Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

Holky ze Začínajícíh těhulek z Brna a okolí sem 😃
jana.sun
16. dub 2010
Tak mák jsme taky ještě nevyzkoušeli - a dokud nebude kakat do nočníku či záchodu, tak ani nevyzkoušíme, jak to tady čtu :-N :-N :-N
Luci, caro mě ani nenapadlo, určo vyzkouším - přislazuješ to Adíkovi něčím?
Maty má taky tendenci si do plínky sahat :-p :-p :-p

Šári, vy tu máte u nás babi a dědu??? to se můžem někdy potkat 🙂 🙂 🙂

Beti, drž se a hlavně, at je NT v pořádku 😉 snad budeš moci na srazík taky dorazit x-)

tak srazík teda na Lesné v Duhovém ráji???? a kdy teda????
llllucka
16. dub 2010
Jani:nepřislazuju,není třeba.Já nemůžu na sraz určitě v úterý.V pondělí tam jezdíme na cvičení.

Mě už si naštěstí Adam do plínky moc nesahá.Tohle blbý období už máme za sebou.Doufám.
jana.sun
16. dub 2010
holky co středa nebo čtvrtek - jak jste na tom?
jana.sun
16. dub 2010
nobo pondělí a vy byste tam, Luci rovnou zůstali? chodíte do Broučků?
llllucka
16. dub 2010
Jani:chodím (ale flákáme to,nějak mě to tam nebaví),ale malej mi pak spinká,takže bych radši jinej den.Čtvrtek by pro nás byl ideální.Ve středu většinou zařizujeme,protože manžel končí brzo v práci.
jana.sun
16. dub 2010
tak fajn - čtvrtek - holky, kdo se přidá???? 😉 😉 😉
bunicka
16. dub 2010
Já bych se přidala,ale příští týden máme dost nabitý,tak si to musím pořádně zorganizovat a také by záleželo na čase a hlavně to musím najít,protože vůbec netuším kde to je.Tak mi prosím někdo popište cestu,nebo alespon přesnou adresu a já už to najdu na mapy.cz 😉

škoda,že to není v té jogurtárně,tam to mám mnohem blíž,ale ráda bych dorazila i na Lesnou 🙂
jana.sun
16. dub 2010
holky, nechci to zakřiknout, uvidíme, co zítra - ale vypadá to, že se Maty konečně rozchodil!!!!! x-) x-) x-) x-)
mám to trochu i natočený na foták - ale nejde mi to na PC spustit, jen na fotáku - tak aspon pro tatínka 😉 😉 😉
pustila jsem ho jako obvykle a on nešel rovnou do kolen a udělal pár kroků, tak jsem to zkusila znovu a on zase a pak se i pustil sám nábytku a udělal pár krůčků - no bylo to zkrátka víckrát, vždy jen tak 5 kroků nanejvýš, ale byly!!!!!! 🙂 🙂 🙂

Buni, bylo by fajn, kdydy ti to vyšlo - je to na Lesné hned u vlakového nádraží. já nevím přesně ulici, ale pohledám. 😉
jinak jestli bude hezky a nebude mokro, tak mi bychom dali klidně i tu jogušku 😉
bunicka
16. dub 2010
Jani-obrovská gratulace,to je úžasný x-) x-) x-) Já už se taky moc těším až bude Kačka chodit 🙂

Díky za ten odkaz. 🙂
Koukala jsem na to a i když přibližně vím kde to je,protože jsem chodila na polikliniku k zubařce,tak stejně nějak tápu jak se tam dostanu nejrychlejší a nejlepší cestou z Kohoutek :-p A navíc bych musela nízkopodlažním,páč nerada říkám o pomoc...
Ale kdyby náhodou bylo hezky,tak můžu počítat s joguškou jo? =-) :-N
llllucka
17. dub 2010
Jani:mooooc gratulujeme.Maty je šikulka🙂

Buni:nevím,jak Janča nebo ostatní holky,ale já jsem mobilní,takže je mi jedno,kde to bude.Jen nemůžeme procházkovat,protože s náma byste daleko nedošli.Pokud to časově zvládneme,tak zítra jedeme na golfky,tak bysme to možná zvládli,ale radši to nechci pokoušet.
jana.sun
17. dub 2010
no holky, díky za gratulace, dnes taková velká snaha nebyla, ale ono to půjde 😉 😉 😉 ufffffffffff x-) x-) x-)

jestli by to nevadilo Šárce, ta chtěla na Lesnou, tak já klidně jogušku dám 😉
Buni, z Kohoutek bys musela na Mendlák a z tama bud 25, 26 - na Merhautku a zbytek dojít a nebo tuším 44-ka - ta určitě jede směrem na Mendlák, jestli i opačným, to kdyžtak pozjištuju 😉 😉 😉 na té Merhautce bychom se mohli sejít, my bychom přijeli 25,25 z druhé strany 😉 😉 😉
bunicka
17. dub 2010
Jani-tak kdyby nešla joguška,tak bych byla mooooc ráda,kdyby jsi to zjistila a určitě by bylo super se někde sejít,aby jsme nezabloudily x-) x-) díky seš moc hodná 😉
jana.sun
18. dub 2010
Buni, v poho. tak uvidíme, kdo se ještě ozve a když nikdo, tak stejně budem jen my tři a když Lucce je to jedno, tak nám taky a tím pádem můžem dát tu jogušku 😉 😉 😉 je zas dobrý, že se tam nic neplatí, v té herně na Lesné je vstup 65, na rodinné pasy 52,- mají tam ale moc hezký a udržovaný hračky a bazenek se slzavkou do kuliček - to maty miluje 😉 😉 😉
jana.sun
18. dub 2010
ježiš, já su barbar!!! ne slzavkou, ale skluzavkou :-N :-N :-N
bunicka
18. dub 2010
ok.tak počkáme a domluvíme se až se to bude blížit a jakou hodinu?Mně by se hodilo až tak kolem 14.hod,aby jsme stihly v klidu obídek.

Kačka se zatím neznámých věcí,jako je bazének s kuličkami bojí,ale kdyby viděla jiné děti,tak se třeba otrká 🙂
livy
18. dub 2010
Ahoj holky,poradte kde v Brne koupit levne vakcinu Synflorixu nebo Prevenaru. Diky
llllucka
19. dub 2010
Ahojky,jaký jste měly víkend?My jsme dali malýho na hlídání z pátku na sobotu našim a vrátili nám ho s hroznou rýmou a kašlem😞Jak to dokázali,netuším.Takže uvidíme,ale nevím,jestli to do čtvrtka zmizne😞
barca1
19. dub 2010
ahoj holky moc vám děkuji všem za podporu 🙂 Terka už je zdrává konečně tak doufám že nás to nepotká znova byl to děs :-|
jinak -Jani-gratuluji k rozchození 🙂
Buni-první zoubek jsem měli v 5 měsících a to dva na jednou a ve středu jsem našli 11tý zoubek takže 3 stolička 🙂 a bez problému se až dívím 😉
livy prevenar pry maji ted lékárny nařízeno že je všude za stejnou cenu kvuli tem děckám co to mají už zdarma a mělo by to být kolem 1150,- a nejlebvněji z celého brna ho měli ve starým lískovci jak je albert
😉
jinak terka už pěkně kecá keliška jedna cca zhruba od roka všechno opakuje 🙂
a začíná i spojovat
no dneska jsem šli zaplatit permici na můj aqua aerobic a terka narazila do zábrádlí a kousla se do rtu má ho pěkně nateklej krvácel jako svina tak jsem letěla na chíru ale je to ok uffff by jsem potřebovali na ní pořádnou pojistku 😃
jinak na srazík bych taky dorazila ráda ale nevím jestli mi do toho něco nevleze 😉 ale jinak pěkný by to bylo i tady jsem tam byla už několikrát a je to tam super 🙂
a ještě luci k tomu priorixu nakonec taky zatím nejdeme ted v květnu jdeme na ten prevenar pak teprve hexa a pak priorix 🙂
llllucka
19. dub 2010
livy:já kupovala teď ten novej prevenar,má největší záběr a stálo to necelé 2 tis.
barca1
19. dub 2010
tady nějaké nové fotečky 🙂
lanka
19. dub 2010
A hele srazík - pochopila jsem čtvrtek v jogušce - ale už né v kolik....
my jsme na plavání ve Filii, takže mě by se taky víc šikla ta herna na lesné. Už tím že dálnice na vídeň se opět opravuje - takže při odjezdu z mendláku budem stát jak mourovatý....

Na druhou stranu kdyby bylo opravdu pěkně tak do žádné herny nemusíme a vystačíme si na lesné s parkem....
🙂
jana.sun
19. dub 2010
Luci, jejda!!! no co se dá dělat, tak hlavně, at se Adámkovi co nejdřív uleví |-| |-| |-|

Lani a v kolik máte Filii? kdy končíte, v kolik byste tam tak dorazily, holky? jinak jsem ráda, že se ozýváš, už jsem na tebe myslela, že jsme o tobě dlouho neslyšeli |-|
TAk dáme ve čtvrtek tu Lesnou? pěkně asi nebude, hlásili, že má zas začít pršet 😞 😞 😞
jestli by vám nevadilo platit to vstupný?
my můžem klidně od rána, jen přes poledne musím dát Matyho někam na chvíli prospat -tak nevím, když bychom na té Lesné platili vstupný - jako ráno - a pak se tam odpo vrátili -jako že bychom se přes poledne projeli, aby se děti v kočárku vyspaly - jestli by nás nechali tam jít za to stejný vstupný - nerada bych platila dvakrát, že :-p
nebo jinak až po spaní - odpo tak kolem 15-15:30 bych to viděla.
Buni, my se kdyžtak domluvíme na té Merhautce, ju? 😉
jana.sun
19. dub 2010
Barči, hezké fotečky, Terince to moc sluší!!! x-) a s tím rtem - ufffff :-o
bunicka
19. dub 2010
Ahoj holky,

Takže oficiálně čtvrtek na Lesné jo?Já bych dorazila až odpo po obědě,ale pokud bude moooc pršet,tak to asi nedáme :-| Jinak se domluvím s Jančou na Merhautce.Pořád ještě nevím,jak se tam dostanu,musím pozjištovat co tam jede a kde vystoupit.Ty končiny já moc neznám :-p

Luci s Adámkem mě to moc mrzí,at jste brzo zdraví 😉

Barči-Terinka je kouzelná 🙂
bunicka
19. dub 2010
Jani,tak už asi vím jak se tam dostanu z mendláku trolejbusem 25 nebo 26 a vystoupím přesně na zastávce Merhautova,jo???je to 9 zastávek.Ještě musíme poladit ten čas,aby jsme se nehledaly a dlouho nečekaly 😉 Budu mít červený golfáč 🙂 😃
lanka
20. dub 2010
Máme to v jedenáct - většinou před 12-tou se ven nedostanem a pak je únava utahaná, takže obvykle cestou zpět v autě usne. Což by se dalo řešit určitě kočárem.
Akorát teda z Brna pryč ještě před špičkou - páč jinak by se mi asi v autě uvztekala.
Mimochodem, když jsme posledě s kamarádkama dělali srazík, tak jsme si pronajali jeskyni ve filii a pak s mrňaty šli do herny nakrmili je pohráli si a šli pryč....
Uvidíme jak bude. Třeba se opět předpovědi sekli a budem to klidně moct strávit v parku a nechat je vylítat po trávě :-N
Nic dnes jedem pryč - nakouknu až večer.
sharon2
20. dub 2010
ahojky,
ve čtvrtek Lesnou bychom mohly zvládnout, jestli nebude lít jako z konve (stále jsem nedokoupila pláštěnku na golfáč a ve sporťáku se nám vyspala kočka,tak že je samej chlup a nevím, jestli ho stihnu vydrhnout |-| |-| )
a jinak nahoře na Lesné pod bilou je baby cafe kickin, tam se myslím platí jen 10kč 🙂 a kdyby bylo hezky, je tam i posezení venku (já tam teda už rok nebyla, ale snad se to moc nezměnilo.

Jo a buni...směr Lesbná se z Mendláku dostaneš i 5kou, vystoupíš na konečné - Štefánikova čtvrť je to o zastávku blíž k Lesné než ta Merhautka 😉

llluci...přejem rychlé uzdravení.

jani....gratulka k chození.

Holky valím, J. mi tu řádí jak černá ruka, právě sebou hvízdla z pohovky (ale bere to sportovně 😃 )
bunicka
20. dub 2010
Sharon-já jsem na té Merhautce domluvená s Jančou,tak nevím a s tou šalinou č.5 jsem si myslela,že tam jede,ale nějak to tady nemůžu v jízdních řádech najít....píše mi to že :objekt nebyl na lince nalezen,tak ani nevím v kolik mi to jede i když si myslím,že každou chvíli,ale nechci zakufrovat.S tím kočárem by to bylo dost na pytel.

Jinak s tím vylítáním v trávě,my asi néé,Kačka ještě nechodí,tak by musela být v kočáře,ale když bude hezky a bude se popojíždět tak to neva 😉

A chci se ještě zeptat-Když by se šlo do té herny,kam se tam dávají boty a kočárky aj.???

Jani-pak mi prosím napiš přesnou domluvu..třeba do IP,at tu nezabíráme diskuzi,ju?Díky
llllucka
20. dub 2010
BUni:šárka tím chtěla říct,že z mendláku jede i šalina č.5 a ta staví o kousek blíž tomu centru než trolejbus.Ale tak i tak to není tak daleko.Ale blbě se to hledá,takže pokud se domluvíš s Jančou,tak to bude lepší.
My jsme na tom o dost líp,takže bysme možná došli.Jen musím být ve čtyři doma,protože pak něco mám,tak záleží,na kolikátou se domluvíte.

Začni psát odpověď...

Odešli