• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Jani, nechodíme nejak pravidelne, proste jak se domluvím s kámoskama, nebo kdyz nemám co delat, tak se sbalim a jdu treba s malým sama...malej se doma už nudí, ven ted nechci vubec chodit, padá všude sníh ze střech, uz chci jaro tak hrozně moc.... :sweat_smile:

A sraz v březnu klidne, ale už ted říkám, že toho mám celkem dost, tak nevím, jak mi to vyjde, každopádne se budeme snažit přijít :wink:
20. únor 2010 ve 23:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jholky na srazík se taky budeme těšit :slight_smile: dneska je tak krásně :grinning: huráááá
jani do solné se těšíme a martina půjde taky :slight_smile:
21. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak to bychom se k vám opravdu rádi někdy přidali - třeba přespříští týden, Maty bude po očkování, tak s ním nechci nikde do velkého kolektivu, tak bychom mohli tu solnou v Líšni - kdyby se vám chtělo :wink:

Barči, budem se těšit :slight_smile:
máš hezkou fotečku v pase - si necháváš růst vlasy, jo? :wink:
21. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tak mi tam budeme kolem pul 3 a půjde i martinka :dizzy_face: to nas bude bab na matýska :slight_smile: jj nechávám si růst :slight_smile: a děkuji za pochvalu :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maty zas bude mít harém!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježda Sharon... to snad nééé? Kam dali ti montéři oči? :frowning2:

Pozadu není problém - sedačka je vysoká vidí naprosto v pohodě z oka. A navíc nikdy jízdu čelem vpřed nepoznala - takže netuší že by to mohlo být jinak... mimochodem - pokud vám děti nesedí na předním sedadle tak v podstatě čučí do sedadla i když je otočíte po směru jízdy (do toho předního :grinning: )
22. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka:dovolím si nesouhlasit.Malej dost často kouká na mě,jak řídím.Kolikrát kouknu do zrcátka a mává na mě.Má prostě přehled o tom,co se děje v autě,.......
22. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lidičky,

llllucko-ty jsi z Bystrce?Ke které dr.chodíš s Adámkem?

Jinak my autosedajdu,ještě netestovali,ale malá už nemá místo na nohy a odšprtává se od opěradla a pak se celá odsune a zkřivý,jakou má sílu,už se mi ta skořápka nezdá bezpečná,ale zas jí v tom nesem už z domu,tak je to takové pohodlnější... :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Maty kouká ven z okýnka a nebo tak s náma komunikuje - mm na něj dělá opičky do zrcátka atd :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Buni, vy se ještě taháte s malou ve vajíčku???? už trochu těžký ne??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dyť jo.. ať tak nebo onak má skoro stejný přehled :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,už nevím,kdo se ptal na du dětskou.Ptala jsem se na cviku a dobrá doktorka je v Kohoutkách na Voříškové,jmenuje se Churá nebo tak nějak.

Bunička:chodím ke sturzové a zatím max. spokojenost.Ochotná a nic nezanedbá.Ty jsi taky z Bystrce?

my jsme dneska měli ve cvičení maškarní.Byla dost sranda koukat,jak jsou ta naše zlatíčka vyšňořená.Adam šel za piráta.Holky,taky se vám teď budí dřív děti.Mě prcek zase začal vstávat po šesté a dřív vstával až po sedmé.
23. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-ona má jen něco přes 8 kg,takže to není tak hrozný,akorát je dost dlouhá,takže už se jí tam dobře nesedí,když nemá kam stočit nožky.A ve vajíčku si ji člověk může alespon odložit,když ještě nechodí :slight_smile:

lllluci-já z Bystrce pocházím,ted bydlím cca 2-3 roky v Kohoutkách.V Bástru jsem bydlela na Kuršové :wink:
My tady chodíme k Churé,je dobrá,zatím nic nezanedbala,ale je taková důležitá....
U Sturzové jsme byly na naušiničkách-nastřelit a dost hrůza.Dělala to malé na 6x.Jedno ucho 4x a druhé 2x.Nějak se nemohla trefit,bylo to šílený,malá řvala jak tur,prostě hrůza,ale jinak jsem slyšela,že je fajn :wink:

Já jako děcko chodila k Holčákové,ale ta už je v důchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A kde tam Luci bydlíš?
23. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bunicka:já na ni dostala nezávisle doporučení od několika lidí a i na netu je hodnocená dobře.Ze zkušenosti,asi se bojí něco podcenit,takže je dost důsledná.Ale zatím jsme větší problémy neměli.
My bydlíme v té nové výstavbě na Kamechách.
23. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak jsme byli v té solné na Jugoslávské a teda ten přístup tam!!! schody nahoru, pak zas hned dolů - žádný nájezd pro kočárky!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeskyně byla celkem fajn, myslím, že děti si to užily. za sebe ale musím říct, že minulý týden se mi víc líbila solná Exclusive na Staré ulici. :wink:

Barči, Marti, našli jste tu obuv na Merhautce - pokoupili jste? :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

máme za sebou první plavání po 4měsíční pauze a Julii se teda vůůůbec nelíbilo potápění. Prskala a zdrhala, ale pláč nebyl, tak si snad rychle vzpomene. Zato se jí na rozdíl od podzimu hrozně líbili destičky. Držela se jich jak klíšťátko, kopala nohama a plavala tak sama. Jen si asi budu muset po dloué době pořídit čočky :confounded: , protože ty větší děti tak cákají, že jsem nic neviděla :grinning: :grinning:

Řešíte tady doktory, tak já se zeptám taky - nevíte o nějakém dobrém kožním pro dospělé? Je mi jedno kde, rozptyl máme po celém Brně :wink:
24. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, to je hezký, že se Julince líbí dětičky, Matymu taky :slight_smile: a na potápění si určo brzo vzpomene :dizzy_face:

já byla jednou na kožním v Líšni na poliklinice HOrníkova a dr. byla fajn :wink:
našla jsem kontakt, kdybys to chtěla zkusit. Jmenuje se Yvona Vidláková - tel. 544 134 252 (musíš se objednat, jinak moc dlouho čekáš!!!) a je to teda HOrníkova 34, Brno-Líšeň.
24. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon, my jsme v plavání žádnou pauzu neměli a Dejvík začal potápění nesnášet do té míry, že minule normálně zdrhl z bazénu do sprchy:slight_smile: Normálně se vyškrábal z bazénu a utekl otevřenýma dveřma do sprch, zpátky už jsme ho nedostali. Máme zaplacenej i další kurz, tak jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál:frowning2:
Já chodila ke kožní na Běhounskou v centru Brna - MUDr. Daniela Kaňovská - hodně milá, příjemná, pečlivá.
24. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Já chodila na kožní na Masaryčku k Moresové,byla super,ale už je myslím v důchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže moc nepomůžu.

Holky a kdy chcete dát přesně ten srázek a kde a v kolik? :confused:
24. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, tak snad se Dejvík umoudří!!!! :wink:
(si ho představuju, jak zdrhá!!! :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: )

Buni, sraz vidím tak v půlce března a možná by bylo fajn zajít do nějaké dětské kavárny, kde o ty hračky trochu pečují, co vy na to, holky??? (všechny) :wink:
24. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-tak snad to tentokrát taky zvládnem :sweat_smile: Sice 18.3.slavím 30 let,tak musím připravit nějaké občerstvení a udělat dortík,ale snad to vyjde,ráda bych vás poznala :slight_smile:

Kačenka má ted to separační období,tak snad nebude řev a schovávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se, že vám sem vpadávám. Občas vás čtu a tak bych se vás chtěla zeptat, jaké máte golfky pro vaše prcky, jestli teda nějaké používáte... :sweat_smile: my zatím jezdíme v hlubokém kočáru bez problému, ještě by nám vydržel, ale je mi jasné, jak odpadne fusak a malého odsněhulákuju, začne mě z něj vylízat. Tak abych netáhla v jedné ruce obr kočár a v druhé zmítajícího se Kubu :rolling_eyes: Nemáte některá z vás zkušenost s golfkama od Chicca - Enjoy http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Chicco-Enjoy-2010. Rozhoduju se mezi nima, Jane Energy a Jane Sonic Evo. Na netu jsem našla Enjoye, ten mě celkem zaujal, ale žádné recenze k němu. Na Jané mě vadí, že to nemá bezpečnostní madlo. I když si nejsem úplně jistá, jestli je nutné. Chceme golfky, co zvládnou aspoň trochu nerovný terén, nejen na jezdění po městě. Poradíte prosím prosím :slight_smile: ??
25. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Jané Energy. Dejvík je ale docela velkej cvalík a přijde mi, že je v nich narvanej, možná je to ale oblečením. Ale je to jedno, já stejně jezdím s prázdnýma golfkama, protože moje dítě v kočáře sedět nebude a nebude a nebude. Takže ho na procházce vozím prázdnej a slouží mi hlavně k tomu, že mu vyhrožuji, že jestli nebude poslouchat a bude se furt ráchat v tom největším bordelu, tak ho do nich strčím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsou ale lehoulinký, mám je jetý za tisícovku.
25. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík za odpověď Marci :grinning: . On je Kuba zas naopak docela šlankovní, v 15. měsících má neco přes 9 kilo a dlouhej je průměrně, kolem 80cm. Pokud je máš teda hlavně na tlačení :sweat_smile: jako doprovod, dají se v pohodě tlačit jednou rukou? A to madlo je vám teda asi jedno, když v tom Dejvík nechce být, co? Já nevím, jestli nám tam chybět nebude. Obávám se, že se Kubišta nenechá přivázat pásama :rolling_eyes: , páč to doteď nezažil... A v terénu s Janéčkama taky v pohodě?
25. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

my dnes byli na kontrole 1,5 roku a máme 10,1 kg a 78 cm :dizzy_face:

Janulava, my máme Maxi taxi taky bez madla, ale zatím ho nijak nebylo třeba, jezdila jsem s ním přes půl roku loni, než napadl sníh. má to jen malý košík na nákup, ten bych ocenila větší. ten chicco mi přijde docela dobrej, ale má polohovatelné nožičky? kdyby ti v tom Kubík usnul, tak at mu nemusí nožičky jen tak viset :wink:
25. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulava já myslím, že do terénu není asi žádný lehounký golfáč. Já mám jinak sporťák Jané Slalom a ten je do terénu dobrej. Akorát ted nám slouží jenom na spaní.....Dejvík na ty kočárky fakt není. V terénu spíš nosíme v manduce, když už....
25. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za odpovědi holky :slight_smile: Dívala jsem se a u toho Chicca píšou, že opěrka nohou by měl být polohovatelná do dvou pozic, tak snad by to stačilo. Ještě je omrknu někde naživo, snad je budou v Brně mít všechny tři. Je mi teda jasný, že to nebude v jednom obchodě, ale budu muset lítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je fakt, že golfky teréňáky neexistují, to by popíralo filozofii golfek. Asi začnem v terénu taky víc nosit, my máme teda Ergo a využíváme ho hlavně na přesuny po městě, tak s tím asi začnem i v lesích :grinning:.No, ještě, že je venku aspoň tak hezky. Užívejte sluníčka, ať už s kočárkem nebo bez :dizzy_face:
25. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janula, zkus Babypark v Campusu - tam by měli mít hodně kočárků vystavených - teda aspon se tím chluběj na letáku :wink: :wink: :wink:
jj, terénní golfky by se mi taky hodily :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

My budem pořizovat asi golfky Esprit,zatím se mi líbí nejvíc a zkoušela jsem si je ošahat u nás v kočárkárně,mají je tam sousedi.Jsou polohovatelné,lehké a otočné kolečka.Košík je menší,ale asi žádné golfky nemají mega koš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj v Campusu mají velký výběr na prozkoumání a taky v Pompu v Olympii,ale nevím jestli zrovna golfky,myslím že spíš normál kočárky :wink:
25. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, v Campusu mají vše na novorozenátka, nic moc golfáčů, je to prostě obchod určený pro první výbavu na miminka.

já mám ABC design Giro a jsem spokojená.
26. únor 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulava:já taky uvažuju o golfkách jané energy.Jak psala marci,kočár sebou taháme už snad jen pro okrasu.Malej v něm sedět nechce,takže buď jde a nebo se nechá nosit od tatínka na ramenou.Já s nákupem počkám ještě do veletrhu,kde si chci všechny pěkně vyzkoušet a hlavně tam posadit malýho,jak se mi tam vejde.Ten měsíc ještě vydržíme a pak koupím nejspíš nějaké jeté.Nové nemají smysl.

My jedeme zítra na hory,už se netěším na to balení:frowning2:
26. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek