• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
malá má rok a pul, a na bobech celkem v sedě drží, ze saní mi padala :grinning:
26. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme na Tišnovsku a tady se to už začíná docela vlnit. To víte "brána Vysošiny" Kopečky tu jsou na sáňkování parádní jen tu ohrádku koupit, nebo sáňkovat ve dvou. Jeden nese dítě na kopec a druhý táhne sáně. Jednou to manžel zkusil dohromady a sjeli jen jdnou byl splavenej jak kůň než se vydrápal na vrch. :slight_smile:
26. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ten koláč holky pro vás stáhla na rajče :slight_smile: tak tady je
http://barca191078.rajce.idnes.cz/aukce/
26. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňááám, zrovna dávám kávičku, ten by se mi tady teď hodil:slight_smile:
26. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
barco:opravdu super.Hnedka jsem na něj dostala chuť.Tento týden bude experimentovací.Hodlám péct vepřovou roládu na 80 stupňů 8 hodin a k tomu jako dezertek bych mohla udělat ten koláč:slight_smile:
26. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsem se probrala a jdu vás dočíst. Co říkáta na ten sníh? Holky už se chystají sánkovat, malá se hrozně těší. :grinning: :grinning:
aureliaaa: kde žiješ přesně v Tišnově? Já jsem taky z Tišnova :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kecalky jedny!!! :grinning: :grinning: :grinning:

tada, pár nových lidiček a jak se to tu rozjelo!!!! :wink:

srazík můžeme udělat výroční v únoru - však neva, když dorazí noví lidičky, rádi všechny poznáme, at víme, s kým tu máme tu čest :dizzy_face: snad se v tom únoru to počasí aspon trochu umoudří - tohle už je fakt děs!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Barči, Terezku moc rádi zas uvidíme, však jsme se naposled viděly někdy v létě, ne? no hrozně to letí!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
z Terezky je pěkná "pomocnice", jak koukám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak koláč vypadá suprově :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, tak ta mamka s hlčičkou co měla opary - to je fakt síla!! jako jak můžou být lidi tak nezodpovědní!!! :angry: :angry: :angry: doufám, že bude Adámek v pořádku a nic od té holčiny nechytl!!!
jinak co je to za specialitku ta vepřová roláda 80 stůpnů, 8 hodin??????

Jinuli, sice se říká, že po 35 roku je horší otěhotnět, ale ne nemožné a navíc se to spíš týká prvorodiček :wink:
takže neváhej a ve 40-ceti s chutí do toho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tegga, já ti taaaaaaaak zavidím - si ještě ted vzpomínám, jak moc jsem si to užívala přesně před rokem, Maty měl těch 4-5 měsíců, už komunikoval, ale kde ho člověk položil, tam ho našel a dost přes den i spal, takže fakt pohoda!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ted to u nás má do pohody hoooodně daleko :grinning: :grinning: :grinning: Matyho je všude plno, když nespí, tak k počítači sednout vůbec nemůžu, okamžitě je u mě a mláti mi do klávesnice, sahá na myš a zlobí se, když mu to nedovolím...no, prostě s ním nemá smysl ani pc zapínat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinula na sníh na rovinu říkám, že mě točí:grinning:
jani já si to taky užívám, malej je docela spáč, takže fakt zatím pohoda, ani jsme netušila, kolik času budu mít:slight_smile:...ale nejsem naivní, vím, že za rok touhle dobou na tom budu stejně jako ty:grinning:
26. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tegga. tak to máme stejný názor na sníh, já mám zlost ,protože musím chodit do práce pěcha a né autem. Už aby sníh se roztál.

jani-dala jsem mm termín do mích 35 narozenin když se to nepovede tak na to už kašlu. V červnu jsem potratila :frowning2: ve 12 týdnu ,tetkom bych už možná chovala malí, mám strach, :frowning2: že to dopadne zas tak . Je to hrozně náročný!!! :frowning2:
26. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teg, tak právě o to víc si to užívej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

názor na sníh sdílím s váma, holky!! jako na horách jo - super (i když nevím, jestli nezměním názor, až se budem ted v sobotu prohrabávát k chalupě!!!) ale ve městě a vůbec v zastavěných částech je to na nic!!! zvlášt ty chodníky, to je boj ted někam jezdit kočárkem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: člověk má co dělat, aby tím marastem prošel sám, natož tím tlačit kočík :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinuli, tak potrat ve 12 tt - to je mi moc líto :pensive: :pensive: :pensive: to už člověk skoro čítá, že už je vše ok a přijde tohle!!! :frowning2:
ale ber to tak, že než aby bylo mimi nemocné nebo postižené, tak je lepší toto - naštěstí máš ty svoje tři cácorinky a ty tě pěkně zaměstnaj :wink: a co víš, třeba ještě přijde ta správná chvíle a bude další prdělátko :dizzy_face: já potratila první těhu - ale už tak v 6tt (ale bylo to po druhém pokusu IVF), takže taky nic moc. ale prostě se to stává, nikdo pořádně neví proč, tak jsem to tak brala. snažila jsem se. další těhu už vyšel Maty, tak jsem ráda :dizzy_face:
26. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani- to máš pravdu,než něco takového tak rači nic, jenže já těch potratu zažila celkem 4, když nastal ten 3 tak nás mudr poslala do Brna do Helyosu na odběry spermatu a mm zjistili, že má snad všechno špatný. Musel brát syrup na spravení a to pomohlo, chtela jsem na IVF a když už jsem dostala injekce a postup jak si je dávat tak jsme zjistili , že čekáme mimi a najednou se to udrželo. Doktor naznal,že asi neudržím mužský hormon , to znamená ,že všechny ty potraty asi byl kluci. :frowning2: :frowning2: Prostě mám tělo stavěné na holky. :slight_smile: :slight_smile: Jsem ráda i za to, mám spousty kamaráde co nemužou zustat těhotné vubec ,i po IVF se nedaří. :frowning2:
26. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:speciálního na ní není nic,ale ještě jsem maso při takhle nízké teplotě nedělala.Ale prý je to strašně šťavnaté,tak to chci zkusit.

No,mě to taky s tím oparem překvapilo,ale co chceš říst.Jen doufám,že do příště to už mít nebude.
26. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych té mamince asi něco řekla :angry: :angry:
26. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinula:tam šlo asi o to,že paní si myslela,že jsou to afty a ty asi podle ní nebyly infekční.
26. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no kde jste???? :angry: :angry: Všechny máte černý puntík :frowning2: :frowning2: Venku je trašná zima a tak si říkám ,že sánkovat nebudete :frowning2: :frowning2:
27. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka: tak ta paní asi není normální, afty se přenáší strašně rychle a hlavně malé děti jsou strašně náchylné na ně. :angry: :angry:
27. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zase sedíme doma, je tam kosa.....ta mamina by mě taky vytočila, mě stačilo jedno mimčo v baby kavárně s rýmou jako trám....natož v bazénu s aftem
27. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sáňkovat jsme nebyli,ale na prochajdě jo.Když je člověk na sluníčku,tak to jde.

Holky,já vím,že ta paní byla úplně mimo.Asi si myslela,že když to už malou nebolí,že je to O.K.Já s Adamem do plavání nechodím,pokud není zdravotně v pořádku a tak nějak naivně jsem to předpokládala i od ostatních.Hlavně si teda myslím,že by to mohly hlídat ty holky,co nás mají na povel.Když jsem byla malá,tak mě taky plavčice do bazénu s oparem nepustila a hotovo.Rodičům to kolikrát třeba nedojde,ale odpovědná osoba by tam nějaká být měla.
27. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi zodpovědná maminka a tudíž to očekáváš i od jiných maminek ale bohužél se najdou takové co to neřeší. Máš uplnou pravdu,že by na to dohlížet někdo měl. :angry: :angry:
27. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska to tu nějak vázne :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:
27. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mi je smutno :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

já byla dnes v práci podepsat danové přiznání, tak jsme se tam samo zdrželi - Maty šel z ruky do ruky - no prostě naše héééééérečka!!! doma je to zuřiveček a protivínek a všude jinde sluníčko!!!
šla jsem se mrknout na slevy do malého Tesca - hračky a hadry - ale už nic moc - teda nevím, co bylo před tím, ale ted nic moc :zipper_mouth:

Jinuli, tak se přiznám, že to slyším prvně, že by žena neudržela mužský hormon!!! :confused: :confused: :confused: to jsou věci, že!! no aspon ty holčinky vám jdou pěkně!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jako slyšela jsem, že chlap má třeba jen jeden typ spermii (myslím, že i Gott - má samý holky :wink: ) ale že by žena v sobě udržela jen jeden typ, to fakt slyším prvně. je mi líto, žes těch potratů měla tolik, to musí být dost těžké :pensive: :pensive: :pensive:
taky jsem byla na IVF v Heliosu - chodím tam i normál na gyndu :wink: a jsem tam spokojená :dizzy_face:

Luci, já to fakt nechápu, že to tam někdo neusměrnuje - však je to snad i v jejich zájmu, aby jim tam tu vodu neifikovali, ne???!!! a ještě si pamatuju, jak holky z Pyloušků chodily v létě na koupák a děti jim ty afty postupně taky chytly - takže i afty jsou hafo nakažlivý!!!! :angry: :angry: :angry:
já bych asi té mamině něco řekla! :angry: :angry: no nevím!!! taky jsem naivní v tom, že si myslím, že to ostatní mamky dodržují, že když je jejich dítě nějak nemocné, tak ho drží stran kolektivu!!! :pensive:
27. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,bohužél je to tak, ale už je to pryč ,uplně zapomenout se nedá ale už to tak netíží.Aspon jsi nic neutratila,já celej den doma řádila jak tajfu, prala ,vařila atd..... :unamused: a na konec jsem se tak přežrala ,že se nemužu ani pohnout, no jsem čuně :grinning: :grinning: :grinning:
Malej byl spokojený a to je hlavní :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásnou dobrou noc všem mrnouskum a maminkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinula sice je kosa - ale se sluníčkem na procházku to ušlo.

No a jinak tobě už asi děti nervou klávesnici z ruk a tak podobně, že tu můžeš být celou dobu? Kdybych měla PC zapnutý když je malá vzhůru tak bych nenapsala ani slovo - rve mi ruce pryč a čudlíky chce mačkat sama :grinning:

Illucka - a kdy tam byla mi byly na náhradě plavání v neděli v půl třetí. Tak ať mám přehled.. :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka: jj děti mi už nic takového neprovádí , malá teda někdy jo , už si dá ale říct ,že to nesmí :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak my dneske venku nebyly, za to jsme byly dopo u kamošky a odpo byla kamoška u nás doufám, že už zítra to nebude tak krutý, protože sme prostě zvyklé chodit 2x denně ven a basta. a jak jsme dneska nebyly nakupovat, tak se nám k večeru chtěl už i pavouk oběsit v ledničce hlady :grinning:
Jani taky chodím do Heliosu a jsem moc spokojená. my sme nakonec na to oční dneska nejely, fakt se mi nechtělo :angry:
27. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky dneska snad poprvé v Dejvíkovém životě nebyli venku. Mě se do toho mrazu tááák nechtělo a navíc jsem čekala slečnu co měla přijít na doučování a potřebovala se trochu nachystat. Dejvík myslel, že vyskočí z okna. Zítra ven musíme..........mráz - nemráz:slight_smile:
27. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zase nečas.Za chvilku musím ven a vůbec se mi nechce zase vyhrabávat auto.

lanka:neboj,nebylo:wink:

Včera mi kamarádka řekla,že není normální,že mi dítě samo vyleze a vleze do vany (podotýkám,že ji máme hlubokou).Jen jsem nepochopila,jestli to myslela,že je šikovnej nebo pako:grinning: :grinning:
28. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucka: to myslela, že je šikovný :slight_smile: :slight_smile: ale zároven je to dost nebezpečné :frowning2: :frowning2: u nás je krásně slunečno ale i dost chumelení, malá dneska taky nikam nepujde.Celou noc strašně kašlala a ta rýma!! :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek