• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Ahoj holky, Luci já myslím, že myslela, že je šikula:slight_smile:.....holky měli některý z vyšich prcků reakci na očkování hexavakcínou?
28. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tegga: malá by :slight_smile: la v pohodě, jen ospalá :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tegga: malá byla v pohodě jen ospalá :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jinula dík:grinning:
28. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinula:já vím,ale už jsem si zvykla,že moje dítě vyleze skoro kamkoli.Už jako malej se pořád šplhal někam nahoru.

tegga:my neměli.Jen po prvním očkování byl unavenej,ale pak už nic.
28. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Lani, nápodobně - Maty chce čudlíky mačkat sám a já nemám žádnou šanci psát, číst taky ne, ptže furt mačká enter nebo šipky a text lítá všude!!! takže PC ani nezapínám, když je vzhůru a když jde spát, tak rychtuju domácnost a vaření. no a tento týden je večer doma mm, takže se na pc už vůbec nedostanu, i když už jde Maty spát večer. :frowning2: a když řeknu mm, že si jeden večer na pc zamlouvám já, tak že ne, že na to mám celý den a prostě mu nevysvětlím, že to nejde - Maty je totiž takovej lump, že když ho k pc vezme mm, tak on hezky sedí a poslouchá písničky a klávesnice se ani nedotkne!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: nechápu to, asi mi to dělá naschvál!!! :rolling_eyes:

Jinuli, tak přežrala jo??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a cos měla dobrého???

Luci, určitě to myslela, že je šikovej, páč kdyby byl pako, tak by to nesved!!! :grinning: :grinning: :grinning:

včera to počasí nebylo zas tak hrozný, my byli venku a v poho se to dalo, svítilo slunko a nefoukal vítr, takže když se člověk pořádně oblíkl, tak to šlo :wink: :wink:
na mně se spíš podepsalo úterý, byla jsem ve městě a měla na sobě nové zimní boty od Deichmana a normálně mi do nich teklo!!! ne moc, ale přišla jsem dom a měla mokré ponožky, no a od včera zas spolím a kýchám a aby toho nebylo málo, tak Maty taky!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: fakt super - to máme jet na 4 dny na chatu, mm si vybírá náhradní volno! doufám, že to během dneška a zítřka vykurýrujem, at můžem jet!!!

tegga, Maty skoro žádnou, jen při první měl ten den zvýšenou teplotu, ale pak už dobrý :wink: :wink:
kdy jdete na hexu? držíme pěsti, at jste v pořádku bez reakce :dizzy_face:
28. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli právě dneska a zatím skoro všechny maminy co znám, tak jejich prcci měli reakce, tak jsem se toho děsila už dopředu....ale zatím to vypadá dobře, je teda takovej vláčnější, ale culí se, tak je to dobrý, musím zaklepat:slight_smile:..právě mě mrzí, že dneska nemůžeme být dýl venku, tady krásně svítí sluníčko, je docela teplo, ale udělali jsme jen krátkou prochajdu od doktorky
28. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: chlupaté knedle se zelím :grinning: :grinning:

lucko: tak bude asi horolezec :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tegga, tak zatím dobrý, to je fajn, uvidíš ještě večer, možná bude mít zvýšenou teplotu a bude spavější.
tak se dál držte :wink:

Jinuli, mnam!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky není tu některá z Brna středu, bydlím u intersparu na Vídenské
28. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na konec jsem musela jid ven ,malá řádila jak tajfun . Zrovna jsme došli a je totálně utahaná, je zralá spát.

hani: máš krásného chlapečka, gratuluji :slight_smile: :slight_smile:

tegga: neboj bude v pohodě :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak my měli reakci až po třetí hexe,teploty jeden den a ted jsme po priorixu tak čekám, jestli něco přijde nebo ne,
jani, tak s těma botama je to naprd. já tady taky mrznu, my chodíme na dlouho ven a já mrznu, protože je mi zima na nohy, njn, tak jsem se rozhodla, že se podívám zítra k wietnamcům, jestli nemají sněhule. hlavně at jste s Matym v pořádku,abyste mohli jet, tohle je vždycky naschvál co?
28. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
hani vítám tě máš krásného chlapečka jste vlasatí jako byla naše terka :slight_smile:
holky terka ma hroznou rýmu zničeho nic nemuže ani spinkat :unamused: a doto ho jí leze více zubů na ráz jsem dnes ráno byla jako po flámu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:snad tpo vyležíte.Kdyžtak si doma může manžel hrát na sestřičku a starat se o vás:wink:

barčo,když se zadaří,tak se zadaří,co.

No,horolezec je,ale že bych byla nadšená,to ne.Sháním zábranu na okna,ale moc tomu nevěřím:frowning2:
29. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jj :slight_smile:
holky prodávám autosedačku kdyby jste o někom věděli kdo schání dejte vědět :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=423764&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D113
29. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

jdu se jen na vás mrknout, a letím balit. no, vypadá to s náma líp, ale že by mi bylo úplně OK, to zas ne!!! Maty už naštěstí tolik nesoplí, tak aspon ten je v pořádku.
tak se tu mějte hezky, opatrujte se a hlavně, at jste zdraví - pozor na bacily!!! :dizzy_face:
pa, jdu balit, se mi vůbec nechce!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: tak si to moooocccc užíjte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

lucka: to byla sranda, chápu ,že máš strach :frowning2: :frowning2:
29. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky ,co se děje???? :frowning2: :frowning2:
31. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se ptáš - bylo kolem nuly sluníčko - ideál na sáňky - a teď utahaní padli do pelechu :grinning:
31. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím :slight_smile:
Hory byly super, do čtvrtka sluníčko i když občas strašná kosa, pak teda děsné chumelenice, ve kterých se nedalo ani lyžovat. Ale přežily jsme bez úrazu, i když to bylo náročné - byl to kurz, takže daný rozvrh,přednášky, dopol.3hodky a odpol 2,5 hodky na lyžích, a to nejen pohodové sjíždění svahu, ale rozcvička v přezkáčích, nácviky oblouků atd. Naštěstí prokládané návštěvou blízkých hospod :wink: a k tomu noční šprtání na zkoušky. Ale už jsme doma, přes víkend jsme se dospali, zítra si jedeme pro Julinku - stráááášně se na ni těším. Ségra sice podávala pravidelné hlášení, ale chybí mi.

Dočetla jsem vás, ale je toho moc, nepamatuju si na co reagovat. Snad jen, že já mám naopak zimu se sněhem ráda - raději než blátivou mlhavou a propršenou :wink:
Srazík - jsem pro po polovině února :wink:

lluci - to je malý fakt extra šikovný :wink: ale člověk má asi i strach.
marodi - přejem rychlé uzdravení!!!
1. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak my se na chajdu nedostali :confounded: :confounded: :confounded: tak se hlásím zpět mezi Brňáky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, fajn, že jste si hory užily :wink: :wink: :wink:
1. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: jak to ,že nejste na chatě?
2. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky:slight_smile:

Jani a jak jste na tom zdravotně?

Šári:super,že sis to užila:slight_smile:

Tak manžel včera namontoval nějaké ochranné prvky,sama mám problém se dostat do šuplíků a to moje dítě to prostě zase otevře :angry:
2. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějaké zabezpečovací věci na šuplíky a skříňky by se mi taky hodily. Jen nevím jesti by to nedopadlo jako u Lucky. Nejraději leze pod dřez do smetí a taky vyhazuje nejspodnější šuplík. Nastěhovala jsem do něj plastové misky a utěrky a radši ji u toho nechám ať se zabaví.
2. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám na skříni, kde je odpadkový koš, na plnovýsu kde mám sypké potraviny a na skříni pod umyvadlem v koupelně a skříni s těžkými hrnci, plechy atd. zabezpečovací prvky z Ikei a Dejvík je teda nepřekoná a to je teda myslím taky drsoň. Nebo on to vyzkouší a když to nejde, jde vyhazovat to co není zabezpečené. Tam mu ale nezakazuji, tam si to může vyhazovat jak chce. Pak to spolu uklízíme, on mi to nosí a já to tam skládám:slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci asi tak nějak. Už jsem ji kolikrát lepla po rukách, aby nelezla do smetí, ale je to jako o tom hrachu na zdi. Něco koupím a zbytek co bude mít povolen ať si vyhází. Asi v tom má teď hokej, že některý šuplík může a některý ne.
2. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:mě zase tak nevadí,že vyhazuje věci,ale on to vyhodí ze spodního šuplíku (máme všude plnovýsuvy),pak si do něj vleze a už pro něj není problém dostat se na linku nebo do horních šuplíků,kde máme nože.A taky není moc bezpečný,když v něm stojí.Nechápu,že to otevřel,protože já mám fakt problém to sama otevřít.Budu doufat,že je to náhoda.
2. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, kde v té Ikei ty zabezpečovací prvky mají??? já tam su vždy jen na skok a nestíhám to hledat. díky moc :dizzy_face:

Jinuli, chata je zapadaná sněhem, mm se tam zkoušel dostat a místy zapadal po pás do sněhu, tak to vzdal. byl to převážně prašan, tak to nemělo cenu odhazovat, že by se to zas naválo zpátky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
už máme doma trochem ponorku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my máme odpaďák formou zavěšené tašky na klice od dveří, aby na to Maty nemohl :pensive: :pensive: :pensive:
2. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:mají to hnedka na začátku v prvním patře.Rovně se jde k pohovkám,doleva k restauraci,tak tam.

Jo otevření byla snad náhoda.Včera se o to znova několikrát pokoušel a dopadlo to tak,že si přivřel prsty.Ale zkouší to lajdák pořád.
3. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek