• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
:dizzy_face: no jako každý chlsap viď? :grinning:
25. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
barči, a kde je to listové těsto nebo co? zádnou fotku nevidím :sweat_smile: teda krom malé, jak ti dělá pořádek v kuchynské lince :sweat_smile:
25. led 2010 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždt tam mam i ten koláč :slight_smile:
25. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kolač je z listového těsta :slight_smile:
25. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to poslední fotka, já už se koukla a vypadá to dobře :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk já jsem slepá :pensive:
25. led 2010 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katerinka:tak slepá nejsi ja se koukla znova a on už tam není :frowning2:
25. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to i ho smazala admina
:frowning2:
25. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rychle dala jsem to znova

:slight_smile:
25. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo ti ho smazal???
25. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak nic mažou mi to :slight_smile: tady to je jak někde v kon..... :sweat_smile:
25. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
admina holky co mají na starosti stranky a hlídaji aby tam lidi nedavali nic jineho než deti :confounded:
25. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jako mužou??
25. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mažou :unamused:
25. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyt pečení buchet ,koláču atd je snad pro děti :slight_smile: tak to sem patří!!! :slight_smile:
25. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přeji vám i vaším mrnousku krásnou a dobrou noc, já se jdu pomale chystat do práce.DOBROU
25. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
barci, zase jsem to nestihla, tak na to kašli, admini jsou drsoni, at ti nezakázou účet :wink: to byl taky jeden z důvodů,proc se stehují maminy jinam, na jiné diskuzní forum :wink:
25. led 2010 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co je dnes nového :sweat_smile:
25. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si pročetla 3 stránky zpět, nějak nestíhám a když se přihlásím jste fuč :angry:
Jinuli : krásný dětičky, taky se těším až nás bude jednou víc :slight_smile:
Srazík: třeba už bude teplejc v únoru :sunglasses:
Ahoj Barči - koláček to bude mňamka, vyzkoušíme a koukám, že máš doma pomocnici :grinning:
25. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hladovejj to je super pomocnici všechno mi ulehčí :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpet z přednášky "Tresty a co misto nich", bylo to fajn, vždycky se tam zasměju, když poslouchám maminyp, jak vykládají, co všechno ty dětičky dokážou vymyslet :grinning: :grinning:

hladovec, to taky musis kontrolovat každej den, co se tu děje a ne přijít jednou za uherský rok :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Koláč už jsem si dala do oblíbených :wink: škoda,že jsem neviděla jak vypadá :frowning2: To je fakt neskutečný s tím mazáním fotek.Jako by to nebylo jedno,když tam je občas (1-2 fotky)něco jiného než dítě.

:confounded:
25. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já chtěla taky kouknout na ten koláč, musíš příště vyfotit prcka s koláčem, třeba to nesmáznou:grinning:
26. led 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllucka to jo, mohla bych dát korbu na saně a frčet, ale já hlavně ty saně ještě nemám:slight_smile:
26. led 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky:slight_smile:

tegga:jo,to je jiná:slight_smile:Nic si z toho nedělej,my taky sáně koupili až letos.Ale mají dost slevy.Viděla jsem super saně v interposrtu.My máme hodně podobné a stály 1700 a tam je měli za 600.

Barca:asi ho zkusím,jen nevím,jestli tam nedám linecké těsto,to mám na koláče ráda.
26. led 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak že bych se tam vypravila pro sáňky, možná jo:slight_smile:......jenže mě se v té kose s maloušem opravdu nikam nechce....a ono zase sněží :sweat_smile:
26. led 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase sněží, hurá jde se bobovat :grinning:
26. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tegga:tak tam vyšli manžela.Ty slevy jsou opravdu velké a příští rok je už upotřebíte.Tohle jsou stejně sáňky,co mají třevěné držadlo,takže je můžeš táhnout před sebou.Nám se to moc osvědčilo a jede se s tím o hodně líp než na provazu (kde se manželovi už podařilo malýho vyklopit).
26. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Taky půjdem. Je nádherně. Vyspíme se, najíme se a hurá na svah. Máme tu kopeček hned za barákem. Jen mám taky problém s tou ohrádkou co nemáme. Na kopec ji táhnu v leže na břiše. To je nejstabilnější a moc nepadá. Dolů je to standa a daleko pohodlnější :slight_smile:
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aureli:ty jo,to jsi odvážná:slight_smile:My sáně v Brně nemáme,jsou u našich a tam nejsou kopce,ale není tam odhrnutý sníh,takže jsou sáňky potřeba místo kočárku.Příští rok pořídíme ještě boby.Já když Adama vidím sedět v těch saních,tak mi připomíná Marfušu z mrazíka :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek