• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
jsme v pohodě na místě - děkujem za příjemné rozptýlení a společnost.
12. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: taky dobrý vidím, že každé dítko má své oblíbené činnosti
12. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro ostatní - co to za 14 dní zopakovat? To ještě budu mít auto.

A mluvili jsem o tom že by se uspořádal výroční 17.2.2010třeba se nás tam objeví víc než tři. Aspoň před rokem nás tam bylo víc. :grinning:
12. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
také děkuji :slight_smile:
12. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ovšem nemohu účast slíbit :grinning:
za 14 dní můžem.
12. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč ne, třeba přijdou násobky 3 :grinning:
12. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi to celkem chápu...ale netuším jak změnit rok starý datum :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děti jsou radosti i starosti, já sedím píšu a mala mi kousala nabýječku do telefonu, někdy je to děs!! :wink: :wink:
12. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta moje se sem snaži dopisovat a nebo mi rve ruce z klávesnice.... A předchvíli se mi na klíně počůrala aby dostala pozornost jen k sobě.Nic mizim nebo se tu zbřídí
12. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já taky mizim malá už okousala půlku ohrady :grinning: někdy příště nebo na srazu ahojky
12. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další šikulka :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak pááááá a dobrou noc :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že se vás na srazu zase moc nesešlo.Ještě,že máme tu Janču,která účast jistí vždycky:slight_smile:
My byli dneska na poslední hexe.Teď ještě musím vymyslet,kdy půjdeme na pneumokoka.

Vítám všechny nově příchozí:slight_smile:
12. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, fotky budou - jen trochu nestíhám :wink: :wink: :wink:

jj, já jsem jistota!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

za 14 dní klidně - zatím nic nemáme :wink: a výroční sraz samo taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to bude Petka někde v porodce -tak tam na tebe aspon hromadně zavzpomínáme :wink: :wink: :wink: teda jestli se sejdem :wink:

Jinuli, tak to chápu, že návrat do práce je rozptýlení - taky bych si občas dala řict :dizzy_face: ale "nafurt" ještě asi ne :wink:

tak já jdu čučet na růžovku - pa pa a fotečky dodám co nejdřiv - slibuji :sweat_smile:
12. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak koukám že srazík se vydařil v únoru se snad už objevíme taky :grinning: :slight_smile:
Vítám Martinu dlouho jsme tě neviděli :slight_smile: to už je celkem dlouho co jsme byli všichni u Kat :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

vítám nové maminky! tak jsem ráda, že jste si srazík užily, příště snad už i s náma a ostatníma. Lani, je dobře, že ste dojely. MM jel pozdě odpo a dostal se do té zácpy na D1 a jel hodku a půl :angry:
12. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jé vy jste se rozepsaly :grinning:

My jsme dnes byly na té rehabilitaci a malá stoupá na špičky,tak musíme trošku cvičit,jsem to ted měsíc flákala :sweat_smile: Ale jinak je v pohodě,to je jen preventivka :slight_smile:

Jani ještě jednou díky za info,příště určitě dorazíme.Budeme se teda snažit :slight_smile:

Jinula-Já jsem tu chvíli,ale vítej :wink: a v které pekárně pracuješ?Jestli se můžu zeptat :confused:

Holky,vy se máte,že máte kopce.Tady je to jak na horách,ale kopec žádnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, příště teda počítáme s hojnou účastí!!! :slight_smile:

Buni, kam jezdíte na rahabku? co cvičíte? teda jestli už jsi to sem psala, tak se omlouvám :zipper_mouth:
13. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme na tom přád stejně terka má opět průjem jednou v noci rano dvakrat ja už fakt nevim co ji dat na jídlo
13. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči a co rohlík a černý čaj? Neporadila vám to mudr? A malá jí pěkně, jo?
13. led 2010 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat černý čaj dávám rohlík alespon jeden den stary taky pořád doufám že to jsou zoubky :unamused: jinak jí ale min ale díky zvracení a prujmum mi schodila z 9200g na 8500g a to ji bude 14měsíců teda to máme hubený tintítko :unamused:
13. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bunička: dík za přivítání, pracuji v Karlově pekárně,dělá tam i manžel a tak se střídáme na šichtách. Dení pokec trvá asi tak hodinu a jednou do týdne se sejdem i na 24 hodin doma , super ,že!!!! :unamused: :unamused: Třeba si budem vzácnější :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
barca1: je mi líto tvé malé, doufám ,že to nic vážného není.Teploty nemá? :frowning2: :frowning2:
13. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
vítám nově příchozí :slight_smile:

barco1: a co na to malá od dr dostala? Zkoušeli jste hylac na desinfekci a smectu na ten průjem?
13. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jani-chodíme do Bílého domu a cvičíme na posilování,jednou je to na ručičky,jindy na záda,aby dělala pokroky tak jak má.Ted už si stoupá,ale prý špatně na špičky,tak na to máme taky cvik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale v pohodě,vvíjí se dobře :slight_smile:

Barco1-my měly na průjem Smectu a Kulíška na dehydrataci.At je Terce brzo líp.My jsme taky hubeňouři :pensive:

Jinulo-téda,tak to je síla s těma směnama a jak zvládáte holky?Já si ted nedokážu představit ani 2 děti,natož víc a ještě chodit do práce :sweat_smile: A to je malá zlatíčko :dizzy_face: A koukám,že jsi měla první ve 20-ti letech :confused: Obdivuju tě a všechny,co to tak brzy a početně zvládají :slight_smile:
13. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, to je mi Terinky moc líto!!! tohle ale už není normální, ne? i kdyby od zoubků! co tu teplotu, má?

JInuli, jaké to je, pracovat v pekárně? Kamarádka dělala kdysi noční brigádu a od té doby nenávidí koblihy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Buni, já jen, že my chodíme taky - ale na Obilňák. cvičili jsme od narození Vojtovku. ted máme cviky na posílení zad a na správné "zatočení" nebo postavení chodidel. ale to už je je takový "relax" - oproti té Vojtovce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, fotky už jsou na rajčeti, ale potřebuju poradit, jak se tam maže. některé se vyfotily víckrát - nevšimla jsem si, že je na foťáku nastaveno 3 fotky za sebou - tak bych to tam potřebovala promazat a nemůžu přijít na to, jak se to dělá!!! :rolling_eyes:
13. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-my naštěstí Vojtovku né.1x na ní cosi zkoušela a to byl teda řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá začala jako mimi točit víc hlavičku doleva,tak nás tam nezuroložka poslala.Pak se vztekala u pasení,ale naučila se,pak se nechtěla točit, a ted už jí ani pomalu v klidu nepřebalím a tak různě,ale myslím,že vše zvládá v termínu.Na stání má prý ještě 2 měsíce čas,tak jí musím honit po kolínkách,aby se jí krásně tvořily klenbičky a vymizel reflex stoupání na špičky.Tak se houpem na baloně,děláme trakař,pérujeme a tak :grinning:

Jani fotky na rajčeti vymažeš,když si přes své heslo,jak když nahráváš dáš upravit fotky a ty co nechceš odkřížkuješ,že je nechceš zobrazit :wink:

PEKÁRNA-Já jsem vyučená cukrářka,takže hoknu na pekárně moc dobře znám,musela jsem tam odpracovat 2 měsíce,když cukrárna skončila.A už bych se tam nikdy nevrátila,ani na cukrárnu.Je to děs.Peněz málo a dřina veliká,nemluvě o brzkém vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky:slight_smile:Já jsem včera dala malýho k mojí mamce na hlídání,protože jsme jeli shánět s manželem lyže.Koukala jsem i na dětské a je to děs.Teda ty ceny jinak jsou nádherný.Až budeme kupovat lyže,tak jedině ojetý,nový nemají absolutně smysl.Jinak malej definitivně povýšil slovo tata na nejoblíbenější a pořád ho opakuje.Upřímně se přiznám,že po těch 14 dnech toho mám občas plný zuby.

Baru:juj,ať je malá brzo v pohodě.My u zoubků taky máme průjem,ale rozhodně ne tak strašnej.Držím palce,ať je Terezka brzo O.K.
14. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
jinula.jani-teploty už nemáme :slight_smile:
sharon-nedostali jsme zatím nic čeká se na výsledky jen měla běžnou dietu při průjmu :frowning2:
holky jinak terka včera večer kadila a měla to už na pul tuhý a dneska ráno už bobek ale dneska ještě bude na dietě a kolem 1budu volat na výsledky tak jsme zvědavá :unamused: jiank je už ok teda snad hodně se směje i se hraje prohlíží knížky chce blbnout tak sláva vypadá to že už to snad bude za námi ale nechci to zakřiknout hodně nám myslím pomohl odvar z rýže s mrkvičkou a převařené nastrouhané jablíčko s banánem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni, taky houpem na baloně a děláme trakař :wink: :wink: :wink:
brzké vstávání = moje noční můra!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, :grinning: :grinning: :grinning: co dodat??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Barči, držíme pěsti, at je vše v pořádku. a fajn, že už je Terince líp :dizzy_face:

já zvažuju příští týden priorix - bojim, bojim reakce - ale co, stejně se tomu nevyhnem, tak at to máme za sebou! :rolling_eyes:
14. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek