• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
autor
holky, taky jsem teda proti ATB a do poslední chvíle bych bojovala za nenasazováni. u hás je strašnej led, ani auta nevyjedou
9. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nemůžem - by sme se k tomu sněhu museli přes tu vrstvu ledu prve prokopat.
I věšet prádlo na půdu (to chodím přes dvůr) jezdím po zadku - nejdřív pustím koš - ten obvykle zabrzdí v prostřed dvoru o popelnici a pak to po zadku dávám já... :sweat_smile: Dolů je to super horší pak s plným košem zas zpátky - mi potvora nechce nahoru jezdit - čím to asi bude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mi povídej!!! mně už ani penicilín nezabíral, jak ho do mě za mala furt rvali!!!! :pensive: :pensive: :pensive:

Bet, tak máte nedobrovolné domácí vězení??? :fearful:

Lani, to chce provázek a táhnout :wink: :wink: :wink: ale na to už jsi jistě přišla sama :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, jo kéž by vězení, ven jsme museli a nakonec to byl teda mazec, protože se tady chlapi rozhodli, že to musí posypat a samo že Verunka muesla být u toho a pomáhat, takže jezdila na kolečku s pískem a hrozně důležitá byla jenže...tzed musím prát nás všechny :grinning: Verunka musela nejdřív do vany,abych z ní oklepala to nejhorší a ted peru :grinning: jsem nemusela vysávat a vytírat, njn s tím miminem je to jedno, jestli je uklizeno nebo ne :grinning:
9. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
O ledu mi ani nevykládejte :angry: ...........my jsme tady jak v ledovém pekle. Od rána jsou celou vesnicí slyšet rány krumpáčů, jak všichni před domy rozbíjejí ledovou krustu. Nedá se vůbec vyjít, autobusy nejezdí. Dejvík chce ven za každou cenu a nikdo mu nevysvětlí, že to nejde. Tak jsme to 2x na chvíli riskli i na tom ledu, stáli jsme na místě a inhalovali ledový vzduch a mrznoucí déšť dokud se Dejvík nenabažil. Navíc má rýmu, takže akce priorix příští týden je tímto odpískána....
9. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, tak to je teda představa!!! :grinning: :grinning: :grinning: no a to uklizení potom...no comment...my dnes umývali a megasr..ec - teda něco takového se Matymu už dloooooooooouho nepovedlo!!! se nám s mm navalovalo, on musel odejít, abys se nepoblil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: já pak ještě prala oblečení, plínku a povlak na přebalováku :rolling_eyes:

Marci, také no comment - snad se Dejvík ledového vzduchu nabažil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci - to si Dejvík může s malou podat ruce. Taky mě hnala ven. Ráno jsme šli do obchodu - teda já šla malá jela na saních.
No a po obědě se rozhodla že jdem ven znova. No tak jsem jí vyhověla. sice pršelo ale to jí moc nevadilo, zato už nechtěla sedět na saních chtěla chodit. A protože jí zakazuju normálně chodit po silnici tak si to namířila na chodník a nutně chtěla po chodníku. Jenže na silnici byly aspoň sem tam nějaké kamínky - kdežto chodník byl jak sklo - tak jsem ji cca nějakých 20metrů držela aby neslítla když se tam už musí producírovat s tím že to snad pochopí že na tom jezdí jak trdlo. Bohužel mi došla trpělivost dřív než malá něco pochopila takže s křikem skončila opět v saních. Nakonec nejšťasnější na světě stála v průjezdě v otevřených vratech a otírala z vrat led. Čas od času zkusila zas ven. Ale obvykle sebou po prvním kroce švihla, takže to nakonec vzdala a nechala se ukecat že jdem dom.
Jo a taky jsme byly omrknout auto - děs. To teda netuším kdo tu ledovici z toho bude škrabat. Teda tuším - spíš se modlím aby než ho budem potřebovat z toho sjela sama... :sweat_smile:
9. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Luci-naše mudr je perfektní a v Blansku jediná vyhlášená je hodně pečlivá antibiotika mi napsala jen na recept a to ještě použít v případě že by malá měla hodně vysoký horečky alespon jeden den a řekla že záleží hlavně na mě jestli si je vyzvednu.Hodně se nám pokaždé věnuje a vše podrobně sleduje včetně moči a léčbu a dávkování léků mi vždy píše a kreslí na papír mi jsme s ní moc spokojeni :slight_smile:
Jinak u nás to vypadá dobře Terka je už v pohodě zvracela naposledy včera ráno a teploty neměla vůbec takže u nás to vypadá na ten zub je pod dásní ale je už cítit.Taky nás trápí další věc a to terky nožičky chodí měsíc a půl a při chůzi stáčí chodidla špičkami k sobě jakoby do o :frowning2: doktorka mi říkala že se nemusím bát že se to upraví a má to hodně dětí doporučila nasazovat boty doma opačně ako kozí nohy že děti to nutí nožičky vytáčet a když to nepomůže tak nás čeká ortopedie :frowning2: taky říkala že v blansku nějaký vyhlášený ortoped doporučuje učit děti turecky sed že se tím učí vytáčet chodidla a jak sama řekla učte děti v roce turecký sed to nelze tak jsem zvědavá co nám řeknou na ortopedii :frowning2:
jinak ze srazem ještě nevím máme jít na kontrolu k mudr.ještě dám vědět :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lani ted jsem koukala na fotky té vaší princezny a úplně jsem čučela jak jí zesvětlali vlásky :sweat_smile: teda ale je to kočka :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, tak snad vám auto do úterý rozmrzne!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
prý má do zítřka napadat dalších 20 cm!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Barči, fajn, že je Terince líp :wink: s těma nožičkama to snad bude dobrý. Maty taky vatáčí nohy špatně, máme na to cvik - ale zatím nechodí, tak nevím, jak moc to je. jen si toho na rehabce všimnou při lezení. snad se to dětičkám brzo upraví - ještě se otravovat s nějakou ortopedií!!! :rolling_eyes:

Lani, jak vy to vůbec máte s tím chozením/ nechozením - už můžete chodit? byli jste na kontrole?
9. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
úterý bysme mohly relativně dobře stíhat
10. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky, nás to mrzí, ale nemáme se jak dostat. jak jsme bourali, tak naše auto potřebuje MM do práce,tak bohužel, snad jindy.
10. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti - bych ti bývala nabídla že tě vezmem.
Ale, ale.... leda by zítra ty ledy povolili. jsem se byla dívat dneska a zkoušet. Já se nedostanu ani do auta. Přimrzly mě kliky který se musej nadzvednout aby se otevřely dveře a já tam nedostanu ani prsty páč ta vrstva ledu je přes ně.... Takže jestli zítra nepovolí. Tak nevim.
Na kontrolu s malou jsme nahlášeny na čtvrtek. Ale závisí jestli se budem mít jak do Vyškova dopravit. :sweat_smile:
10. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky, to by bylo mrzuté, kdybyste se nakonec nedostaly :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no, my snad dorazíme - pokud pojedou trolejbusy z Vinohrad - tak jo :wink: :wink: :wink: jsem zvědavá, kolik se nás teda sejde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
U náš komplet zamrzlý auto, tak doufám, že to povolí :wink:
11. led 2010 v 00:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky takže mi zítra nedorazíme máme zákaz vycházek terka byla celý víkend dobrá dneska ráno teploty opět zvracení a průjem :frowning2: tak jsme mazali opět k mudr.angína to není a chřipka taky ne vlastně se neví co to je tipují se zoubky byli jsme poslány na vyšetření na ORL brali nám krev vše je v pořádku jen krevní obraz mírně nízký a neco mírně zvýšeného ale v normě takže zítra jdeme ještě na výtěry stolice.ted teploty nemáme tak snad už to bude ok máme na týden zákaz sunaru je možný že to má i ze sunaru to zvracení :unamused: ale pije ho skoro 2měsíce a do minulého týdne to bylo v pohodě takže já myslím že jsou to ty zoubky alespon doufám že jo rostou ji spodní dvojky.
Tak se na vás budeme těšit jindy :slight_smile:
11. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, tak to je mí líto, at je malá brzo fit a tak se netrápí :pensive: řekni Terezce, že ženich na ní myslí, a přeje ji brzké uzdravení.

Vím že se říká, že při průjmu dítete mléko nedávat, neměl by uškodit rohlik, černý čaj a rýžový vývar.
11. led 2010 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli se nic nepoto... tak u nás to vypadá že by jsme to mohli zvládnout.
11. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - dostala jsem se k PC až ted - u nás zatím taky dobrý :slight_smile:
nevím, jstli to stihneme přesně na jedenáctou, ale budem se snažit :wink: :wink: :wink:
pa pa
11. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, Terinky je nám moc líto - at se jí brzo uleví :pensive: :pensive: :pensive:
11. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, tak my vypadáme, že prijedeme, teda doufám, že silnice jsou ok. :wink:
12. led 2010 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky - jen budem mít zpoždění - mm si zapomněl doma mobil, tak to vezmem přes Vídenskou a hodíme mu ho do práce. takže pa tam!!!! Katarinko, máme modrý kočár - určo nás poznáš :wink: :wink: :wink:
12. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, omlouváme se, ale byly jsme po noci a cvíču ráno dost zdrchaný a barunka nenaladěná, tak jsme to vzdaly :pensive:
12. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jaký je (byl) srazík? My taky nedorazili, J. teplotuje - nevím jestli kvůli lezoucí stoličce nebo kvůli tomu Priorixu, každopádně ji nechci zbytečně tahat do vlaku atd.
12. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak jsme zpátky doma, sraz super, dobře jsme pokecaly, ikdyž teda jenom tři maminy, já, jana. sun a lanka, no a samozřejmě naše zlatíčka, bylo to fajn :wink:
Jo a jogurtárna dobrá, opravdu je tam na výběr :wink:

Jinak malej přesne jak jsem předpokládala, vytuhl po cestě :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě prý utekl sedánek :frowning2:
12. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hladovec,no jeste že jsi nešla, bys nám tam všechno snědla :grinning:
Dělám si legraci vítám nově příchozí,jeste si nastav do pasu díte, at víme, kdo je takovej hladovec :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

koukám, že jste měly sraz, no bysme teď kvůli neštůvkám nemohli,ale třeba příště. A koukám, že trojka je nějaká souzená, když jsme tam byli minule, tak jsme byli taky 3
12. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zrovna spí takže za chvilu
12. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa našla jsem jednu aktuální , tak at se představíme
12. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek