• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Šári, tak založ - však ty jsi na to povaha :wink: zvládneš "levou zadní" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No, já zkusím pohledat tady na Vinohradech, zatím jsem nic moc na netu nenašla, tak to tu zkusím objet a podívat se "naživo" a když nic nenajdem, tak asi zkusím tu pastelku :wink:

jinak jsem zítra chtěla vzít Matyho na priorix, volala jsem dr a ona řekla, že ted ne, že jsou virozy - no hlavně si myslím, že je to tím, že nemá těch 10 dětí na celou dávku vakcíny. tož mě to docela štve, páč jsme zrovna všichni 3 zdraví - což se taky později nemusí povést. prý nás budou kontaktovat, až to bude - tak jsem zvědavá, jak na tom pak budem :rolling_eyes:
18. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani, já bych i založila, ale problém jsou (jako všude) finance.....nevím proč, ale všude chtějí nájem :grinning: :grinning:
a v Tišnově dost velký. Abych ho utáhla, to by ty kroužky pro děti pak nebyly zrovna nejlevnější......začarovaný kruh.

Jani, můžu se ti ještě poptat. Na Vinohradech nevím, ale v Nové Líšni je nějaký Eda, kamoška tam byla vcelku spokojená,myslím,že na Horníkové nebo tam někde. A já tam chodila s Míšou na do Yamahy :wink:

ad Priorix.....naše dr o žádném rozdělování vakcíny pro 10 dětí nemluvila. Říkala, že to očkuje vždycky 1.středu v měsíci :wink: tak nevím, jestli se jí vždycky sejde tolik dětí....
19. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, njn, finance!!! asi by se na to museli sehnat sponzoři :pensive: :pensive: :pensive: a chtělo by to asi znát víc maminek a rozjet to s nima!

Yamaha je tuším i tady na Vinohradech - dnes jsem to chtěla oběhnout a pozjištovat, ale byla jsem dnes nějaká lenivá, tak až zítra... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinuli, co ty fotky??? :wink:

a kde jste všichni ostatní - zapadaní nebo co??? bobujete, sánkujete??? :dizzy_face:
19. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:do jamahy jsme chodili my (teda v jiné části) a teď to nejspíš přeruším.Nějak mě to nebavilo.

Šári:bohužel bez peněz nejde nic,ale třeba ti to jednou výjde:slight_smile:
20. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci....to já jen tak fantazíruju coby kdeby, nějak je ta mateřská pro mě málo akční :grinning: :grinning:
Mě by se stýskalo po učení.....

Holky, tak jsem doma sama :unamused: manžel odjel i s Julinkou do Čech, veze ji k ségře...na celých 12 dní!!!! I jsem si zaslzela když odjeli...... :pensive: Bude mi chybět, bobek malej.
20. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak uvidím, třeba tady bude zajímavější :wink:

Šári, ty jsi "slaměná" mamka??? jak to, že ti Julinka odjela? co budeš dělat??? no, ještě máš Míšu, ne??? :wink: :wink: :wink:
20. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,já na to měla dobré reference,ale mě to prostě nebavilo.Adámkovi možná jo,ale byl tam strašně neaktivní a proto to nebavilo mě.Ještě to chci zkusit,ale asi až bude starší.
20. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky chcete si hrát. www.loonapix.cz .Já tam teďko řádila asi dva dny a docela jsem si chrochtala.

Jinak neznáte někdo nějaké to cvičeníčko okolo Tišnova nebo Kuřimi. Kdysi jsem čvičila jako dítě s pradědou jógu. Absolutně jsem tomu nerozuměla, ale něco mi to dalo do teď si dám nohu za krk. Chtěla bych aby se to mrně pohybově rozvíjelo i jnak než lítáním po vsi, lezením po stromech a tak. Chtěla bych aby tancovala, ale to jsou sny rodičů a nechci udělat tu chybu a realizovat si je na svý dceři.
20. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci, dívala jsem se na jejich program na netu a vypadá to zajímavě - navíc jsem se dozvěděla, že sem chodí s dětma i jedna má bývalá kolegyně z práce - tak to asi taky vyzkouším. ale mmt bych raději než hudebku možná nějaké to cvičení a to hudebno až později - no uvidíme. :wink: je fakt, že jakmile Maty uslyší hudbu, tak se začne vrtět do rytmu a "tancovat" rukama, nohama, zadečkem...no tak asi úplně "hluchej" nebude :dizzy_face:

Aureli, kolem Tišnova a Kuřimi bohužel nic neznám - ale určo když dáš do vyhledavače, tak se něco najde :wink: třeba bude Andrejku tancování bavit :wink: :wink: :wink:
21. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani....jedu s pedag. fakultou na týden na hory, Míša měla bojovat doma s manželem, ale protože je pololetí /takže ve škole má teď chvíli klid/ a někdo z kurzu potřeboval náhradníka, tak ji nakonec beru sebou, protože jinak by se letos na hory nedostala.

k té yamaze - já nechodila s Míšou takhle malinkou, ale až po tom 2.roce a ji to bavilo, takže to bylo OK. Ono je to u takhle malých dětí spíš to cvičení na říkanky než hudebka :slight_smile:

Aureli....ty jsi od "našeho" směru?!? Já tu nejsem sama samotinká? :sweat_smile: :sweat_smile: to mám radost
Já jsem tady zatím nic moc neobjevila, jednou jsme se byli podívat v Tišnově v MC Studánka, tam je cvičení pro takhle staré děti ve středu, ale zrovna jsme narazili na volnou hodinu,kdy paní udělala jen opičí dráhu a rodiče si tam s dětma lozily jak chtěly. Což mě teda moc nezaujalo, ale v únoru to zkusím ještě jednou, nechci dělat předčasné závěry.
Na Kuřim jsem se teda nedívala, tam se mi dojíždět nechce, to už bych mohla rovnou do Brna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, tak to si hory moc moc s Miškou užijte :wink: :wink: :wink:
22. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

já jdu "prásknout" pyloušky... se stěhují na jiný server :wink:

Jinak nějakej další tříčlenný resp. šestičlenný sraz se neplánuje?? :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, se srazem zatím ticho po pěšině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
halooooooooo, kdy se zas hojně sejdeme??????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Katy a jak to o Pyloušcích víš????? to jdou jako jinam, než MK - nebo co???? nějaké narážky jsem tam četla, ale moc to nestíhám, tož nejsu v obraze!!! :dizzy_face:
23. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jdu vás pozdravit :slight_smile:

Já bych nechala srazík až nebude takovej mráz,at se taky konečně zúčastníme. :wink:
Příští týden hlásí velkou kosu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co jsou ti Pyloušci?? :confused:

Malá mi tu leze,šplhá..tak zas musím :sweat_smile:
23. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni, taky bych to asi nechala na jaro, až nebude taková zima, vidím to na březen, to je takovej příjemnej měsíc :grinning:

jani, no náš termín "červenec 2008" se přesunul na server www.glace.cz, a to z nekolika důvodů...no to nebudu rozepisovat, a najednou se tam objevila i diskuze "Brno", tak jsem se ptala, co a jak, protože mi bylo jasný, že je to taky z modrýho koníka, a jsou to prave ti pyloušci, ale proč se tam přesunuli, to nevím... je tam i termín "unor 2008", ti tady meli takovou ostrejší výmenu názoru s adminkou z modrého koníka, no proste šli také pryč.... :wink:
23. led 2010 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už konečně mám čas na ty fotky, tak jdu stahovat. Celej týden jsem chodila na odpolední a nebyl čas. Dneska mám konečně volno a v čera byla oslava malé 3 roky. Budu vás muset pak dočíst nějak nestíhám.
24. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
jinula máš moc hezké dětičky :slight_smile:
tak holky nepřejdeme taky?jsem se tam zaregistrovala ale do diskuze to nwepustí musíte znát heslo :confounded:
pro sraz v březnu jsem též :slight_smile:
24. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
barca: diík moc! :slight_smile:
24. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, ono ja to právě dobrý v tom, že tam musíš znát heslo, a tak tam nemůzou načuhovat cizí lidé :grinning: ,ale neboj, já to heslo taky neznám a ani nemusím, začala jsem psát na supermamči, takže vlastně z pyloušků maminy ani moc neznám :sweat_smile:

Jinula,krásno dětičky a pěkné fotky, zejména fotka "chceš do nosa" me rozesmála :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katerinka: děkuji, ta fotka je dokonalá, holky doufám,že mi nikam neutečete, :frowning2: :frowning2:
24. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat njn to je pravda jsme spíš na supermamčách :slight_smile:
jinula ta cceč do nosu je fakt dobrá :slight_smile: a neboj neutečeme :slight_smile:
24. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen,že se tu řeší nějaké přecházení na jiny server!! :frowning2: :frowning2:
24. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinula:krásný holky máš,jen co je pravda:slight_smile:))
Ty mrazy jsou šílený.Člověk má strach,aby mu neumrzl zadek:wink:

Adámek má nějakej blbej víkend.V pátek byl u našich a říznul se do prstíku a celou sobotu a něděli pořád padá.Dneska si narazil obličej,to zase bude vypadat jako týraný dítě.
Pro sraz jsme taky:slight_smile:
24. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jinuli-krásná rodinka :dizzy_face:

llllucka-my jsme ted taky omlácený,samej modrák,ještě že nejdem ted nikam k dr.jinak by si mysleli, že ji snad mlátím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

no Katy, jsi mě docela dostala s tím jiným serverem! ale jestli se nepohodly unorovky 2008 s adminem a odešly jinam, tak se nedivím, že i Pyloušci - několik Pyloušků je narozeno v únoru 2008 a chodí tedy na obě diskuze, takže to možná bude mít spojitost :wink: :wink: :wink:
jinak Pyloušci jsou - byly - tady největší brněnská diskuze!!!

no, já bych zatím na jinej server neutíkala, nepřijde mi, že by byl důvod. i když Pyloušků je mi trochu líto, občas jsem tam zavítala a párkrát s nima i vyrazila ven :wink: ale nemám tolik času být tam denně, takže tak :dizzy_face:

Luci, Adámka je nám líto :frowning2: nějaký "divoký" období či co?

holky, teda "starousedlice" a samo i "novější" mamulky - neuděláme ten výroční sraz někdy v půlce února????
by bylo fajn porovnat dětičky, jak za ten rok vyrostly - ne??? :wink: :wink: :wink: a samo poznat i nové mamči a radovat se, jak jsme se rozrostly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinuli, máš moc krásnou rodinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bunicka: tvá malá je užasná,je poznat ,že se hrozně ráda fotí a ten její usměv :grinning: :grinning: super.
barca: to jsem ráda ,že nikam neutečete. Malá je moc hezká. Jak jsem se dívala na vaše fotky s těma rostoucíma bříškama tak mám chut do dalšího.........???? ale nejsme milionáři!!! :wink: :wink: :wink:
24. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.sun : děkuji :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinuli-jj.je to super jak se vždycky nastaví :grinning: I když,ted už má pořád napilno,tak je to trochu složitější,ještě že mám digitál a z 10-ti fotek se jedna povede :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani-díky za vysvětlení a ony byly přesně pod tímhle názvev?Já jen,že jsem to nikde neviděla :sweat_smile:
24. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - koukám na posledních pár stran - ono už tu moc starousedlic zrovna není - takže asi oroduješ zbytečně..
Jinak my jsme docela solidně zamrznutí. Takže nevim nevim - příští týden asi nic. I když jsem hlásila že si to stihnem zopakovat než mm dojede. :unamused:
24. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek