• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Beti.... co dodat.....

Krásné vánoce a štastný nový rok... Všem.
23. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti to je smutné drž se :unamused:
23. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, to je mi moc líto :pensive:
23. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2009 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do třetice, a jestli toto nevyjde, tak prostě přání máte v albu :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3638410&vReferer=
23. pro 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vám všem přejeme krásné vánoce prožité v klidu a pohodě a v novém roce hodně zdraví a štěst!!!
Beti, drž se!!! a užijte si s Verunkou krásné vánoce.....
23. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se též přidáváme s přáním prožití krásných svátků, ať panuje všude pohoda, děti nejsou nemocné, ale jenom a jenom a usměvavé :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně trocha klidu.A zítra to začíná:slight_smile:Adámek se rozhodl,že spaní přes den je pro děcka a on už asi dítě není:slight_smile:

Beti:moc mě to mrzí a držím palečky,aby to další těhotenství dospělo ke zdárnému konci.

Holky všem vám přeju,co nejhezčí a nejklidnější prožití vánočních svátků a ať zítra nemají u stromečku radost jenom ti naši prcci,ale i vy:slight_smile:
23. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj děvčata :grinning: chtěly bychom Vám rovněž popřát krásné a veselé vánoce a rovněž svátky. at jste všichni zdraví a spokojení s dětičkama a těma našema chlapama taky :grinning:
24. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak tady jsou naše první vánoce teda vlastně druhý :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=549552&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
25. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, teda paráda, už se těšíme, jak u vas vsechny hračky vyzkoušíme :grinning: hlavne ten stan s kuličkama :grinning: :grinning: to pak bude muset teta sbírat po celým bytě :grinning: :grinning:

Já dodám fotky později, při vánočním uklidu jsem někam dala kabel od fotaku, a nevim, kam :grinning: :grinning:
25. pro 2009 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak jak jste si užili štědrý den a svátky???
my super, jen to bylo trochu hektické, stihli jsme toho povícero.

tak tady pár foteček od nás....cca 6 doprava :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3642170&vReferer=
26. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak koukám,že jste si vánoce užily:slight_smile:U nás to taky proběhlo suprově.Malej byl celkem i zvědavej na dárky a hlavně je musel hnedka všechny vyzkoušet.Něco jsem mu teda uklidila na později,protože nemá šanci si se vším hrát.Na večeři papkal kapříka s kaší a moc mu chutnalo.Jen máme teď trochu problémy s nočním spaním.Jak pořád někde lítáme po návštěvách,tak je z toho rozhozenej a chodí spát až okolo desáté.
28. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Takže já zase po 100 letech teda jestli sem ještě tak trochu patřím. Máme za sebou nádhernej rok života. A je nám moc krásně. Aďa má k 11 kilům a 82 cm. Je to tatínkův miláček a maminčin obřík jelikož se s ní tahat přestává být sranda. Běhá jak čamrda od 11-ti měsíců. Řídila jsem se radou, žádná chodítka a jiné pomůcky a najednou se zvedla a šla a ani za ruku se jí nechce. Vánoce měla holčička naše bohatý díky babičkám a tetám. Rodiče si nedělili jen symbolicky. Dokonce jsem jako hospodyňka zvládla uklidit i s mytím oken a uplácala jsem asi 4 druhy cukroví. Jsem sama se sebou spkojena :slight_smile: Andrejka měla za celý rok jen dva týdny rýmu a jinak je zdravá.

Jen jsem se chtěla zeptat jestli je nějaká šance, že se mi stáhne aspoň trochu břicho. Na váhu jsem na tom v podstatě jako dřív, vejdu se do starých věcí až na to příšerně vypouklý břicho, který vypadá jako když jsem byla tak v 6 m.

Mějte se moc a moc krásně užijte si krásnýho a divokýho Silvestra a ať ratolesti rostou.
28. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem vám nestihla popřát hezké vánoční svátky, tak přeju aspoň hezké poslední dny roku starého a krásné dny v roce novém :wink: ať nám děti hezky rostou a co nejméně stonají.

My měli předvánoční čas hektický - po střevní chřipce obou děvčat jsme měli celý předvánoční víkend návštěvu, takže dopečení cukroví a poslední předvánoční přípravy jsem musela stihnout během pondělí a úterý s ubrečenou Julií na rukách - lezla jí stolička, takže dny i noci profňukané.
Ale zvládla jsem všechno a Štědrý den byl super. Po několika letech jsme ho trávili sami bez tchýně a švagrové, jen sami s holkama a bylo to fajn. Jen Julinka nás překvapila - pod stromečkem se vrhla ke tříkolce a nic jiného ji už nezajímalo :grinning: :grinning: nejdřív ji celou prozkoumala, pak se do ní nechala posadit a trůnila v ní přes půl hodiny, ostatní dárky ji nelákaly ani když jsme jí je podávali na tu tříkolku napůl rozbalené. Jen kroutila hlavou a vychutnávala si sezení na tříkolce, pusu od ucha k uchu. Po hodině byla ochotná se podívat na ostatní věci,ale stejně pořád odbíhala zpátky ke svému stroji :grinning: začínám mít čím dál víc pocit, že je v ní schovaný ten kluk, co ho manžel tak moc chtěl :wink:

aureli...po prvním porodu se mi břicho stáhlo i bez cvičení, ale spoustě kamarádkám nee. Po druhém se mi stáhnout nechce....ale nějak se k pravidelnému cvičení nemůžu dokopat (já na to ale nikdy nebyla). Ale po druhém mi celkově zůstalo pár kil nahoře. Pokud to na jaře nepůjde samo dolů (to už snad nebudu kojit), tak s tím budu muset začít něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

šári, klobouk dolů, že jsi hezky tak vše zvládla a je moc dobře, že ta střevní chřipka odešla, řádí to moc.

aureli, břicho nemám jako původně a mít už asi nikdy nebudu, ale jediný, co mi pomohlo, bylo právě cvičení-chodím na aerobik a celkově musím říct, že se mi podařilo jakžtakž zhubnout, ale hlavně posílit břicho, ale aspon trochu mi zmizely ty boční airabagy, co jsem měla, ty byly hrozný :frowning2: ale bez cvičení teda ani ránu, aspon u mě. na svou úůvodní váhu se už nedostanu a ani nechci, ale 19 kilo jsem shodila :grinning:
29. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíha, Beti, 19 kg!!! jsi fakt dobrá!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Šári ,tak mega pochvala, jak jsi to zvládla!!! prostě na jedničku!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
tříkolka :grinning: :grinning: :grinning: tak Juli je "skrytej" chlapeček, jo??? :grinning: :grinning: :grinning: no, ale tak hlavní je, že se jí líbí ne? horší by bylo, kdyby ji nazajímala, však je to docela drahá žáležitost. a až se jí trochu nabaží a okouká, tak dojde i na ty ostatní dárečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aureli, možná zkusit nějaké posilovací cviky, aby se zpevnily svaly - nevím, já su celkově oplácaná, ale břicho nějak zvlášt vypouklé nemám - tedy pokud zrovna nemám MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
třeba to po vánocích přijde samo -ted je všude hafo jídla a cukroví,.... já se kulatím, jen se na to podívám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:

tak se tu mějte holky, užijte si bujarého Silvestra :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak se taky hlásím...Vánoce u nás proběhli v klidu a v pohodě, štědrý den jsme měli na 2x, napřed u nás doma s tchýní a večer jsme jeli na chalupu k mé rodině, Tedík moc hraček nedostal, protože jich dostal hodně k narozeninám a stejně si s nimi nehraje, takže nám přišlo zbytečný za ně vyhazovat peníze, dostal spíš dřevěné hračky a židličku, na které pořád sedí u stolku a něco montuje nebo si prohlíží knížky, a pak dostal 200 balonků, které má v bazenku a všude je hází, takže super dárek ( mimochodem nápad tatínka)...
no kapr mu vůbec nechutnal ale na chalupě se ládoval krevetami a ty ho fakt nadchli :slight_smile: labužník po dědovi

jinak já se letos na vánoční úklid vykašlala, jen jsem utřela prach a umyla zem...tot vše a udělala 2 druhy cukroví, předtím jsem trošku pomáhala s cukrovím tátově přítelkyni, ale bolí mě záda, takže u ničeho dlouho nevydržím stát....

a od včerejška mám ke všemu střevní virozu, takže taky super...měli jsme jet na silvestra na chalupu, ale asi zůstaneme doma a možná pojedeme až v pátek, pokud mi bude líp, naštěstí muž si vzal 2 dny volno, tak se stará o Tedíka

jinak vám taky přeji štastný Nový rok a snad vy ani nikdo jiný u vás doma neomarodí :wink:
29. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nicol, tak balonky jsem chtěla taky časem pořídit - ale jak to tak čtu, tak nevím, nevím, :grinning: :grinning: :grinning:
a je jasný, že se nestrhneš, však jsi těhulka, musíš se šetřit :wink: pěkně ti to utíká, už jsi v půlce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
začínáš už něco chystat, nebo to necháváš na později?

jinak holky, nevím, jestli se sem ještě dostanu, původně jsem myslela, že mm jde zítra do práce a pak pojedem na chatu, ale on nejde, tak já musím dneska ještě nějak zabalit, ještě jedem na srazík holek z práce, tak toho bude trochu víc, nevím, jak budu stíhat.
takže vám všem přeju super Silvestra a hlavně - pohodové vykročení do toho roku 2010!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vracíme se až v neděli, tak se tu zatím mějte co nejlépe :wink:

jo a Dejvíkovi vše nejlepší k svátku :slight_smile:
30. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Děkuji. Ještě se pokusím cvičit. Už jsem to zkoušela, ale začaly mě nehorázně bolet záda. Měla jsem kdysi úraz a ten se ozval. Musím si najít nějaké jiné cviky na břicho než jsou lehy sedy a sklapovačky a tomu podobné. Před těhotenstvím jsem měla fyzičku docela dobrou, ale teď jsem máslo. Veškerý muskle jsou v háji.Myslela jsem že to trochu vydrží, ale nic.

Už zkoušíme s Andrejkou posazovat na nočník. Jen mi tam vydrží sedět asi 10 vteřin a pak se cpe pryč. Když děláme opičky tak maximálně 3 minuty. Ještě se mi nepovedlo, aby se do něj vyčurala. Máme hrací tak snad by ji to pak víc bavilo. Jen moje drahá švagrová se chlubila, že její geniální dítě již od roku nepotřebovalo plínky. Asi máme zaostalý miminko. Kdy je tak nejvhodnější doba začít se zvykáním na nočník. Myslela jsem že až bude venku teplo a budeme řádit na zahradě stejně bez gatí tak by se to mohlo začít dařit. To už jí bude okolo roku a půl.
30. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aureli co já vím, tak nejlepší doba naposazování na nočník je od 18m do 24m, dřív děti z toho nemají rozum a neovládají tak svěrače, ale každé dítě je jiné a někdo chodí na nočník už dříve, ale pokud vím, tak většinou to učení probíhá,tak že maminka běhá za dítětem s nočníkem a každou chvíli ho tam posazuje a trvá to třeba týden nebo i měsíc, a když začneš až po tom půlroce, tak to většinou trvá jen pár dní a dítě si samo řekne, že chce na nočník, takže my s tim taky počkáme až na léto, to bude mít Tedík skoro 2 roky a nemyslím si, že je to pozdě :wink:

jinak já zatím nic nekupuji na mimi a ani kupovat nebudu ...všechno máme po Tedíkovi, od kamarádky budu mít půjčenou ještě jednu postýlku a až se mimi narodí, tak něco přikoupíme, taky nechceme vědět pohlaví, takže podle toho co to pak bude se zařídíme :slight_smile:

Přeji všem hezkého silvestra a štastný Nový rok :slight_smile: !!!!
31. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak my s nočníkem ještě nemáme moc pokroky, nějak to nehrotím, někdy ji tam posadím, ale jedno čůrání jsme už měli :grinning:

holky, moc vám přeji do roku 2010 hlavně hodně zdravíčka pro celé rodiny i teda ty naše chlapy :grinning: a hodně pohody!
31. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji moc krásný nový rok všem maminkám, tatínkům, sestřičkám, bratříčkům a hlavně našim mimánkům.

S tím nočníkem to nebudu lámat přes koleno a nechám to na jaro až léto. Pak snad budeme slavit nějaké úspěchy.
1. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky,

Přeji vám do nového roku jen to nejlepší a všem hlavně zdravíčko a pohodu :wink:
Moc tu nejsem tak ani nevím o čem tu kecáte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kdyby byl nějakej srázek pište mi do IP prosím :slight_smile:
2. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak jak jste oslavily nový rok? a co předsevzetí? :grinning: u nás byla celkově pohoda, celý ty svátky, o to víc se ted bojím, až zůstanu s malou sama, bude to zase pěkně náročný. měla ted skoro 14 dní okolo sebe spousty lidí a to má ráda, tak ji ted budu muset stačit sama. ještě jsem se chtěla vrátit k tomu nočníku. přemýšlela jsem o otm, že koupím to malý prkýnko na záchod a budu ji učit asi rovnou na ten. ona má ve zvyku po nás všechno opakovat, tak zkusím, jestli uspěju :grinning:
jinak holky, taky bysme mohly spáchat nějaký ten srazík co?
2. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky přejem ještě dodatečně všechno nejlepší do nového roku, ať vás nezlobí děti ani manželé a jste pěkně spokojený maminy :slight_smile:
u nás vánoce proběhly víceméně v klidu, barunka dostala asi milion dárků, ale byli jsem překvapení, jak ji to fakt zaujmulo, samozřejmě všechny rozbalovala, ale dokázala udržet, co dostala, a komukoliv kdo k nám teď přijde, tak dokáže ukázat všechny ty nový věci, to bych vůbec neřekla, že to už zvládne.
2. led 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak doufám jste to všechny ve zdraví a spokojenosti přežili.... :slight_smile:

Beti - manžel teda u nás určo zlobit nebude opouští nás v úterý ve dvě ráno a vrátí se v únoru.. :sweat_smile: Tak jsem zvědavá jak to budu sama všechno dávat... holt mi nic jiného nezbyde...

Tak a teď k tomu srazíku -
1) kde ho spácháme? Napadá mě klasika jogurtárna a nebo zkusit na lesné na opačném konci parku než je plavání tu dětskou kavárnu. Vypadala celkem solidně.
2) Kdy, chtělo by to začít psát kdy se to komu hodí. :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,přejeme krásný rok 2010:slight_smile:
U nás byl silvestr naprosto super.Jeli jsme za kamarádama do Prahy.Malýho hlídali naši a nechali si ho až do soboty,takže jsem se konečně po dlouhé době vyspali.Ale dnešní noc byla katastrofa.Budil se každý 2 hodiny a uklidnil se jedině u nás v posteli.Takže jsem ho tam hoďku nechala,odnesla ho do postýlky a za další hoďku už zase plakal.Jinak u nás z dárků nejvíc valá tatrovka a rybičky.Na autíčka je vůbec nějakej zaměřenej,tak manžel nazal,že mu musíme ještě nějaký koupit,protože na lítání po bytě je ta tatroka přeci jen velká.

Aureli:já břicho taky nemám,ale poctivě cvičím.A pokud to nezatáhneš po prvním dítěti,tak po druhým už nemáš šanci.
3. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, trochu se Vám sem vkradu. Vím, že na koníkovi bylo téma o dětském zubaři v Brně ale nemůžu to najít?Poradíte nějakého dobrého dětského zubaře nejlépe poblíž centra, který bere nové pacienty????

Díky moc
3. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek