• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Luci, děkuji moc. musím tam pro to vyrazit!!! Maty rabuje hlavně v koupelně a máme tam i nějakou chemku, tak raději to před ním zavřu "na zámek".
Myslím, že dřív nebo později se tam Adík stejně dostane!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Člověk aby měl ty špunty furt na očích!!!!
3. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Taky řešíme šuplíky :slight_smile: máme většinou velké a těžké, takže ty J.zatím neotevře, ale do některých už se taky dostane - tak jsem tam nastěhovala misky a pokličky :wink:
My už nejaké zabezpečovací potvory doma máme - když jsme se nastěhovali, tak tu byla nová kuchyň i s tím, ale donutila jsem manžela aby to odvrtal, protože jsem se do těch šuplíků nedokázala dostat :grinning: tak doufám, že než bude mít Juli dost sil, tak už bude rozumná a nebudeme je muset navrtávat - byl by to trest pro mě :grinning:

Jinak Julinku ještě doma nemám, Míša dostala horečky, tak jsem to odsunuli na víkend. Ale už mi fáááákt chybí. dnes je to 14 dní, co je pryč :frowning2:
3. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak u nás se taky otvírají šuplata od linky,musíme koupit taky ty zabezpečovadla.U skřínky v koupelně máme zatím gumičku a dobrý,ještě na to nepřišla,ale linku otvírá 10x denně.Naštěstí jsou tam jen petky a věci co jí neublíží...i když už mi obouchala novej smaltovanej plecháček o kachle,to mě docela naštvalo.Takže jsem to přeorganizovala a vytahuje jen misky a dozy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem ted nějaká nemocná,tak snad se to nezhorší... :frowning2:

Sharon-jé to ti musí být smutno,já bych bez Kačky nevydržela ani den...jsem závislá :grinning: At se Míša brzy uzdraví :wink:
3. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, tak at se Míša brzo uzdraví a k tomu víkendu, at ti to rychle uteče!!! taky si nedovedu představit být bez Matyho tak dlouho!!! :pensive:

Buni, taky přeju brzké uzdravení!!! ted to holt všude řádí!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. únor 2010 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj supermamči... omlouvám se že vám sem lezu bez pozvání, ale surně hledám pro svoji maminu účetní. Nejde o nic velkého (stánek PNS), ale její účetní se na ni den ze dne vykašlala a ona to sama nedá... pokud máte některá z vás praxi a chtěla byste si přivydělat, případně někoho znáte z Brna a okolí, pak mi prosím prosím písněte do IP.

Děkuji... a hlavně zdravíčko pro ty naše dětičky :wink:
Lenka
4. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenko,hlásím že já účetní nejsem,ani neznám,tak ti bohužel nepomůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak zdravím všechny maminy ...Jani,děkuji,už je mi líp :slight_smile:
4. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to nějak vázne!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Buni, fajn, že je líp :slight_smile:

Leni, vím že na Pyloušky chodí Dzej a MisaSvobodova, ty jsou účetní, ale už mají asi své klienty, takže nevím, nevím, možná se ti tam ozvou - všimla jsem si, žes tam dala vzkaz taky :wink:
5. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak koukám že to tu zas nějak vázne chtělo by to tu trošku rozjet :grinning: mi už 14dní bojujeme zs rýmou toto počasí mě už fakt nebaví :angry: já chci jarooooooooooooooooooooooooo
holky pro zajimavost vam sem zkopiruju zpravu od jedne kamaradky co chodi taky na kone ale do jiné diskuse durazně si to přečtěte!!!!!

ahojky holky prominte že sem lezu...ale chodí mí od některých z vás ip co se děje že nemám na koníku alba..nechci to vysvětlovat po ip tak to píši sem...

stalo se to že jedna holčina asi hackerka nemá nic jiného na práci než být na pc a otravovat tak lidem život zjistila pár holkám jejich hesla na přihlašovala se za ně a tím pádem se dostala do ip není to nic příjemného protože tam se píšou leckdy soukromé věci,tel.čísla atd...dost mě to zklamalo admini se k tomu moc nestavěli pak jí blokli ale ona se stále přihlašovala po jinými nicky....nedala nám pokoj proto jsme se celá diskuze přestěhovali jinam kde se nedostane,ale tím to nekončilo našla si nás na fcb atd....báli jsme se aby nezneužila fotky proto jsme je smazali bohužel se stalo že jedna holčina našla svoje fotky na jiným serveru a ta holka je vydávala za své

během 14 dnů se má koník i beremko předělat jako střecha kde budou diskuze uzavřené to bude určo fajn,jak jsem zjistila četlo nás hrozně lidí......

no nic holky upozornění změnte si hesla nemějte jednoduchá slova ale třeba kombinaci malých velkých písmen a číslice....já také měla jednoduché heslo bohužel mě nenapadlo že by se toto mohlo stát

holky jo anevíte jestli už petapi porodila????? :grinning:
6. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Barčo-tak to je síla,že se někdo takhle baví :unamused: Ta holka to asi neměla v hlavě v pořádku :confused: Já jsem chodila taky na jinou diskusi a přestěhovaly jsme se na fb,aby jsme mohly zamknout a psát víc soukromé zprávy :sunglasses: Je fakt,že tam se diskutovalo mnohem víc než tady :grinning: cca 3 stránky denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolikrát byl problém to dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak přeji brzké uzdravení,já už bych taky chtěla jaro a teplíčko,už se na to moc těším,ta zima je vždycky tak dlouhá léto tak hrozně uteče :confounded:
6. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mazec,co se všechno děje.Vážně nechápu,proč tohle někdo dělá.

Baru:taky přejeme,ať vás rýma brzo přejde.Petapi neporodila:wink:
6. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

no Barči, to je taky důvod, proč "utekly" Pyloušci!!!
a nechápu, že je někdo tak švihlej a vydává cizí fotky za svoje - to ti lidi nemaj svůj život????
s těma albama je to dost těžký, když člověk chce, aby se mohly známí podívat a zároven nechce, aby někdo "šmíroval" a kradl :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem po ránu, venku zase sněží a dost mrzne, vubec se mi nikam nechce :frowning2: :frowning2: Jak se holky jinak máte??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

no hnus počasí a má být hůř!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už chci jarooooooooooooooooooo!!!!!!!!!

JInuli, máme se dobře, jsme všichni zdraví - což hned zaklepu a pořádně!!!! :pensive: :pensive: :pensive:
8. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se vrátil mm ajsem ještě víc busy než předtím... :grinning: ta hromada prádla na praní.. :sweat_smile:
NO aspoň už nejsem na všechno sama - ovšem jestli je to lepší nebo horší to teda nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, tak nekteré ženské mají fakt prd co na práci, když mají čas dělat takový ptákoviny, že.... no moje heslo neuhádne, kdyby se na hlavu stavěla, takže jsem klidná :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, taky už chci jaro, už me zima jako vážně nebaví, já celkově zimu nemusim, zimní sporty mě neberou... a jeste takhle dlouhá zima, furt pod nulou furt sněží, pořádně nemůžu s kočárem ven... no hruza, doufám, že do konce unora bude zima pryč :sweat_smile: :sweat_smile:

lanka, ono to má své pro a proti, že? :sweat_smile: :sweat_smile: ale hlavně, že už nejsi sama, a že se muž v pořádku vrátil :wink: :wink:
9. únor 2010 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dobrá zpráva...za 39 dní začíná jaro..ale kdo ví do kdy bude sníh a kosa,že? :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bunicko, opravdu jsi mi zvedla náladu, aspon si člověk říká...Je to blízko... :grinning:
9. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se opět ozýváme,o víkendu jsme byli v Čechách pro Juli, já si tam odbyla nějakou virozu, omdlívala jsem a po těle mi vyskákaly červené fleky, zle mi bylo, hnus. V pondělí už jakžtak v pohodě jsem se byla ukázat doktorce a ta mi sdělila, že by mi to neměla říkat, ale že neví co mi je...... že to je určitě virového původu, ale ještě se s tím nesetkala, takže neví, jak dlouho můžu být infekční . Takže jsem na celý týden pro jistotu zavřená doma. zajímavé je, že manžel ani holky to nechytli, ale v Čechách lehli všichni.

A už by faaaakt mohlo přijít jaro!!!!
Holky, na konci února zase začínáme plavat ve Filii, k Anetě jsme se už bohužel nedostali, máme nějakou Terezu - nemáte s ní někdo zkušenost?
10. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári:terezy tam jsou dvě,takže záleží,kterou budeš mít,ale obě jsou v poho.Jedna z nich je moje sestřenka:wink:Taky jde dost o to mezi,jak šikovný děti se dostanete.

lanka:tak já bych měla jasno,manžel doma je vždycky lepší :grinning:

My si dnešní noc užili.Adamča ji pěkně prozvracel.Včera jsem byla u našich a mamka mu dala k večeři starý jídlo.Asi jí budu muset hodně promluvit do duše.
10. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

no Šári, to jsou věci!!! jsi nový zdravotnický případ??? :confused: :confused: :confused:

hurá, v březnu už prý má být jaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lani, tak fajn, že už jste zas komplet :wink: :wink: :wink: prádlo se vypere a bude to OK :dizzy_face: bud ráda, že ho nemusíš chodit prát na valchu k řece :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:

ty jo Luci, to potěší!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

já zas zvracela v pondělí, taky jsem měla otravu jídlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky - kopíruju sem z Pyloušků!!!

Dnes ráno v 10:10 se narodila TEREZKA od Peti(Petapi)
dorostla do 50cm a váží 3650g..je to kus ženské...
10. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budem muset zapít..... :grinning: když už konečně můžem.

K řece - máš na mysli to na čem se přes den bruslí? Tak to bych měla být teda fakt ráda - páč nevim jestli bych tam nějakou vodu našla. Ono to nemá moc hloubku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, tak v neckách, no :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani.....no případ asi jsem, ale jestli zdravotní.... :grinning: :grinning: :grinning:

lani....u nás se tam ještě nějaká voda najde, ale prát bych tam teda fááááákt nechtěla.

Nás čeká příští týden výměna oken.... :confounded: doufám, že neumrznem, že budou chlapci šikovní a rychlí. V plánu mají zfouknout to za dva dny, tak jsem zvědavá.

Petapi na dálku gratulace :dizzy_face:
12. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky pet moooooc veliká gratulace k Terezce naší jmenovkyni :grinning: hlavně zdravíčko a lásku :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vyzkoušejte jsou famozní u nás se jen zaprášilo bylo jich přesně 18 a byli fuč během hodky :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

teda Šári, výměna oken v zimě??? brrrrrrrrr! tak to ve zdraví přežijte :wink: :wink: :wink:

Barči, co máme vyzkoušet??? hele, neozvali se ti z Rockina na další focení???
14. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
JE JANI JÁ JSEM BLBÁ MĚ TO UŽ NEMYSLÍ TADY JE ODKAZ JÁ HO ZAPOMĚLA VLOŽIT :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=22498
14. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani jo a nevolali tobě jo?
14. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, tak nám nevolali - no pravda, my tam zas tak moc nejsme :wink:
kdy bude focení, jestli se můžu zeptat?

koblihy vypadají moc dobře :dizzy_face:
15. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek