• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Jani:když jsme byli teď na hexe,tak mi sestřička říkala,že mám být ráda,že vůbec říká mama (ale říká to jen,když se vzteká nebo kňourá,...).Hodně dětí to prý neříká vůbec.Ale když po něm chci,aby řekl baba nebo deda,tak to jo,ale mama sám od sebe neřekne ani za nic.
14. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci terce taky dlouho trvalo než řekla máma tat říkala někdy od 8měsíců a máma až ted a to jen když něco potřebuje :grinning:
14. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak Maty ted neříká ani mama, ani tata - ne že by to neuměl, pár měsíců dozadu to řikal taky pořád a ted nic!!! :confused: :confused: :confused:
14. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bunicka- s holkama to zvládáme dobře, už jsou dost samostatné a ta nejstarší se postará o tu nejmladší uplně v pohodě, jen mám vždycky hruzu aby se něco nestalo když jeden odejde a za hodinu ten druhý dojde dom.Hodina je strašně dlouhá doba. Jinak to bohužél nejde dělat. :unamused: :unamused:Jinak , jestli máš 2 nebo 3 děti tak to je jedno , je to stejná honička.Já byla dost mladá a taky blbá, zamolivaná do nesprávného chlapa. :angry: :angry: jana.sun- V pekárně je to opravdu dost náročné ale já tu práci dělám ráda a jinou bych asi nedělala :slight_smile: :slight_smile: Hlavně mám jí v místě bydliště tudiž nic neprojedu( když nejedu autem) :wink: :wink: bunicka: Záleží v jaké pekárně dělalas, neříkám, že tato pekárna je bez chybná ale já jsem tam ráda a manžel taky, v dnešní době člověk bere co je, moc práce není.
barca1: je dobře , že malá nemá teploty. :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tady je odkaz na ty fotky - ale teda jsem se tu u toho nasr....
jedno album mám úplně rozhozený, jsou tam ty fotky víckrát - nedokážu je smazat, nenabízí se mi tam úpravy, spíš se mi podařilo tam přidat další fotky :angry: :angry: :angry:
tak jsem vytvořila druhé album, tam je počet fotek správně, ale jedna je otočená a to fakt nevím proč a opět mi to nejde upravit, tak už na to s...u a to zvysoka. mám nerva k prasknutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

http://jana-sun.rajce.idnes.cz/nove_jogurtarna_12.1.10/
14. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Můžu se k vám přidat? Bydlím v brně dva roky a máme tříměsíčného klučinu
14. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad vám to půjde otevřit a prohlednout
14. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci...u nás to bylo a je stejné....tata říká od nějakých 9měs., mama začla říkat o něco později,ale jen když se zlobila, že není po jejím. A doteď krásně vysloví táta jen ho zaslechne a máma jen když něco chce a to ještě mama. Prostě my jsme samozřejmost :grinning:
14. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.sun- super fotky :slight_smile: :slight_smile: malej je moc krásný :slight_smile: :slight_smile:
tegga:vítej, já jsem tu taky nová :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári,Barčo:jo,on taky říká slova asi od 9 měsíců a jak píšete,mama jen když něco chce.Prostě děti jsou nevděčbíci nevděční :grinning: :grinning:

Barčo,jak vám dopadly ty testy?

jinula:dvě nebo třimto zní hezky,uvidíme při tom dalším :wink:

Ahoj teggo:slight_smile:
14. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hledám kamarádku - maminku s dětmi na společné výlety do přírody, procházky, na písek či na společné nákupy, nebo posezení v kavárně nebo pizzerce, i na obyčejné holčičí povídání nejlépe okolí Bystrce barnny@email.cz
14. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že tady as budeme nejmladší....nejste někdo z Kohoutovic?
14. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
IIIIucka:to zvládneš v pohodě :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak výsledky nemáme mudr nezveda tel.tak tam asi není tak musím ráno
jinak fotečky ze srazu pěkný :dizzy_face:
14. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tegga-Jáááááááááááááááááááááááááááá-supéééééééééér

valeo-to je taky kousek :wink:

Jinuli-já pracovala v Deltě a pak 8 let v Hepeku :wink:

Jani-na fotky kouknu později,malá mi ted usnula tak zalezu s ní dopo jí vzbudil hluk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bunicka: krásné spaní a at vás nic nevzbudí :pensive: :pensive:

mizím taky , musím na poštu platit nájem, ZASE!!!!!! :angry: :angry: :angry:
14. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koukla na fotky ze srazu, moc pěkní prďoši, sice se vůbec nevyznám, kdo to je, ale jsou krásní:slight_smile:......bunicka no neeeeeeeeeeeeeeeee, já už jsem myslela, že v Kohoutkách maminy neexistují:grinning:
14. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kde jste? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, hoj, jsem tu na chvili - přes den se moc nedostanu, Maty mě na PC vůbec nenechá - žárlí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry:
a za chvíli budu vyhozena mm :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem ráda, že jste se na fotky dostaly :wink:

Jinuli - musíš na "Pyloušky" tam se kecá každý den a někdy až mega hodně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zde :slight_smile:

Jani, díky za fotky :wink:

Jinule,a dej fotky, at vidíme ty tvoje princezny :wink: A baví tu nejstarší se starat o nejmladší nebo ji musíš nutit?

Já měla tedy celý alba, ale poté, co mi nejaký admin vymazal fotku vánočního stromečku, jsem se naštvala a ted stávkuji :grinning:
14. led 2010 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To taky někdy nechápu, jak některý alba promazávají a hlavně, co promazávají, se nestačím divit, co všechno vadí....
15. led 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já hlavně někdy nechápu, co se tu nechá, jako že v pořádku!!! a mažou pak takový nevinný věci jako stromeček!!! :rolling_eyes:
15. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak výsledky ze stolice máme v pořádku :slight_smile: ale v úterý jdeme znova na krev mudr jí bude nechávat dělat testy jestli nemá alergiii na kravské mlíko.tak doufám že budou taky ok :wink:
15. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, tak super,a že by ted dostala alergii na bílkovinu kravského mléka? Vždyt normálně jíte už dávno jogurty a jiné mléčné výrobky, ne?
A už problémy malá nemá?
15. led 2010 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jj je to s těma albama na pwd,taky to nechápu,mně teda nic nesmázli,ale jak se to musí zmenšovat a omezený počet fotek.... :unamused:

Barčo-gratuluju k negativním výsledkům a snad ani ta alergie nebude :wink:

Tegga-a kde přesně bydlíš v Kohoutkách a kolik ti je let atd..kdyžtak napiš do IP :wink: Mohly by jsme někdy na prochajdu :wink:
15. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky právě si myslím že alergii nemá že je to od těch zoubků má ho pořád pod dásní je tam vidět ale ještě se neprořízl
:unamused:
15. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můžu se zeptat, vy máte všechny starší mimča, chodili jste do plavání? jsou tady v Brně někde ty vaničky na plavčo?
15. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, fotky pěkný, aspoň děcka měla soukromčo :slight_smile:
barčo, tak snad to je fakt jenom od zoubku a přejem, ať se rychle a bezbolestně vyklube :wink:
tegga, vaničky mají minimálně v řečkovicích v Kenny, z Filie ti přijdou do vany k vám domů a potom už nevím...
15. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petapi díky a nemáš tam kontakt? o tom kenny zrovna vím, ale nemůžu se dostat na jejich stránky, pořád mě to někam přesměrovává
15. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek