se k tomu uchu přiblížila, aby se ho nedotýkala, ať ji to nebolí a ona si na něj klidně lehla a usnula :sweat_smile:
ten náš župan je takovej bytelnější, tak snad tam budou mít.
jani, o helmě jsem taky uvažovala, nakonec jsem si řekla, že kdyby si třeba zvykla, že když se bouchne do hlavy, že se nic neděje, tak že by do budoucna už nedávala vůbec pozor, ale jako nevím, každej s tím určo udělá jinou zkušenost a jsou maminky, který si to nemůžou vynachválit.
13. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi - přesně z toho důvodu jsme helmu nikdy nepořídili......:slight_smile:
13. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, taky helmu nepořídíme - stejně nejsou prachy :cry: :cry: :cry: a na těch pár týdnů, než se to naučí - holt budu muset být víc ve střehu a modlit se :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Peti, Barunka je teda borec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:a jo,tady je každá rada drahá :rolling_eyes:

petapi:díky,včera jsem tam v tom tescu byla,ale už se mi nahoru nechtělo.

Holky,už nevím kde,ale někde jsem viděla rozhovor s neuroložkou a řešili právě úrazy hlavy dětí a paní říkala,že ta helma je jen tah na lidi.Dítěti prý tyhle otřesy nijak neuškodí (myslím trvalé následky),na to by to dítě muselo juž mít otřesk mozku a jak psala petapi,dítě se musí naučit,jak na to a ty pády k tomu prostě patří.
13. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek