Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

Holky ze Začínajícíh těhulek z Brna a okolí sem 😃
marci
13. lis 2009
Luci, my tam koupili takový huňatý od Loany, ale teda velikost na 3leté dítě. Dejvík je ale větší a má ho tak na zem, takže mu aspon vydrží.
Helma je podle mě blbost :-| Dejvík se teď pořádně rozchodil a dává už i zatáčky. Zatím teda bez pádů (musím to rychle zaklepat). A strašně ho to baví. Naparuje se u toho jako páv 😃 😃
nicole_11
13. lis 2009
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat...jsem z Brna a mám doma 14m kluka a čekáme další mimčo 🙂 vidím,že tu řešíte helmy, no můj syn je strašnej dábel...už 2 měsíce chodí a všude leze, párkrát spadl tak nešikovně, že mně zatrnulo a 3 dny jsem ho pozorovala jestli mu nic není, ale v pohodě....helmu nemáme a přišlo by mi to divný a hlavně by v ní nechtěl chodit, takže jsem ani nepřemýšlela o tom že bychom ji kupovali, ale kamarádka ji má a je s ní spokojená...
jana.sun
13. lis 2009
NO, Maty se už taky rozchodil - kolem stolu :-N :-N :-N holt si dává na čas x-)

Nicole, vítej mezi náma 🙂 To budeš mít dětičky pěkně brzo po sobě - to je určitě Tadeášek hodný chlapeček, pěkně papá, pěkně spinká x-) x-) x-) dívala jsem se na fotečky - je to malý šikulka - a máte stejný nočník jako my - jak to na něm Tadymu jde?
odkud z Brna jsi?
sharon2
14. lis 2009
Petapi.....ještěže to dopadlo tak jak to dopadlo!!! Člověk si hned představuje ty horší varianty....

lllluci....Adámkovi přejeme krásnou oslavu 1.roku 😃 😃 jaký dort to vyhrál?

jani.....auta se zbavte, určo nejlepší řešení.

Nicole...vítej 😉

přeji všem hezkou neděli 🙂
nicole_11
14. lis 2009
Jani...ten nočník dostal sice k narozkám, ale ještě ho nepoužíváme, tak nejdřív za půl roku, mám pocit, že by na to ještě nebyl připravenej a nechci ho celej den honit po bytě s nočníkem, takže to necháme až na jaro 😉 jinak hodnej je, a hlavně hodně živej, no s tim papáním to taky není žádná sláva, kdyby mohl jíst jen ovoce,tak by byl asi nejštastnější 🙂 ale je strašnej smíšek......druhý mimčo jsme nějak neplánovali, spíš jsme si jednou nedali pozor a bylo to, chtěli jsme ještě rok počkat, ale Tedík taky nebyl plánovanej, jsme nějak moc plodní 😃 ale jsme za něj moc rádi a už si nedokážu představit že bych ho neměla a nadruhou stranu kdybychom nechtěli mimčo, tak si dáváme větší pozor 😉
my bydlíme kousek od Lužánek, ale budeme se stěhovat, ještě nevíme kam,ale bude to zase centr
llllucka
15. lis 2009
Jani:ty jo,to jsou lapálie.To vám pravdu nezávidím😞

Ahoj Nicole,vítej🙂

My jsme včera byli na vítání občánkůCelkem stranda,když vítaj do života roční děti :-p Byli jsme ještě u mojí babičky,protože slavila narozeniny a ten můj prďola se tam dočista rozchodil.Tak jsem zvědavá,jestli mu to vydrží,protože dneska zase leze po čtyřech.

Šári:mamka vybrala tučňáky.Chce to koupit.Jen mi ještě paní nenapsala,jestli bude mít volno.Kdybys měla tip na někoho,kdo peče dobrý a hezký dorty,tak mi ho pošli do IP.
sharon2
15. lis 2009
llluci....my jsme měli vítání občánků, když měla Juli rok a 3 dny 🙂 byla nejstarší ze 17ti dětí,co se tu za ten rok narodilo. Takže oslava narozenin bude příští víkend? Měla jsem pocit,že jsi mluvila o tomto víkendu.

Kdo peče dobré dorty z vlastní zkušenosti nevím (já peču sama klasické).....ale slyšela jsem chválit líšeňské cukrářství. Jo a tak rok,dva zpátky dělali výborné zákusky kousek od vlakového nádraží v Krpoli, ale nejsem Brňák, takže nevím jestli to je ještě Královo Pole nebo už jiná část. Ale zeptám se manžela, ten bude vědět. A tam dělávali výborné,jen už jsem tam dloooouho nebyla. Mají tam přímo cukrárnu,takže se dá na zkoušku ochutnat 🙂 zjistím a pošlu IP 😉

Juli už chodí 😃 Byli jsme popřát k narozeninám babi a dědovi,tak se jim předváděla o106.
Dnes se jí rozjela rýma jak trám,tak jsem zvědavá,co z toho bude :-|
barca1
15. lis 2009
ahoj holky tak máme za sebou zdárně Terezčinu první oslavu narozenin a bylo to fakt super Terka je zlatíčko perfektně to zvládla vubec ji nevadilo plno lidí byla ve svém živlu x-) a nejvíc se jí líbili frkačky 😃 až bude chvilka přidám fotečky 🙂
llllucka
16. lis 2009
Šári:ne,Adámek je až v prosinci,takže oslava je 5. a pak máme 6. oslavu s kamarádama a to pojmeme jako mikulášskou párty.Dort mi nakonec upeče ta paní,kde jsme si tučňáky vybrala.Jen musím vymyslet,jakou chci kombinaci (což je mi jedo,já to jíst nebudu).
No vidíš,jaká je šilulka🙂U nás včera manžel malýmu tleskal,když se pustil stál,případně udělal pár kroků,tak to nakonec dopadlo tak,že si malej začal tleskat sám🙂
sharon2
16. lis 2009
llluci.....tak to se Adámkovi i mamince omlouvám,já myslela,že je ve druhé polovině listopadu.A kolikátého je den D? My máme 5.-6. taky oslavu, Míša má na Mikuláše 9 a já o pár dní později 31.
Tleskání u nás taky je - když ji chválíme nebo se chválí sama 😃

barco....Terezce všechno nejlepíš!!!
llllucka
16. lis 2009
Šári:adam je 3.12.,aleje přenošenej 😃 😃 Jo,je to srandovní,jak si ty děti tleskaj 😃
paaaja111
16. lis 2009
ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu... Mám doma malýho měsíčního mrňouska a chtěla jsem vás poprosit, jestli mi poradíte, kde se v Brně žádá o porodné. Je to na Křence na pracáku nebo na sociálce na Veveří? Předem díky za odpověď. P.
petapi
16. lis 2009
paajo, to je myslím snad podle místa bydliště, ale drtivá většina chodí na Mojmírovo náměstí.
odsud se proklikáš, kam potřebuješ 😉
http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/701/_s.1...
jana.sun
17. lis 2009
ahojky,

Terezce přejeme všechno nejlepší k dnešním narozeninám, at je zdravoučká, veselá a dělá rodičům jen radost x-) x-) x-)

gratulujeme Adámkovi a Julince k rozchození x-) my na to slále jen čekáme :-N :-N :-N

Nikol, to můžem dát někdy v Lužánkách scuka, ne 😉 😉 😉

tak mm dostal dovču, tak dnes balíme a zítra vyrážíme na chalupu - do neděle.
tak se tu mějte 🙂 🙂 🙂
betinaautor
17. lis 2009
rovněž se řidáváme je gratulantům a přejeme Terezce hlavně mooooc a moooc zdravíčka! my už máme zase rýmu, týden byl klid a je tu znova, tak jsem z toho taková rozhozená, asi to chytla od MM, který skuhrá už 4.den.
nicole_11
17. lis 2009
Ahojky,
jano...no můžeme se klidně někdy domluvit, aspon bude mít Tedík dalšího kamaráda 😉

my už jsme se rýmy konečně zbavili, tak snad bude chvilku klid...nebyly jste už někdy s dětmi v solné jeskyni? přemýšlím,že bychom tam zašli...
petapi
17. lis 2009
též se přidáváme ke gratulacím terezce a i zpětně všem ročním oslavencům 🙂 ať dělají všem maminkám samou radost 😉
nicole, klidně zajděte, my jsme sice nebyli, ale holky s dětma byli a pochvalovali si to, tak...
jana.sun
17. lis 2009
jen nakukuju mezi balením.

Nikol - my byli - teda v létě a bylo to super 😉 venku tenkrát byly vedra a tam bylo moooooc příjemně. ted budou venku zimy a tam bude zas příjemně x-) x-) x-)

tak ted už fakt pa pa.
betinaautor
18. lis 2009
ahoj holky,
kde jste kdo? venku je hezky, tak jste venku co? no s tou solnou jeskyní, taky se tam chystáme, chtěla bych tam s malou přes zimu chodit, uvidíme, jestli to pomůže proti nachlazení. dneska sem byla nakupovat oleje do aromalapmy, vždycky, když jsme nachlazení, tak kapu. paní mi doporučila pro malou mátu a echunaceu s citronem, tak to u nás voní 😃
llllucka
19. lis 2009
Ahojky🙂

Jo,včera bylo krásně,byli jsme skoro celý odpoledne venku.

A co zase uspořádat nějakej srazík.
misasvobodova
19. lis 2009
ahojky holky. ta solná jeskyně je dobrý nápad. já byla s tomíkem poprvé teď v úterý a moc se nám to líbilo.
sharon2
19. lis 2009
Ahojky, my marodíme, ale pro srazík jsme všema deseti 🙂 Myslím,že do úterka bude Juli fit. Můžem každý den kromě středy dopol. a pátku.
lanka
19. lis 2009
Hlasuju pro začátek týdne - my nemůžem ve čtvrtek.... :-N |-|
A scuka by to chtělo - jen aby dopadl..... :-N
betinaautor
19. lis 2009
holky, my jsme pro jakýkoliv termín, kromě pondělka odpoledne, to máme plavčo :-S
sharon2
20. lis 2009
Tak co takhle úterý dopoledne nebo brzy odpoledne (musím brzy domů kvůli Míše |-| )

Holky.....ve čtvrtek jdu na dvouhodinovou masáž dle mého přání k hrozně šikovné masérce x-) x-) dostala jsem přednarozeninový dárek 😉 já se tááák těšííím
llllucka
21. lis 2009
Holky,my máme v úterý cvičení😞

Šári:tak si to užij.Já chodím na masáž pravidelně.
betinaautor
21. lis 2009
holky, tak to každá napíšeme tak, abysme se v tom vyznaly 😃
pondělí dopo-ANO
pondělí odpo- NE
úterý dopo-ANO
úterý odpo-ANO
středa dopo-NE
středa odpo- ANo

snad nějaký termín vybereme, hezký víkend holky, teda my chtěli jít do ZOO dneska,ale je taková mlha furt, že to bysme asi těch zvířátek moc neviděli 😞
lanka
21. lis 2009
Beti - počkejte až budou noví medvědi 🙂
Stejně je na to brzo - my byly a malou nejvíc zajímaly houpající se lana, na lva volala haf haf a to je asi tak celý.. :-p
jana.sun
22. lis 2009
ahojky, taky jsme pro srazík - ale jak to tak vypadá, tak se to vždy někomu nehodí =-) =-) =-)

takže my zítra ne.
UT ano celý den
ST - jen bychom si odskočili na Oilnák na rehabku, pokud by byl srazík v jogurtárně, tak je to kousek, takže pohodka 😉
CT ano celý den
PA zatím nevím - možná bude chtít dojet mamka

ale můžem třeba domluvit tu středu - dopoledne a kdo nemůže, dojede odpoledne, my bychom si jen v jednu odskočili na rehabku a po druhé hod bychom se zas vrátili 🙂
llllucka
23. lis 2009
Holky a co teda středa odpoledne.