Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

Holky ze Začínajícíh těhulek z Brna a okolí sem 😃
betinaautor
9. led 2010
holky, taky jsem teda proti ATB a do poslední chvíle bych bojovala za nenasazováni. u hás je strašnej led, ani auta nevyjedou
lanka
9. led 2010
To nemůžem - by sme se k tomu sněhu museli přes tu vrstvu ledu prve prokopat.
I věšet prádlo na půdu (to chodím přes dvůr) jezdím po zadku - nejdřív pustím koš - ten obvykle zabrzdí v prostřed dvoru o popelnici a pak to po zadku dávám já... :-N Dolů je to super horší pak s plným košem zas zpátky - mi potvora nechce nahoru jezdit - čím to asi bude 😃 :-p
jana.sun
9. led 2010
Luci, mi povídej!!! mně už ani penicilín nezabíral, jak ho do mě za mala furt rvali!!!! |-| |-| |-|

Bet, tak máte nedobrovolné domácí vězení??? 😕

Lani, to chce provázek a táhnout 😉 😉 😉 ale na to už jsi jistě přišla sama 🙂
betinaautor
9. led 2010
Jani, jo kéž by vězení, ven jsme museli a nakonec to byl teda mazec, protože se tady chlapi rozhodli, že to musí posypat a samo že Verunka muesla být u toho a pomáhat, takže jezdila na kolečku s pískem a hrozně důležitá byla jenže...tzed musím prát nás všechny 😃 Verunka musela nejdřív do vany,abych z ní oklepala to nejhorší a ted peru 😃 jsem nemusela vysávat a vytírat, njn s tím miminem je to jedno, jestli je uklizeno nebo ne 😃
marci
9. led 2010
O ledu mi ani nevykládejte ]-( ...........my jsme tady jak v ledovém pekle. Od rána jsou celou vesnicí slyšet rány krumpáčů, jak všichni před domy rozbíjejí ledovou krustu. Nedá se vůbec vyjít, autobusy nejezdí. Dejvík chce ven za každou cenu a nikdo mu nevysvětlí, že to nejde. Tak jsme to 2x na chvíli riskli i na tom ledu, stáli jsme na místě a inhalovali ledový vzduch a mrznoucí déšť dokud se Dejvík nenabažil. Navíc má rýmu, takže akce priorix příští týden je tímto odpískána....
jana.sun
9. led 2010
Beti, tak to je teda představa!!! 😃 😃 😃 no a to uklizení potom...no comment...my dnes umývali a megasr..ec - teda něco takového se Matymu už dloooooooooouho nepovedlo!!! se nám s mm navalovalo, on musel odejít, abys se nepoblil :-N :-N :-N ]-( já pak ještě prala oblečení, plínku a povlak na přebalováku 8-(

Marci, také no comment - snad se Dejvík ledového vzduchu nabažil :-N :-N :-N
lanka
9. led 2010
Marci - to si Dejvík může s malou podat ruce. Taky mě hnala ven. Ráno jsme šli do obchodu - teda já šla malá jela na saních.
No a po obědě se rozhodla že jdem ven znova. No tak jsem jí vyhověla. sice pršelo ale to jí moc nevadilo, zato už nechtěla sedět na saních chtěla chodit. A protože jí zakazuju normálně chodit po silnici tak si to namířila na chodník a nutně chtěla po chodníku. Jenže na silnici byly aspoň sem tam nějaké kamínky - kdežto chodník byl jak sklo - tak jsem ji cca nějakých 20metrů držela aby neslítla když se tam už musí producírovat s tím že to snad pochopí že na tom jezdí jak trdlo. Bohužel mi došla trpělivost dřív než malá něco pochopila takže s křikem skončila opět v saních. Nakonec nejšťasnější na světě stála v průjezdě v otevřených vratech a otírala z vrat led. Čas od času zkusila zas ven. Ale obvykle sebou po prvním kroce švihla, takže to nakonec vzdala a nechala se ukecat že jdem dom.
Jo a taky jsme byly omrknout auto - děs. To teda netuším kdo tu ledovici z toho bude škrabat. Teda tuším - spíš se modlím aby než ho budem potřebovat z toho sjela sama... :-N
barca1
9. led 2010
Ahoj holky
Luci-naše mudr je perfektní a v Blansku jediná vyhlášená je hodně pečlivá antibiotika mi napsala jen na recept a to ještě použít v případě že by malá měla hodně vysoký horečky alespon jeden den a řekla že záleží hlavně na mě jestli si je vyzvednu.Hodně se nám pokaždé věnuje a vše podrobně sleduje včetně moči a léčbu a dávkování léků mi vždy píše a kreslí na papír mi jsme s ní moc spokojeni 🙂
Jinak u nás to vypadá dobře Terka je už v pohodě zvracela naposledy včera ráno a teploty neměla vůbec takže u nás to vypadá na ten zub je pod dásní ale je už cítit.Taky nás trápí další věc a to terky nožičky chodí měsíc a půl a při chůzi stáčí chodidla špičkami k sobě jakoby do o 😞 doktorka mi říkala že se nemusím bát že se to upraví a má to hodně dětí doporučila nasazovat boty doma opačně ako kozí nohy že děti to nutí nožičky vytáčet a když to nepomůže tak nás čeká ortopedie 😞 taky říkala že v blansku nějaký vyhlášený ortoped doporučuje učit děti turecky sed že se tím učí vytáčet chodidla a jak sama řekla učte děti v roce turecký sed to nelze tak jsem zvědavá co nám řeknou na ortopedii 😞
jinak ze srazem ještě nevím máme jít na kontrolu k mudr.ještě dám vědět 🙂
barca1
9. led 2010
lani ted jsem koukala na fotky té vaší princezny a úplně jsem čučela jak jí zesvětlali vlásky :-N teda ale je to kočka 🙂
jana.sun
9. led 2010
Lani, tak snad vám auto do úterý rozmrzne!!!! x-) x-) x-)
prý má do zítřka napadat dalších 20 cm!!!! 8-( 8-( 8-(
Barči, fajn, že je Terince líp 😉 s těma nožičkama to snad bude dobrý. Maty taky vatáčí nohy špatně, máme na to cvik - ale zatím nechodí, tak nevím, jak moc to je. jen si toho na rehabce všimnou při lezení. snad se to dětičkám brzo upraví - ještě se otravovat s nějakou ortopedií!!! 8-(

Lani, jak vy to vůbec máte s tím chozením/ nechozením - už můžete chodit? byli jste na kontrole?
petapi
10. led 2010
úterý bysme mohly relativně dobře stíhat
betinaautor
10. led 2010
tak holky, nás to mrzí, ale nemáme se jak dostat. jak jsme bourali, tak naše auto potřebuje MM do práce,tak bohužel, snad jindy.
lanka
10. led 2010
Beti - bych ti bývala nabídla že tě vezmem.
Ale, ale.... leda by zítra ty ledy povolili. jsem se byla dívat dneska a zkoušet. Já se nedostanu ani do auta. Přimrzly mě kliky který se musej nadzvednout aby se otevřely dveře a já tam nedostanu ani prsty páč ta vrstva ledu je přes ně.... Takže jestli zítra nepovolí. Tak nevim.
Na kontrolu s malou jsme nahlášeny na čtvrtek. Ale závisí jestli se budem mít jak do Vyškova dopravit. :-N
jana.sun
10. led 2010
jejda holky, to by bylo mrzuté, kdybyste se nakonec nedostaly 😞 😞 😞
no, my snad dorazíme - pokud pojedou trolejbusy z Vinohrad - tak jo 😉 😉 😉 jsem zvědavá, kolik se nás teda sejde :-N :-N :-N
katerinka.kr
10. led 2010
U náš komplet zamrzlý auto, tak doufám, že to povolí 😉
barca1
11. led 2010
Ahoj holky takže mi zítra nedorazíme máme zákaz vycházek terka byla celý víkend dobrá dneska ráno teploty opět zvracení a průjem 😞 tak jsme mazali opět k mudr.angína to není a chřipka taky ne vlastně se neví co to je tipují se zoubky byli jsme poslány na vyšetření na ORL brali nám krev vše je v pořádku jen krevní obraz mírně nízký a neco mírně zvýšeného ale v normě takže zítra jdeme ještě na výtěry stolice.ted teploty nemáme tak snad už to bude ok máme na týden zákaz sunaru je možný že to má i ze sunaru to zvracení :-| ale pije ho skoro 2měsíce a do minulého týdne to bylo v pohodě takže já myslím že jsou to ty zoubky alespon doufám že jo rostou ji spodní dvojky.
Tak se na vás budeme těšit jindy 🙂
katerinka.kr
11. led 2010
Barčo, tak to je mí líto, at je malá brzo fit a tak se netrápí |-| řekni Terezce, že ženich na ní myslí, a přeje ji brzké uzdravení.

Vím že se říká, že při průjmu dítete mléko nedávat, neměl by uškodit rohlik, černý čaj a rýžový vývar.
lanka
11. led 2010
Tak jestli se nic nepoto... tak u nás to vypadá že by jsme to mohli zvládnout.
jana.sun
11. led 2010
ahojte - dostala jsem se k PC až ted - u nás zatím taky dobrý 🙂
nevím, jstli to stihneme přesně na jedenáctou, ale budem se snažit 😉 😉 😉
pa pa
jana.sun
11. led 2010
Barči, Terinky je nám moc líto - at se jí brzo uleví |-| |-| |-|
katerinka.kr
12. led 2010
HOlky, tak my vypadáme, že prijedeme, teda doufám, že silnice jsou ok. 😉
jana.sun
12. led 2010
my taky - jen budem mít zpoždění - mm si zapomněl doma mobil, tak to vezmem přes Vídenskou a hodíme mu ho do práce. takže pa tam!!!! Katarinko, máme modrý kočár - určo nás poznáš 😉 😉 😉
petapi
12. led 2010
holky, omlouváme se, ale byly jsme po noci a cvíču ráno dost zdrchaný a barunka nenaladěná, tak jsme to vzdaly |-|
sharon2
12. led 2010
ahojky, jaký je (byl) srazík? My taky nedorazili, J. teplotuje - nevím jestli kvůli lezoucí stoličce nebo kvůli tomu Priorixu, každopádně ji nechci zbytečně tahat do vlaku atd.
katerinka.kr
12. led 2010
Ahoj,

tak jsme zpátky doma, sraz super, dobře jsme pokecaly, ikdyž teda jenom tři maminy, já, jana. sun a lanka, no a samozřejmě naše zlatíčka, bylo to fajn 😉
Jo a jogurtárna dobrá, opravdu je tam na výběr 😉

Jinak malej přesne jak jsem předpokládala, vytuhl po cestě 😃 😃 😃
hladovec
12. led 2010
Ahoj holky, tak mě prý utekl sedánek 😞
katerinka.kr
12. led 2010
Hladovec,no jeste že jsi nešla, bys nám tam všechno snědla 😃
Dělám si legraci vítám nově příchozí,jeste si nastav do pasu díte, at víme, kdo je takovej hladovec 😃 😃 😃
kalerat
12. led 2010
ahoj,

koukám, že jste měly sraz, no bysme teď kvůli neštůvkám nemohli,ale třeba příště. A koukám, že trojka je nějaká souzená, když jsme tam byli minule, tak jsme byli taky 3
hladovec
12. led 2010
no zrovna spí takže za chvilu
hladovec
12. led 2010
aaa našla jsem jednu aktuální , tak at se představíme