• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Marci, díky za poučení - napadlo mě to, ale nebyla jsem si jistá :dizzy_face: no, cvičení v papírovce docela jde, takže cvičíme s plínkou :pensive:
7. dub 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nějak sem teď nestíhám chodit. Jak se udělalo hezky, tak věčně trajdáme někde venku a večer jen co Adeli vytuhne odpadnu taky :slight_smile: Platí ten sraz ve čtvrtek v jogurtárně? A kdyžtak v kolik? Na chvíli bysme s tím naším zlobidlem přišly na něco dobrého.

No jinak my teda jezdíme už ve sporťáku a sluníčko Aduš taky pěkně prudí. S nostalgií vzpomínám na doby, kdy jen co jsme vyjely s kočárem Adeli vytuhla. Prostě na doby, kdy kočárek byl zárukou klidu :slight_smile: Teď už se mi taky stalo, že jsem dítě nesla na ruce a druhou tlačila prázdný kočár :angry: Celkově trvá dýl než mi v kočáru teď zabere. Možná je to tím teplem, když naše dítě je ten mrazovej typ :grinning:

Naše noci jsou teď nahoru dolů - jednou se Aduš ukáze v lepším světle (třeba od 24h - 5.30 v kuse) a druhej den vstáváme po 2 hoďkách. Ale já jsem teď unavená pořád - i když se u nás spí. Asi na mě dolehá nějaká jarní únava :unamused: Tak já jdu chrnět. Dobrou :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda táhnou kočár a malou v náručí ... taky se stává, ale nejhorší zážitek mám ze zimy, kdy se vztekla uprostřed polí cca 2km od domu, a já ji nesla v náručí i s pytlem a za sebou táhla sáňky zoraným polem... :sweat_smile:
ještě že tu příští zimu už bude cupat sama :grinning:
8. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak hlásím konečně klidnou noc a smekám před maminkama,kterým trvale děti špatně spí.

Marci:jestli je to ma tu moskytiéru to,co si myslím,tak nechápu,jak to tam může držet.Já to přichytila ze spodu konstrukce.Chtělo to trochu zabrat,ale drželo to bezva.
8. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo llluci je to určitě to co myslíš :grinning: :grinning:
My večer přestavěli kočár na sporťák, tak jsem zvědavá co Dejvík na to. Ještě jsem poslala MM dneska koupit síťku proti hmyzu, objednala slunečník........a uvidím co řekne na průhlednou boudičku:slight_smile:
U nás v noci dneska 3 kojení. Navíc jsme ho naštvali, když jsme mu místo kojení strkali čaj, to se rozeřval do nepříčetna - co si to jako dovolujem mu dávat něco jiného než chce :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska začínáme s mrkví, poslední dny Dejvíka zajímá jenom jídlo - jeho, naše.......ostatní věci nezájem......pravý čas asi mu něco dát:slight_smile:
8. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:slunečník jsem taky koupila a ještě chci držák na láhev.Za 14 dní jedeme do Handy,tak to koupím tam.Vidíš,to mi nedošlo,že sporťák nemá síťku.Kde to manžel bude kupovat?

Včera mi došel novej vysavač a je to mazec.Ještě,že se mi ten starej rozbil :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunečník jsem nekupovala origoš - ten mi přijde nechutně drahej. Objednala jsem mu univerzál za 330 Kč, síťku koupí asi někde, kde prodávaj kočárky (asi v Panterovi na Křence) - ani nevím kam půjde:slight_smile:
8. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:ani nevím,kolik stál,už jsem ho kupovala dávno.Pak mi kdyžtak napiš,kde tu síťku nakonec koupil.
8. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Katy, jogurtárna je zítra od dvou - budou tam převážně Pyloušci :sweat_smile: já se určo chystám dorazit :wink:

Holky, jak se ten univers,slunečník přichytává? že bych ho taky pořídila. dík
8. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, díky. Já bych taky na chvíli chtěla dorazit, ale na 14h asi ne. To totiž většinou Aduš doma spí a tu vzácnou chvíli klidu si užívám i já relaxem :grinning: Zhruba kolem té 14h vstává, takže bysme tam dorazily případně kolem 15h. No i když třeba dnes jsem nebyla schopná ji uspat žádným způsobem. Asi si pronajmu místo v nějakých chladírnách, v teple mi na balkóně usíná fakt hůř :grinning:
8. dub 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ji kup do kočíku větráček :grinning: tak se tam snad potkáme :wink:
8. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, moc moc díky.
8. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, vůbec nemám v poslední době čas, jsme pořád venku a večer jdu brzo spát, protože jsem unavená. Co tady nového?
9. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Kal, tady nic moc nového, nějak nám to tu zkomírá - to víš, každý se venčí, když je tak hezky a na počítač není čas :wink: :grinning:
co ty - dorazíš dnes do jogušky? :wink:
9. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás ze slovenks,a rodina mi usnula, tak chvilku nakukuju, ale je tady strašně pomalej net :angry:
Doufám, že si dneska užíváte jogušku :wink:
Jinak jsem pochytila debatu o plínách a já už barunku moc nedokážu lehce přebalovat, ječí utíká od toho, takže čč pomalu opuštím, je to pro mě o nervy, abych to naštelovala tak, aby mi to neproteklo a pacifikovala přitom zmítající se dítě, takže nejlepší kalhotkovka a případně za chvilku svrchňáky nebo AIO, to je nejjednodušší :wink:
9. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet - moc moc zdravíme. :wink: Joguška byla super :slight_smile: Od nás jsem tam byla jen já, Katzi a Lanka - jinak "Pyloušci" jo a Janča se Simčou - ale ty jsou "půl napůl" jako ty :grinning: bylo to super a zas ten čas taaaak letěl!!

jj, kalhotovky a nejlépe AIO - ale ty jsou doost drahé :pensive:

Marci, jak jste dopadli u Dr?
9. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je fajn, že jste si srazík užili.
Preventivka proběhla letem světem - nebyla tam naše Dr., ale nějaký zástup, se kterým jsem neměla moc chuti řešit tu rehabku. Takže to nechám chvíli uležet, budu cvičit dál doma a uvidím jestli bude nějaký pokrok až se Dejvík postaví na čtyři (zatím všichni tvrdí, že jo, že se srovná).
Jinak máme 73 cm, 7640 g. Příkrmy schváleny - nikam nespěchat, začít dávat zeleninu.......no prostě nic novýho. Ale aspoň vím kolik váží :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ten srazík vám zábidím ale je fajn že jste si ho užili :slight_smile: mi si užíváme ještě v Teplicích ale už se nám to krátí přidala jsem do alba tři nové fotečky posílám odkaz :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=201674
9. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, ptala jsem se ti dnes u nás na rehabce a ona říkala, že ti určo něco vymyslej :wink: že ona si taky občas povzdechne, co dál, aby to dítko stimulovala co nejlíp. Nám zas dneska taky poradila jiné varianty cviků, abychom Matymu stimulovali ty ručky - aby se o ně víc opíral - aby je posílil. říkala, že tam k nim taky chodí děti s asymetrií, tak zkušenosti mají - takže kdyby něco, tak se můžeš domluvit tam s nimi. Ptala se mě, ke komu chodíte, tož to já nevím :dizzy_face:

Barči, ahojky, užívejte, užívejte :slight_smile: Terezka je zlatíčko - moc jí to sluší hlavně na "houpačce" :slight_smile:
9. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jani děkujeme za pochvalu :slight_smile: vracíme se 14.4. a už bydlíme na stejskalce tak jen abys věděla je to v židenicích :slight_smile:
9. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani je to hned na proti drogerii teta :slight_smile: je to ta levná drogérka na táborské :slight_smile:
9. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Holky,to je fajn,že jste si srazík užily:slight_smile:U nás se to zdravotně lepší.Pořád rýma a kašel,ale už je to na dobré cestě.Snad.Malej se mi taky včera osypal,tak přemýšlím od čeho to je.Možností je hodně.Od opalovacího krému,přes psa až po kojení.Naštěstí už to dneska vypadá o dost líp.A co vy,co mátě v plánu na velikonoce?
10. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Barči, tak přibližně asi vím, kde to je - tak hlavně, at se vám tam hezky bydlí :wink:

Luci, to je fajn, že už je líp. Ale to osypání se mi teda moc nelíbí :unamused: no, snad je to jen důsledek toho nachlazení a bude to v pořádku. :wink:
My dnes vyrážíme na chatu a budem tam až do pondělí, tak si ty svátky pěkně užijte.
pa pa
10. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Luci a je Adámek osypanej po celým těle? Adeli má červenou vyrážku kolem krku, ptala jsem se na to dnes Dr. a prý je to z toho jak se potí. Ani mi na to nic nedala :unamused:

Byly jsme dnes na třetím očkování, snad to bude OK bez reakce ať můžem zítra na plavčo.

Jinak joguška včera fajn, člověk vidí co ho čeká se staršíma prckama - byla tam většina pyloušků, tak jme mohly porovnávat :slight_smile:

Užijte si víkend i velikonoce v pohodě.
10. dub 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krásné Velikonoce :slight_smile:

Tak jsme dojeli z chajdy už včera pozdě večer. Na mm sedl nějaký bacil, tak doufám, že to nepřenese na mě a na Matýska :frowning2:
jinak na chajdě bylo náááádherně - sluníčko, čerstvý vzdoušek, zurčící potůček, Maty venku ve 12 let starém kočíku, ale spokojený, grilovačka,..... no ještě nějaký ten den bych tam vydržela :grinning:

jak se vede???
Beti, už jsi zpátky, odpočinula sis?
13. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, kde tu chalupu vlastně máte?
13. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak co velikonoce, dobrý? U nás fajn. Zjistili jsme, že budeme po večerech chodit asi přes léto často na zahrádky na pivo, nebo jezdit šalinama :slight_smile: Naše dítě doma večer zlobí, ale na zahrádce, nebo v šalině (když jsme se vraceli z nějaké akce) je v pohodě :slight_smile: V podstatě celý velikonoce jsme byli někde v terénu. Dnes mě čeká návrat do reality všedního dne - mám tu kupu prádla na žehlení a mega bordel na uklízení :grinning:
14. dub 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi zjistila super věci... já zjiástila jen to že malá vstává dle světla venku, takže mně poslední dobou začíná tahat z postele kolem šesté... teď dva dny zpátky už to posunula na pátou.... :unamused: prostě venku je světlo, dem vstávat. :sweat_smile:
14. dub 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli sobotu a neděli plavací a včera jsme strávili celý den na výletě v lednicko-valtickém areálu. Naše zjištění je, že Dejvík na výletě nespí - proč by taky spal, že - co by z toho pak měl :grinning: :grinning: :grinning: Ve sporťáku řve, protože nemá dostatečný rozhled, takže výlet zachránila manduca, ze které se rozhlížel jak starosta. Takže jsem to měla jako posilovnu, ale jinak paráda. Akorát se naučil nechutně plivat a nechce s tím přestat, nepomáhá nic, plive, že je všude kolem mokro, on má celý mokrý obličej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel s ním odmítl jít do restaurace, takže jsme skončili v mekáči..........prý ideální místo pro takový hlučný čuňata, tam se po nás aspoň nikdo pohoršeně nedíval :grinning: :grinning: Dělají vám to prcci taky? Nebo je jen Dejvík takový čuně. Dneska tady má zase plivací hodinku :rolling_eyes:
14. dub 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek