• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Luci-já to pochopila :wink: jen přesně nevím kde to centrum je,tak potřebuju doprovod :stuck_out_tongue_closed_eyes: klidně pojedu i 5-kou,ale musím se domluvit nejdřív s Jančou,aby jsme se nehledaly :wink:
20. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, hoj, jsem tady.
já pořád počítala s Lesnou jako s Duhovým rájem a o tom Kickinu jsem nevěděla - to by možná bylo i lepší - ne? :wink:
Buni, pohoda - můžeš jet 5-kou, bude to pro tebe i lepší na vystupování - je to konečná, z Merhautky kousek, my to dojdem a je to po cestě :wink: sejdem se tam na té konečné - není problém. dál budem pokračovat dle domluvy bud do Duhového ráje a nebo Kickinu - podle toho, jak se tu domluvíme.
Tak jestli to tu čtu dobře, tak můžem dát sraz tak kolem půl jedné (Lanka bude po plavání mít Elenku v kočárku spící :slight_smile: ), my můžem taky spát v kočárku, tak to zvládnem. vzhledem k tomu, že Lanka a případně i Lucka, když dorazí, tak potřebují tak před třetí hodinou jet domů (což my ostatní samo nemusíme :wink: ) ale abychom se všechny tak nějak viděly a potkaly, tak bych dala prostě sraz 12:30 - 13:00 bud teda v Duhovém ráji nebo v Kickinu - s tím, že když bude hezky, tak klidně venku (stejně asi většina dětí v tu dobu bude v kočíku spát, ne?)
a nebo nevím, jak to naorganizovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsou tu jiné návrhy???
20. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě je to fuk.
Dokážu dorazit do obojeho. Kickin jsem i viděla ale je to asi půl roku a byly jsme jen v tom bazaru, dál jsme nešli - ale přes park je to fajn procházka.
Že by jsme trhli rekord a bylo nás víc než tři ? :grinning:
20. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-tak teda na konečné pětky :wink: Ale ten čas...nevím,nevím.K.mi spí tak od 10,11h cca 2 hod a pak oběd :unamused: Leda,že by jsme jely dřív a oběd daly až na místě,tak doufám,že se tam dá sklenička ohřát.V tom Kickinu,jsem četla že jo,ale jestli to nebude jen koupená sklinka u nich ten Hipp :confused: :confused:

Je to teda pěkně z ruky vám povím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, at to nezakřikneš :wink: :wink: :wink: myslím, že se stejně vždycky o definitivním počtu rozhodne až ten den :wink: :wink: :wink:

Buni - určitě ti tam skleničku ohřejou - snad nejsou až takoví, že by ohřívali jen to jejich (při nejhorším Hipp by mělo být v pohodě) :wink:
jj, z ruky to je - ale jestli Kačka ještě hezky nechodí, tak je to lepší - herna - než joguška - já tam Matyho na tom koberci neudržím a všude kolem je špína a jestli bude pršet, tak bude mokrá podlaha a on by to tam vymetal - takže herna bude lepší :wink: snad to s Kačkou zvládnete. Pisni si, kdy to vidíš, že byste to tak zvládly, já se ti přizpůsobím - no a když bude Kačka (i Maty) ještě spát, jak se potkáme, tak aspon v klidu pokecáme :wink: :wink: :wink: :wink:
20. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-ona mi Hipp právě moc nechce,má raději Hami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kačka ještě nechodí vůbec,jen když se drží stolku,tak udělá pár krůčků,ale jinak je pořád na kolenách :unamused:

Jani-kdybych si mohla vybírat,tak by se mi hodil sraz na 14h,aby jsme se v klidu vyspaly a naobědvaly :sweat_smile: (minimálně 45 minut pojedu MHD) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni ,tak já tam kdyžtak pro tebe zajedu :wink: my tam s Matym dojedem dřív, aby nebyla Lanka sama a na tu 14.hodinu můžem dojet pro tebe :wink: nebo ještě jednodušeji - jestli půjdem do toho Kickinu, tak bys mohla zvládnout dojet až tam, jedou tam autobusy 45, 46, 57 - všechny ze zastávky, kde končí ta 5-ka :wink: pro 45 a 46 je ta Haškova (kde je Kickin) konečná, 57-ka někdy jede dál do Soběšic - každopádně, dost často jezdí nízkopodlažní, takže se nemusíš bát, že by ti nikdo nepomohl :wink: já tam jezdím za kamarádkou, takže jsem zběhlá :wink: když chvíli počkáš, tak jeden z těch autobusů určitě nízkopodlažní pojede :wink: hlavně ta 46 a 57 málokdy jedou "normální" :wink: počkaly bychom tě na té zastávce Haškova (u Billy).
no a jestli se půjde do Duhového ráje, tak pro tebe zajedu na konečnou pětky - je to tam kousek :wink:
co ty na to?
21. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:na mě se nekoukejte.Adam ještě pořád trochu kašle a má rýmu,takže to moc nevypadá.Nechci tam s ním chodit,pokud nebude úplně O.K.,aby někoho nenakazil.
21. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj, tak snad příště :wink: :wink: :wink: však bude léto, hezky, tak můžem vyrážet i víc ven - třeba někam na písek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-super nápad,hezky jsi to popsala,takže se tak můžem domluvit :wink: A kdy se dozvím kam se jde? :sweat_smile:
21. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím, že to bude ten Kickin, ne???? :wink: :wink: :wink:
je někdo proti???
21. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domnívám se že nikdo... :sweat_smile:
Ahojte zítra tedy. :wink:
21. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, tak v kolik v Kickinu - o půl jedné???

Buni, ty mi dáš vědět na mobil, až budeš někde na té konečné pětky :wink: :wink: :wink:

kdo ještě dojede??? zase jen tři???

ráno ještě nakouknu :wink:
21. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-jj.já ti dám vědět na mobil,až budu u toho busu :wink: Snad to zvládnem se spaním,obídkem a cestou,ale spíš počítej raději tak do té 15h.Kačka se ted začala budit v noci a pak vstává později a vše se posouvá tak,že spí přes poledne a později obědvá,tak aby jsme neměly stres. :wink:

A snad teda nebude pršet :confounded: To by jsem to asi vzdaly,protože na golfky ještě nemáme pláštěnku :frowning2:
21. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisnem si ráno - uvidíme, jaké bude počasí :wink: :wink: :wink:
22. dub 2010 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim jak Brno - ale tady to vypadá nádherně...
Buni..... kolem 15:00 to už je pro nás skoro na odjezd. :sweat_smile:
Malá mi dnes vstávala v půl šesté, takže předpokládám že se vyspí v autě cesto do Brna ještě před plaváním. Takže cca té půl jedné u Kickinu přeparkuju si tam auto, původně jsem chtěla jít pěchy a v parku ji aspoň uspat, ale to nejspíš bude mimo mísu - podle teploty a mraku se dohodnem kam dál...
A zdá se že holt zase tři... :grinning:
22. dub 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jestli ještě nahlídnete, ale my přijdeme taky :slight_smile: máme na půl 1 náhradu plavání (asi s váma lani, co?) a pak dorazíme :wink:
22. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se pokusím dřív :grinning:
22. dub 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn, fajn - my budem cca o půl jedné před Kickinem :wink: :wink: :wink:
Buni, ty se kdyžtak ozvi na mobil, ju :wink: :wink: :wink:
Šári, vy máte asi plavání až po Lance - takže tam pak dojděte za nama :wink:

tady taky svítí slunko - fakt nechápu, ale docela fouká studeňák!!!
22. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-tak to vypadá úspěšně.K.mi ted usnula,tak to snad ve 13h vyrazíme a do 14h tam určitě jsme :wink: písnu jak budu u busu :wink:
22. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my za chvíli vyrážíme, jdu oblíct zvířátko - to bude boj!!! :angry: :angry: :angry:
22. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jaký byl srazík?Počasí vám celkem vyšlo.U nás byla dneska první krev.Malej spadl blbě z gauče a spustila se mu z nosu i z pusy.Ale zvládnul to v celkem v pohodě.Trochu si poplakal,přitulil se k mamince a bylo dobře.Jen teda má nateklou pusu a červenej flek pod nosem.Pro velký úspěch jsem ho dneska ještě stihla vyklupit v golfáči.
22. dub 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - karambol den???? :confused: :confused: :confused: no Adík je hrdina!!!! :wink:

srazík super. než dorazily Bunička a Šárka, tak jsme s Lankou učinily procházku čertovou roklí, pak jsme byli v té herně - dokud jsme tam byli sami, tak super, pak tam přišly starší děti, které jejich mamky nehlídaly - tak je tam Šárka musela usměrnit, protože to teda byly éra!!! ale jinak dobrý - nám se to líbilo :dizzy_face:
fotky dodám asi až po neděli, uvidím, jak se k tomu dostanu :wink:
22. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-jejda :pensive: Tak aspon to Adík zvládnul :wink:

Jj.nám se srazík taky líbil :slight_smile: Kačka z těch všech vjemů v autě vytuhla,tak jsme ještě pocouraly tady u nás.Herna byla fajn,až na ty starší dětičky,jak psala Janča.

Moc ráda jsem vás holky poznala :slight_smile:
22. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni - to my tebe taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

si to musíme co nejdřív zopáknout. můžem si klidně někdy dát srazík v Lužánkách na písku - nebo někde jinde na písku :wink: :wink: :wink:
22. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - no vyvedlo se to. že :slight_smile:
Až na ten odjezd. Zaplať pán Bůh malá hned vytuhla takže tu frontu co jsme si vystály od tunelu ke kasárnám neproječela ale prospala. Takže pohoda. Ztvrdly jsme tam půl hodiny. Takže příště asi vyrazit ještě dřív.. Ach jo...
Lůžánky písek by jsme snad občas taky zvládly - ale poučena z včerejšku asi radši během dopoledne. :sweat_smile:
Jani - nezůstal vám v kočáře ten pískací šnek? Nějak ho nemůžu lokalizovat.
23. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, šnek je u Šárky - myslím, že se na plavču uvidíte dřív než my s váma :wink: :wink: :wink:

my si taky vystáli frontu u tunelu a kasáren, jen v trolejbuse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: možná pak odjíždět až později, tak po půl šesté, to už se uvolní :wink: :wink: :wink: no ještěže to Elenka prospala, Maty spal po cestě na trolejbus, udělaly jsme se Šárkou ještě prochajdu :wink: zase se nechal vézt v kočárku - tentokrát Julinkou - paša jeden :grinning: :grinning: :grinning:

my odpo vyrážíme na chajdu, tak mějte hezký víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-užijte si víkend :wink: My asi pojedeme taky,ale jen v neděli :slight_smile:
23. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
srazík byl fajn, procházka potom taky, jen Juli už pak byla tak utahaná, že nám cestu ke globusu provřískala, tam se teda zabavila vyhazováním nákupu z koše, a poté v autě vytuhla uprostřed prvního dlouhého zakvílení :grinning:
Já si pak střihla šprtání do jedné v noci, před 6hod. vstávačku a dopoledne dva testy.....jsem docela KO, ale musím makat, čeká mě zkouškové a já budu skoro 3 týdny mimo :unamused:

lani......šnek je u nás, v půlce května budeme doufám ve čtvrtek zase nahrazovat, tak vám ho vemem :wink:

lllluci a jinak už je Adámek OK?

holky, hezký víkend, nevím,jestli se sem stihnu nakouknout :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak vidim, že jsem prošvihla sraz :wink: dobře, že jste si to užili :slight_smile:
25. dub 2010 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek