• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Adresa:
Vitáskova 1592/6, 621 00 Brno-Řečkovice
Operátor:+420 736 520 603
Mobil:+420 736 520 600
E-mail:kenny.brno@kenny.cz
15. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, díííkyyyy:slight_smile:
15. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo petapi a vy jste tam chodili?
15. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
na plavčo ne, to jsme chodili do filie, do kenny jenom chvilku cvičit, ale mě moc nevyhovovalo, že jsou až moc zaměření na přesný nošení dětí podle Něžné náruče rodičů, prtž jsou jejich mateřská organizace a podle mě to moc hrotí, samozřejmě neříkám, že bych chtěla schválně nosit mimčo špatně, ale prostě mi přišlo, že to fakt hrotí.
15. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajeje:slight_smile:....ale v plavání jim to třeba bude jedno ne:slight_smile:
15. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no určo tě taky budou školit, navíc jsi tam jen sama s instruktorkou na vaničce, takže tě sleduje bystrým okem :grinning:
15. led 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to abych si sebou vzala manžu, kdyby mě náhodou chtěli proprcat, že malouše držím totálně špatně:slight_smile:.......já tam chtěla chodit kvůli těm vaničkám, to se mi líbilo, že se nechodí hned do bazénu, tak teď nevím teda:slight_smile:
15. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
však ale názor si musíš udělat sama :wink: jednou to zkuste a uvidíte :slight_smile:
15. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,Jani zapomněla jsem pochválit fotky-krááásné a dětičky byli moc hodné :slight_smile: Je super,že je tam ten koutek,to jsem nevěděla :slight_smile:

Tagga-já taky chtěla chodit s malou do plavča a je tady v Kohoutkách i bazén(vaničky asi né),ale stránky mají stále v úpravě a u dveří nemají žádné info,tak jsem to ted v zimě zavrhla a v létě bude bazén na chalupě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
* oprava tegga :grinning:
15. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten bazén tady právě patří pod ten club kenny myslím, tak to je stejná adresa a tel. co psala petapi...
16. led 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tegga:já chodím s malým plavat do filie už od 3 měsíců a jde to hodně poznat.Když se potápíme a tak,tak to vnímání vody je prostě trochu jiné než u ostatních dětí (a to si nenalhávám jako matka ale mám to od ostatních rodičů,co s náma chodí),protože jemu je prostě jedno,jestli je pod vodou nebo nad vodu.Do vaničky jsem chodit nechtěla,protože jsem chtěla aby tam byl kontakt s ostatníma dětma.Pokud jsi z kohoutek,tak můžu doporučit klub fontána.Já tam chodím cvičit a jsem max. spokojená.Mají i plavání a maminky,co tam chodí cvičit se mnou chodí převážně plavat tam.

Barčo,to je super,že to malé vyšlo negativně,ještě ty testy na alergii a bude to:slight_smile:
16. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé luci díky a to je kde?
16. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už vím, to je asi v tom domově, ale tam je napsaný, že plavání je až od šesti měsíců, na to jsme ještě prďoši
16. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tegga-koukni se na web,do šesti měsíců plavou doma.A nechceš chodit na to cviko,je to moc fajn:slight_smile:
http://www.dk-fontana.cz/001/02_plavani.htm
16. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

llllucka-Tohle jsem přesně myslela,je to v tom Juventusu,nemáš prosím tě ceník na to plavčo a cvíčo?Vím můžu si tam zavolat,ale my zatím nemáme ten Prevenar,tak se bojím chodit víc s malou mezi děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

my jsme na plavčo chodili do Filia, absolvovaly už jsme 2 kurzy a je pravda, že Verča vodu miluje, ale myslím, že by ji milovala i bez plavča. s potápěním, učili jsme se, ale jinak oba dva kurzy byly skoro stejný a že bysme se v tom druhém nějak pohly, to se říct nedá, na druhou stranu zase jsme chodily už od půl roku a otázka je, kam vlastně děti v tomhle věku mohou dojít.
16. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bunicka:ceníky máš na jejich stránkách:wink:

Beti:asi jako všude,záleží ke komu chodíš plavat.U nás byl první kurz úplně stejný jako druhý,tak jsem asi po 3 lekcích začala chodit k jiné instruktorce a nedá se to srovnat.U ní jsme pořád a když jdu na náhradu k jiné instruktorce,tak se to nedá srovnat a to jdu většinou se staršíma dětma než jsme my.
My teď už plaveme s dětma pod vodou(dítě přeplave pod vodou celej bazén),děláme zachranárčinu (hodí dítě z jednoho břehu do vody a ty si pro něj z druhého břehu skočíš a musíš ho vylovit,děti se učí otočit se pod vodou,učí se aby se hnedka po vynoření nadechly a ty je okamžitě potopíš znova,učí se,aby se chytly za okraj bazénu,.... je toho spousta a nejde jen o to,aby dítě zadrželo dech,když jde pod vodu,ale aby se naučilo ve vodě chovat a rodič taky).Je to drahá sranda,ale nás to baví a přináš to výsledky.
16. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bunicka:my nemáme prevenar doteď a rozhodně jsem ho kvůli tomu do téhle doby neomezovala.Ale tohle je na každém z nás.
16. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
llllucka-a v pohodě jo i bez očkování?Já se přiznám,že z toho mám docela strach :unamused: Koukala jsem na ty ceníky,ale nějak jsem nenašla to plavání v bazénu. :confused: Jen cvičení a plavání doma ve vaně :sweat_smile:
16. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
My jsme taky bez Prevenaru a ani ho nijak neplánuju a žádné omezování :wink:

a na plavčo se už těším. Začneme zase v březnu - přes zimu se mi nechce být vázaná na to, že musím pravidelně vlakem do Brna......
16. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

teda Luci, to vaše plavčo je teda dooooooooost akční!!!! to bude Adík šikula a jednou z něho bude záchránář, ne??? :wink:
my plavat nechodili, páč já mám atopyk a máčení mi na to nedělá dobře :frowning2: a mm má hodně nepravidelnou pracovní dobu, takže tak :pensive: ale Maty má vodu dost rád, z vany ho taháme násilím a pak ho udržet na namazání a oblíkání, to je fakt síla - dává dost najevo, že se mu to nelíbí, že jsme ho vytáhli!!! :sunglasses:

pořád se chci dokopat, abychom začali chodit někam cvičit - ale vše, co by mě zajímalo, je daleko od nás. pořád doufám, že tu najdu něco poblíž. nedávno jsme byli u kámošky a ta říkala, že prý má být něco u nás na Vinohradech, tak to musím fakt zjistit, to by byla paráda!

jinak dnes jsme koupili Matymu v Ikei stan a je z něho nadšenej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:no,ona je to záchranárčina v tom,když ti dítě samo třeba spadne do vody,aby umělo reagovat.Proto se učí,jakmile se dostane nad vodu,aby se nadechnul,aby se uměl chatnout toho okraje a taky abysme uměli zareagovat my rodiče.

jo,tak to věřím,že se mu stan líbil:slight_smile:
17. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, cvičení je tady v Lisni, to neni tak daleko ne? Kdyz tak mrkni na:
http://www.pastelka.net/program/index.php
17. led 2010 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to je dost fajn, že se to takto vyučuje. :wink: jsem neměla ani potuchy. :pensive:

Kat, vypadá to dost zajímavě, díky. vy někam na cvíčo chodíte?
17. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já teda v Líšni už pár let nebydlím,ale už tehdy tam sem tam něco bylo v jednotlivých částech a od kamošek vím, že ještě něco přibylo - a Líšeň nemáš tak daleko. A na Vinohradech bude určo taky :wink:
17. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my z malé vesnice to máme horší......začínám, uvažovat, že tu něco sama založím :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katerinka:Dělá to ráda ale taky se stane, že už jí má plné zuby. Naštěstí chápe, že jinak to nejde, už se hrozně těší ,že jí bude vodit do školky , jestli jí tam dostanu :frowning2: :frowning2:
17. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a fotky budou už zítra, MM mi konečně stáhl program na zmenšení fotek :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, na cvičení jsem chtěla jít v léte, ale bylo to zrušený, protože paní, co to vedla, tak měla děti nemocné neštovicema, pak jsem tam už nesla.... ted tam chodím na kurz efektivního rodičovství a je to fajn.
Na příští téma jsem opravdu zvědavá, protože téma je "Tresty a co místo nich."

Na jaro se ale chystám, že nějaké to dětské cvičení využiji. Ted se mi tam i líbí ta přednáška o homeopatii, na to asi taky půjdu :wink:
17. led 2010 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek