• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
holky, my jsme nějak pořád na hromadě, sice je to mnohem lepší než v sobotu, ale nevím, spíš to nevidím a ani nejsem schopná říct, kdy by to vůbec šlo. :unamused:
23. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak my jsme měli víkend naprd. malá dostala horečky a průjmovala, rostě jí těch 6 zoubků naráz, chuděrka, tak jí to bolí, včera jsme byli celý den doma a Verunka pospávala, měla 39 :frowning2: , dneska už je naštěstí bez teplot. s tou středou bychom to snad nějak udělaly.
23. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jsem z Brna muzu taky pokecat?????mam 3 deti 16a13 let holky a 2 roky kluka
23. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
středu odpoledne můžem,ale co nejdřív :wink: jo a kde? Zase jogurtárna? Nebo někde jinde?
23. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
sharon2 jeeeee vy chodite na schuzky to je super ja mela taky dneska jit ale jedna mamina sla k dr tak jsme to zrusily
23. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to vypadá,že středa se hodí asi všem.Super.

Ahoj myspule:slight_smile:
23. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak v kolik hodin ve středu a kde??????????????
zas jogurtárna? nebo chcete nějakou baby kavárnu???

Myspule vítej mezi námi :wink:
23. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Myspule cauky, obcas chodíme, mě se zatím zadařilo dorazit jen jednou :wink: Kde nechám na vás, čas opět opakuju co nejdřív,klidně 12 hod. :wink:

holky, teď jsem psala na pyloušky....měli jsme návštěvu se 3 dětma do 7 let. Já jsem asi zastaralá v určitých názorech na výchovu, Míša musí s jídlem sedět u stolu, Juli už to učím taky. No už jsem si zvykla,že některé moje kamarádky za dětma běhají s jídlem, ale jako nechat 3 děti lítat s jídlem v ruce, matlat to všude kde se dá, skákat s namazaným chlebem po pohovce....... (a ještě na návštěvě) no to je na mě moc. Během půlhodiny jsme měli pomazánkové máslo snad všude, já jen utírala to nejhorší, teď mě čeká vydrhnutí linky, nábytku, vytření podlahy.....
23. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári, četla jsem to už na Pyluchách -a nechápu!!! taky se snažím Matyho učit jíst u stolu - zatím to nějak nejde, ale časem, až bude chytřejší, tak to tak budu směřovat - nechci po každém jídle uklízet celý byt, že :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

kolidně taky dáme jogušku na dvanáct - ale pak si před tou jednou hodinou musíme odskočit na ten Obilňák
23. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,

šári, tak to ti k výsledkům gratuluju, nejsem obhájyně metod běhání za dítětem, ale....i Verunka nejí u stolu v židličce, protože mi tam nesní prostě nic. takže jíme edině na zemi, kam ji dám polštářek a dívá se u toho na Teletubbies, inak do ní nedostanu ani sousto. asi bych to na návštěvě nepraktikovala, ale prostě je ted pro mě důležitý, aby mi vůbec něco snědla :confounded:
23. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári:já taky občas koukám,co některý lidi se svýma dětma "dělaj".Ale Adam mi taky nejí v sedačce.On se v ní totiž zvedne,i když je připnutej a skáče z ní dolů.Dřív mi jedl alespoň na klíně,teď jíme většinou na zemi a občas i za poklusu,protože by mi kolikrát nic nesnědl.Má hroznej zlozvyk,vyndává si jídlo z pusy a háže ho po zemi.Ale jakmile to udělá víc,jak dvakrát,tak mu prostě přestanu dávat a má smůlu.Taky chci,aby se naučil správnému stolování.Snad ho tohle blbý období brzo přejde (každej teda tvrdí,že jo).Jinak moje kamarádka se třeba vyslověně chlubí tím,že její roční syn jí brambůrky s colou u telky.

Já ve středu můžu,ale nevím,jestli to na 12 stihnem.Snad jo.Jogušku taky berem:slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, co se týká stolování, tak se snažím taky aby Tedík jedl v sedačce, naštěstí v ní chce být a nevadí mu,ale musím mu k tomu pustit písníčky na youtube jinak do něj nedostanu ani sousto, hlavně co se týká oběda, ale když jí ovoce nebo nějaký křupky,sušenky tak to mu dám do ruky a on si chodí po bytě a papá....nedávno jsme byli u kamarádky na návštěvě a ona dala na stůl čokooplatky a ovoce, takže oplatky a čokoláda byla všude, všechno ovoce nakousaný od Tedíka...já ji pořád říkala, že to má schovat,ale ona že jí to nevadí, no když se jí chtělo po nás gruntovat, tak její věc,ale já ji upozornovala, že to není dobrej nápad nechávat to na stolku
23. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
beti, llluci a další.....to je jasný, že jsem nemyslela roční děti! Vždyť jsem psala,že to Juli učím :wink: Taky má dny, kdy mi v židličce nic nesní, tak sedíme na polštářku na zemi nebo banán jí dávám do pusy během hraní, s jablkem si taky pochoduje. Ale jak píše lllucka - hodí dvakrát něco na zem a už jí to nedávám.

Ale tady bylo 4letý a 7miletý dítko, klučina s chlebem vylezl na pohovku, skákal po opěradle, pak přelítl na odstrkávadlo a lítal s ním jak blesk (když mu chleba spadl,tak ho přejel....) haha, opravdu to nejsou případy dětí, které špatně jedí (byli u nás 3 hodiny a jedli skoro furt :grinning: ) No nezlobte se na mě, jen jsem potřebovala upustit páru :grinning: :grinning:

takže středa po 12 hod. ,jogurtárna :slight_smile:

jo a lllluci - roční dítě brambůrky a cola?!? Uffff
23. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky tak koukam ze vas tam bude jako mušek no ja bych šla taky ale vubec vas neznam jsem tu nova tak se radej vtirat nebudu ani nevim kde je jogurtarna :grinning:
24. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári:já myslím,že jsme všechny pochopily,žes nemyslela takový prďolata jako máme my.Jen jsme konstatovaly,že to stolování není takový jako bysme chtěly.Já na jednu stranu chápu,že člověk nechá dítěti na návštěvě volnější prostor,ale tohle je hodně přes hranici.Myslím,že bych si maminku dotyčných dítěk nějakou dobu určitě nepozvala.
Jo,oni zastávajá názor,že přece,když to sami jedí a dítě to vidí,tak je jasný,že to chce a dají mu.Já jsem určitě podle nich přehnaně starostlivá,když mi není jedno,co jí a snažím se zavádět potraviny,jak se má.Obzvláště v dnešní době,kdy je pro děti tolik zdravých pochutin,to nechápu.

Myspule:my se taky ještě všechny neviděly.Jednou nemohla ta,pak zase ta.Joguška je u mendláku.

Uvědomila jsem si,že zítra jdeme na Fílii na focení,tak vážně nevím,jak budeme stíhat.Malej díky tomu příjde o dopolední spánek a než ho někam vemu,tak se mi musí vyspat,tak doufám,že to nějak zvládnem.Ale pokud by na spaní nevypadal,tak se budu snažit dorazit na tu 12.
24. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
llllucka
tak pokud bych to stihala tak bych dosla s prckem a prosim te kde presne???abych nebloudila
24. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Co se týká toho jídla, tak občas bojuji s tchýní...nechápe proč některý věci Tedík už nejí, že dřív děti jedli všechno a nic jim nebylo a že její známá pediatrička taky tvrdí, že čím dřív se dítě s tou potravinou seznámí tak je to lepší...no nevím...tak proč je tedy tolik alergii..a že její známí už dávají ročnímu dítěti omáčky, svíčkovou,atd... no já se teda snažím aby Tedík jedl zdravě, samozřejmě že ochutnal knedlík s omáčkou,ale není to jídlo které obědvá
24. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já z toho našeho rapla asi dostanu infarkt...vylezl ted na stoleček a skočil dolů, samozřejmě se trochu bouchl do hlavy ale moc neplakal, jsem zase na trní jestli je o.k. a mám sto chutí jet s nim k Dr. ale to bych tam musela jezdit každej týden..on je strašnej divoch :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já jsem nenapravitelný sabotér srazů asi, ale zítra mám odpoledne bez Dejvíka. Chci jet do Brna nakupovat a po výpravě do Brna s Dejvem už bych byla nepoužitelná. Navíc já mám teda teď strach z cestování IDSkou kvůli těm nemocem.....
Jinak k jídlu - David jí v židličce, ale jak čuník - musí u toho prohlížet knížky, stavět komíny, telefonovat atd. Éru házení jídla po zemi měl hodně dlouhou, já si toho nevšímala, krmila dál, pak uklidila..... přešlo ho to.
Jé Luci vy se jdete ve středu fotit, na nás nezbyl termín, takže jdeme až o týden později. Mám z toho docela strach, protože David začal sabotovat potápění....... Vřeští když se blížíme k místu kde se má potopit. Když je to potápění třeba jak se skáče z desky, tak to mu nevadí, ale chození dokola a potápění nesnáší....
24. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
nicole_11 :grinning: :grinning: no tak to ja mam kazdej den porad me leze na kuch.linku na stul a vyskocil z uzavrene postylky nastesti hned vedle mam postel tak na ni ale radej jsem tycky odelalal jinak by mohl byt velkej uraz ja nikam nejezdim protoze bych tam byla kazdej den :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
hojte lidi,

tak zítra kolem 12 v jogurtárně

zde adresa:
http://www.hollandia.cz/hollgurt.html

jinak je to, pro toho, kdo tam ještě nebyl, za Mendlák směr pivovar, asi 100 m, taková šedo-červená budova.

budem se těšit na kohokoli, na sabotérku Marci opět ne :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
a je tam i nějaký dětský koutek?
24. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Nicol, je tam takový koberec s hračkama - jako nic světoborného, ale dětičky si určo vyhrají :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,

vítám všechny nové maminky! holky, tak bohužel se rovněž přidám k sabotérům, zítra dopo mám kamarádku a musíme na oběd a spát,jinak bude doma veselo :unamused: nesmím Verunce narušit harmonogram, páč dneska jsem byla na preventivce na gyndě a přešvihla jsem hodinu, kdy malá chodí spát a celou cestu řvala a pak doma vytuhla, spala úplně jinak a ted jsem ji nemohla uspat :frowning2: holky, to je doba, kdy chodíme spát. tak se na nás prosím nezlobte, nás to moc mrzí, tak snad příště to vyjde! a vy si srazík užijte
24. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak mi taky sabotujeme zítra se do Brna nedostanu ale příště snad :slight_smile: určitě.
taky jsme byli na roční kontrole ten náš hubenour má 8600g a 74,5cm :slight_smile: ale je to číslo už začínáme chodit sama se pustí ujde 5-7kroku a jde na kolena jednou se povedlo že ušla sama 12kroků.
A kdebatě o stolování u stolu taky se snažíme papat výhradně v židličce akorat ta naše akrobatka si v ní stoupá bez držení a já trnu kyd se vyrátí a když složím na stoleček tak vylézá ale držíme se a v krmení v židličce pokračujeme :wink:
Taky vítám další nové maminky :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ja taky nedojedu přijede tchan tak si počkam na jinej sraz omlouvam se :frowning2:
24. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru:juj,ta je ale šikovná.Mě se malej taky rozchodil,ale takhle teda ne.Jinak už dovede vylézt metr vysoko.Jak se tam vyšplhá,se mě neptejte.

Marci:já jsem měla štěstí,že jsem šla na náhradu ten den,co to vypsali,takže v naší skupině jsem byla první.Celkem se těším.Bereme si oba plavky,tak uvidíe,jak to dopadne.Sestřenka mi říkala,že je to pro děti hodně náročný,protože se opravdu tu půl hoďku jen potápějí.Malej je na tohle hodně šikovnej,ale stejně jsem zvědavá.Určitě poreferuju,
25. lis 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zatim nikde nikdo jestli nedojede budu pekne nastvana
25. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
lici-bud v lkidu terka je taky takovej tarzan vylézá na vše co se dá a já jen vždycky trnu strachy :wink: :astonished:
25. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no, snad na tu dvanáctou dorazí aspon ta Šárka-Sharon, at nejedem s Matym zbytečně o hodinu a půl dřív, než potřebujem na rehabku. :sweat_smile:
25. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek