• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Luci, my tam koupili takový huňatý od Loany, ale teda velikost na 3leté dítě. Dejvík je ale větší a má ho tak na zem, takže mu aspon vydrží.
Helma je podle mě blbost :unamused: Dejvík se teď pořádně rozchodil a dává už i zatáčky. Zatím teda bez pádů (musím to rychle zaklepat). A strašně ho to baví. Naparuje se u toho jako páv :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat...jsem z Brna a mám doma 14m kluka a čekáme další mimčo :slight_smile: vidím,že tu řešíte helmy, no můj syn je strašnej dábel...už 2 měsíce chodí a všude leze, párkrát spadl tak nešikovně, že mně zatrnulo a 3 dny jsem ho pozorovala jestli mu nic není, ale v pohodě....helmu nemáme a přišlo by mi to divný a hlavně by v ní nechtěl chodit, takže jsem ani nepřemýšlela o tom že bychom ji kupovali, ale kamarádka ji má a je s ní spokojená...
13. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, Maty se už taky rozchodil - kolem stolu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: holt si dává na čas :dizzy_face:

Nicole, vítej mezi náma :slight_smile: To budeš mít dětičky pěkně brzo po sobě - to je určitě Tadeášek hodný chlapeček, pěkně papá, pěkně spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dívala jsem se na fotečky - je to malý šikulka - a máte stejný nočník jako my - jak to na něm Tadymu jde?
odkud z Brna jsi?
13. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi.....ještěže to dopadlo tak jak to dopadlo!!! Člověk si hned představuje ty horší varianty....

lllluci....Adámkovi přejeme krásnou oslavu 1.roku :grinning: :grinning: jaký dort to vyhrál?

jani.....auta se zbavte, určo nejlepší řešení.

Nicole...vítej :wink:

přeji všem hezkou neděli :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani...ten nočník dostal sice k narozkám, ale ještě ho nepoužíváme, tak nejdřív za půl roku, mám pocit, že by na to ještě nebyl připravenej a nechci ho celej den honit po bytě s nočníkem, takže to necháme až na jaro :wink: jinak hodnej je, a hlavně hodně živej, no s tim papáním to taky není žádná sláva, kdyby mohl jíst jen ovoce,tak by byl asi nejštastnější :slight_smile: ale je strašnej smíšek......druhý mimčo jsme nějak neplánovali, spíš jsme si jednou nedali pozor a bylo to, chtěli jsme ještě rok počkat, ale Tedík taky nebyl plánovanej, jsme nějak moc plodní :grinning: ale jsme za něj moc rádi a už si nedokážu představit že bych ho neměla a nadruhou stranu kdybychom nechtěli mimčo, tak si dáváme větší pozor :wink:
my bydlíme kousek od Lužánek, ale budeme se stěhovat, ještě nevíme kam,ale bude to zase centr
14. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:ty jo,to jsou lapálie.To vám pravdu nezávidím:frowning2:

Ahoj Nicole,vítej:slight_smile:

My jsme včera byli na vítání občánkůCelkem stranda,když vítaj do života roční děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byli jsme ještě u mojí babičky,protože slavila narozeniny a ten můj prďola se tam dočista rozchodil.Tak jsem zvědavá,jestli mu to vydrží,protože dneska zase leze po čtyřech.

Šári:mamka vybrala tučňáky.Chce to koupit.Jen mi ještě paní nenapsala,jestli bude mít volno.Kdybys měla tip na někoho,kdo peče dobrý a hezký dorty,tak mi ho pošli do IP.
15. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci....my jsme měli vítání občánků, když měla Juli rok a 3 dny :slight_smile: byla nejstarší ze 17ti dětí,co se tu za ten rok narodilo. Takže oslava narozenin bude příští víkend? Měla jsem pocit,že jsi mluvila o tomto víkendu.

Kdo peče dobré dorty z vlastní zkušenosti nevím (já peču sama klasické).....ale slyšela jsem chválit líšeňské cukrářství. Jo a tak rok,dva zpátky dělali výborné zákusky kousek od vlakového nádraží v Krpoli, ale nejsem Brňák, takže nevím jestli to je ještě Královo Pole nebo už jiná část. Ale zeptám se manžela, ten bude vědět. A tam dělávali výborné,jen už jsem tam dloooouho nebyla. Mají tam přímo cukrárnu,takže se dá na zkoušku ochutnat :slight_smile: zjistím a pošlu IP :wink:

Juli už chodí :grinning: Byli jsme popřát k narozeninám babi a dědovi,tak se jim předváděla o106.
Dnes se jí rozjela rýma jak trám,tak jsem zvědavá,co z toho bude :unamused:
15. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak máme za sebou zdárně Terezčinu první oslavu narozenin a bylo to fakt super Terka je zlatíčko perfektně to zvládla vubec ji nevadilo plno lidí byla ve svém živlu :dizzy_face: a nejvíc se jí líbili frkačky :grinning: až bude chvilka přidám fotečky :slight_smile:
15. lis 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári:ne,Adámek je až v prosinci,takže oslava je 5. a pak máme 6. oslavu s kamarádama a to pojmeme jako mikulášskou párty.Dort mi nakonec upeče ta paní,kde jsme si tučňáky vybrala.Jen musím vymyslet,jakou chci kombinaci (což je mi jedo,já to jíst nebudu).
No vidíš,jaká je šilulka:slight_smile:U nás včera manžel malýmu tleskal,když se pustil stál,případně udělal pár kroků,tak to nakonec dopadlo tak,že si malej začal tleskat sám:slight_smile:
16. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci.....tak to se Adámkovi i mamince omlouvám,já myslela,že je ve druhé polovině listopadu.A kolikátého je den D? My máme 5.-6. taky oslavu, Míša má na Mikuláše 9 a já o pár dní později 31.
Tleskání u nás taky je - když ji chválíme nebo se chválí sama :grinning:

barco....Terezce všechno nejlepíš!!!
16. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári:adam je 3.12.,aleje přenošenej :grinning: :grinning: Jo,je to srandovní,jak si ty děti tleskaj :grinning:
16. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu... Mám doma malýho měsíčního mrňouska a chtěla jsem vás poprosit, jestli mi poradíte, kde se v Brně žádá o porodné. Je to na Křence na pracáku nebo na sociálce na Veveří? Předem díky za odpověď. P.
16. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
paajo, to je myslím snad podle místa bydliště, ale drtivá většina chodí na Mojmírovo náměstí.
odsud se proklikáš, kam potřebuješ :wink:
http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/701/_s.155/708?POSTUP_ID=524&PRVEK_ID=437
16. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Terezce přejeme všechno nejlepší k dnešním narozeninám, at je zdravoučká, veselá a dělá rodičům jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

gratulujeme Adámkovi a Julince k rozchození :dizzy_face: my na to slále jen čekáme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Nikol, to můžem dát někdy v Lužánkách scuka, ne :wink: :wink: :wink:

tak mm dostal dovču, tak dnes balíme a zítra vyrážíme na chalupu - do neděle.
tak se tu mějte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rovněž se řidáváme je gratulantům a přejeme Terezce hlavně mooooc a moooc zdravíčka! my už máme zase rýmu, týden byl klid a je tu znova, tak jsem z toho taková rozhozená, asi to chytla od MM, který skuhrá už 4.den.
17. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jano...no můžeme se klidně někdy domluvit, aspon bude mít Tedík dalšího kamaráda :wink:

my už jsme se rýmy konečně zbavili, tak snad bude chvilku klid...nebyly jste už někdy s dětmi v solné jeskyni? přemýšlím,že bychom tam zašli...
17. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
též se přidáváme ke gratulacím terezce a i zpětně všem ročním oslavencům :slight_smile: ať dělají všem maminkám samou radost :wink:
nicole, klidně zajděte, my jsme sice nebyli, ale holky s dětma byli a pochvalovali si to, tak...
17. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen nakukuju mezi balením.

Nikol - my byli - teda v létě a bylo to super :wink: venku tenkrát byly vedra a tam bylo moooooc příjemně. ted budou venku zimy a tam bude zas příjemně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak ted už fakt pa pa.
17. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
kde jste kdo? venku je hezky, tak jste venku co? no s tou solnou jeskyní, taky se tam chystáme, chtěla bych tam s malou přes zimu chodit, uvidíme, jestli to pomůže proti nachlazení. dneska sem byla nakupovat oleje do aromalapmy, vždycky, když jsme nachlazení, tak kapu. paní mi doporučila pro malou mátu a echunaceu s citronem, tak to u nás voní :grinning:
18. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

Jo,včera bylo krásně,byli jsme skoro celý odpoledne venku.

A co zase uspořádat nějakej srazík.
19. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. ta solná jeskyně je dobrý nápad. já byla s tomíkem poprvé teď v úterý a moc se nám to líbilo.
19. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my marodíme, ale pro srazík jsme všema deseti :slight_smile: Myslím,že do úterka bude Juli fit. Můžem každý den kromě středy dopol. a pátku.
19. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasuju pro začátek týdne - my nemůžem ve čtvrtek.... :sweat_smile: :pensive:
A scuka by to chtělo - jen aby dopadl..... :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, my jsme pro jakýkoliv termín, kromě pondělka odpoledne, to máme plavčo :confounded:
19. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co takhle úterý dopoledne nebo brzy odpoledne (musím brzy domů kvůli Míše :pensive: )

Holky.....ve čtvrtek jdu na dvouhodinovou masáž dle mého přání k hrozně šikovné masérce :dizzy_face: :dizzy_face: dostala jsem přednarozeninový dárek :wink: já se tááák těšííím
20. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,my máme v úterý cvičení:frowning2:

Šári:tak si to užij.Já chodím na masáž pravidelně.
21. lis 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak to každá napíšeme tak, abysme se v tom vyznaly :grinning:
pondělí dopo-ANO
pondělí odpo- NE
úterý dopo-ANO
úterý odpo-ANO
středa dopo-NE
středa odpo- ANo

snad nějaký termín vybereme, hezký víkend holky, teda my chtěli jít do ZOO dneska,ale je taková mlha furt, že to bysme asi těch zvířátek moc neviděli :frowning2:
21. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti - počkejte až budou noví medvědi :slight_smile:
Stejně je na to brzo - my byly a malou nejvíc zajímaly houpající se lana, na lva volala haf haf a to je asi tak celý.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky jsme pro srazík - ale jak to tak vypadá, tak se to vždy někomu nehodí :confused: :confused: :confused:

takže my zítra ne.
UT ano celý den
ST - jen bychom si odskočili na Oilnák na rehabku, pokud by byl srazík v jogurtárně, tak je to kousek, takže pohodka :wink:
CT ano celý den
PA zatím nevím - možná bude chtít dojet mamka

ale můžem třeba domluvit tu středu - dopoledne a kdo nemůže, dojede odpoledne, my bychom si jen v jednu odskočili na rehabku a po druhé hod bychom se zas vrátili :slight_smile:
22. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co teda středa odpoledne.
23. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek