• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Jani to mělo být ne jako že nevolali :slight_smile: to myslím že bylo někdy v lednu asi když to bylo na jaro :slight_smile:
15. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jako nedali vědět ani vám? to se docela divím, Terezka je tam pomalu hlavní představitelka :dizzy_face: ale oni to asi berou po známých a co nevyjde, tak osloví maminky, co tam zrovna jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,jak je?Dávejte bacha,všude řádí nějaká střevní viróza.My ji už měli všichni.
16. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci - my měli taky - teda žaludeční, minulý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chtěla jsem dnes vyzkoušet cvičeníčko u nás, ale raději jsem si to rozmyslela!!!
minulý týden Maty dost blinkal po tom, co jsme předchozí den byli na cvičeníčku a v herničce na Lesné :pensive:
16. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:ono je to hlavně žaudeční,plus pak má někdo po zvracení i průjem.Já dnes ve cvičení byla a opět tam chybělo několik dětí.
16. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hlásím se také po prodělání střevní chřipky,zvracení,průjem,odvodnění.... :confounded:

Kačka to naštěstí nechytla a manžel to zažehnal slivovicí,takže taky ne :grinning:

Holky,co jste kupovaly dětičkám k 1.roku? :slight_smile:
16. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bunicka:tatrovka,hudební nástroje,odrážedlo,trojkolka na tyči,..... bylo toho moc.
17. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak výměna oken se blíží ke konci a mě čeká megaúklid :unamused: jak je venku sníh a chlapi zapravují tak ten bordel je snad všude. A to nemluvím o prachu :angry:
Nevíte kde v Brně nebo okolí mají slušný výběr rolet?

A ještě jeden dotaz - Julie snad konečně dosáhne 9kg, do vajíčka se sice ještě vleze, ale nechce tam být, takže nás čeká koupě nové sedačky. Máte někdo zkušenost s kategorií 9-36kg? Popřípadě se sedačkou s tím pultíkem? Docela se mi líbí, ale zdá se mi ten pultík dost mohutný, děti ho mají na obrázcích dost vysoko, aby ten náš prcek neměl ruce v poloze "vzdávám se"....
tak prosím poraďte s jakou jste kdo spokojení.....
17. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, tak hurá, budeš to mít aspon za sebou :wink:
rolety nevím - napadá mě jen Bauhaus a Hornbach atp.
sedačku máme úplně obyčejnou, máme i novou, ale půjčili jsme ji bráchovi pro synovce a máme tu, co měl on před tím ani nevím výrobce, jsem hlava děravá. ale ta naše "nová" prý není dobrá, že nejde polohovat, takže blbý na spaní, tak se ani nehrnu, aby nám ji vrátili. to je holt tak, když člověk koupí ještě v těhu výhodnou akci a prd tomu rozumí!!!! :pensive:

Buni, my taky něco podobného, jak píše Lucka k těm narozkám :wink:
17. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári:a neumrzli jste?My máme romer a max. spokoenost.V našem okolí nemá nikdo jinou.
17. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci: dělali nám nejdřív patro a pak přízemí, takže první část dne jsme byli ještě v teple (asi jsem je pěkně štvala, jak jsem furt chodila a zavírala jim venkovní dveře :grinning: :grinning: ), kolem 15hod. jsme se s holkama přestěhovaly do vymrzlého patra, kde ještě navíc nebyly zapěněná všechna okna (nechápu - jedou montovat 13 oken a nezkontrolují, jestli mají pěnu), takže ačkoliv topilo topení i kachláče, tak nám byla docela zima - teda mě a Míše, J. měla 3 flaušovky a jak lítala, tak byla teploučká :grinning:
Nejlepší bylo, že chtěli nechat všechna ta okna nezapěněná (jen v ložnici to bylo OK) do druhého dne. Nato jsem jim řekla, jestli se zbláznili, že sice noc můžeme strávit v jednom pokoji, ale jak mám s malým děckem druhý den vydržet ve vymrzlém baráku - to bysme neměli šanci za celý den vyhřát. Takže pánové nakonec o půl 5 jeli shánět pěnu :grinning: :grinning:

ad autosedajda: romer je taky v užším výběru :wink: ještě uvidím, v pátek nám mají dovézt "nové" auto, snad tam má být i isofix, takže by bylo další kritérium výběru....
17. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon -ty teda máš zas story.... :sweat_smile:
U nás sedačka 9-36 není.
Zatím máme Britax Frist class ta je 0 -18 i když jsme ze začátku měli vajíčko - ale strašně rychle měla ramena nad pásy. Takže netuším jak mohlo být dimenzováno na 13Kg. když jsme ho museli v 7kg opustit.
O romerovy King jsme uvažovali, ale ten je právě až od 9kg pokud se nepleletu čiže pro nás v té době pasé.
A pak jsme měli ještě další dvě v užším výběru, ale nepamatuju se přesný názvy - skusila bych se kouknout.
17. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme ještě vajco od Patronu,ale Kačka je dlouhá a už se tam sotva poskládá a i když má jen přes 8 kg,tak už jí brzy dáme do Romer King 9-18kg ty jsou v testech nejbezpečnější.Máme koupenou červeno-černou:slight_smile:

Známí ji mají a spostu dalších a všichni si ji pochvalují :wink:

Sharon-nám taky dělali okna,je to fakt šílenýho bordelu,ale naštěstí bylo teplo.V zimě bych to asi nedala....
17. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

buničko, tak si to odnesla za celou rodinu že? njn, zase ty mámy :grinning: , hlavně, že je ti už líp.

Šári, tak to je teda dobrý, ale zase na druhou stranu ted vám bude víc teploučko a když si vybereš hezký rolety, tak zase změna. to u nás, až nám budou strhávat ty stropy a my se budeme muset na měsíc vystěhovat, tak na tom, bohužel nic pozitivního nevidím :angry:

jinak s autosedadou, my měli Maxi-cosi 0-9 a ted máme zase Maxi Cosi od 9 do 18 kilo a jsme spokojení, ale co je to spokoje nost, že...důležitá je bezpečnost.
17. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári:to je mazec:slight_smile:Hlavně,že vám to opravili.
Já u koupě autosedajdy koukala na testy bezpečnsti a dobře vychízí ten roemer a maxicosi.Isofix si nemůžem vynachválit.Když musíš přehodit autosedačku,tak uděláš jen cvak cvak a je to.
18. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

jestli se budete nekdy domlouvat na ten sraz, tak bychom mohli změnit salon a jít se podívat do největší brněnské babykavárny...my jsme tam jeste nebyli, jen jsme to videli zvenku a bylo tam toho opravdu hodne na hraní...tady je link na to:
http://www.cafeandplay.cz/

A k autosedačce, my máme babypoint http://detskezbozi.com/inshop/autosedacky/9-25kg/babypoint-zenith-music-09.html
a jsme max spokojeni... a poté co jsme meli malou autonehodu jsem zjistila, že nejen autosedačka ale i bytelný auto je potřeba, děkovala jsem tehdá všem svatým, že jsme vyměnili malou corsu za pořádný auto s velkým bytelným zadkem :wink:
18. únor 2010 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam jít můžeme.Malej mi zaleze do domečku a já si v klidu vypiju kafíčko.
18. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Šári, ti jsou asi padlí na hlavu, že vás tam tak chtěli nechat!!! čím asi myslej??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
no, hlavně, že jste to ve zdraví přežily - teda doufám, že se tobě a Míše neprojeví to prochladnutí :pensive:

Katy, ta kavárna vypadá dobře. už jsem o ní slyšela. pěkná je i na Lesné - Duhový ráj - byli jsme tam před 14.dny na cvičení a Matyho jsem z herny nemohla dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně ty kuličky ho moc braly :dizzy_face: dám sem odkaz, až najdu. je tam teda vstup 65/ 52 na RP - ale když by to bylo na celý den.... a děti se tam fakt vyžijou.
ted bych ale ještě herny raději vynechala - Maty druhý den po tom, co jsme tam byli, tak dost zvracel, asi tam chytl toho vira - je to ted tak rozšířený a ty herny budou asi mmt líheň těchto bacilů :frowning2: ale až se to trochu zklidní, tak do nějaké vyrazit můžem, ne? :wink:

jinak na jiné diskuzy řešíme s holkama chození do solné, už jsme jednu ve městě vyzkoušeli a bylo to fajn, tak kdybyste měla některá zájem, tak mi pisněte, ju? :wink:
já chci chodit pravidelně, mohlo by mi to udělat dobře na atopyk a vůbec je to celkově prý zdraví prospěšné, prevence chřipek a tak - Matymu se tam docela líbí, vůbec dětem, tak kdybyste se tak 1x týdně chtěla některá přidat, nebudem proti :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, do solné jeskyne chodíme, a je to fajn, je to tady v líšni, malýmu se tam líbí :wink:

chodíme sem, zrovna zítra na 11.15 tam jdeme, tak jestli se chceš přidat....
http://www.annacaffegrotta.cz/
18. únor 2010 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikam jinam ted zatím chodit nebudu, protože do této mám permanentku na 15 vlezů :wink: je to výhodnější,ale až to vychodím, tak můžu jít i jinam :wink: a vy chodíte kam?
18. únor 2010 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, vypadá to dobře :dizzy_face:
my ted zatím zkoušíme, která nám bude vyhovovat, i finančně. ale vzhledem k tomu, že holky jsou z různých částí Brna a taky mimo Brno, tak zkoušíme ty nejblíž centru. jinak mně by Líšen samo nevadila.
Zatím jsme zkusili jen Exclusive na Staré ulici - mají tam ted v únoru akci - vše za 50% a tam to bylo fajn. příští týden chcem zkusit Star na Jugoslávské - tam je zas akce z rodinných pasů 50% do konce března :dizzy_face:

chodíš tam ještě s někým - jako kamoškama? možná bychom se jednou přidali - at to vyzkoušíme :wink: :wink: :wink:
19. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na úterý 23.2.10 je zamluvená na 15.hodinu solná na JUgoslávské.
chce se někdo přidat?
zatím jdu já s Matym a Janula2008 se Simonkou. nikdo "cizí" tam zatím není nahlášen, což se může změnit, tak mi, prosím, dejte co nejdřív vědět, at nahlásím přesný počet. :wink:
19. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty druhé dvě byly Besafe Izi Kid (nehorázně drahá ale upevňuje se do protisměru až do 18Kg a má super testy) a pak Recaro Polaric.
Ovšem jediná kterou jsme mohli fyzicky vyzkoušet do auta byla právě britax a tak vyhrála... než objednávat něco jiného a pak to vracet a pod..... :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, klidne se přidejte, chodim tam s kámoskama nebo i sama, jak kdy...

Na tu jugoslávskou nepůjdeme, pro nás špatný čas, to spíme :wink:

A jinak padly už tady nejaké návrhy na ten sraz? Někdy v březnu?
20. únor 2010 v 01:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:já mám zadara vstup do solné ve filii (v rámci čerpání náhrad),ale ještě jsme to nezkoušeli.Po tvém doporučení to možná zkusíme:slight_smile:

S tím srazem,nebude lepší druhá polovina března,až se trochu umoudří počasí a přejdou všechny ty epidemie.My určitě nemůžeme první týden v březnu,jedeme lyžovat.

lanka:je mi jasný,že proti směru jízdy je to bezpečnější,ale nevadí to potom už tomu dítěti.Nějak si nedovedu představit,že takhle velké dítě se vydrží koukat do sedadla.Nám se teda malej hodně zklidnil,když jsme vyměnili autosedajdu.Což samo může být i pohodlnějším sezením než ve vajíčku.
20. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a chodíte nějak pravidelně?

Luci, určo vyzkoušejte - je to paráda a zdravé a taky zas nějaká změna :wink:

taky si nedovedu představit, že by Maty jezdil v autě pozadu - to by se mu asi už nelíbilo :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, potrebovala bych poradit nejakeho dobreho detskeho lekare v Brne, bohuzel se nemam koho zeptat a v nasi ctvrti zadny neni,tak budu moc rada za nejake doporuceni, bydlim nad Pisarkama, takze pokud vite o nejakem Brno-stred, Bohunice, Kamenak, Liskovec, tak budu moc rada :slight_smile:
20. únor 2010 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
verisek:já chodím v Bystrci a jinde nikoho neznám.Ale chodím s malým cvičit v Kohoutovicích,tak se ti zkusím zeptat některé z maminek.
20. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

díky za tipy na autosedačku. Vypadá to, že ještě pár týdnů počkáme - nové auto má hlubší sedačky, takže Juli tam má víc místa na nožičky a tím že je pro ni zajímavé (různě bliká a pípá-mě to teda děsně rozčiluje :grinning: ) tak snad ještě v kolíbce vydrží do veletrhu Vše pro dítě a tam si je půjdeme vyzkoušet :wink:
Jinak Julie se ještě do kolíbky v pohodě vejde, ale právě nechce sedět proti směru jízdy, jak jedeme dýl, tak se nadzvedává, otáčí k nám a zlobí se.

a lanko....vypadá to, že naše story s okny není u konce, asi budeme jedno okno reklamovat, protože je z venku dost potlučené :angry:

na sraz se těšíme :wink:
20. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Šári, to si teda užíváte, s těma oknama! jsem zvědavá, jak rychle vám to opraví!!!

Verisek - už jsem ti psala na Pyloušky, znám jen naši dr. na Vinohradech :pensive:
20. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek