• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Tak mák jsme taky ještě nevyzkoušeli - a dokud nebude kakat do nočníku či záchodu, tak ani nevyzkoušíme, jak to tady čtu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Luci, caro mě ani nenapadlo, určo vyzkouším - přislazuješ to Adíkovi něčím?
Maty má taky tendenci si do plínky sahat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šári, vy tu máte u nás babi a dědu??? to se můžem někdy potkat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Beti, drž se a hlavně, at je NT v pořádku :wink: snad budeš moci na srazík taky dorazit :dizzy_face:

tak srazík teda na Lesné v Duhovém ráji???? a kdy teda????
16. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:nepřislazuju,není třeba.Já nemůžu na sraz určitě v úterý.V pondělí tam jezdíme na cvičení.

Mě už si naštěstí Adam do plínky moc nesahá.Tohle blbý období už máme za sebou.Doufám.
16. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co středa nebo čtvrtek - jak jste na tom?
16. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobo pondělí a vy byste tam, Luci rovnou zůstali? chodíte do Broučků?
16. dub 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:chodím (ale flákáme to,nějak mě to tam nebaví),ale malej mi pak spinká,takže bych radši jinej den.Čtvrtek by pro nás byl ideální.Ve středu většinou zařizujeme,protože manžel končí brzo v práci.
16. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn - čtvrtek - holky, kdo se přidá???? :wink: :wink: :wink:
16. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se přidala,ale příští týden máme dost nabitý,tak si to musím pořádně zorganizovat a také by záleželo na čase a hlavně to musím najít,protože vůbec netuším kde to je.Tak mi prosím někdo popište cestu,nebo alespon přesnou adresu a já už to najdu na mapy.cz :wink:

škoda,že to není v té jogurtárně,tam to mám mnohem blíž,ale ráda bych dorazila i na Lesnou :slight_smile:
16. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nechci to zakřiknout, uvidíme, co zítra - ale vypadá to, že se Maty konečně rozchodil!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mám to trochu i natočený na foták - ale nejde mi to na PC spustit, jen na fotáku - tak aspon pro tatínka :wink: :wink: :wink:
pustila jsem ho jako obvykle a on nešel rovnou do kolen a udělal pár kroků, tak jsem to zkusila znovu a on zase a pak se i pustil sám nábytku a udělal pár krůčků - no bylo to zkrátka víckrát, vždy jen tak 5 kroků nanejvýš, ale byly!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Buni, bylo by fajn, kdydy ti to vyšlo - je to na Lesné hned u vlakového nádraží. já nevím přesně ulici, ale pohledám. :wink:
jinak jestli bude hezky a nebude mokro, tak mi bychom dali klidně i tu jogušku :wink:
16. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-obrovská gratulace,to je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já už se taky moc těším až bude Kačka chodit :slight_smile:

Díky za ten odkaz. :slight_smile:
Koukala jsem na to a i když přibližně vím kde to je,protože jsem chodila na polikliniku k zubařce,tak stejně nějak tápu jak se tam dostanu nejrychlejší a nejlepší cestou z Kohoutek :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navíc bych musela nízkopodlažním,páč nerada říkám o pomoc...
Ale kdyby náhodou bylo hezky,tak můžu počítat s joguškou jo? :confused: :sweat_smile:
17. dub 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:mooooc gratulujeme.Maty je šikulka:slight_smile:

Buni:nevím,jak Janča nebo ostatní holky,ale já jsem mobilní,takže je mi jedno,kde to bude.Jen nemůžeme procházkovat,protože s náma byste daleko nedošli.Pokud to časově zvládneme,tak zítra jedeme na golfky,tak bysme to možná zvládli,ale radši to nechci pokoušet.
17. dub 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, díky za gratulace, dnes taková velká snaha nebyla, ale ono to půjde :wink: :wink: :wink: ufffffffffff :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jestli by to nevadilo Šárce, ta chtěla na Lesnou, tak já klidně jogušku dám :wink:
Buni, z Kohoutek bys musela na Mendlák a z tama bud 25, 26 - na Merhautku a zbytek dojít a nebo tuším 44-ka - ta určitě jede směrem na Mendlák, jestli i opačným, to kdyžtak pozjištuju :wink: :wink: :wink: na té Merhautce bychom se mohli sejít, my bychom přijeli 25,25 z druhé strany :wink: :wink: :wink:
17. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-tak kdyby nešla joguška,tak bych byla mooooc ráda,kdyby jsi to zjistila a určitě by bylo super se někde sejít,aby jsme nezabloudily :dizzy_face: :dizzy_face: díky seš moc hodná :wink:
17. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni, v poho. tak uvidíme, kdo se ještě ozve a když nikdo, tak stejně budem jen my tři a když Lucce je to jedno, tak nám taky a tím pádem můžem dát tu jogušku :wink: :wink: :wink: je zas dobrý, že se tam nic neplatí, v té herně na Lesné je vstup 65, na rodinné pasy 52,- mají tam ale moc hezký a udržovaný hračky a bazenek se slzavkou do kuliček - to maty miluje :wink: :wink: :wink:
18. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, já su barbar!!! ne slzavkou, ale skluzavkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok.tak počkáme a domluvíme se až se to bude blížit a jakou hodinu?Mně by se hodilo až tak kolem 14.hod,aby jsme stihly v klidu obídek.

Kačka se zatím neznámých věcí,jako je bazének s kuličkami bojí,ale kdyby viděla jiné děti,tak se třeba otrká :slight_smile:
18. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,poradte kde v Brne koupit levne vakcinu Synflorixu nebo Prevenaru. Diky
18. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jaký jste měly víkend?My jsme dali malýho na hlídání z pátku na sobotu našim a vrátili nám ho s hroznou rýmou a kašlem:frowning2:Jak to dokázali,netuším.Takže uvidíme,ale nevím,jestli to do čtvrtka zmizne:frowning2:
19. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moc vám děkuji všem za podporu :slight_smile: Terka už je zdrává konečně tak doufám že nás to nepotká znova byl to děs :unamused:
jinak -Jani-gratuluji k rozchození :slight_smile:
Buni-první zoubek jsem měli v 5 měsících a to dva na jednou a ve středu jsem našli 11tý zoubek takže 3 stolička :slight_smile: a bez problému se až dívím :wink:
livy prevenar pry maji ted lékárny nařízeno že je všude za stejnou cenu kvuli tem děckám co to mají už zdarma a mělo by to být kolem 1150,- a nejlebvněji z celého brna ho měli ve starým lískovci jak je albert
:wink:
jinak terka už pěkně kecá keliška jedna cca zhruba od roka všechno opakuje :slight_smile:
a začíná i spojovat
no dneska jsem šli zaplatit permici na můj aqua aerobic a terka narazila do zábrádlí a kousla se do rtu má ho pěkně nateklej krvácel jako svina tak jsem letěla na chíru ale je to ok uffff by jsem potřebovali na ní pořádnou pojistku :grinning:
jinak na srazík bych taky dorazila ráda ale nevím jestli mi do toho něco nevleze :wink: ale jinak pěkný by to bylo i tady jsem tam byla už několikrát a je to tam super :slight_smile:
a ještě luci k tomu priorixu nakonec taky zatím nejdeme ted v květnu jdeme na ten prevenar pak teprve hexa a pak priorix :slight_smile:
19. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
livy:já kupovala teď ten novej prevenar,má největší záběr a stálo to necelé 2 tis.
19. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nějaké nové fotečky :slight_smile:
19. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hele srazík - pochopila jsem čtvrtek v jogušce - ale už né v kolik....
my jsme na plavání ve Filii, takže mě by se taky víc šikla ta herna na lesné. Už tím že dálnice na vídeň se opět opravuje - takže při odjezdu z mendláku budem stát jak mourovatý....

Na druhou stranu kdyby bylo opravdu pěkně tak do žádné herny nemusíme a vystačíme si na lesné s parkem....
:slight_smile:
19. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jejda!!! no co se dá dělat, tak hlavně, at se Adámkovi co nejdřív uleví :pensive: :pensive: :pensive:

Lani a v kolik máte Filii? kdy končíte, v kolik byste tam tak dorazily, holky? jinak jsem ráda, že se ozýváš, už jsem na tebe myslela, že jsme o tobě dlouho neslyšeli :pensive:
TAk dáme ve čtvrtek tu Lesnou? pěkně asi nebude, hlásili, že má zas začít pršet :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jestli by vám nevadilo platit to vstupný?
my můžem klidně od rána, jen přes poledne musím dát Matyho někam na chvíli prospat -tak nevím, když bychom na té Lesné platili vstupný - jako ráno - a pak se tam odpo vrátili -jako že bychom se přes poledne projeli, aby se děti v kočárku vyspaly - jestli by nás nechali tam jít za to stejný vstupný - nerada bych platila dvakrát, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebo jinak až po spaní - odpo tak kolem 15-15:30 bych to viděla.
Buni, my se kdyžtak domluvíme na té Merhautce, ju? :wink:
19. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, hezké fotečky, Terince to moc sluší!!! :dizzy_face: a s tím rtem - ufffff :astonished:
19. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Takže oficiálně čtvrtek na Lesné jo?Já bych dorazila až odpo po obědě,ale pokud bude moooc pršet,tak to asi nedáme :unamused: Jinak se domluvím s Jančou na Merhautce.Pořád ještě nevím,jak se tam dostanu,musím pozjištovat co tam jede a kde vystoupit.Ty končiny já moc neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci s Adámkem mě to moc mrzí,at jste brzo zdraví :wink:

Barči-Terinka je kouzelná :slight_smile:
19. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,tak už asi vím jak se tam dostanu z mendláku trolejbusem 25 nebo 26 a vystoupím přesně na zastávce Merhautova,jo???je to 9 zastávek.Ještě musíme poladit ten čas,aby jsme se nehledaly a dlouho nečekaly :wink: Budu mít červený golfáč :slight_smile: :grinning:
19. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme to v jedenáct - většinou před 12-tou se ven nedostanem a pak je únava utahaná, takže obvykle cestou zpět v autě usne. Což by se dalo řešit určitě kočárem.
Akorát teda z Brna pryč ještě před špičkou - páč jinak by se mi asi v autě uvztekala.
Mimochodem, když jsme posledě s kamarádkama dělali srazík, tak jsme si pronajali jeskyni ve filii a pak s mrňaty šli do herny nakrmili je pohráli si a šli pryč....
Uvidíme jak bude. Třeba se opět předpovědi sekli a budem to klidně moct strávit v parku a nechat je vylítat po trávě :sweat_smile:
Nic dnes jedem pryč - nakouknu až večer.
20. dub 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
ve čtvrtek Lesnou bychom mohly zvládnout, jestli nebude lít jako z konve (stále jsem nedokoupila pláštěnku na golfáč a ve sporťáku se nám vyspala kočka,tak že je samej chlup a nevím, jestli ho stihnu vydrhnout :pensive: :pensive: )
a jinak nahoře na Lesné pod bilou je baby cafe kickin, tam se myslím platí jen 10kč :slight_smile: a kdyby bylo hezky, je tam i posezení venku (já tam teda už rok nebyla, ale snad se to moc nezměnilo.

Jo a buni...směr Lesbná se z Mendláku dostaneš i 5kou, vystoupíš na konečné - Štefánikova čtvrť je to o zastávku blíž k Lesné než ta Merhautka :wink:

llluci...přejem rychlé uzdravení.

jani....gratulka k chození.

Holky valím, J. mi tu řádí jak černá ruka, právě sebou hvízdla z pohovky (ale bere to sportovně :grinning: )
20. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon-já jsem na té Merhautce domluvená s Jančou,tak nevím a s tou šalinou č.5 jsem si myslela,že tam jede,ale nějak to tady nemůžu v jízdních řádech najít....píše mi to že :objekt nebyl na lince nalezen,tak ani nevím v kolik mi to jede i když si myslím,že každou chvíli,ale nechci zakufrovat.S tím kočárem by to bylo dost na pytel.

Jinak s tím vylítáním v trávě,my asi néé,Kačka ještě nechodí,tak by musela být v kočáře,ale když bude hezky a bude se popojíždět tak to neva :wink:

A chci se ještě zeptat-Když by se šlo do té herny,kam se tam dávají boty a kočárky aj.???

Jani-pak mi prosím napiš přesnou domluvu..třeba do IP,at tu nezabíráme diskuzi,ju?Díky
20. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
BUni:šárka tím chtěla říct,že z mendláku jede i šalina č.5 a ta staví o kousek blíž tomu centru než trolejbus.Ale tak i tak to není tak daleko.Ale blbě se to hledá,takže pokud se domluvíš s Jančou,tak to bude lepší.
My jsme na tom o dost líp,takže bysme možná došli.Jen musím být ve čtyři doma,protože pak něco mám,tak záleží,na kolikátou se domluvíte.
20. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek