Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

Holky ze Začínajícíh těhulek z Brna a okolí sem 😃
jana.sun
7. dub 2009
Marci, díky za poučení - napadlo mě to, ale nebyla jsem si jistá x-) no, cvičení v papírovce docela jde, takže cvičíme s plínkou |-|
katzi
7. dub 2009
ahoj holky,

nějak sem teď nestíhám chodit. Jak se udělalo hezky, tak věčně trajdáme někde venku a večer jen co Adeli vytuhne odpadnu taky 🙂 Platí ten sraz ve čtvrtek v jogurtárně? A kdyžtak v kolik? Na chvíli bysme s tím naším zlobidlem přišly na něco dobrého.

No jinak my teda jezdíme už ve sporťáku a sluníčko Aduš taky pěkně prudí. S nostalgií vzpomínám na doby, kdy jen co jsme vyjely s kočárem Adeli vytuhla. Prostě na doby, kdy kočárek byl zárukou klidu 🙂 Teď už se mi taky stalo, že jsem dítě nesla na ruce a druhou tlačila prázdný kočár ]-( Celkově trvá dýl než mi v kočáru teď zabere. Možná je to tím teplem, když naše dítě je ten mrazovej typ 😃

Naše noci jsou teď nahoru dolů - jednou se Aduš ukáze v lepším světle (třeba od 24h - 5.30 v kuse) a druhej den vstáváme po 2 hoďkách. Ale já jsem teď unavená pořád - i když se u nás spí. Asi na mě dolehá nějaká jarní únava :-| Tak já jdu chrnět. Dobrou 🙂
lanka
8. dub 2009
Tak teda táhnou kočár a malou v náručí ... taky se stává, ale nejhorší zážitek mám ze zimy, kdy se vztekla uprostřed polí cca 2km od domu, a já ji nesla v náručí i s pytlem a za sebou táhla sáňky zoraným polem... :-N
ještě že tu příští zimu už bude cupat sama 😃
llllucka
8. dub 2009
Ahoj Holky,tak hlásím konečně klidnou noc a smekám před maminkama,kterým trvale děti špatně spí.

Marci:jestli je to ma tu moskytiéru to,co si myslím,tak nechápu,jak to tam může držet.Já to přichytila ze spodu konstrukce.Chtělo to trochu zabrat,ale drželo to bezva.
marci
8. dub 2009
Jo llluci je to určitě to co myslíš 😃 😃
My večer přestavěli kočár na sporťák, tak jsem zvědavá co Dejvík na to. Ještě jsem poslala MM dneska koupit síťku proti hmyzu, objednala slunečník........a uvidím co řekne na průhlednou boudičku🙂
U nás v noci dneska 3 kojení. Navíc jsme ho naštvali, když jsme mu místo kojení strkali čaj, to se rozeřval do nepříčetna - co si to jako dovolujem mu dávat něco jiného než chce 😃 😃 😃
Dneska začínáme s mrkví, poslední dny Dejvíka zajímá jenom jídlo - jeho, naše.......ostatní věci nezájem......pravý čas asi mu něco dát🙂
llllucka
8. dub 2009
Marci:slunečník jsem taky koupila a ještě chci držák na láhev.Za 14 dní jedeme do Handy,tak to koupím tam.Vidíš,to mi nedošlo,že sporťák nemá síťku.Kde to manžel bude kupovat?

Včera mi došel novej vysavač a je to mazec.Ještě,že se mi ten starej rozbil 😃 😃
marci
8. dub 2009
slunečník jsem nekupovala origoš - ten mi přijde nechutně drahej. Objednala jsem mu univerzál za 330 Kč, síťku koupí asi někde, kde prodávaj kočárky (asi v Panterovi na Křence) - ani nevím kam půjde🙂
llllucka
8. dub 2009
Marci:ani nevím,kolik stál,už jsem ho kupovala dávno.Pak mi kdyžtak napiš,kde tu síťku nakonec koupil.
jana.sun
8. dub 2009
ahojky,
Katy, jogurtárna je zítra od dvou - budou tam převážně Pyloušci :-N já se určo chystám dorazit 😉

Holky, jak se ten univers,slunečník přichytává? že bych ho taky pořídila. dík
katzi
8. dub 2009
Jani, díky. Já bych taky na chvíli chtěla dorazit, ale na 14h asi ne. To totiž většinou Aduš doma spí a tu vzácnou chvíli klidu si užívám i já relaxem 😃 Zhruba kolem té 14h vstává, takže bysme tam dorazily případně kolem 15h. No i když třeba dnes jsem nebyla schopná ji uspat žádným způsobem. Asi si pronajmu místo v nějakých chladírnách, v teple mi na balkóně usíná fakt hůř 😃
jana.sun
8. dub 2009
Katy, ji kup do kočíku větráček 😃 tak se tam snad potkáme 😉
jana.sun
8. dub 2009
Marci, moc moc díky.
kalerat
9. dub 2009
ahojte holky, vůbec nemám v poslední době čas, jsme pořád venku a večer jdu brzo spát, protože jsem unavená. Co tady nového?
jana.sun
9. dub 2009
ahojky Kal, tady nic moc nového, nějak nám to tu zkomírá - to víš, každý se venčí, když je tak hezky a na počítač není čas 😉 😃
co ty - dorazíš dnes do jogušky? 😉
petapi
9. dub 2009
Ahoj holky, zdravím vás ze slovenks,a rodina mi usnula, tak chvilku nakukuju, ale je tady strašně pomalej net ]-(
Doufám, že si dneska užíváte jogušku 😉
Jinak jsem pochytila debatu o plínách a já už barunku moc nedokážu lehce přebalovat, ječí utíká od toho, takže čč pomalu opuštím, je to pro mě o nervy, abych to naštelovala tak, aby mi to neproteklo a pacifikovala přitom zmítající se dítě, takže nejlepší kalhotkovka a případně za chvilku svrchňáky nebo AIO, to je nejjednodušší 😉
jana.sun
9. dub 2009
Pet - moc moc zdravíme. 😉 Joguška byla super 🙂 Od nás jsem tam byla jen já, Katzi a Lanka - jinak "Pyloušci" jo a Janča se Simčou - ale ty jsou "půl napůl" jako ty 😃 bylo to super a zas ten čas taaaak letěl!!

jj, kalhotovky a nejlépe AIO - ale ty jsou doost drahé |-|

Marci, jak jste dopadli u Dr?
marci
9. dub 2009
Jani, to je fajn, že jste si srazík užili.
Preventivka proběhla letem světem - nebyla tam naše Dr., ale nějaký zástup, se kterým jsem neměla moc chuti řešit tu rehabku. Takže to nechám chvíli uležet, budu cvičit dál doma a uvidím jestli bude nějaký pokrok až se Dejvík postaví na čtyři (zatím všichni tvrdí, že jo, že se srovná).
Jinak máme 73 cm, 7640 g. Příkrmy schváleny - nikam nespěchat, začít dávat zeleninu.......no prostě nic novýho. Ale aspoň vím kolik váží 😃 😃 😃
barca1
9. dub 2009
Ahoj holky ten srazík vám zábidím ale je fajn že jste si ho užili 🙂 mi si užíváme ještě v Teplicích ale už se nám to krátí přidala jsem do alba tři nové fotečky posílám odkaz 🙂

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
jana.sun
9. dub 2009
Marci, ptala jsem se ti dnes u nás na rehabce a ona říkala, že ti určo něco vymyslej 😉 že ona si taky občas povzdechne, co dál, aby to dítko stimulovala co nejlíp. Nám zas dneska taky poradila jiné varianty cviků, abychom Matymu stimulovali ty ručky - aby se o ně víc opíral - aby je posílil. říkala, že tam k nim taky chodí děti s asymetrií, tak zkušenosti mají - takže kdyby něco, tak se můžeš domluvit tam s nimi. Ptala se mě, ke komu chodíte, tož to já nevím x-)

Barči, ahojky, užívejte, užívejte 🙂 Terezka je zlatíčko - moc jí to sluší hlavně na "houpačce" 🙂
barca1
9. dub 2009
Ahoj jani děkujeme za pochvalu 🙂 vracíme se 14.4. a už bydlíme na stejskalce tak jen abys věděla je to v židenicích 🙂
barca1
9. dub 2009
jani je to hned na proti drogerii teta 🙂 je to ta levná drogérka na táborské 🙂
llllucka
10. dub 2009
Nazdárek Holky,to je fajn,že jste si srazík užily🙂U nás se to zdravotně lepší.Pořád rýma a kašel,ale už je to na dobré cestě.Snad.Malej se mi taky včera osypal,tak přemýšlím od čeho to je.Možností je hodně.Od opalovacího krému,přes psa až po kojení.Naštěstí už to dneska vypadá o dost líp.A co vy,co mátě v plánu na velikonoce?
jana.sun
10. dub 2009
ahojky,
Barči, tak přibližně asi vím, kde to je - tak hlavně, at se vám tam hezky bydlí 😉

Luci, to je fajn, že už je líp. Ale to osypání se mi teda moc nelíbí :-| no, snad je to jen důsledek toho nachlazení a bude to v pořádku. 😉
My dnes vyrážíme na chatu a budem tam až do pondělí, tak si ty svátky pěkně užijte.
pa pa
katzi
10. dub 2009
ahoj holky,

Luci a je Adámek osypanej po celým těle? Adeli má červenou vyrážku kolem krku, ptala jsem se na to dnes Dr. a prý je to z toho jak se potí. Ani mi na to nic nedala :-|

Byly jsme dnes na třetím očkování, snad to bude OK bez reakce ať můžem zítra na plavčo.

Jinak joguška včera fajn, člověk vidí co ho čeká se staršíma prckama - byla tam většina pyloušků, tak jme mohly porovnávat 🙂

Užijte si víkend i velikonoce v pohodě.
jana.sun
13. dub 2009
ahojky, krásné Velikonoce 🙂

Tak jsme dojeli z chajdy už včera pozdě večer. Na mm sedl nějaký bacil, tak doufám, že to nepřenese na mě a na Matýska 😞
jinak na chajdě bylo náááádherně - sluníčko, čerstvý vzdoušek, zurčící potůček, Maty venku ve 12 let starém kočíku, ale spokojený, grilovačka,..... no ještě nějaký ten den bych tam vydržela 😃

jak se vede???
Beti, už jsi zpátky, odpočinula sis?
petapi
13. dub 2009
Jani, kde tu chalupu vlastně máte?
katzi
14. dub 2009
ahojte,

tak co velikonoce, dobrý? U nás fajn. Zjistili jsme, že budeme po večerech chodit asi přes léto často na zahrádky na pivo, nebo jezdit šalinama 🙂 Naše dítě doma večer zlobí, ale na zahrádce, nebo v šalině (když jsme se vraceli z nějaké akce) je v pohodě 🙂 V podstatě celý velikonoce jsme byli někde v terénu. Dnes mě čeká návrat do reality všedního dne - mám tu kupu prádla na žehlení a mega bordel na uklízení 😃
lanka
14. dub 2009
Tak to jsi zjistila super věci... já zjiástila jen to že malá vstává dle světla venku, takže mně poslední dobou začíná tahat z postele kolem šesté... teď dva dny zpátky už to posunula na pátou.... :-| prostě venku je světlo, dem vstávat. :-N
marci
14. dub 2009
My jsme měli sobotu a neděli plavací a včera jsme strávili celý den na výletě v lednicko-valtickém areálu. Naše zjištění je, že Dejvík na výletě nespí - proč by taky spal, že - co by z toho pak měl 😃 😃 😃 Ve sporťáku řve, protože nemá dostatečný rozhled, takže výlet zachránila manduca, ze které se rozhlížel jak starosta. Takže jsem to měla jako posilovnu, ale jinak paráda. Akorát se naučil nechutně plivat a nechce s tím přestat, nepomáhá nic, plive, že je všude kolem mokro, on má celý mokrý obličej :-p Manžel s ním odmítl jít do restaurace, takže jsme skončili v mekáči..........prý ideální místo pro takový hlučný čuňata, tam se po nás aspoň nikdo pohoršeně nedíval 😃 😃 Dělají vám to prcci taky? Nebo je jen Dejvík takový čuně. Dneska tady má zase plivací hodinku 8-(

Začni psát odpověď...

Odešli