• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
no Šári!!!! že by???!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ještěže aspon Julince už je líp :pensive:
11. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jen v rychlosti.Veletrh doporučuji,je tam spoustu dobrých věcí a my si tam koupili golfáček

:wink: Mile mě to překvapilo a není to tak velké,takže si to člověk může projít klidně 2x a pořádně se podívat a vyzkoušet :wink:
12. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/560/, jak budete mít čas, tak nám dejte hlas, díky
13. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
buni, tak fajn, žes byla spoky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kočík vyfot - jsme zvědaví!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
buni:to je super,že jste uspěli:slight_smile:My,bohužel,nejdeme.Manžel je nemocnej a abych tam šla jen sama s prckem,to nemá smysl.
14. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak my včera na veletrhu byli, ale úplně zbytečně :grinning: malá tam dělala takovej čurbes, že jsme nic neviděli. lítala tam po hračkách, mlátila lidi balonkama, schovávala se za kočárky, no opravdu to byla zábava. chtěli jsme se podívat na kočíky pro dvojčata a odcházeli jsme úplně vyfluslí a nic nemáme :grinning:
Šári, já jsem nevěděla, že chcete ještě miminko..tak podle toho, co popissuješ, nevím, nevím :grinning:
14. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni, moc hezkej!!!! :wink: :wink: :wink:

Beti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdo byste měl zájem jsem schopna sehnat a doručit vám jakékoliv množství Pampersek, všechny druhy za 369,-, jen Pampers mini za 180,-/43ks.Je možný dlouho dobý odběr, pokud budete mít zájem pište do IP.Hanka
14. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hannah,my za tuto cenu kupujem v Kr.poli v Tetě,takže to je pro mě obyčejná cena a kupuji ještě levněji v akci :wink:
14. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen píšu, že my jsme nakonec koupily golfky Chicco Multiway. Okoukli jsme je spolu s Chicco Enjoy a Jane Energy a zdály se nám opravdu nejbytelnější. Dneska jsme je s Kubou poprvé natrvdo otestovali a jsou úplně super, takže doporučujeme!!! :slight_smile: Prostorné i s naší zimní výbavou, lehké (táhla jsme je tři patra dolů i s Kubou), nějak extra nehlučí a Kuba při tom drncání krásně usnul, spal v kočárku dokonce dvě hodiny, to je u něj opravdu nevídané :grinning:. Dobře se s nima manipuluje jak na štěrku, písku atd a jednoduše se skládají. No nebudu vám to tady v diskuzi zahlcovat reklamou :sweat_smile: . Jen díky za tipy a přípomínky, co jste měly, vzala jsem je v úvahu a tohle je výsledek. Tak se mějte krásně a přeju hezký jaro (snad už je opravdu skoro tady) :sunglasses: !
15. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulava:chicco multiway jsou dobý golfky,to určitě.Ale osobně bych chtěla lehčí.Což jsou třeba ty energy.Ale uvidím,určitě se na ně taky mrknu:wink:

hannah:my jsme na huggieskách a ta cena se mi taky nezdá nijak super.

beti:ani jsem nevěděla,že jsi těhu,moooc gratuluju.
15. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci,

já jsem to sem dala teprve o víkendu. no byli jsme s MM v šoku a trošku jsme pořád, bude to teda mega záhul a zatím si to nedokážu ani předtsvait, takže uvidíme :grinning: :grinning:

chiccommultiway tak to mám od kamošek samou chválu.
15. bře 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulava - tak super, že jsi tak spokojená!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
řekla bych, že Multiway jsou klasika!!! :wink: :wink: :wink:

Betinka bude mít megarodinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti-taky gratuluju,nějak jsem tě zazdila,jak jsem měla plnou hlavu golfáčů :grinning:

jj.chicco multiway má kámoška a taky pěla chválu,ale já jsem spokojená ty co jsme pořídili,chicco,jsou dražší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bunicka:a jak jsou ty tvoje těžké?

beti:to se ani nedivím.A vy jste plánovali další mimi nebo i tohle byla náhoda?
16. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Mulťák je docela oblíbený, vidím ho, kam se podívám :grinning: Jinak jsme ho kupovali na Tomkově náměstí, mají tam opravdu milión kočárků skladem a když jsme ho porovnávali s ostatníma (třeba ten Enjoy nebo Jane) byl opravdu nejpevnější, ty ostatní měli většinou tenké trubky, vypadaly vachrlatě. No rozhodl to manža, jako hlavní sponzor :dizzy_face: Takže tak. Dneska nás čeká očkování, teda Kubu. Tak doufám, že bude všechno OK a později bez reakcí... Krásný den všem!
16. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-cca 8kg,vážila jsem je doma,protože je to novinka a v prodeji budou až v červnu,tak mi borec nedokázal odpovědět,kolik váží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bunicka:díky:slight_smile:

janulava:tam se taky chystám na obhlídku.Jen,co si pamatuju,tak tam byly dost děsné prodavačky,které o zboží nic nevěděly.Snad se to změnilo.Ono hodně záleží,co od toho golfáče chceš.Klasickej golfáč takovej prostě má být.To co se dneska prodává jako golfáče a chicco tam patří taky,je něco mezi golfkama a sporťákem.Vzpomeň si,v čem jsme jako mimina jezdily my.
16. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no správnej golfáč je přece hadr mezi dvěma holema!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj.taky si ty svoje golfky pamatuju :grinning: :grinning: :grinning: ale jsem vděčná za otáčecí kolečka,to je boží vynález :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
buni a za polohování noh a zádíček, stříšku, pláštěnku, košík na nákup, ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo holky, jestli se chcete přidat některá, na pátek od 10.hodin je zamluvená solná jeskyně Star na Jugoslávské,
pisněte mi kdyžtak co nejdřív, at potvrdím, kolik nás bude :wink:
16. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci, my tam byli v neděli a prodavačka se nám skoro vůbec nevěnovala, bylo tam dost idí. Ale nám to zas vyhovovalo víc, než kdyby nám stála za zadkem a pořád se ptala, co potřebujeme :rolling_eyes: .Ale ve čtv jsem to tam byla obhlídnout s K. sama a ta co tambyla, se zdála být celkem informovaná...
Jinak je to fakt, co bylo za kočáry dřív,ale asi se to změnilo s nároky. Já chtěla co nejlehčí, skladný golfáč podobný sporťáku, přesně jak píše Lucka a Jana.sun :grinning: Jinak jsem zrovna včera viděla golfky alá hadr mezi tyčema a fakt jsem si nebyla jistá, jestli to není kočárek pro panenku :grinning: Bylo to malilinké,nizoučké... No prostě jak dneska dětský kočárek pro Babyborn... :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

BETI.....dvojí gratulace!!!!! Ale teda děvče budeš mít záhul - dvouletá divoška a dvojčata k tomu.....
a jinak....já teda dle svého očekávání těhu nejsem (vyhrála jsem nevyřčenou sázku mezi mnou a manželem - přece jen své tělo znám líp :grinning: ) a jo, chceme ještě další mimi, ale pracovat na něm začnem až tak podzim/zima.

tak my se po golfkách koukali jen v rychlosti, ale protože jsem spokojená se sporťákem, tak chci opravdu "jen" golfky, a hlavní co od nich očekávám je skladnost v autě, když někam jedeme a jsme nabalení (vyměnili jsme auto a máme nižší kufr, tudíž se nám tam Xlander dost blbě dává a už se nedá obskládat taškama). Takže jsme se dívali ve kterých se J. vyspí a které jsou nejmenší po složení :wink:
16. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulava:taky nemám ráda,když mi někdo stojí za zadkem,ale tady mi vadilo,že paní neuměla odpovědět na žádné naše otázky.Ani neuměla ukázat,jak se skládá a rozkládá kočár a co jsem mluvila s holkama,co tam byly taky,tak si všechny v podstatě stěžovaly na to samé.Jinak jednoznačně nejhorší prodejna je ta u baumaxu,tam si vás nikdo nevšimne,co je den dlouhej.

Šári:tak ti nevím,jestli je gratulace na místě:wink:A u golfek to mám jako ty,sporťák mám super,takže jen golfky skladné a lehké.

Holky,já si teď další dítě neumím představit.U nás jsou poslední dobou naprosto katastrofální noci.Malýmu rostou zuby,u toho má teploty .... takže víme o každým zoubku.A dneska v noci vytrvale brečel od půlnoci do půl páté.Nepomáhalo nic,jen když s ním manžel chodil po pokoji,tak mu malej spal na rameni.Chudák si nemohl ani sednout,prostě nic a je jasný,že chodit s 11kg děckem takhle dlouho nejde.Ale na zoubky to nevypadalo,spíš jsem měla strach,jestli něco nespolknul,takže jsem pořád bojovala s tím,jestli už jet na pohotovost nebo ne,protože takhle bolestivě jsem ho ještě plakat neslyšela.Nakonec o té půl páté usnul a spal až do sedmi bez jediného fňukňutí.Ale představa,že spím jen dvě hoďky a pak se mám starat o další mimčo ...... Doufám,že neš bude další mimi,tak alespoň ty zuby budou venku nebo si už bude umět říct,co ho trápí.
17. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A aby toho nebylo málo,tak tady dneska mám na hlídání kamarádčina syna.Takže,i když teď oba spinkají,tak si stejně nemůžu jít lehnout,protože mám strach,že bych neslyšela,až se vzbudí.
17. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Luci, máte fakt "veselo" :unamused: :unamused: :unamused: no manža zubař, tak se holt u vás musí vědět o každém zoubku hned od klubání :pensive: :pensive: :pensive:
já jsem dnes zjistila, že Matymu začínají lézt nahoře oba špičáky a zatím teda žádné přiznaky ani komplikace, tak tuk tuk tuk!!! :dizzy_face:

holky, až najdete ten nejmenší a nejskladnější golfáč, tak dejte vědět, ju???? :wink:
aby to nebyl ten pro babyborn, jak píše Janulava :grinning: :grinning: :grinning:

no Beti se bude na podzim mít co otáček, ale do budoucna bude mít krásnou velkou rodinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci....ono je to jedno :grinning: jestli teď nebo za půl roku :grinning: ten zimní plán je čistě jen z mojí pohodlnosti a z toho, že si chci obě děti coby miminka a batolata užít.....čtvrté už by mi doma asi neprošlo :grinning: :grinning: :grinning:

k těm golfáčům, náš dnes dorazil, ale já teda nevybírala poctivě ze všech značek - honila jsem na výstavišti manžela 2hodiny po autosedačkách (stejně jsme nekoupili, romer tam nebyla a ostatní se nám nelíbily :-/ a pak jsem jen tak naznačila, že bysme mohli koupit aspoň nějaký malý golfáč - ale on i Juli toho měli plné zuby, takže jsme pořádně prozkoumali "jen" jednu značku (ta co byla zrovna nejblíž :grinning:) a z té vybrali ten nejmenší.....navíc je to asi novinka, poněvadž jsem ho na netu snad ani neviděla.Takže netuším jak je na tom s referncema, s reklamacema a podobně. Ale já ho chci fakt jen na občasné ježdění, takže je mi to celkem jedno (do vlaku mi s ním stejně musí někdo pomoct, tak už můžu vzít rovnou sporťák, že)
A teď jsem chtěla napsat jméno a nemůžu si vzpomenout :grinning: :grinning: ale je od babydesign...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten druhý název mi vypadl, písnu zítra.

a u nás se taky zubuje, J. je na hranici zvýšené teploty a protivná jak vřed. Ale v noci naštěstí spí.
A jinak ty moje nevolnosti byl asi ten Julinčin bacil, který se nám tu motá dál, od neděle chodí Míša, že ji nárazově bolí hlava a zničehonic se jí dělá strašně zle a dnes večer přišel i manžel, že mu není dobře. Tak jen doufám, že si s Juli nedáme druhé kolo
:unamused:
17. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda Šári, tak at se to kolo bacilů už neopakuje!!! :wink: snad už máte s Juli protilátky :dizzy_face:

na ten golfáč jsem ted fakt zvědavá!!! :grinning:
no ty nám fotku vlastně asi neukážeš, tak aspon ten název, nebo kdybys ho našla na netu, tak odkaz, at ho omrknem :wink:
19. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:Já se byla teď dívat v týdnu na pár golfáčů a líbila se mi viva od bebe confortu.Chtěla jsem jich pár vyzkoušet,ale malej si sednul do tohohle a nechtěl z něj vylézt a další mi odmítnul zkoušet :slight_smile: Na netu se mi ještě líbí casualplay a to janéčko.Tak je musíme někde vyzkoušet.
20. bře 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek