• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Dobré ráno všem :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ted nevím, jestli jsem starousedlík, nebo novousedlik, ale protože jsem na lonskem srazu nebyla tak asi novousedlik, neva, aspon bude na srazu nová, čerstvá krev :grinning: :grinning: :grinning:

lanka,a kdy dojede? už se těšís, co? :wink:
25. led 2010 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jsem teda novousedlík a moc ráda bych vás poznala osobně, doufám,že mi dáte vědět kdy a kde a v kolk se to bude dít. Moc teda Brno neznám :frowning2: ale snad to najdu. Už se těším :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no kde jste? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No přece na sněhu :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme rači doma, malá je dost nachlazená a ty starší už doprovod nepotřebují. Tak se dost nudím a čekám na každou odpověd. :frowning2: :frowning2:
25. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
my ven ted vubec nechodíme, malej kašle, takže pořád jsme doma, toho sněhu si teda moc neužijem, ale snad za chvíli to bude dobré a začneme si užívat zimních radovánek :wink:
25. led 2010 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já jsem super novo....ani envím, jestli už usedlík, když jsem napsala asi dva příspěvky:slight_smile:....ale určitě bych vás taky ráda poznala:slight_smile:....akorát já mám oproti vám všem ještě prcka, tak by to fakt muselo být až se aspoň trošku oteplí, protože to počasí, co je teď, to je neštěstí....teda příští rok, až budeme moct jezdit se sáňkama, tak za sníh budu ráda, ale letos by se zima mohla hooodně zkrátit:slight_smile:
25. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tegga: užívej si toho ,že máš takového mrnouska, malá má uz zítra 3 roky a tak strašně rychle to uteklo :frowning2: :frowning2: Jak já bych ti chtěla vrátit!!!! :frowning2: :frowning2:
25. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se zdá, že strašně utekly i ty 4 měsíce, si taky říkám, že tak jak je malouš teď by mohl třeba rok zůstat:slight_smile:....ale už se i zároveň těším, až bude větší a bude s ním větší sranda....každý období má svoje, já hlavně nechci, aby byl starší, protože na něm pak budu pozorovat, jak stárnu já:slight_smile:
25. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinula - tak teda pořídit čtvrtý aby sis to užila znova :grinning:
25. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
neříkej to moc nahlas, mm chce ještě jedno ale já si říkám ,že na dnešní dobu 3 holky stačí. A hlavně nemáme moc velký byt máme 2+1 a už se mačkáme. :frowning2: :frowning2:
25. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holt buď pořídit větší a nebo počkat až vy starší odrostou a poplavou po svým... :sweat_smile:
25. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Na větší bohužél nejsou finance a než ty starší odrostou tak to ještě potrvá, to pak budu už stará kráva :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak pak už jedině čekat na vnoučata:grinning:
25. led 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
já se na vnoučata těším :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdyba ta starší došla ve 20 ,že je těhotná tak já budu zase moc mladá babička. To mi bude 40 a to by bylo hrozný :wink: :wink: Za 6 let :wink: :wink: :frowning2: .
25. led 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
aspoň bysty vnoučátka víc užila jinula :wink: ......ale hlavně, mimčo můžeš mít klidně v těch 40, moje mamka měla ségru v 43 a mooooc si to užívá:slight_smile:
25. led 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
To já se taky těším na vnoučata, jak je budu rozmazlovat a hlídat. :slight_smile: :slight_smile: To bude super. :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
To se už bojím, říká se ,že žena po 35 letech má už problém vubec otěhotnět a jsou tam i jiné trable. Já mám už po 4 potratech a tak vím své. Rači si vážně počkám na ty vnoučata. :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
A zase sama :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. led 2010 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky,co to vedete za řeči:slight_smile:

Tegga:no,mrňouska na sáních vozit můžeš už teď,přiděláš korbičku a jedeš,spíš bych se bála té zimy.To je na takovýho prcka vážně dost.

My byli včera plavat a plavala nám tam holčička,co měla okolo pusy několik oprarů :angry: Prý to byly afty,což pole manžela určitě ne,ale výsledek by byl stejnej.takže teď čekám a doufám,že se nám nic neobjeví.
25. led 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
však jednou to příjde :slight_smile: :slight_smile: ani se nenadáš a budeš babkou :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky vy jste se teda rozkecali :grinning:
tak já patřím mezi starousedlíky a pro sraz jsem.moc ráda uvidím jak se dětičky změnili a vyrostli :slight_smile:
no mi chtěli puvodně taky tři a letos už mi bude 32 a druhý bych chtěla příští rok to už mi bude pomalu33 tak to by jsme moc nestíhali do 35 to by museli mít rok od sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky mame mali pokojík to nevím kam by jsme je uložili :grinning:
luci tak to je síla s aftama ani oparama bych ja teda do bazénu nešla ta mamka mi příjde celkem nezodpovědná :confounded:
25. led 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.recepty.cz/recept2print.asp?id_receptu=JPKPJQNPR&komentare=1
toto nemá chybu mnam ted jsem to dopekla tak to vyzkoušejte :slight_smile:
25. led 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
barči, díky za recept, jsem se nejak rozvařila a rozpekla, tak určitě vyzkouším :wink:

A třetí dítko byste taky stihli, máte šikovného tatky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
barca. ten recept zní moc dobře. Skusím :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tady je fotka je to nějaké listové těsto :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=549552

kat no vy máte taky tatku moc šikovného takže doufám že do druhého jdete s námi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Barci, šikovnej on je, ale poslední dobou nějakej unavenej :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
katerinka: tak ho musíš nějak probrat :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek