• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Marci, tak to je dobrý :grinning: Aduš neplive, ta jen prská :slight_smile: Ale dělá to spíš když se vzteká - prdí pusou a u toho prská.
14. dub 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, myslím žes to byla ty kdo mi jednou házel odkaz na nějaký stránky s receptama na vaření pro děti. Já si tu stránku neuložila a teď to nemůžu najít. Prosím tě hodila bys mi ji ještě jednou? Díky.
14. dub 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi, vlastně jo, Adélka mu to předvedla jednou na plavču, Dejvík si z toho vzal mustr a dovedl to plivání k dokonalosti. A teď to furt trénuje - asi chce být mistr světa v plivání do dálky nebo v plivání na výdrž :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty stránky byly myslím tyto: http://www.maminkam.cz/recepty-pro-deti/
Jinak teda k tomu jídlu, Dejvík měl zatím jenom rýžovou kaši a mrkev (obojí vařené doma) a včera na výletě jsme mu dávali kupovanou skleničku mrkve od Hami - manžel prohlásil, že to smrdí jak kečup, Dejvík se nad tím taky nějak ošíval. Je teda pravda, že takovou hnusně jedovatou barvu mrkve jsem ještě neviděla :grinning: :grinning: Tak teda nevím jak to s tím jídlem budu dělat někde na dovolené, když nebudu chtít trávit čas u sporáku, ale někde v terénu :slight_smile:
14. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvaříš to do skleniček předem ( v rámci zbytků) a pak jen vytáhneš. :wink:

My s jídlem furt bojujem dvě kávové lžičky za řevu a vzpínání se a je po jídle. Dneska dostala poprvně mrkev tak dokonce po první vnucené lžičvce otevřela pusu, než zjistila že je to jídlo a pak už zas na zámek... :sweat_smile:
14. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: Dejvík je učenlivej :slight_smile: Díky za ty ten odkaz.My to jídlo tak nějak kombinujem- většinu vařím, ale třeba teď přes velikonoce jak jsme byli v terénu tak jsem taky dávala sklemičky. Je fakt, že mě to vařený ode mě taky víc chutná :slight_smile: Ale Adélce je to vcelku bych řekla fuk.
14. dub 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
David sní všechno a v docela velkém množství. I zprzděnou kaši snědl :grinning: :grinning:
Lanko, předem uvařím a zamrazím doma to jo, ale někde na cestách nemám moc odvahu tahat předem uvařený nesterilizovaný jídlo, protože mám strach, že se mi zkazí......
14. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Jak se máte? Jaké byly svátky?
14. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě to v těch skleničkách zavař místo abys to hodila do mražák :wink:
14. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak zdravíme po delší době. měly jsme se dobře, jen jsem si teda moc neodpočinula, jelikož Veruš chytla separační úzkost a nechtěla k nikomu jen ke mě a když si ji někdo vzal, tak řev jak blázen. chudák moje mamka s ní musela chodit za mnou i na záchod :grinning: taky se přes ten týden pěkně rozjela a ted je z ní vyloženě lump, frt by chtěla dělat blbiny, naučila se lézt, ale dozadu :grinning: :grinning: takže dneska bude nápravný den, jsme samy doma, tak bude muset zbrzdit.

marci, s tím mekáčem jsi mě pobavila :grinning: veruš prská, ale hrozně, takže je taky mokrá a všichni, kdo neutečou z jejího okolí, tak taky :grinning: marci, prosím tě, ptám se asi po stopadesáté, kde to bydlíte? ted už by to na vychajdu bylo, když už tady máme to jaro!
jinak s jídlem, jak jsem byla pryč, dávala jsem skleničky a ono to té malé šmudlině chutná asi víc než ode mě. dívala jsem se na složení a oni ta, všichni rvou jablečnou štávu a tím je to sladší, proto to asi ten můj malej koblížek víc baští. sní mi skleničku na posezení :grinning:

taky se mi zdá, že se za ten tejden pěkně vytáhla a ztloustla :grinning:

jakej byl holky srazík?
14. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: srazík fajn. Ale od nás jsem tam byla jen já, Jana.Sun a Lanka, jinak zbytek Pyloušci. Ale holky jsou sympaťačky a vzaly nás v pohodě mezi sebe :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak konečně se to tu trochu pohnulo, jsem ráda, že jste všechny "zpátky" na koňovi :grinning:

Marci, plivání :grinning: :grinning: :grinning: to ještě Maty neumí, ale hádám, že to taky objeví :unamused: my jen pištíme, ale šíííleně :confused:

Beti, tak já na tebe myslela, že si odpočineš,....ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak Marci s tím zavařováním - já zavařuju příkrmy, protože jezdíme na tu chatu a to by se mi mražený nepovedlo převíst bez úhony. Ale na zavařování potřebuješ skleničky se šroubovacíma víčkama (dělaly se do nich příkrmy dřív), ptže ty dnešní víčka naprosto vůbec nechytají - vyzkoušela jsem :angry: ale jinak se mi zavařování vyplatilo, nebot ty příkrmy ze skleniček jsou pekelně drahý a navíc nám těch 125ml nestačí - my jsme větší žrout, takže kupovat ty větší a ještě dražší... :rolling_eyes:
Ale jinak nám jede úplně všechno - někdy se u prvního sousta trochu ošije, asi čeká jinou chut, ale pak už otvírá pusinu jak ptáčátko a papká hezky. Jen někdy chytne móresy a pak jsme oba jak čuňata - ptže si u toho strká do pusy ruce a bryndák a všude to patlá po sobě a po mně a sahá si po lžičce a rozčiluje se, když mu ji nechci dát, tak mu ji dám, on ji olizuje, poplácá si s ní obličej, pak ji švihne na zem,....holt, někdy je u nás při jídle veselo, že nevím, co dřív džet - Matyho, bryndák, lžičku, příkrm,.... :sweat_smile:

jj, srazík byl super :wink:

musíme ale co nejdřív domluvit "náš" srazík, at se zas vidíme a at konečně poznáme Marci s Dejvíkem :wink:

Peti, chatu máme u Orlických hor, v Boříkovicích :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já mám pocit, že jsem šíleně unavená. všechno se točí okolo Tomíka a já mám pocit, že stále něco dělám a nic neudělám. znáte ty pocity? Jsem dneska nějak smutná.
14. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Holky:slight_smile:

My jsme velikonoce prožili na cestách.Neteče nám totiž už od středy teplá voda,takže jsme se usadili u mých rodičů.O víkendu jsme pak jezdili po návštěvách a v pondělí jsme šli do zoo.

Zítra se chystám s mylám k Dr.Ještě trochu kašle,tak chci,aby si ho radši poslechla a taky se mu mrkla na tu vyrážku.Má ji sice už skoro celou dole,ale na obličeji má pár zbytků,kterých se nemůžeme zbavit.

Katzi:měl osypané jen tváře a bradičku.teď už tam má jen takové čárance.
14. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my byly dnesdka poprvé u zubařky, jenom baunce šáhla na zuby, ani jsem ji nevytáhla z erga a šlo spíš o seznámení se s ordinací, v září zase jenom na čumendu, aby se v budoucnu nebála, dostala obrázek a byla v sedmým nebi :grinning:
No ale Barunka pak byla nemocná, nevíme, jestli z bazénů nebo z toho, že se vždycky v ergu zpotila a pak ji trošku ofouklo, tak jsem dneska zakoupila šíleně drahý vlněný bodýčko, který teda bude mít jenom do erga, ale běda jestli ho ušpiní :grinning: :sweat_smile: :grinning: pere se to jenom v ruce :unamused:
Jinak jsme na tom slovensku taky chodili jenom s ergem, kočárek zůstal nevytáhnutej z auta a zdeformovala se mu boudička :sweat_smile:
Marci, tak zkuste Alnaturu, to by měla být skoro jenom samá mrkev, je to lepší, i chutnější, bio a nemusíš se s tím na cesty dělat...
Jani, se máte, to musí být relax že na té chaloupce?
Míšo, že by jarní únava? ani to krásný počasí tě nenabíjí? Doplň vitamíny...
14. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jsem lehce přeházela odstavce a teď to moc nedává smysl, takže mají být přehozený 2 a 3 odstavec :grinning:
14. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet - no právě mě sluníčko krásně nabíjelo, ale dneska to nějak neúčinkuje. jaké vitamíny bys doporučila?
14. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi hodně ovoce :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petapi:a kdes to bodýčko koupila?
14. dub 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, na Bráně...
14. dub 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj betinko,

prosím tě, to číslo mi pošli co nejdřív, nejlepší by bylo ještě klidně dnes, protože já tady potom týden nebudu.. letíme s MM do Francie už brzo ráno, tak ať se potom můžem konečně domluvit. Jinak jsem tě moc ráda viděla!

Malá je sluníčko, vůbec nechápu, jak tě to může doma zlobit :dizzy_face: :dizzy_face: fakt byla hotovej " ANDÍLEK "
14. dub 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jj, pěkně si to na chajdě užíváme, je to paráda, zvlášť ted "na jaře" . jen by chata potřebovala pořádnej úklidovej zásah, ale nijak se k tomu nikdo nemá :grinning: musíme na to v létě vlítnout a pořádně to tam "pročistit" :dizzy_face:

Míši, každej den není posvícení - zítra bude líp, neboj :wink: navíc jdete s Pylouškama do ZOO, tak to bude super,ne? :wink:
14. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, kam ti zmizely fotečky??? :confused:
14. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem dneska úplně mrtvá. Celý den v jednom kole - prala jsem, uklízela, umývala okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mám z toho dobrej pocit. Zítra pokračování :grinning:
Ani nemám sílu dočítat.
Jani - fotky :grinning: :grinning: - chtěla jsem přidat nové a ani nevím jak jsem smazala celé album :rolling_eyes:
14. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, tak to jo, já jsem se taky lekla, že nějäkej šmírák ti otravuje život a kvůli tomu mažše fotky :slight_smile:
14. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petapi:díky.Chystáme se s malým do Tater,kde bude hlavně v manduce,tak bych chtěla něco takovýho.Normálně by se mi to taky hodilo,ale to bych jich musela mít víc,protože ho dávám třea na procházce na chvilku do nosítka,když nechce ležet.A v pondělí v ní prošel celou ZOO.
15. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci, tak dovolnou a Tatry teda upřímně závidím :wink: to se bude malýmu chrupat na vzdoušku, teda snad.

u nás je nějakej dvnej den, noc hrozná (jako obvykle), včera jsem šla navíc s kamoškou večer na kafe a malá se vzbudila 7x do půlnoci, si tatka užil. no a dneska jsme vstávaly v 6 a prvně usnula od 8 do 9 a ted chrní půl hodiny znova, tak nevím....jinak jsme se s MM dohodli, že o víkendu přestavujeme a zkusíme už definitivně dát malou do pokojíčka, tak jsem zvědavá.

marci ty jsi čipera :grinning: a kde teda prosím tě bydlíš, jak se jmenuje ta vesnice?
15. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti - Velešovice.
My teď na procházky nechodíme, protože Dejvík má šokové stavy z toho, když na něho zasvítí slunko a tady žádná cesta ve stínu nevede. Už mám ale objednaný slunečník a sluneční clonu na ten igelit na boudičce. Ještě mu koupím brejličky a zkusíme znova cestu po sluníčku. Teď je ale vzornej a spinká mi i 3 hodiny v kuse na dvoře ve stínu :slight_smile:
My jedeme do v červnu do Krkonoš, takže taky bude v kurzu asi hlavně manduca. Já mám pro Dejvíka do nosítka teď tričko z moiry - je docela dobrý, jsou ta vlněná bodýčka ještě lepší? Peti, ty máš možná srovnání, že?
15. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec to moje děcko šlo nějak do sebe. V noci spal 6,5 hodiny v kuse - nevídané!!!!! mě ale málem ruply prsa :grinning: :grinning: Teď spal 3 hodiny na dvoře a já se vykloním z okna a slyším, že si tam v kočárku vykládá, tak utíkám dolů a on drží v rukou plyšového psa, vykládá mu a směje se u toho - žádný řev po probuzení!!! Nevyměnil mi ho někdo??
15. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, tak to je teda pašák!!!!! já slnečník vyřešila tak, že jsem na sporták-střechu přichytla klipsem plínu, ale sluneční brejle taky budeme muset koupit :grinning: marci, kde se objednávají ty změny, co se staly s Dejvíkem :grinning: ?

holky, stává se vám, že má mimčo občas teplotu zvýšnou? veruš dneska má zase 37,3, jinak je v pohodě a před 14 dny to měla taky tak, tak nevím, jestli to nějak řešit anebo ne :frowning2:
15. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mám problém a dneska jsem se z toho docela vyděsila. Přebaluju malou a v plínce měla nejen žlutě nakakáno, ale i takové tmavé tenké nitky. Zděsila jsem se že má roupy, máme doma kočky tak mě napadl parazit. Hned jsem utíkala k doktorce(jsem trochu panikář) a ta mi řekla, že by to mohly být krvní sraženinky. Vzala stěr a dala mi zkumavku na vzorek stolice. Holky neznáte to některá, děsím se obojího i kdyby to měl být nějaký parazit, tak krevní sraženina. Zatím jen kojíme a sem tam, když je hlad tak přidám nutroš. :frowning2: Ahoj
15. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek