• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
krásnou neděli přeju, jak jsme se teď bavily o těch priorixech, tak barunka má od čtvrtka neštovice že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pet a co těhu s těma neštovicema? není to nějaký problém? jinak je mi to moc líto, hlavně ti teda nezávidím tu izolaci :frowning2:
13. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Buni, taky máš krásnou rodinku - Kačka je moc roztomilá :slight_smile:

Peti, tak to bude mít Barunka aspon za sebou :wink: jak jí je? svědí jí to moc? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
já neštovice neměla!!! jsem letmo pročítala Pyloušky a holky se k vám chystají na návštěvu, aby se děti nakazily :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já si na to budu muset dávat pozor - abych se nenakazila sama :rolling_eyes:
Beti, holky na Pylouškách se o tom bavily, co jako v těhu a prý je to špané na začátku a pak pár dní před porodem, nebo tak nějak :pensive:
každopádně i tak Matyho nenenchám očkovat, když je do cca 12 let nedostane, tak potom asi jo :pensive:
13. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem neštovice měla, tak pro mě žádnej problém, ale jani, nevím, nechceš se nechat očkovat ty? prtž až taková sranda to není, problém je to téměř do poloviny těhu a pokud bys to měla kolem porodu, tak je 30% šance na přežití miminka a to neovlivníš, kdy ti to domů matyášek přinese :pensive:
jinak barunka má jakousi lehkou formu, takže je to v poho, akorát ta izolace, ta je už teda pro nás šílená, páč jsme doma zavření až na pár výjimek od začátku listopadu, jak se pořád střídaly ty záněty průdušek, včera jsem se dostala sice sama do města, ale ještě mi něco chybí a to už se nedostanu a mám skoro pocit, že barunka zapomene, že je normální chodit ven :sweat_smile:
14. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, uvažovala jsem, že se nechám naočkovat - po novém roce to proberu s doktorkou.
TAk je fajn, že máte jen lehkou formu, aspon to budete mít v klidu za sebou. :dizzy_face: a s tou izolací je mi to líto - musí to být teda šílený!!! jak dlouho ještě nesmíte ven? aspon na Vánoce už budete moct?
14. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Teda Peti, to jsem nevěděla o těch neštovicích. Musím zjistit, jestli už jsem je měla.
14. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ále, jani, ani nemluv, teď jsem psala na pyloušky tohle:
jsem si teď volala s naší dr a ta mi řekla, že to neštovice 100% nejsou, že by opravdu musely být puchýřky na hlavě a trvalo by to dýl a že to určitě je reakce na to mango, že to můžou být kolikrát hodně prudký reakce, ale že jsme to dobře mazali pudrem a teď jak to zaschlo, tak indulonu a fenistil kapky, aby se uklidnil celej organismus.
šířím poplašný zprávy :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=375265
ahoj holky posílám odkaz na fotky Teretky prvních narozenin
14. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, a já objevila Barunku :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27083559&tab=10

Barči, hezky jste to oslavili :slight_smile: krásné fotečky a ten malinký dortík je super :dizzy_face:

Peti, to je super, že je to jen planý poplach, ne? :wink: můžete ve středu na tu vaši Pylouškovskou besídku :wink: :wink: :wink:
14. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, vidíš, já jsem ji přehlídla, jsem prvotně hledala ji a našla matyáška a s terezkou :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jsme zase zpátky doma.Byli jsme od soboty u našich,abysme si trochu odpočinuli.Mamka mi hedka ve dveřích vzala prcka a vyhodila mě s tím,ať se nevracím dřív než v neděli.Takže jsem se trochu vyspala a byli jsme s manželem v městě mrknout na předvánoční atmosféru.Adámek už je celkem v pohodě.Teploty nemá,jen je trochu protivnej,protože se teď týden hlavně choval a pěkně si na to zvyknul.Taky se v noci hodně budí,ale dneska jsme ho už jednou nechali,ať si s tím poradí sám a zvládnul to.Jen má ještě pořád trochu tu vyrážku a asi se přespal,tak mi vůbec nechce spát přes den.

Barčo:oslava parádní:slight_smile:
15. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, a co popisek, ze Terezka tancuje se svým ženichem, co? nebo jste uz našli někoho jinačího??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy už jsem to napravila :grinning:
15. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, no ještě že tak, protože jinak, to víš, bychom museli lovit v jiných vodách :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně Tomíkovi přebere Terezku Matyáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
né, my už máme jinou Terezku!!!! nebojte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
i když jsme ten fotomodel, tak nám budou holky ležet u nohou, že!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, fajn, že je líp a že jste si s manžou užili víkend :wink:

Peti, no jak jsi mohla Barunku přehlédnout!! vždyt je tam víckrát!!!

ale stejně, na to že nám dali děti i na internet - no není ten honorář nějak malej???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, čekala jsem tento dotaz, prtž z toho fakt vycházím jak úplnej debil, že přehlídnu svoje dítě, který je tam asi 5x :sweat_smile: ale když jsem zadala já do vyhledávače Rockino, tak mi to našlo x těch čepic a mezi nima prostě barunka nebyla a potom v tom tvým je tolikrát, asi technická záhada :sweat_smile:
15. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Peti - asi technická záhada :grinning: :grinning: :grinning:
ale hlavně, že se našla :wink: :wink: :wink:
15. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ty vaše dítka obdivovala už v katalogu na stánku rockino:slight_smile:

Jani,díky,Adámkovi je už opravdu líp.Včera,když přišel manžel z práce,tak konstatoval,že má konenčně zpátky syna.Sice ještě hůř spí,dneska v noci jsme ho nemohla utěšit jinak než v náruči,ale přes den dobrý.Jen by mohl trochu spát :wink:

Holky,jak to letos máte s vánoční výzdobou a stromečkem.Já už něco mám a zbytek chci dořešit o víkendu,ale ze stromečku mám letos celkem strach.Výzdobu mám všechnu takovou,aby na ni malej nedošáhl a nikde to nepadalo,ale stromeček bude na zemi.
16. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vánoční stromek budeme mít živý, uz máme nachystanou jedličku na dvorku, budeme ho mít vy vyvýšené poloze, a ozdoby nebudeme mit skleněný, všechno jenom slaměný, no ale i tak se budu děsit, kdy stromek pujde dolu, neumim si představit,že malej na něho bude jen tak koukat, a nepokusi ho dát dolu :grinning: :grinning: :grinning: bude tozajímavý, no sama jsem zvědavá :wink:
16. pro 2009 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Luci, i ty noci se určo zlepší :wink:
my stromek mít nebudem - nerisknu to, Maty by ho určitě shodil - jak ještě nechodí a neumí vstát sám bez opory, tak by se o něj určo zachytával a já bych byla furt "na trní" - takže až příští rok. letos asi jen koupím pár větviček do vázy a ty nazdobím, at tu máme aspon něco :dizzy_face:
16. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bunicka:abych nezapomněla,jsem z Bystrce,takže prochajda by domluvit určitě šla:wink:Chodím do Kohoutek s malým cvičit:wink:

Jani:my stromeček mít budeme.Taky mám strach,ale mamka mi řekla (a vlastně má pravdu),že když jsme byly mylý,tak taky stroměk byl a zvládlo se to,tak proč by to nezvbládl Aďoš.Baňky žádné drahé nemám a letos jsem schválně dokoupila nerozbitné ozdoby.S řetězama na stromeček si už hrál,no uvidíme:wink:
16. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak já už vánoční výzdobu mám udělanou asi 2 týdny a dokonce jsem dala na stůl ubrus, hned po něm šel ale dostal přes ruku a od té doby si ho ani nevšiml...jinak my každý rok máme stromek přes 2 metry, ale letos budeme mít malinkej a dáme ho na komodu, Tedík by pořád strhával ozdoby a to bych ho neuhlídala,on je poděs...jako příští rok to už snad bude lepší a bude moct být na zemi, ale ted určitě ne....

my byli ted 4 dny na chalupě a dědeček tam má milion starých věcí a bylo to o nervy ho uhlídat a dokonce na něj spadl kovový svícen, ale naštěstí v pohodě, i když já málem dostal infarkt, on je fakt živel a někdy si říkám, že z něho předčasně porodím :sweat_smile:
16. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nicole - tak jestli to bude příští rok v pohodě tak klobouk dolů, mít na krku dvě mrňata a ještě stíhat vánoční blázinec... :grinning:

Stomeček máme rostlej v květináči cca kolem metru. A protože ho nechceme moc unavovat tak ho máme na dvoře kam vedou z obytné kuchyně prosklené dveře, sklo je až k zemi, takže je krásně vidět. Malá ho chodí obdivovat už teď i když není nazdobenej. Protože na něj sedají sýkorky, maj hned vedle krmítko.... Takže my už máme vlastně stromeček i ozdobenej - když se to tak vezme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budem mít asi metrovej stromek na stole, tam Dejvík nedosáhne. Ho stejně zajímá spíš televize, počítač, mobil. Nějakej stromek bude mít na háku, teda pokud nějak vyřešíme vedení káblu od svíček ve vzduchu :grinning: :grinning: Původně jsme chtěli velikej jako každý rok s tím, že ho dáme do ohrádky, jenže v ohrádce mám velký kvítka, takže stromek bude malej. Už ho máme v garáži. Dejvík se na něj chodí dívat a říká, že je "ble" :confused: :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš jsem zvědavá jak se Dejvík popasuje se stromkem u našich. Prý budou mít klasický velký na zemi. Vzhledem k tomu, že tam jedem hned po Štědrém dni až do Silvestra, tak bych měla asi řešit spíše problém stromku tam :grinning: Asi si ho budou muset babička s dědou víc hlídat - my s MM máme v plánu běžky, tenis, badminton atd. Tak třeba tam ten stromek odstrojí hned na Štěpána :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je u Vás holky?
Dneska padá a padá a padá - sníh samozřejmě - už jsem musela i před domem odmetat... Malá mi odmítá spát doma tak jsem uspávala venku a dovezla ji v kočárku domů jak sněhovou královnu - vločky i na řasách - kočár celej zasněženej. Jestli takhle vydrží padat do večera můžem zítra vytáhnout sáně..

Mimochodem - jak to máte vyřešeno se zimními boty? Mála má zakázáno chodit - tak jsme boty zrovna moc neřešili, ale do sněhu bych ji parkrát pustit chtěla - jenže to v ponožkách nebo sandálkách z léta zrovna moc nepůjde - co se Vám teď na zimu osvědčilo - sucháče, tkaničky? ve vnitř flís a nebo radši kožíšek a o kolik větší? Vzhledem k tomu že to bude mít na párkrát vyletět ven do sněhu zvažuju koupi z druhé ruky... V létě chodila v sandálkách číslo 19, pořád se do nich ještě vejde - takže zimní boty velikosti cca 21?
16. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my budeme taky na chalupě, kde bude klasickej stromek na zemi, ale jelikož je tam spousta jiných věcí a nástrah, které ho zaujmou, tak ten stromek tam bude poslední věc co řeším :slight_smile:

jinak my kupovali kožený boty s kožíškem...dostane je až pod stromeček, takže zatím cupitá v podzimních a má je oboje na tkaničky...rozvazuje si je hlavně v autosedačce jinak ne

lanka a proč malá nesmí chodit?
16. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopíruju starý speciálně pro Nicol..

Ano má. A to od 1 roku věku po kontrole těch lupajících kolen, na které jsme byly (křupaly jí nehorázně v půl roce) teď už nekřupou zato Dr. zkonstatoval že když stojí na nohách tak jí kolena vytváří nohy do O a že ji nemáme nechat chodit aby je zbytečně nezatěžovala a nezůstalo jí to, prý jí časem zpevní. S tím že kontrola za 4 měsíce. Jenže ona chodila už v té době. A nosit se nechce nechat. Takže jsme ji donutili jezdit ven v kočáře namísto abyho se mnou tlačila jak byla zvyklá. A snažíme se s ní víc hrát aby místo poletování seděla u nějaké stavebnice nebo tak. Ale absolutně se to dodržova nedá. Prostě nedokážu zajistit aby vůbec nechodila můžu ju jen částečně omezit. Možná je to hodně v tom že mi to přijde proti vývoji.
16. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek