Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

Holky ze Začínajícíh těhulek z Brna a okolí sem 😃
jinula
25. led 2010
Dobré ráno všem 🙂 🙂
katerinka.kr
25. led 2010
Já ted nevím, jestli jsem starousedlík, nebo novousedlik, ale protože jsem na lonskem srazu nebyla tak asi novousedlik, neva, aspon bude na srazu nová, čerstvá krev 😃 😃 😃

lanka,a kdy dojede? už se těšís, co? 😉
jinula
25. led 2010
No já jsem teda novousedlík a moc ráda bych vás poznala osobně, doufám,že mi dáte vědět kdy a kde a v kolk se to bude dít. Moc teda Brno neznám 😞 ale snad to najdu. Už se těším 🙂 🙂
jinula
25. led 2010
no kde jste? 😞 😞 😞 😞
lanka
25. led 2010
No přece na sněhu 🙂
jinula
25. led 2010
My jsme rači doma, malá je dost nachlazená a ty starší už doprovod nepotřebují. Tak se dost nudím a čekám na každou odpověd. 😞 😞
katerinka.kr
25. led 2010
my ven ted vubec nechodíme, malej kašle, takže pořád jsme doma, toho sněhu si teda moc neužijem, ale snad za chvíli to bude dobré a začneme si užívat zimních radovánek 😉
tegga
25. led 2010
tak to já jsem super novo....ani envím, jestli už usedlík, když jsem napsala asi dva příspěvky🙂....ale určitě bych vás taky ráda poznala🙂....akorát já mám oproti vám všem ještě prcka, tak by to fakt muselo být až se aspoň trošku oteplí, protože to počasí, co je teď, to je neštěstí....teda příští rok, až budeme moct jezdit se sáňkama, tak za sníh budu ráda, ale letos by se zima mohla hooodně zkrátit🙂
jinula
25. led 2010
tegga: užívej si toho ,že máš takového mrnouska, malá má uz zítra 3 roky a tak strašně rychle to uteklo 😞 😞 Jak já bych ti chtěla vrátit!!!! 😞 😞
tegga
25. led 2010
mě se zdá, že strašně utekly i ty 4 měsíce, si taky říkám, že tak jak je malouš teď by mohl třeba rok zůstat🙂....ale už se i zároveň těším, až bude větší a bude s ním větší sranda....každý období má svoje, já hlavně nechci, aby byl starší, protože na něm pak budu pozorovat, jak stárnu já🙂
lanka
25. led 2010
Jinula - tak teda pořídit čtvrtý aby sis to užila znova 😃
jinula
25. led 2010
neříkej to moc nahlas, mm chce ještě jedno ale já si říkám ,že na dnešní dobu 3 holky stačí. A hlavně nemáme moc velký byt máme 2+1 a už se mačkáme. 😞 😞
lanka
25. led 2010
Tak holt buď pořídit větší a nebo počkat až vy starší odrostou a poplavou po svým... :-N
jinula
25. led 2010
Na větší bohužél nejsou finance a než ty starší odrostou tak to ještě potrvá, to pak budu už stará kráva 😞 😞 😞
tegga
25. led 2010
tak pak už jedině čekat na vnoučata😃
katerinka.kr
25. led 2010
já se na vnoučata těším 😃 😃 😃
jinula
25. led 2010
Kdyba ta starší došla ve 20 ,že je těhotná tak já budu zase moc mladá babička. To mi bude 40 a to by bylo hrozný 😉 😉 Za 6 let 😉 😉 😞 .
tegga
25. led 2010
aspoň bysty vnoučátka víc užila jinula 😉 ......ale hlavně, mimčo můžeš mít klidně v těch 40, moje mamka měla ségru v 43 a mooooc si to užívá🙂
jinula
25. led 2010
To já se taky těším na vnoučata, jak je budu rozmazlovat a hlídat. 🙂 🙂 To bude super. 😃 😃
jinula
25. led 2010
To se už bojím, říká se ,že žena po 35 letech má už problém vubec otěhotnět a jsou tam i jiné trable. Já mám už po 4 potratech a tak vím své. Rači si vážně počkám na ty vnoučata. 🙂 🙂
jinula
25. led 2010
A zase sama 😞 😞 😞 😞 😞
llllucka
25. led 2010
Teda holky,co to vedete za řeči🙂

Tegga:no,mrňouska na sáních vozit můžeš už teď,přiděláš korbičku a jedeš,spíš bych se bála té zimy.To je na takovýho prcka vážně dost.

My byli včera plavat a plavala nám tam holčička,co měla okolo pusy několik oprarů ]-( Prý to byly afty,což pole manžela určitě ne,ale výsledek by byl stejnej.takže teď čekám a doufám,že se nám nic neobjeví.
jinula
25. led 2010
však jednou to příjde 🙂 🙂 ani se nenadáš a budeš babkou 🙂 🙂
barca1
25. led 2010
ahoj holky vy jste se teda rozkecali 😃
tak já patřím mezi starousedlíky a pro sraz jsem.moc ráda uvidím jak se dětičky změnili a vyrostli 🙂
no mi chtěli puvodně taky tři a letos už mi bude 32 a druhý bych chtěla příští rok to už mi bude pomalu33 tak to by jsme moc nestíhali do 35 to by museli mít rok od sebe :-p a taky mame mali pokojík to nevím kam by jsme je uložili 😃
luci tak to je síla s aftama ani oparama bych ja teda do bazénu nešla ta mamka mi příjde celkem nezodpovědná :-S
barca1
25. led 2010
http://www.recepty.cz/recept2print.asp?id_recep...
toto nemá chybu mnam ted jsem to dopekla tak to vyzkoušejte 🙂
katerinka.kr
25. led 2010
barči, díky za recept, jsem se nejak rozvařila a rozpekla, tak určitě vyzkouším 😉

A třetí dítko byste taky stihli, máte šikovného tatky 😃 😃 😃 😃 😃
jinula
25. led 2010
barca. ten recept zní moc dobře. Skusím 🙂 🙂
barca1
25. led 2010
holky tady je fotka je to nějaké listové těsto 🙂
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...

kat no vy máte taky tatku moc šikovného takže doufám že do druhého jdete s námi 😃 😃 😃 😃
katerinka.kr
25. led 2010
Barci, šikovnej on je, ale poslední dobou nějakej unavenej 😃 😃 😃
jinula
25. led 2010
katerinka: tak ho musíš nějak probrat 😃 😃