• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
díky lanka...teda to jsou věci...no mi to přijde taky proti vývoji a to jste byli u nějakýho ortopeda, jo...
16. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky padá a padá. Asi ty sáně co máme pro Dejvíka k vánocům zprovozníme dřív:slight_smile: Já teda neodmetám, kašlu na to, čekám až přijde tchán z práce a odmete on:slight_smile:
Zimní boty z druhé ruky bych nekupovala!! Myslím, že v zimních budou chodit tak do března, ne? To jí asi v kočárku neudržiš nebo já si to neumím představit. David od chvíle co se vzbudí za sebou tahá boty a kombinézu, že chce jít ven. My jsme koupili na zimu superdrahý Superfity. Ale jsou parádní. Velikost má taky 21, koupili ale s nadměrkem 1,7 cm, tak doufám, že mu do jara vydrží:slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijde mi to jako zbytečná investice pro pár kroků ve sněhu.
Jestli bude moct chodit se rozhodne až v lednu - tou dobou může byt sníh pryč. A jestli bude moct, koupíme jí její vlastní nový. chci je na teď. A v kočárku ji držím od srpna, takže bych si klidně fandila že to do března vydržíme... :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen aby do toho sněhu chtěla vylízt :slight_smile: Dejvík teď stál mezi dveřmi a říkal, že "ble", zavřel a šel zpátky domů. Nějak k tomu sněhu nemá důvěru :grinning:
16. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to už je risk, ale dneska v kočáře si jí ten sníh líbil tolik že jsem uspávala dvojnásobně dlouho. A stojí mi v kuchyni u těch prosklených dveří a pořád mi ten sníh chodí ukazovat, takže si myslím že by ji to celkem zajímalo.
16. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začíná mě napadat jestli dejvík umí něco jinýho než ble :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ham, hap, abu, drn drrrrrrn.......
16. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
my stromečeke budem mít určo, klasika na zemi, ale loni jsme právě kvůli možnosti shození dostali od tchánovců nějakej extra težkej stojánek, je tam hrozně moc vody a strom se fakt nehne, ale stejně barunku loni nezajímal, budem mít jedličku, aby aspoň jehličí bylo co nejměkčí.
a boty pro lanku, ta možná jenom sněhule, když v tom opravdu nebude chodit a aby si jenom mohla zkusit, co je sníh, nebo gumáky s kožíškem, to je myslím zbytečná investice do kožených bot na pár chvilek, my máme jinak teda kožený s kožíškem na sucháč.
16. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsem ještě chtěl říct marci, že jsem si nakonec pořídila celýha Permona (i janča.sun :wink: ) a pere to fakt hezky, příjemně to voní, takže v tom hodlám prát i na miminko :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda lanka já si nedokážu představit, že bych Tedíkovi bránila v chůzi, on nedělá nic jiného než že jen chodí a kočár nemá moc rád...a to ses o tom radila s více Dr.
16. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi, tak to jsem ráda, že se Permon osvědčil. Já už peru víceméně jenom v něm. A chystám se vyzkoušet i nějakej jejich prostředek na mytí nádobí místo jaru.
16. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zatím ne, nádobí myju ve Froschi, ten je taky šetrnej a je mi hodně příjemnej, takže to asi ne, ale dneska jsem domů přinesla Kulíška, dětský mýdlo a šampon :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda vy kecalky!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

já ještě Permona nevyzkoušela, Verča říkala, že se to nemá kombinovat s normál práškama, tak je chci nejdřív dobrat - ale už k tomu máme blízko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vzhledem k tomu, že Maty stále nechodí, tak do sněhu dostane poděděný sněhulky na suchý zip s kožiškem :wink:

tak Maty si tu vesele hraje s tchýní, stavěj komíny z kostek, petek a z kdovíčeho -tak se můžu pomalu ,ale jistě jít chystat na večírek.......já jdu pařííííííííííííííít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicole - ne, museli bychom vyšetření platit protože dvě žádanky na stejnou věc nám dr. odmítla vypsat....
Holt prostě musíme mít důvěru k primářovi ortopedie vyškovské nemocnice (jestli si to vybavuju dobře)

O permonovi jsem ještě neslyšela uteklo mi něco?
16. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lani, Permon je celý prací program od české firmy Missiva, která dělá ekologicky šetrný výrobky, nedá se koupit v obchodě, ale buď přes distributora nebo se sama můžeš zaregistrovat.
16. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, trošku jsem teď nestíhala....
o víkendu jsme měli opožděnou oslavu Míšiných a mých narozenin, navíc od pátku byla Juli nějaká extra spavá, v neděli zvracela a odmítala jíst a naopak vůbec nespala,k tomu teploty, pláč, nikdo se k ní nesměl přiblížit, pořád na mě visela.....dnes už je v poho (až na to, že se od ní nesmím hnout), ale pro změnu nám od včerejška blindí Míša. Takže super předvánoční čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
stromeček- míváme obrovský, loni jsme dostali od hajného cca 160cm a dali na dětský stoleček, letos uděláme stejně tak :wink:

lanko...my zimní botky nemáme, Juli taky ještě držím v kočárku - jednou jsem ji vytáhla ale ona jak chce běhat a nemá ten balanc,tak byla do 5min. jak čuňátko.
Já mám teda schované po Míše, ale ty budou J.asi velké - no ale pokud bude tak jako teď ochotná sedět v kočáru, tak nové kupovat nebudu, na to vyzkoušení sněhu jí ty po M. stačit budou. Uvidím jak moc se malá rozchodí. Se mi taky může stát, že ji v lednu v kočáru neudržím, že :wink: pak holt nějaké koupím.
A teď mě napadá, že mám možná ve skříni ještě jedny co jsem dostala od kamarádky po jejím klučinovi. Jestli chceš tak se kouknu nakolik jsou zateplený a jak velký a kdyžtak ti je pošlem :wink: na to vyzkoušení sněhu by vám to taky mohlo stačit.
16. pro 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky kecalky :grinning:

Lani s tím chozením nechozením je mi to fakt líto, protože si to u Verči neumím představit a chce to asi pevné nervy. cukroví...letos jsem upekla jen perníčky, ostatní dostaneme od babiček a jinak mi MM rozboural před vánocema půl bytu :angry: , takže ted spíš jen uklízím sádru ze země, fakt super předvánoční čas. jinak dneska jsme byly venku a kamoška nám půjčila sánky....takže musím co nejdřív k babičce pro naše, protože z těch kamarádčiných jsem ji nemohla dostat :grinning: hysterka malá :grinning: stromeček budeme kupovat normální tak 1,5 m, ale co s ním bude, ví pánbůh, protože Verunka viděla stromek v práci a mohla se zbláznit, brala banky..aspon bude zábava :grinning:
16. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mě malej včera sníh vyzkoušel.Pyšně si v tom vykračovali s tátou.Ale to oni dva dělají i bez sněhu :grinning: :grinning: Mě Adámek vydrží v kočárku,ale když třeba jdeme do auta nebo tak a má možnost,tak jde radši po svých.A i kvůli ježdění na sáňkách jsem chtěla,aby je měl.
17. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak včera vánoční večírek z práce super!!! jsem normálně zjistila, že je mi divný, když jdu ven bez kočárku :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lani, s tím omezením chození je to fakt děs!!! kdy jdete na kontrolu? a to nesmí malá ani stát, že? ty jo, no chtěla jsem napsat, že my bychom neměli problém, když Maty se k chození stejně nemá, ale stojí na nožkách pořád, takže taky nevím, jak bych to řešila. držím pěsti, at se na kontrole ukáže, že je to v pořádku :pensive:

no Šári, vy si to zas "užíváte"!!! opatrujte se, holky, at jste do Vánoc v pořádku :pensive:

a ještě dodám k Permonu, že ho moc dobře snášejí exematici - teda co jsem četla - což je i důvod, proč jsem ho objednala já! :wink:
17. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jani, mám to stejně, jsme nedávno šla večer "ven" na kolaudaci bytu, pepa hlídal, bylo to na 18 hodin a já jsem se skoro bála jít ven do tmy, že je už vlastně noc a hrozně jsem se divila, že Česká byla plná kočárků a dětí :grinning: :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
DĚVČÁTKA VÁM VŠEM PŘEJEME KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY,BOHATÉHO JEŽÍŠKA ,LÁSKU A POROZUMĚNÍ A DO NOVÉHO ROKU 2010 HODNĚ ÚSPĚCHŮ A KRÁSNÝ CELÝ ROK :slight_smile:
píšu předčasně kdybych se nedostala na net :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco - tak to píšeš fakt hodně dopředu - mě nějak ještě ani moc nedochází že za týden už má vrcholit ten blázinec.... :grinning: ač nás se teda moc nedotkl...

Jani - na kontrolu se máme objednat někdy v lednu. Ale nevim jestli to neodložím do února. Samotné se mi tam nechce. Obvykle jsme tam tak hoďku hoďku a půl čekali a to malá v čekárně kde nejsou žádný hračky a nic nevydrží, takže jeden z nás s ní většinou coural po schodech (celkem dost vzdálených) a druhý čekal až nás pozvou do vnitř a pak ty dva na schodech zavolal.... Takže v jednom se mi do toho zrovna moc nechce.
A jo - rozkaz je nezatěžovat kolena takže ani stoj... na každý pád dodržujeme to jak to jde a když to nejde, tak to přes koleno nelámu.

Šári - to by sice bylo super - ale my už na posledním plavání byly a do Brna se chystáme zas až po svátcích.. takže by už ten sníh mohl být zas pryč.... na každý pád už jsem to stejně vyřešila - našla jsem si paní na mmb dohodla se s ní a botečky si včera od ní v Brně vyzvedla. Malá si je vyzkoušela a páč jsou celkem lehoučky a rozumně řešený tak jsme je vzali - její kluci (má dvojčata) v nich prý chodili někde kolem roku - to hádám tomu chození ještě ani moc nedali podle toho jak ty boty vypadají takže jsme včera courali ve sněhu.
Nadšení veliký ač se v tom sněhu teda hlavně válí... No na každý pád by mi bylo docela blbý ji do toho pouštět v ponožkách - páč ty se brzo předpokládám promočej... :sweat_smile:

to abych se po tom permonu nakoukla - ať o tom něco málo vím... :pensive:
18. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Barči, děkujeme :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyyyyy, no kde jste kdo?????????? zapadal vám internet sněhem???????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči děkujema za přání :wink:
21. pro 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barči, moc děkujeme a vám všem taky přejeme krásný svátky, ted sem nějak nestíhala a mrzí mě to, že sem tak málo píšeme, musíme to rozproudit :grinning:
my ted neměli veselé období, byla jsem těhotná, chtěla jsem vám to napsat až po UTZ, ale bohužel o víkendu jsme o mimi přišli. bylo to čerstvé, tak jsem naštěstí nemusela na revizi dělohy, ale zklamání to je. obrečela jsem to, ale ted už je líp, Verunka mě nenechá moc smutnit. ale ověřila jsem si, že je to moc brzo tahle kombinace Veri a malého miminka, protože i tu chvilku, co jsem byla těhu, to nebyla moc sranda. ráno jsem zvracela a taaak si chtěla lehnout, samo že to nešlo. tak jsem se rozhodla, že si nechám předepsat prášky a třeba za rok a půl, dva uvidíme.
zítra eště musím pro dárek pro MM a taaak se mi do města nechce, no co se dá dělat. holky, pišteeeee!
22. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, tak to je smutné :pensive: A jestli se můžu zeptat, to bylo chtěné, nebo náhoda?

Já si ted taky neumím představit být těhotná, s tím naším drakem tak tak stačím netěhotná, teda při prvním těhu mě nebývalo moc špatně... dnes jsem si myslela, ze snad nepujde odpoledne spat... porad tady běhal sem tam, vůbec žádná známky unavenosti, na štestí jsem ho potom překecala. No mě by nikdo překecávat nemusel, kdybych mohla, tak bych spala a spala....

děkujeme za přání.

Dnes jsme byli na vánočních trzich a moc se nám tam líbilo :wink:
22. pro 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, my už jsme si to "vyříkali" na depkách - ale bude fakt líp - ještě že máš to malé čertidlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, moc moc si tu užijte Vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3637716&vReferer=
22. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek