• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
ahoj,

víkend byl nádhernej!!! na chatě paráda!!!! jsme byli furt venku :dizzy_face:

šári, tak tfuj, tfuj, at zkoušky dobře dopadnou!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
no jo, to měla Juli z toho, jak vozila Matyho - je to tíha!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Kateri - co svatba?
25. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, svatba bude za mesic a pul, myslím, že vše důležité máme, jeste zbývá objednat kytky a cukroví. No, ted si myslím, že máme vše, týden před svatbou budu stresovat, co vše nemáme a co jsme zapoměli:grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
Víkend byl super.V sobotu jsme byli s tchánovcema na přehradě a v neděli jsme u našich skládali dětský hřiště.Naši Adamovi koupili pískoviště,domeček,houpačky,skluzavku.No,malej se vyblbnul.Jen to hlídání.Na skluzavku si klidně vyleze a zklouzne si sám.Což teda dělá i doma,ale tam je ta skluzavka ve výšce metru a oni ji mají přes 2 metry.Plus mají naši bazén,kam si už taky klidně zkoušel vlízt.Tak vám nevím,jsem snad i ráda,že my zahradu nemáme.
Jinak jsme teď bojovali s úsínáním.Adam chodil spát až okolo desáté,tak teď zkoušíme dávat spát jen jednou denně a zatím to zabírá,tak uvidíme.
27. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, no hlavně, at se dostaví ženich a nevěsta, vše ostatní se pořeší samo :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
přejeme vám, at vše vyjde a taky počasí, at vám přeje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: těšíme se na fotečky :wink: :wink: :wink:

Luci, no Adámek se pěkně vyřádil!!! to je hezký, že má takové hřiště pro sebe - my tiše závidíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nám se taky spaní lomilo v době jak vám - už jsme si zvykli na spaní jednou denně a i to zkracuje :pensive: :pensive: :pensive:
ale zato chodí spát v 8 - toho jsem myslela, že ani nedosáhnem :pensive: :pensive: :pensive:
27. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:mě příjde,že mu to ještě vydrželo dlouho.Většina dětí,co znám,tak začala spát jednou denně okolo roku.Ale dneska zyse spí už podruhé,protože dopoledne prostě v 10 vytuhnul,tak jsem zvědavá.Jani,jaký to je mít najednou volný večery?

Katy:ty jo,úplně jsem přehlídla,že se vdáváš.Kde bude obřad?
27. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cao holky nejste nektera z Liskovce nebo Bohunic????
27. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nejdřív jsem z toho byla fakt paf, z těch volných večerů, ale rychle jsem si na to zvykla :wink: :wink: :wink: ted už jsem rozhozená, když nemůže zabrat nebo se budí nebo tak něco - zkrátka když ten volný večer nemám. ale zas na druhou stranu - v poledne spí jen tak průměrně 1-2 hodiny, takže večer fakt to volno nutně potřebuju, jinak bych asi padla za vlast! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak dlouho ti spí ten druhý spánek? já jsem Matyho pak i budila, aby to "nepřeháněl" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Livy - já jsem z Vinohrad - trochu z ruky :pensive: :pensive: :pensive:
27. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, budeme to mi lisni na zamecku, jinak malej spal 2x pres den tak do 15 měsiců, pak jsme začali dávat spát jednou přes den, ale u nas je stále boj se spaním... i tím nočním :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
livy ja jsem z lísne, takže taky trochu z ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo krapet daleko :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Livy - ale můžeš tu s námi kdyžtak pokecat - teda občas to tu vázne, ale.... :wink: :wink: :wink: :wink:
27. dub 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukám,že tu bude svatba :slight_smile:Krásný hřišťátko pro Adámka a Janči se na chatě líbilo :wink:My byli v neděli a K.vymetla každej kout :grinning:

livy-máš krásnou holčičku :slight_smile:
27. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:dá mi 1,5 hodiny 2x denně.Včera šel opět spát až po půl desáté.Ale říkala jsem si,že když bude potřebovat ty dva spánkytak ho prostě budu budit,aby nespal moc dlouho.

Livy:já jsem z bystrce:wink:

Katko:tam jsem nikdy nebyla.Hlavně,aby vám vyšlo počasí.Ale on i déšť má cosi do sebe:wink:
28. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bunicka- diky
28. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, no já budu tak vyklepaná, že mi asi i počasí bude jedno, ikdyž kdo ví :grinning: :grinning:

Jani, nevázne, jsi tu ty, to vždy zachráníš, já to ted trochu flákala, se přiznám :wink:
28. dub 2010 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, kolikrát si píšu sama se sebou :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, tak to není moc - 3 hodiny denně :pensive: :pensive: :pensive: je jasné, že když ten druhý spánek vyžaduje a potřebuje, tak to nejde, nedat ho spát - ani u nás to nešlo. ono to snad nějak přijde, třeba jak ted bude hezky, budete dýl venku a půjde pak dřív spát večer :wink:

Kat, zámeček je klasika :wink:
28. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Livy, malá je fakt šikulka okatá :slight_smile:

Buni, co Kačka, capká?
28. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-nene,zatím ještě ne,ale už se chvílema pouští,nebo se jen lehce přidržuje,ale ještě na to nemá.Má slabý záda a na rehabku musíme ještě chodit a musím s ní doma cvičit,protože jsem na to už prděla a kdyby se to do 14 dní trochu nezlepšilo(neposílila záda)tak nám dá nějakej reflexní cvik,který budu muset dělat 4x denně po dobu 1 měsíce a to bude hodně brečet,protože bych jí nějak musela omezovat v pohybu při tom cviku.A nechci dopustit,že by v budoucnu měla skoliozu,nebo tak něco :frowning2:
Tak raději na to ted vlítnu a uvidíme :pensive:
28. dub 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a co u vás Jani,pořád kolínkuje,nebo už se víc zvedá Matýsek?
28. dub 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni, my cvičili vojtovku od porodky - takže moc dobře vím, o čem mluvíš. raději cvič poctivě, co máš, každý složitější cvik je těžké to dítko v tom udržet - Maty vždycky vynložil tolik energie, aby mi ten cvik bojkotoval, nebo z něj utekl - že by stačila polovina té síly, aby ho zacvičil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: držím pěsti, at se vám zádíčka posílí a bude vše OK :wink:
no Maty jak kdy - už se i pouští a zkouší sám -ale kolena stále vedou!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

Buni, taky bych cvičila, než mít problémy v budoucnu...jen se boím, abych dvojčátka donosila co nejdéle, abxch nemusela cvičit Vojtovku, protože ta představa..a ještě dvakrát :angry:

Jani, 3 hodiny denně spaní není nic moc? :grinning: holky, projdte k nám, my dáme max.hodku denně a to vstáváme v 6.30 a spát se chodí ve 20.30, jsem KO z toho aktivce malýho :grinning:
29. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti - to je normál :grinning: :grinning: :grinning: já vím, jak u koho, že :sweat_smile: budeš na dvojičky vycvičená!!! :wink: :wink: :wink:
30. dub 2010 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,taky si myslím,že ty 3 hoďky patří spíše do vyšší kategorie.No,je to boj.I když se mi ho podaří natáhnout na jeden spánek,tak to bihužel neznamená,že půjde normálně spát.Včera šel třeba až v deset.A oak když ještě brzo vstane,tak je jasný,že se mi ho na jeden spánek natáhnout nepodaří.Prostě je to začarovanej kruh.Jinak aktivitama to nebude.Včera lítal na hřišti,skoro se nezastavil ... a stejně nic.

Beti:máte pro dvojčátka vybraná krásná jména:slight_smile:
30. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - já myslím, že za pár měsíců se to upraví - jasně, že Maty mi nespí 3 hodiny za den (no někdy jo :sweat_smile: ale to už fakt málokdy), ale Adík na to má ještě nárok :wink: no a s tím pozdním usínáním - u nás se to prostě jednou zlomilo. nevím, jestli je Adík zvyklej usníat sám nebo ho uspáváte vy - ale po chvilkách by tu dobu zkoušela posunovat - snažit se dodržet každý den stejnou dobu a vždy třeba po týdnu to třeba jen o čtvrt hodky posunout - ale to asi víš, že :pensive: no držím pěsti :dizzy_face: ty volné večery jsou fakt super :wink:
30. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj - zde fotky ze srazíku v Kickinu:
30. dub 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani super fotky :slight_smile: Jak budu mát chvilku,tak je sem taky dám :wink:
1. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni, jo jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík :wink:
2. kvě 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
LIVY: Já jsem z Nového lískovce. Proč se ptáš? :slight_smile:
2. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Buni, taky dobrý fotečky :wink: :wink: :wink: díky :dizzy_face: