• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Jani, taky bych to s tim srazem tak videla :wink:
7. led 2010 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katerinka - parkovat se dá na šikmo k chodníku po celé délce té ulice - zatím jsem tam vždy parkovací místo našla - takže to by mělo být v pohodě...
Ježda - holky to mě nědělejte - nechci být ten kdo rozhodne a někoho vynechá.....
7. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanka, v klidu, vsak to neni prvni ani posledni sraz a lepsi neco nahodit, nez se nesetkat vubec :grinning:
7. led 2010 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budiž tedy - vezmu to čistě s ohledem na rozvrh týdne u nás aby mi to dítě "nezvlčelo" V neděli k Babičce - v pondělí uklidnit, v úterý do jogušky ve středu klid ve čtvrtek plavat a ortopedie. v pátek klid.

Tak já hlásím úterý - po poledni. Hádám že na pár hodin - a ve čtyři nejpozději odjezd aby jsme se dostali z Brna pryč před těmi davy.

Tak a teď nezbývá než se modlit ať se do úterka počasí umoudří - páč jestli bude jak dneska tak si netroufnu vyjet. Silnice tu není poznat od pole a to vím najisto že mezi silnicí a polem jsou docela hluboký škarpy. I když je pravdou že ráno tudy jeli popeláři, takže kdo cestu zná zpaměti nejspíš nezapadne. :sweat_smile:

Mimochodem vzala jsem malou ven když jsem odmetala před domem aby bylo kudy chodit - a malá jak to bere vítr a točí s tím sněhem dostala hysterickej záchvat a cpala se zpátky do domu a odmítá mi vyjít ven. Dokonce mě odkývala že půjde spát do postýlky - takže dneska žádný uspávání v kočáru - páč nechce vylézt... :grinning:
8. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn - platí úterý - my jsme schopní se tam dostat tak na 11.hodinu - přidá se někdo tak brzo???
pokud bude jak dnes, či hůř, tak si v pondělí odpo a večer pisnem a případně to zrušíme :wink:

já dnes chtěla vyrazit na Nové sady pro parfém, mám ho v Alze - ale myslím, že budu ráda, když dojdem těch cca 250 m do Alberta na nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
škoda, že tu nemáme sáňky - trčej někde v klidu na chatě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak já jediná psala,že v úterý nemůžu,jdeme k doktorce,tak jsem to aji čekala,že to padne na úterý :frowning2:

Mrzí mě to,škoda,třeba vás poznám jindy.................. :wink:
8. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky asi bychom dorazili dřív,protože poo spíme :wink:
8. led 2010 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak klidně brzo - mě je to fuk - malá se mi beztak prospí cestou v autě... :sweat_smile:

Bunicka - já psala že to rozhodnu velmi nerada - nic - spácháme brzy další (teda doufám než se mi vrátí manžel a začne okupovat auto :slight_smile: ) Tak budeš mít určo další šanci . :wink:
8. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni, nezoufej, určo brzo zas něco naplánujem a uvidíme se :wink: :wink: :wink: nemůžeš ani na chvíli dopo nebo odpo???

Katy, taky po o spíme - spoléhám na Matyho, že dá chvíli spánek a budem mít klid na pokec :wink: :wink: :wink:

tak v úterý cca od 11 joguška!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
8. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My právě jdeme na 11h do Bílýho domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A musím se pak stavit ještě do práce :rolling_eyes:
Do kdy tam asi budete? :confused:
8. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude prča, ani jednu z vás nepoznám :grinning: :grinning: :grinning:

A nějaké znamení, třeba růže v klopě? :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my bychom v út.mohli, ale zatím neslibuju. Vzhledem k tomu, že to musím absolvovat vlakem už v pondělí kvůli zubaři, tak nevím jestli budu ochotná vyrazit znovu hned v úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navíc je Julie po tom Priorixu a ačkoliv dr říkala, že reakce je kolem toho 10. dne a my jsme dnes třetí, tak J.už je extrémně ubrečená a spavá - odpol.spala přes 2,5 hodiny,což u ní není normální - a pořád si bere polštářek na zem a polehává, takže buď na ni něco leze, nebo bude mít reakci dřív :frowning2:
8. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon, já se taky bála po tomto očkování, že jeste k tomu všemu na malýho něco leze,protože jsem taky očekávala reacki pozdeji... ale ta reakce se u náš objevila také dříve :frowning2:
8. led 2010 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanko s tím sněhem jsme měli něco podobnýho ten první den co napadl . Odhrnovala jsem sníh před barákem a Juli s kočkou běhaly kolem mě. Nejdřív se to malé líbilo, ale vždycky když se vydala do "hlubokého" sněhu, tak ztratila balanc a zapadla. Po půl hodině byla obalená sněhem jak sněhulák. Jednou se převážila tak, že do sněhu zabořila obličej a to byl teda hysterák :grinning: Skončilo to tak, že Julinka i kočka stály u dveří, Juli bouchala, kočka škrábala a obě mňoukaly, že chtějí domů :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem připravená na všechno, Julie reaguje na každé další očkování hůř a hůř :confounded: Osypal se ti pak Tomík? Slyšela jsem, že někdy je ta reakce horší než na Hexu a někdy zase že to probíhalo lip. Tak jsem zvědavá.
8. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon2. Tak u nás to bylo podobný. Jen kočku domů nepouštím a můj sněhulák se obličejem zabořeným ve sněhu řechlat.Musela jsem ji odvléct domů jelikož začínala být mokrá. :grinning:
8. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jsem měkká, kočku domů pustím :wink: ale ona když je řádně "vyvenčená" a vymrznutá, tak se pak stočí na židli v obýváku a hodiny o ní nevíme. Když začne být divoká (to si pak z Julinky děla myšku a skáče na ni) tak zas maže ven.
Dnes už si Juli dávala pozor a hlubokému sněhu se vyhýbala :wink: a včera jsme vyzkoušeli jízdu na bobech po rovině, museli jsme hlídat, abysme ji nezratili,přece jen rovnováha se jí drží blbě, ale líbilo se jí to :wink:
8. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon, my jsme doposud všechno očkování meli celkem dobrý, teda čeká nás jeste poslední hexa, ale tady ten Priorix byl blbej, no živá vakcína.... Pupínky moc neměl, sem tam jeden dva, ale byl mrzutej, mel teplotu, nic ho nebavilo, apatickej, chtel se nosit, tulit, proste oslabený tělíčko :unamused:
8. led 2010 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mi pokud budeme zdraví tak dorazíme takže kat nás určo pozná :grinning: žádnou růži za klopou nepotřebuje :grinning: Terka je nemocná od včera mi zvracela dneska i průjem
mudr. říkala že to může byt od zubu že vydí špičku spodní dvojky a že ma trošku červený krk tak že by to mohla být taky začínající angína ale že to zatím není teploty nemáme.ale napsla i antibiotika kdyby začali vysoký horečky tak to máme nasadit.ted snedla banan s jablkem a piškoty tak musím zaklepat zatím se nepozvracela jinak dávám jen čaj chudak je na diete hladová rano mi vypila hlady 240ml sunaru pak za hodinu jsem ji dala napít čaje a jeden piškot a hned to vyhodila.už ji pomalu nemám do čeho obléct tak na rychlo peru vše mela pozvracený :cry:
8. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mi byli na sánkách včera a předevčírem a bylo to super terce se to líbilo :slight_smile:
8. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Růže naklopě netřeba - batolata nás označí dostatečně....
¨No to je právě to - doteď se jí sníh líbil....
No ale už je to fuk. Hystetrák byl jen ráno, od té doby už sme odklízet byly zas a pro změnu jsem ji nemohla dostat dom..... Jeden aby tušil nač se má připravovat.... nějak moc ty názory mění... :grinning:
8. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco, kdo jsi? a Jak te poznám? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
barco tak ať to máte rychle za sebou a jste v pohodě!!

z blinkacích chřipek mám hrůzu - hrozí, že se pozvracím taky (a to jinak nezvracím i když je mi sebevíc špatně a strčila bych si vařečku až do žaludku).
Jednou na škole v přírodě mi chytla žaludeční chřipku celá třída......já zvracela s nima i když jsem ji neměla :confounded:
8. led 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, tak at se Terezce co nejdřív uleví :pensive: abyste mohly v úterý taky dorazit - aby tam Kat aspon někoho poznala :wink: :wink: :wink:

Šári, to je děs s tou žaludeční chřipkou - mm má tetu, která je na tom stejně jak ty. starala se o jejich babičku a říkala, že pos... zadek jí nevadí, ale jak vidí někho zvracet, tak je konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, tak jsem fakt zvědavá, jak bude ten příští týden - doufám, že to sněžení přes víkend ustane!!! my se dnes měli co probojovat, abychom se dosatali vůbec ven, před panelákem neodhrnuto a co jsme si projeli, tak při cestě zpátky už nebylo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no, jestli to tak půjde dál, tak příští víkend nepojedem na chatu, páč bychom se tam nedostali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

reakce na priorix je horší než na hexu, ne? já teda slyšela, že je to nejhorší očkování!!! taky nás to čeká, jen se nám pořád navalují plány na různé akce a srazíky, že teda fakt nevím, kdy! na hexy jsme zatím skoro žádné reakce neměli :wink:
8. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni, v kolik hodin byste se tam tak dostali??? jako když tam budou holky, tak my tam vydržíme - nebo se můžem domluvit, pisni mi do IP telefon a já ti dám vědět, kdybychom odcházely dřív, než se tam dostaneš :wink:
8. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
barca:chůďa malá.Ale antibiotika bych rozhodně nenasazovala,pokud by mi to nepotvrdil rozbor.Dost mě zaráží,že ti to doktorka napíše jen tak,aniž by ti to potvrdila.Zarudlej krk přece ještě neznačí angínu.Nic proti tvé dětské,ale osobně bych se poohlídla po jiné.Nesnáším,když doktor hmedka sahá po ATB,to pak nemá moji důvěru.

Adama sníh moc nebere.Já jsem dneska měla jet na náhradu v plavču,ale asi po 10 minutách jízdy jsem to vzdala.Sice bydlíme ve městě,ale silnice stejně nebyla prohrnutá a auto mi pořád hlásilo prokluz,tak jsem to radši zabalila.Za to mi to nestálo.A cestou zpět jsem měla problém vyjet kopec.
8. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, poradte mi kde v Kr. poli se dá jít za dětmi s 3 měsíční slečnou? taky by mě zajímalo, zda jste někdo chodili na cvicčení po porodu a jestli nevíte do kdy je to doporučované- jestli už není pozdě. Kdžtak mi písněte do IP. díky hanka
8. led 2010 v 19:47  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - tak lopatu a pomáhat městu.
Už hlásili že s novou vyhláškou (o chodníky se stará obec - město) nastal nový fenomén - chodci po silnici....Prej se jim nechce chodit po neodklizených chodnících. Bych ráda viděla toho vtipálka jak chodí po chodníku při tom dnešním návalu novýho sněhu co nikdo neodklidil.
Tak nevim jestli mám nebo nemám být ráda že tu chodníky vůbec nemáme :grinning:
Jinak odhazuju jen vchod do domu (dům máme níž než je úroveň silnice. A můžu říct že hromadu sněhu už tam mám pořádnou.
No a ve dvoře bych to od oka typla na takových 60cm čerstvýho prašanu. Tam to neuklízím - mám prošlápnutou cestičku pod námětky abych se dostala na půdu kvůli prádlu... :sweat_smile:
8. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, my ani lopatu nemáme :grinning: :grinning: :grinning: teda na chatě jo, ale ta je daleko!!!! :sweat_smile:
si můžete s Elenkou vybudovat iglů - když jí ten sníh začal tak bavit :wink: :wink: :wink: a máte tam tu hromadu sněhu :dizzy_face:

Smudli, nevím, já bych mezi děti s tak malým mimčem moc nechodila :zipper_mouth: a po porodu jsem měla takovou depku, že jsem nevěděla, jak nabrat - šlo to tak strašně rychle dolů!!!! (ted mám opačný problém :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: )
jinak cvičit můžeš - já bych počkala po šestinedělí - to už máš, tak jestli se na to cítíš - tak postupně klidně jo :wink:

Luci, taky nemám ráda, když dr.předepisuje ATB "jen tak" - ta naše to prý nedělá - my zatím neměli důvod, ale kamoška, co mi ji doporučila, tak říkala :dizzy_face:

holky, užijte si pěkný víkend :slight_smile: at vás to nikde nezasype!!!! :wink:
8. led 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:jo,já na ATB vyrostla a bojovala jsem se špatnou imunitou do osmnácti.A to mi mamka prý ještě tak půlku ani nedávala.
9. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek