• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Díky moc za odpovědi všem :slight_smile:. Já pořád uvažuju nad Jané Energy a Chicco Enjoy, ty Chicca mě přijdou takové bytelnější. Ale rozhodne asi prozkoumání na vlastní oči a samozřejmě i Kuba :grinning: . Taky je chci vyzkoušet s ním. lllluci, jaký veletrh myslíš? Tady v Brně? My budeme kupovat nové, chtěli bychom mít dalšího prcka, než bude mít Kuba tři roky, takže je určitě využijeme. Přemýšlela jsem taky nad jetýma, ale mám strach, že by tři děti nevydržely. A mě to vybírání kočáru fakt strašně nebaví :rolling_eyes: , tak doufám, že s těma novýma, bychom se tomu u dalšího dítěte vyhli.
26. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulava:myslím veletrh pro dítě.Co vidím ve svým okolí,tak v tomhle věku se už ten kočárek moc nevyužije,takže jetej je skoro jako novej.Proto mi ojetý nevadí.
26. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, dovolím si oponovat, my teda golfky využili fakt dost a myslím, že ještě využijem - já si myslím, že je to i tom, jak cestuješ po Brně - Luci ty asi víc autem, tak ten golfáč tolik nevyužiješ, ale když někdo jezdí převážně MHD - tak si myslím, že se kočík využije víc :wink: :wink: :wink:
každopádně, Janula, myslím, že veletrh Pro dítě je už tak za 14 dní :wink:
26. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my právě kočár využíváme pořád hodně. V podstatě ven chodíme jen s ním, ať už v něm Kuba spí nebo jen tak sedí a čubrní ven. Takže taky počítám, že je využijem hodně. Autem nejezdím (pokud nejedeme všichni tři s MM), i když papíry mám :zipper_mouth: , takže jsem závislí na MHD a pěškobusu :slight_smile: Díky za info o tom veletrhu, už jsem vygůglila, že je od 11.-13.3. Asi se tam taky vypravíme, pokud nenajdu Enjoye někde v obchodě v Brně na vlastní oči. Tak vám všem přeju hezký víkend a díky za debatu :sunglasses:!
26. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si golfky pořídila hlavně kvůli cestování IDSkou a výsledek je ten, že buď táhnu zvlášť kočár a zvlášť nasr... Dejvíka (což je opruz) nebo raději Dejvíka v manduce. Takže je jsem max. spokojená s jetým. Možná ho vezmem v létě na dovolenou možná ani to ne. Akorát nevím jak vyřešit spaní mimo domov (spí zásadně jen a pouze v kočáře tak 3 hodiny přes poledne). Jenom kvůli tomu s sebou taháme na delší pobyty sporťák.
26. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:no,záleží,kdy si golfky pořizuješ.Já je budu pořizovat teď,tzn.v době,kdy mi už malej v kočáru sedět nechce a nejspíš je budu tahat jen pro jistitu,kdyby si chtěl sednout.Proto předpokládám,že už je moc nevyužijem.Pak je chci na cestování MHD,kdy pojedu do města a pak na dovču.Pokud sis pořídila golfky dřív a malej ti v nich ještě sedí,spí,tak to je něco jiného a v tom případě bych ani do Janéček nešla.To jsou podle mě opravdu golfky pro "větší" děti.Když půjdu někam na celej den a tudíž mi bude malej v kočáru i spát,tak bych stejně brala sporťák,protože je pro něj nejpohodlnější.A i když bych kupovala ojeté,tak maminky napíšou,jak moc je používali a dají se opravdu sehnat minimálně jeté.
26. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Chicco multiway a jsem moc spokojená :wink:
26. únor 2010 ve 23:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli, tak hlavně, at dobře vybereš a si spoky :wink:

Marci, ty jo, tahat Dejvíka v manduce - to musí být docela záhul, ne??? :fearful:

Luci, já mám golfky taky jeté - Maxi taxi za 1000,- paní mi je dovezla až do bytu :wink: co se týče pohodlí pro Matyho, tak loni to bylo v pohodě, ted přes zimu používám sporták, ale už se těším, až zas najedem na golfáč, páč to je fakt o něčem jiným - ta manipulace, prostory - i v MHD - překážky, atd. no snad bude pořád v pohodě. Maty od podizmu zas nějak moc nepřibral, ani nevyrostl, tak snad to dál zvládnem.
Je fakt, že pro další dítko už asi nebudou, nebo spíš jen tak k našim nebo na chalupu, protože je, tuším, odrovnáme :pensive: :pensive: :pensive:

Katarinka, nechystáte se příští týden do solné?
27. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a na ten veletrh se může i s dětmi?Prý se na nějaké veletrhy s dětmi nesmí,tak se ptám :sweat_smile:
27. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bun, já myslím, že jo. ale zas asi tam bude dost lidí, tak aby to pro malou nebylo nějak nepříjemné nebo nepohodlné!!! :pensive:
28. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bunicko, já myslím, že na ten brněnský určitě, my tam byli poslední dva roky za sebou a vždycky je tam spouuusta dětí. jen je to prostě blázinec, třeba na výběr kočátku excelentní a hlavně tam chytneš slevy na místě a nejsou až tak zanedbatelný, takže na to je ten veletrh opravdu príma.
28. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za odpovědi holky a vzhůru do dalšího týdne :wink: Máme na ten veletrh volnou vstupenku,tak tam asi mrknem :slight_smile:

My konečně dostali pozvánku na Vítání občánků,co jsem stále urgovala a ted už jim napsala,že si tam Kačka pomalu dojde sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci-máme to v Bystrci,vy jste byli na vítání? A kolik Adámkovi bylo?Dík :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni, aspon něco :wink: pozdě, ale přece!!! akorát to focení v kolébce (nevím, jestli se u vás dělá) - to už asi pro tak velkou slečnu nebude!!! :grinning:
1. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-nevím jestli bude kolébka,ale malá už by se tam nevešla a ani by tam nevydržela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá jaké to bude :confused:

Holky už jste zkoušely novýho koníka?Je to zmatený jako prasátko,ale dají se dát fotky i do textu,to je dobrá novinka,jinak nevím,nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tento týden mají zavřeno v solné jeskyni kvuli jarním prázdninám, takze můzem az přístí tyden. :wink:

Nového koníka jsem nezkousela, chodim uz jen sem na tuto diskuzi, konik me hodne zklamal, hlavne buzeraci co se fotek týče, takže at si dělají co chtějí :sweat_smile:
4. bře 2010 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě nevyzkoušela, nemám na to časík - vždy jen narychlo juknu, přečtu, napíšu a zas du :grinning:

Katy, jsem si všimla, že kvůli jarňákům je tento týden zavřeno kde co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dáš mi, kdyžtak vědět, kdybyste se do solné chystali? :wink:
mm sice bude mít dovču, ale na chatu se stále nedostanem, je tam 1,5 metru sněhu a další ještě asi napadne, tak budem převážně v Brně :rolling_eyes:
5. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsme zpátky z hor.Malej tu šestihodinovou štreku přežil v pohodě a i na horách byl hodnej.Jen to byla dovolená i pro něj a úplně jsme mu popustili uzdu,takže ho teď budu muset dávat nějakou dobu dohromady.Hlavně,co se jídla týče a taky ho nebude pořád někdo chovat.Ale jinak jsme si to opravdu užili.

Bunička:my byli na vítání asi v 10-ti měsících (možná i víc).Mají totiž dlouhodobě nemocnou matrikářku,tak to mají jen jednou za čas,proto ten velký zkluz.Ale bylo nás tam hodně a byla to celkem sranda.

Na veletrh jdeme i s malým.Je to veletrh pro dítě,takže děti tam můžou.Jinak ten kočárek nezkusíme:slight_smile:
7. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak vítejte zpátky a v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: fajn, že jste si to užili :wink:
7. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-vítej doma,dobře,že jste si to užili :slight_smile:
aha.my vítání máme právě v sobotu,kdy Kačce bude přes 11 měsíců :wink: Takže se mám připravit na legrandu jo? :grinning: A co jste dostali hezkého?Co vím tak se dostává kytka a nějakej papír s uvítáním....

To se nám zas ochladilo co?Ta zima snad nikdy neskončí,už mi to docela vadí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky :wink:

Luci, my taky vždycky na dovče povolíme a pak to pracně vracíme :slight_smile: kde jste byli? 6 hodin to je pěknej kusanec cesty.....

bunicka....my měli vítání občánků pár dní po 1.roce. Juli byla nejstarší, do kolíbky jsme ji na focení posadili. Já jsem dostala kytku a nějakou knížečku na zaznamenávání pokroků mimina,Juli dostala leporelo a látkovou panenku.

Jinak nevím co je s malou :unamused: ve středu a ve čtvrtek měla horečky, ale jinak nic a od čtvrtka takřka nejí. Vždycky jeden den vůbec nic krom pár ml mlíka ráno a večer a druhý den minimum - jako 50ml mlíka, 5 lžiček polívky, 2 lžíce jogurtu, plátek šunky, 50ml mlíka. To je všechno, co do ní dostanu. Rohlík, chleba a dokonce ani piškot nechce. Jediný čeho je ochotná sníst víc jak 3 kousky je rajče....no ale dávat jí to na prázdný žaludek.....
Takže zítra jdeme na poradu k dr., ale předpokládám, že nám nic moc neřekne.
7. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, to je mi líto, že je Julince špatně - snad to nic nebude - třeba zoubky (???) - budem na vás myslet :pensive: :pensive: :pensive:

Buni, taky mě to počasí už pěkně sejří!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Holky:slight_smile:Byli jsme lyžovat ve Schladmingu.Jeli jsme i s našima a mým bráchou,takže jsme se u hlídání střídali a fakt si užili,jak malýho,sami sebe,tak lyže.Jen si manžel ve středu udělal něco s kolenem,tak dolyžoval.Má něco s jedním kolenem už asi 10 let a příští rok se chystá na operaci,ale teď si ještě něco udělal s tím druhým:frowning2:

Šári:a nemůžou to být zoubky?

Bunička:tam kolíbka ani není.Jenom vám budou něco vykládat,pak se podepíšete do knížky a nakonec foto.Už ani nevím,co jsme dostali,kytku určitě ne,jen nějaký kostky.Jo a fotky od fotografa jsou strašný.Jestli od vás někdo jen trochu slušně fotí,tak si je ani nenechávej dělat.
8. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Luci, tak chudák manža s těma kolenama :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
a je fajn, že vás jelo tolik a střídali jste se v hlídání - super dopočinek, ne? :wink:

u nás kolibka byla, ale nebyl žádný fotograf. dostali jsme knížku, něco jako pozvánku do knihovny a bačkůrky (takové ty staré "komunistické" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:) a karafiát :grinning:
ale bylo to takové milé, docela se mi to líbilo :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj, tady nám to vázne!!!
jak se všichni máte????
taky jste taaaaaaaaaaaak rádi, že nám dnes napadl sníh????!!!!! :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
11. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,no já celkem nestíhám.Malýmu rostly dva dny zuby,takže měl vysoký teploty.Jakmile mu otrnulo,tak řádí jako černá ruka trhu.Navíc onemocněl manžel,takže se prostě celý den nezastavím.Zítra jsme měli jít na výstaviště,ale moc to nevidím a samotné se mi tam s prckem nechce,protože je teď ve fázi,kdy se nechce vozit vkočáru,ale nechce ani chodit.
11. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Já už se na to počasí vyprdnu,už mě to neba ten sníh :angry:

U nás taky onemocněl manžel,ale vypadá to že zítra už bude ready :slight_smile: Taky se chceme jet podívat na ten veletrh,ale podle vystavovatelů a jejich zboží,tam nevidím nic moc.Chceme se podívat na golfáče a vystavuje tam asi jen 5 firem kočárky,tak nevím zda má cenu vůbec vycházet z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky máte některá zkušenosti s tímhle veletrhem??At tam nejedeme zbytečně. DÍKY
11. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Buni, manža je taky nemocnej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: asi nějaká epidemie :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: a to má tento týden dovču, takže ji proležel. doufám, že se aspon o víkendu dostanem na návštěvu k prarodičům, už jsme tam 6 týdnů nebyli!!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
na veletrhu jsem nebyla a ani se nechystám - nemám ráda víc lidí pohromadě na jedné ploše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Matymu už dlouho zoubky nerostly, nebo aspon o tom nevím. jsem zvědavá, kdy se zas "ozvou" :pensive:
11. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bunicka:ono se nedá moc říct,jakej ten veletrh bude.Každý rok je to o něčem jiném.Ale vzhledem k tomu,že veletrhy na výstavišti mají sestupnou tendenci,tak mě to ani moc nepřekvapuje.Kdybyste tam šli,tak za reference budu ráda.Měli jsme jít zítra,ale to určitě neklapne.
11. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
epidemie :grinning:

Jani-taky nemusím víc lidí a ještě když je tlačenice-brrr
My jsme ted před týdnem měli podezření na zuby a zase spí krásně a nic se neklube,fakt nevím.Máme pořád jen 2 spodní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci-hmm.tak uvidíme,ještě ted mrknu na ty firmy co tam budou a jaké mají zboží a podle toho se rozhodnem.Určitě dám vědět :wink:
11. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak malé už je líp - možná to byly zuby plus si minulé úterý dooost lokla v plavání, tak jí to asi udělalo nějakou neplechu v žaludku. Jíst začala až včera, pobrekávat v úterý.
No a teď už je 2 dny nějak špatně mě a jsem hrooozně unavená - dnes odpoledne jsem dokonce na 3hodiny vytuhla. Očekávám MS, ale manžel se mi směje, že určitě nedorazí.....tak doufám, že se plete a není to mimibacil......přece jen otěhotnět s ochranou dvakrát za život by bylo dost nefééér, ne :grinning: :grinning: (nééé že by nám to nějak vadilo, bylo by to jen o pár měsíců dřív než jsme plánovali)

Sníh mě vyloženě štve. Na veletrh se chystáme, ale až v sobotu, zítra mám až do večera školu :frowning2:
11. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek