• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
tak holky...my včera byli na tom priorixu, tak jsem zvědavá na reakci, no v mém okolí už na ní byli a nikdo nic neměl, tak jsem zvědavá co my...
no my jsme asi exoti, protože s Tedíkem chodíme hodně mezi lidi, chodí plavat i cvičit, muž dělá na vankovce, tak za nim taky chodíme a pořád jezdíme po návštěvách a můžu říct, že za 15 měsíců byl jen jednou nemocnej, jinak je zdravej, no a moje kamarádka s malou naopak nikam nechodí a je pořád nemocná, tak pak si vyberte
9. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicole - bych si ráda vybrala ale ono není co. Většina známých v práci a když už by měli kdy tak my jsme docela daleko a auto si bere mm. Takže kdykoli kamkoli chci musím si ho nejdřív "vyprosit" a mm jede busem :sweat_smile:
takže je to taková docela pakárna. Abyjsme jeli někam busem s malou - tak to si troufnu leda tak do Slavkova, tam bych musela přesedat do Brna a pak zas stejný způsob zpátky, den by byl zabitý.... :pensive:
Takže my nejsme odříznutí kvůli chřipce ale všeobecně a dlouhodobě... občas mi to ale přiznám leze na mozek. Navíc když tu nikoho neznám a za celý den promluvím jen na mm nebo na malou.
Nejspíš mi hrábne úplně až odjede do té Etiopie - to tu budem měsíc samy.... Budem vás muset ukecat na nějakej ten sraz v lednu. :grinning:
9. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petapi.....hranice 18 měsíců je myslím u 4.hexy :wink:

tak mi jdem na ten Priorix hned na začátku roku. No, pokud tohle má mít horší reakci než hexa, tak potěš pánpůh, Juli měla po každé horší a horší reakci. Odkládat to nebudem, zatím se nám nachlazení vyhýbá (ťuk,ťuk), spíš to u nás vypukne zase na jaře, při změnách teplot.

lluci...ať je malému brzy líp :wink:

lani...tak já vidím navíc jen Míšu, občas nějakou její kamaráku nebo nějakou jejich maminku :grinning: řeším to útěkama do Brna za kamoškama :wink:
9. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nicol:já malýho vůbec neseparuju.Chodíme plavat,cvičit nebo jsme s kamarádkama a jejich dětma.Ale do nemocnice ho tahat nechci a i obchodním centrům se budeme vyhýbat.

Sharon:však uvidíš,třeba to malá zvládne bez problémů
9. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na tom podobně jako Lanka, taky dlouhodobá nedobrovolná separace (ne kvůli chřipkám), já mám navíc řidičák tak leda pro parádu, takže ani to auto mi není k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka a kde bydlíte?
my bydlíme v centru Brna takže mám všechno po ruce a MHD taky nerada jezdím nejen kvůli chřipce ale všeobecně, já naštěstím mám auto kdykoliv po ruce, vlastně jsem už líná jezdit MHD, ale bydlíme v podnájmu a máme dostat byt v černovicích, no pokud ho nedostaneme tak muž chce koupit byt v Adamově a tam já fakt nechci, jsem městský člověk a nedokážu si představit, že bych tam žila, ne ted, možná za pár let až budu starší...ale zase po podnájmech nechci bydlet s 2 dětmi, takže se modlím at ten byt v černovicích dostaneme

a do nemocnice jdeme zítra, tchýně je po operaci a je tam na rehabilitaci, ale strach nemám..
9. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak jsem teda nějakou dobu nebyla, mi nejek koník, absolutně nechápu a nejel ani od MM z počítače :angry: ale poctivě jsem dočetla. U nás jsme zatím zdraví, ale pejska máme nemocnýho, dostal od babiččiny kočky svrab a z toho škrábání si vyhodil plotýnku, takže ted mu dávám pořád prášky a lítáme k dr :confounded: chudátko malý.
s tím očkováním...předpokládám, že mi dr.bude volat někdy během 14 dnů, ale NE, nenechám ted malou očkovat, právě z těh důvodů, co jste tady psaly. snažím se ted nikam moc nechodit, do obchodáku nechodíme vůbec, jen po venku a jednou týdne na plavání, jinak nikam, takže oslabovat jí ještě imunitu, prostě se s ní o tom nebudu bavit. ale marci, chápu tě naprosto, na mě kdyby takhle vybafla, tak jsem taky mimo, ale to neva, konečné rozhodnutí je stejně jen na tobě.
barci, gratuluji k celkem hladkému ukončení kojení, jste šikulky!
ted sem se holky pobavila, mi volala kamoška, co je v 6.měsící, že ji manžel koupil k vánocům barák, aby se jim hezky bydlelo :grinning: to se hezky poslouchá, když člověk obrací každou korunu, no jo no, ale jednou snad bude líp.
holky, pečete?
9. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak mi pořád bojujeme s teplotama.Noc byla zase krušná,tak pořád nevím,jestli to opravdu nejsou ty zuby.Měli jsme mít s manželem pátek a sobotu jen pro sebe,že si užijeme vánoční Brno,ale takhle to budu muset odvolat,protože nechci nechávet někomu malýho,když mu není dobře.

Beti:chůďa pejsek :frowning2: Já nepeču.U nás to nikdo nejí.Takže pro atmosféru upeču teřba jen linecký (to jíme k čaji) nebo perník (jako buchtu),ale jinak nic.
10. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nepeču, taky bychom to nepotřebovali, ale peče moje mamka. Je první rok v důchodu a neví co s časem, prý nám to i doveze :slight_smile: Tak jí nechci kazit radost, jenom jí usměrňuji, ať toho nevozí moc, protože k nim stejně hned první sváte vánoční jedem na týden.
10. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak já teda Juli neseparuju ani trochu - jezdíme vlakem, MHD, stýká se s dětmi nejen svého věku a ne vždy zcela zdravýma (Míšiny kamarádky každou chvíli kašlou), do obchodů a obchodňáků se mnou musí taky.....holt babičky hlídací nemáme :wink: ale zatím to vypadá, že má imunitu dobrou, krom občasného nachlazení jí ještě nikdy nic nebylo (ťukám o 106 ať něco nepřivolám :pensive: )

A já peču....mám to spojené s Vánocema, cukroví milujeme všichni a Míša by mi neodpustila, kdybychom některý rok vůbec nepekli :dizzy_face: Letos jsem teda uvažovala, že bych dělala jen perníčky a linecké a zbytek koupila - tady v T. prodává jedna paní "domácí". No, když jsem viděla tu cenu a vynásobila to množstvím, které bych musela koupit, aby na mě 26. všichni nedoráželi, že už není, tak mě to rychle přešlo :grinning: :grinning:
A teď mám nachystané dvě těsta na perníčky, za chvíli přijde ze školy Miška s kamárádkou a pustíme se do toho :wink:
10. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári:já se těším,až budu dětem péct.Pekla jsem zatím jednou a skoro všechno se vyhodilo.Já to moc nemusím a manžel si bere sladké jen na snídani a to má radši buchtu.Jako malá jsem milovala,když jsem mohla mamce "pomáhat":slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

taky budu péct, až bude Maty větší a bude "pomáhat" - letos ještě ne. pečou mamky a babička -tak nebude nouze, jde mi o tu atmosféru a tu by si ted tady nikdo nevychutnal - spíš by mi ted Maty překážel než pomáhal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Beti, pejska ji mi moc líto :frowning2:

Luci, at se Adámkovi brzo uleví :pensive: :pensive: :pensive:

Nikol, držím pěsti, at vám ty Černovice vyjdou - byl by to hezkej vánoční dárek, že? :wink:

a vy dvě "separovné" maminy - Lani a Marci - když je srazík, tak nedorazíte!!!! :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
v lednu něco klidně naplánujem - my se bránit nebudem :wink: :wink: :wink:
10. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári, to si ještě pamatuju, jak jsi popisovala jednu vaši jízdu vlakem - ty jsi takový dobrodruh :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
my taky běžně jezdíme MHD - ale tak poslední dobou, když je moc narváno, tak počkám na další spoj, nechci, aby mi na Matyho cmrchtali cizí lidi!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, trucují vám dítka? asi ano že? Maty poslední dobou, když něco nedostane a nebo neuděláme ,co chce, atd. tak si lehne na zem obličejem dolů, dá si ruce pod obličej a jako brečí - no já se tomu musím smát - ale dobrý to asi není, nevím - vždy dělám, že to nevidím a nebo řeknu, at toho nechá, ale v klidu. :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš jak dobře jsme separovaný...

No trucuje a docela hustě - mlátí hlavou o dlažbu (zem..) třískla párkrát natvrdo - pak ji došlo že to bolí a se mnou to nic nedělá tak teď někdy když je v amoku tak tříská opravdu, jindy jen naznačuje a hlava se země nedotkne.
Ale jo vztekat to se umí... Doufám že to časem zase přejde. Jinak je s ní celkem řeč.

Nicole - tam co lišky dávaj dobrou noc a možná že ještě kousek dál. Píchni prstem do mapy někde do středu trojúhelníku Brno, Kyjov, Vyškov a bude to ono. :wink:
Né po pravdě cca 10 Km od Slavkova a autobus tu má konečnou - prostě dál už nic není, krom ždánickýho lesa. Což je sice super ale jak na co :grinning:

Nikdy jsem nepekla, ale páč manžel je na hamburáky ve verzi naší babičky a jeho mamka je dělá malinko jinak. Slíbila jsem že mu je letos udělám. Možná ještě perník. To mám zas ráda já a šmitec. Buchtu leda přímo k jídlu daný den. Už tak mám pocit že toho mám moc. :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, Verunka se taky vztekáa to tehdy, když je třeba venku a nechce jít tam, kam potřebuju já, tak se porhýbá a vzteká se. taky to dělá doma, když ji nechci nosit a když ji nevezmu, tak si sedne nebo lehne a ječí, tak odejdu a nechám ji být, pak přijde a už jen fnuká. ale tímle obdobím si asi projde každý mimino.
Ahoj Beti - sem netušila že tu nejsem jediná :grinning:
Tak to snad konečně vypadá,že se to lepší.Sice noc pořád hrůza,furt si strká ručičky do pusy a poplakává,ale už nemá teplotu,tak mu to snad vydrží.Mamka má chřipkový prázniny,tak chce,abysme přijeli,že na to nebudu sama,ale v tomhle počasí se mi ho nechce převážet.Počkám ještě do zítřka a pokud nebude mít teplotu,tak bysme asi jeli.On totiž prakticky spí jen na mě a mě už bolí úplně všechno.4 noci jsou 4 noci.

Já teda musím zaklepat,ale mě se malej ještě nevzteká.Občas něco zkusí,ale to není to pravé vztekání,které třeba vidím u jiných dětí v jeho věku.Ale čekám,kdy to příjde.
11. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pevně doufám, že to Matyho brzo přejde - přijde mi to jen takové "hraní", když se vzteká doopravdy, tak vším hází a tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:

Luci, držte se - uff teda!!! já už bych asi dávno odpadla!!!
11. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

my se vztekáme jak kdy, ale teda, že by sebou třískal třeba o zem to ne, doktorka mi hned na preventivni prohlídce v prvnim roce říkala, že každé dítko si tím projde, at hur nebo lip, at jsem an to připravena, nejlepší je nevšímat si, nebo venku zaujmout pozornost něčím jiným, jako tam je pejsek,tam je autobus a tak. Tak mi to říkala, moje doktorka.

Jani, na slezinu bych taky konečne přišla, ale to bych musela jet s Barcou, abych vás poznala :grinning: :grinning:

Jinak já nepeču, a sice protože to neumím a taky mě to nebaví, a s malým si to zatim neumim predstavit, trouba ho fascinuje, a jeste kdybych tam davala neco dovnitř, tak to by tam asi vlezl :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahoj holky
jani tak já vytáhnu katarinku ana sraz dorazíme.vlednu už bude klídek.Já teda peču dělám vanilkový rohlíčky,tatrankový do formiček,ořechy, išelské, vosí hnízda a tatrankový kuličky si neumím bez cukroví představit......
11. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:ale jo,vydržela bys to.Nic jiného mi nezbývá.Malej je pořád plačtivej,takže opět skoro celej den na mě.Naštěstí před chvilkou dorazil manžel,takže mě vystřídal a já alespoň můžu jet na malej nákup,abysme měli něco k večeři.Přeju všem pěknej víkend.
11. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, drž se :pensive: :pensive: :pensive: snad už se Adámkovi uleví a tobě tím pádem taky - přeju vám klidnou noc :pensive:

Tak Barči a Katarinko - berem vás za slovo!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

snad se Maty do té doby aspon trochu rozchodí - at tam není jedinej lezoucí - na to že je z dětiček nejstarší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

Tak jsem tu konečně našla holky z Brna :slight_smile: :slight_smile:

Sice máte starší dítka,ale pokud se můžu zeptat jestli nejste některá blízko Kohoutovic,sháním maminu na kočárkování. díky :slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,

dodatečně všechno nejlepší k svátku Julince a Danči :slight_smile:

Bunicka, vítej mezi námi :slight_smile: já jsem z Vinohrad - trochu z ruky :frowning2: ale až konečně domluvíme nějaký ten srazík, tak tě rády uvidíme - scházíváme se (když se zadaří) v jogurtárně na Hlinkách - znáš to tam?
12. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

buni, já jsem z líšně, takže taky trochu z ruky,ale snad nam vyjde ten sraz :wink:
12. pro 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů ahoj holky,pokud to půjde,srazu se ráda zůčastním :slight_smile:

Jani-jogurtárnu bohužel neznám,ale pokud by jsi to popsala blíže,určitě trefím :wink:

pěkný víkend :wink:
12. pro 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Luci, vše nej nej k svátku :slight_smile:

my už dnes hodinu strašíme vyspaní :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: teda jak kdo je vyspanej, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Buni, je to kousek od Mendláku, asi 100 m za pivovarem - taková červeno-šedá budova - hodím odkaz :wink:
13. pro 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jani super,tak to určitě najdu :slight_smile: Vypadá to tam moc hezky :wink:

My dnes měly mejdan ve 4:45 a nechtěla spát potfůrka,ale nakonec jsem jí uspala a spaly jsme až do 9:30,tak to docela šlo.I když spánek od 1h ráno-nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem skoukla fotečky a máte krásný dětičky a rodinky :slight_smile:
13. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek