• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
autor
Jéé holky, to jsou krásné fotečky, mimina, teda batolátka jako z cukru :grinning: Šári, Michalka nebyla?
2. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti, jste nám tam chyběly, holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jak ti je - už je to lepší?
3. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady to nějak vázne :grinning:

Všem přeji krásný víkend,snad se nám počasí umoudří a začne konečně to pravý teploučko,už se nemůžu dočkat :slight_smile:

Jo a my už chodíme za chodítkem,sice je u toho ještě taková křečovitá kolikrát,ale snad se bude dařit...
7. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, my jsme zpět z chajdy, počasí nic moc, ale jednu grilovačku jsme zvládli bez deště a celkově v poho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Buni, no šikulka Kačenka!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, zdravím :slight_smile:
já byla na škole v přírodě, byl to docela záhul, den před odjezdem jsem dostala žaludeční virozu, blindila jsem, bolely mě klouby, horečka......takže jsem tam dorazila o den později. Po dvou letech na mateřské byla banda 40 dětí docela šok :grinning: :grinning: ale líbilo se mi to, jen ta zima a déšť byly hnus. O víkendu jsme si přivezly z Čech Julinku a mám pocit, že nám ji někdo vyměnil .....protivná, vzteklá, u hraček nevydrží, vším mrská...... a nechce jíst :angry: doufám, že bude brzy v normálu.
Jo a já mám zánět nosohltanu a ucha. Nemůžu polykat, takže už jsem 3 dny pořádně nejela a 2 noci nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

beti....Míša na srazu nebyla, je to dítko školou povinné a neměla ani žádné vyšetření :wink:
11. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári, no ty si to zas vybíráš s tou virozou a ted ten zánět!!! vás se vůbec takovéto neplechy drží, co? :frowning2: tak at jsi brzo fit :pensive: :pensive: :pensive:
no 40 dětí!!! by mě mrsklo!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Julinka zdivočela, jo? no, snad se brzo zas hodí do normálu - chybí ji maminčina "přísná ruka" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Jani,super,že vám víkend vyšel:slight_smile:
Šári:přeju brzké uzdravení a vrácení dcery do normálu.

My už naštěstí nebojujeme s usínáním.Spí jednou,max. 2x denně a když jde i dopoledne,tak ho nechám spát jenom hoďku,aby pak nešel odpoledne pozdě spát.
12. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jani...no nějak se v tom vždycky jeden z nás motá několikrát dokola a pak je zase OK.
Juli ani nezdivočela, ségra dodržuje co máme zavedeno, spíš měla celý ten týden hodně akční - výtlety, setkání s kamoškama,návštěvy, ale na druhou stranu bylo celý týden škareďe, odpadly kvůli tomu klasické procházky a hraní na písku. No a pak jsme najednou zůstaly doma, s hračkama co už zná, bez pozornosti cizích lidí.....tak byla hodně mrzutá. Ale už se to zlepšuje. Jen nevím, co s tím jídlem, takhle mizerně nikdy nejedla.

llluci.....to je fajn, když dítě večer lehne a je klid, co? :wink:

přeju všem hezký víkend, my uvidíme po několika měsících dědu a babi, tak snad si je holky chvilku užijí.....
13. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Šári, vy si teda s těma nemocema užijete, no nedělám si představy o tom, jak to u nás bude vypadat v pětičlenné domácnosti, kromě toho, že asi pojedu non-stop na Lexaurinu :grinning: , to bude furt rýma atd....
holky, mě tak mrzí, že sem nebyla na tom srazíku a neviděla vás, snad nějakej ještě podnikneme, ale to by taky chtělo počasí, o tom, jaký je už vůbec nemluvím, to snad už není možný!!!!

mně dneska Verunka odjela k babičce, tak e mi mooooooc smutno :frowning2:
13. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári:snad jí to s tím jídlem přejde:slight_smile:My teda s jídlem bojujeme už nějakej ten pátek.Třeba teď už mi 2 dny nechtěl vůbec obědvat ... Takže ti přeju,aby se to brzo zlepšilo:wink:

Beti:no,jak je víc dětí,tak to s těma nemocema není nic moc.Ale třeba se vám to vyhne a budeš mile překvapená:slight_smile:

Počasí je strašný.Zítra jdeme na svatbu.Koupila jsem si super letní šatičky,ale asi vytáhnu zimní bundu :angry:
14. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, my ted bojujem snad se vším :frowning2: Maty u všeho vymýšlí lumpárny, jídlo hází na zem, ted nechce spát ve své postýlce, teda usínat, vždy tam usínal sám a nechtěl u sebe nikoho a ted poslední 3 dny chce ležet na posteli, co máme v tom pokoji, kde spávám občas já a prostě v postýlce řve a řve, stojí v rohu, ruce natažený, únavou div nepadá, ale řve a řve a řve - no zoufalství!!! :confounded: :confounded: :confounded: naše klidné večery jsou ty tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šári, snad se Julinka v jídle zlepší :wink:

Beti, ty si užij klidu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, tak svatbu si užij, i když třeba v zimní bundě :wink: :wink: :wink:
14. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
počasí.....děs děs děs :angry: :angry: :angry:

svatba....holky já teď zazdila 2.výročí naší svatby :grinning: :grinning: nejdřív jsem to manželovi "nenápadně" připomínala, ale pak jak jsem měla tu virózu, školu v přírodě a hned po návratu opět nemocná, tak jsem to totálně vypustila a vzpomněla si až pár dní po. No, naštěstí manža taky zapomněl (nic neobvyklého), tak do mě nerýpal :wink:

jani.....a co takhle ho zkusit nechat spát na velké posteli? Dát mu tam velký polštář nebo plyšáka aby nespadl a je. Míša spávala na klasické posteli taky asi od 20 měsíců. Byla tam spokojenější.
17. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári - to je dobrý s tím výročím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to oslavíte dodatečně? :wink:

no, nemůžu ho tam na té posteli nechat spát, ráda bych, ale on strašně cestuje a spadl by. když tam dám zábranu, tak může spadnout v noci, je zvyklej, když se probudí, tak hned vstane a opře se o postýlku :pensive: :pensive: :pensive:
včera to byl zas děs - skoro dvě hodiny!!§
ale dnes jsem ho dala spát o trochu později a békal jen chvíli a je klid - tak snad to bude dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

počasí je fakt na blití!!! :angry: :angry: :angry:
17. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári:dobrý je,že jste na to zapomněli oba :wink:

Jani:a přes den ti spí jak?Mě ta regulace denního spánku dost pomohla.My zase bojujeme s nočním pitím.Chtěla jsem ho to už odnaučit,že ho prostě nechám řvát,ale jsem poslední dobou tak zbitá,že na nějakou noční akci nemám energii:frowning2:
18. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, přes den jak kdy, někdy spí hodinu, jindy tři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera večer sice chvíli békal, ale pak si lehl a usnul. chce to prostě vytrvat a nepovolit jeho "moresum" :wink:
jejda, tak s nočním pitím, to se asi dost těžko odnaučuje - naštěstí my to nemáme. tak přeju hodně sil, at se to jednou zadaří :wink: :wink: :wink: :wink:
18. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, koukám, že řešíte problémy, které bych já jako problém vůbec neviděla :grinning: Dejvík v postýlce nespí, spí s námi ve velké posteli (z postýlky jsem udělala balkón u své postele a když se moc roztahuje spím tam tak napůl já nebo tam přehodím ve spaní jeho:slight_smile:) Nikdy v životě ještě neusnul sám, chodíme si s ním lehnout, zazpíváme pár písniček, on ví že tam není sám a v klidu rychle usne. Já bych ho klidně nechala spát i na velké posteli samotnýho (na zem bych dala nějakou molitanovou matraci nebo deky kdyby spadl - tak to dělám u našich, když s ním spím na letišti jen já bez MM). A pití přes noc? Dejvík vypije celej hrnek, obsluhuje se ale sám, takže by mě nenapadlo mu to zakazovat a trápit ho žízní :astonished:
18. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Marci:Adam se nebudí žízní,ale hladem.Myslím,že je už dost velkej,aby vydžel.Obzvlášť,když před spaním vypije 300ml mlíka.Ničím ho neoklamu,prostě chce jíst a v noci mi vypije 450-600ml mlíka.

Jani:no,mě říkala mamka,ať to nechám být.Bude u nich sám začátkem července,tak ho to prý odnaučí,protože ona má možnost jít si lehnout tak,aby to tolik nerušilo a hlavně jsou v baráčku,tak neřeší sousedy.Ale já bych se o to chtěla pokusit sama.Jen je pro mě teď lehčí dát mu to mlíko,protože jsem poslední dobou strašně unavená.Ideální by byl víkend,ale my jsme teď každej víkend pryč.
18. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmm, tak mlíko by mi taky vadilo. Hlavně proto, že by se mi nechtělo vstávat ho připravovat :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jani....nic dodatečně slavit nebudem, nemám na to čas ani energii. Začíná mi zkouškové, takže jsem ráda, že občas uklidím a občas spím :unamused:

llluci....a co nějakou vydatnější první večeři před mlíkem?Nebo ne vydatnější, ale hutnější......chleba, rohlík, kaši, těstoviny apod. a teda 300ml.....to je slušná dávka, Juli dá max 200 :wink:

marci....hihi, když jsi zvyklá, že máš dítě v posteli a dokážeš se při tom vyspat, tak to jako problém nevidíš. Když jsi zvyklá, že ti dítko usíná samo, v postýlce a spí celou noc a pak to najednou přestane dělat, tak to problém je :wink: holt jsme někteří pohodlní rodiče :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári:však to oslavíte příští rok a všechny ty další:slight_smile:

No,já s ním s jídlem bojuju normálně.On hlavně večer nic jíst nebude,protože ví,že dostane mlíko.Jenom,když mi večeříme,tak si někdy od nás něco vezme.
19. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky nerada ruším, ale nevíte o někom kdo by půjčil na 14 dní cestovní postýlku, jedu v neděli k rodičům a u tchýně ještě malý nemá postýlku, spí se mnou ve velké posteli, ale tchýně si ho chce na noc vzít k sobě at se vyspím.Postýlku sháním i dr¨řevěnou ale zatím bez výsledku, nechci nějakou drahou.A vracíme se 4.6.Tak kdyby některá jsmte věděla tak prosím dejte dvědět, moc děkuji
19. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Marci, no jo, problém to uspávání je, když to před tím nebylo, víš :wink: když Maty cca od půl roku usíná sám a dokonce nás div že neodhání a ted najednou se to změní - navíc já byla ochotna na to přistoupit, že ho teda dám spát na tu postel (mmch je to polovina naší staré manželské, takže je to dost úzké) jenže když ho tam dám, tak on chvíli leží a pak se začne "vybavovat" a ukazovat mi na nos a říkat, co vidí atd... no a nechat samotného ho tam fakt nemůžu, ještě to tam nemáme uzpůsobeno, aby tam byl sám, když z té postele sleze (jako kdybych pod ni dala matraci nebo jak ty píšeš :wink: ) - je to tam fakt jen noclehárna :pensive: :pensive: :pensive:
ale poseldní dobou - ted pár dní dobrý - asi už pochopil, že neustoupíme, tak snad už to bude ok :pensive: :pensive: :pensive:

Luci, tak snad se u mamky zadaří, budem držet pěsti :wink: :wink: :wink:
taky by se mi v noci nechtělo vstávat a dělat mlíko - fakt s tebou soucítím :pensive: :pensive: :pensive:

Šári, drž se!!! tak at ti zkoušky dopadnou dobře, budem na tebe myslet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a pak oslavíte s manžou vše najednou :wink: :wink: :wink:

Hannah - my teda máme, ale hojně využíváme. ale neexisutje tady v Brně půjčovna? :wink:
19. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani:úplně tě chápu.Mě malej stejně se mnou neusne.Když to párkrát zkoušěel manžel,tak to dopadlo tak,že on usnul a malej si začal hrát.Jak ho ám k nám do postele,tak začne vzpouzet.Musí být už absolutně mrtvej,aby usnul.Ale třeba u našich chodí spát odpoledne s mamkou a bez problémů.Takže držím palce,aby to brzo přešlo.
My se naštěstí s jídlem střídáme s manželem,takže vstát jednou v noci není takovej problém.Kdybych kojila,tak si to nedovedu představit.

Hani:mám,ale jedeme zrovna na víkend pryč.
20. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dnes ani neřval, že by konečně pochopil??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zítra jedem na chatu, tak snad bude konečně hezký počasí!!!
užijte si víkenda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani:tak gratuluju.Asi to bylo jen nějaké přechodn období jako u nás:wink:
21. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, díky. asi jo - uffffffffff!!! :sweat_smile:

my odpo razíme na chajdu, tak doufám, že sluníčko je konečně nachystané!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
pa pa, užijte si víkend :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,snad jo.My varážíme taky na víkend pryč.Jedeme do západních čech na oslavu 60.tých narozenin mýho strejdy.Strašně se těším:slight_smile:

Pěkný víkend všem:slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, tak si to moc moc užijte :wink:
pa
21. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, nějak nám to tady vázne.....
jak se všichni máte? My nic moc, Míša má 5.dětskou nemoc, Juli soplí a na tohle úúúúžasné počasí reaguje protivnou a uřvanou náladu, já furt jen šprtám a šprtám :-/ ať už je léto!!
27. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári, no to je zas u vás "veselo"!!!! :frowning2: tak hodně štěstí u zkoušek, holky, at vyzdraví a taky, at to slunko konečně vysvitne!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek