• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Ahoj Holky,trošku nestíhám.Oslava byla super.Adam byl hit dne.Šel z ruky do ruky,protože šel naprosto s každým.Kdo nabídnul ruku,toho chytnul a šlo se na píseček:slight_smile:Mám už několik zakázek na dělání dětí,asi se tím budu živit:slight_smile:
Šári,ta pátá nemc asi teďka řádí,vím už o několika případech.Tak ať to Míša zvládne.

Jo,teplo,ani nemluvte.Všude mokro,takže ven se moc chodit nedá a prý má být celé léto takhle.No potěš.
28. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci, budeš "vyrábět" děti jo??? :wink: :wink: :wink: Maty je taky takto společenskej!!! :dizzy_face:

ani nestraš s tím létem!!! :confounded: :confounded: :confounded:
28. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do toho bych teda nešla - vyrábět děti na zakázku :grinning:

viděli jste včera co se valilo?

No na to léto jsem zvědavá - ovšem už teď máme skoro zrušenou zahradu, takže letos té úrody asi moc nebude... :unamused:
29. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lani, sodoma gomora!!! :pensive: :pensive: :pensive:
jak se pořád máš???
taky bych do toho nešla - my máme problém vyrobit si ty vlastní!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale pracujem na tom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu jen pozdravit,vůbec nestíhám a počasí mě čím dál víc štve,ale co nadělám.Jdu žehlit aj.páá
30. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holk,y

no s tím počasím začínám být fakt zoufalá, co takhle vymýšlet doma..asi nás z toho drbne. lani, tu zahradu ti nezávidím, mně stačí, jak mě štvou muškáty na balkoně, kterým furt vylejvám vodu a stejně už žloutnou :angry:
30. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. tak zítra nám asi začíná podzim nebo co..... :angry: prý jen 12-13 stupňů. Já dnes odjela s holkama na soustředění z fakulty na Moravec , takže potěšpánbůh....bydlíme mimo ostatní účastníky a jen dojíždím na "výuku", ale v tomhle počasí je ani nemůžu vzit sebou,protože je to 2 km od penzionu, a když každou chvíli lije, je to naprd :-/ tady mají sice pískoviště, trávník, průlezky, klouzačku, houpačku, ale většinu dne nepoužitelné :angry: :angry: fakt mě to točí a ještě má být od zítra zima.

Jinak my doma chodíme ven i když je hnusně a mokro, Julie snáší tohle počasí dost špatně a venku se trochu uklidní. Holt po půlhodině převlékám a neustále peru a suším......

ad zahrada.....ani nemluvím, naštěstí tam nic nepěstujeme, protože to máme samé mraveniště a slimáka.... :confounded:
30. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, na co jsou nám houpačky, prolézačky, pískoviště atd, když pořád leje!!! :angry: :angry: :angry:
no zahradu naštěstí nemáme, i když zas když je hezky, tak co bych za ni dala!!!
nechce se mi ani moc do heren, ne jen, že to leze do peněz, ale když je tam tolik dětí, tak je tam šílenej hluk a člověka z toho bolí akorát hlava a to nemluvím o bacilech všeho druhu!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tak jak všichni - malá je z toho počasí nachcípaná takže jsme zavřený doma a je to na hrábnutí.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, my sice nachcípaní nejsme, ale na hrábnutí už je nám taky!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tak.ČLověk nikam nemůže,ať je dítě nemocný nebo ne.My měli přes víkend asi 3 dny vysoký teploty.Asi to byla kombinace reakce na prioix a zuby.
3. čer 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, slibují na víkend hezky, tak doufám, že nekecaj a že to vyjde!!!
užijte si to!!!
my zas tradá na chalupu!!! :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme konečně doma, byl to hrozný týden :unamused: doufám, že víkend bude jak slibují....

Holky prosím vás, které centurm as. reprodukce tady na brněnsku je považované za nejlepší? Na Helios jsem slyšela negativní ohlasy.....nebo nevíte, které se doporučuje tady na Moravě? Známá ze Slovenska je nešťastná z toho u nich. tak to chce zkusit tady. díky za info.
4. čer 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, my máme Matyho z Heliosu a já jsem teda spokojená!!! když to bude nutné, tak tam jdu i příště!!! :wink: :wink: :wink:
navíc já na ně slyšela chválu, třebe moje zubařka říkala, že její kamarádka říkala, že jsou tady v Brně nejlepší - ale jsou to všechno cca 2 roky staré informace, je pravda, že aktuální info nemám!!! :wink:
Já dopředu slyšela, že Helios je drahej, ale za sebe můžu říct, že nemám pocit, že bych platila víc než bych zaplatila jinde - co jsem tak s kamoškama srovnávala a na netu :wink:
Jinak je asi vyhlášenej Obilňák
7. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak to jde?

beti,jak se vede, co prcci? asi už budu několikátá co se ptá, ale víte už pohlaví miminek? nebo si to necháte jako překvapení?

šári o těchto centrech nevím absolutně nic, takže neporadím :sweat_smile:

jani, nechcete se nekdy stavit, máte to kousek... :wink:
12. čer 2010 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!!!

Šári, já teda osobně nemá zkušenosti s reprodukcí, ale do Heliosu chodím už 7 let a jsem moc spokojená, hlavně se mi líbí, že veškerá vyšteření v těhu, probíhají tam, takže nemusím cestovat po jiných zařízeních. platby navíc, nemyslím si, platím furt stejně, jasně, že ti nabídnou třeba nadstandardní vyšeření, který zaplatíš, ale to je asi všude, ale jinak naporadím :frowning2:
Katerin...no jsou to dva kluci jak buci :grinning: , jen teda ted v těch vedrech už to nedávám, takže nechci vidět, co mě čeká o prázdninách.

a co vy holky, kam se chystáte o prázdninách, budete dovolenkovat?
13. čer 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, my bychom chtěli jet do jižních čech, ale zatím nic naplánovaného konkrétně nemáme, ted svatba, a pak se uvidí.

a gratulace k Matějovi a Honzíkovi :wink: a co Verunka, už se chystá, že bude mamince pomáhat s mimi? :wink:
13. čer 2010 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti a už nakupuješ výbavičku??? :wink: :wink: :wink:

Kat, můžem se klidně někdy domluvit - a kdy vy vůbec máte tu svatbu? už ted někdy, ne??? :wink: :wink: :wink:
14. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, díky za info, předala jsem :slight_smile:

teda beti....ty už máš zas půlku za sebou.....no teď tě asi čeká ta náročnější půlka co? Tak hlavně že jste všichni v pořádku!!! To bychom ještě měli naplánovat nějaký srazík, na který zvládneš dorazit, vždyť už jsme vás dlouho neviděli :wink:

ad prázdniny - my zatím nic neplánujeme, jen 1.týden v srpnu jedu s kamoškou a dětma na chatu.
Jinak teď mi ségra dovezla na měsíc na hlídání pejska, před týdnem se nám narodilo 5 koťat, takže mám do poloviny července o zábavu postaráno :grinning:

zatím pa, hezký týden
14. čer 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári a zrazu máš doma pěkný zvěřinec!!! :grinning: :grinning: :grinning: holky musí být nadšené!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem pro srazík!! chceme vidět Beti a bříško :wink: :wink: :wink:
17. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooo holky, kdepak jste?????
Nějak nám to tady skomírá a to ani není nijak teplo nebo hezky. Kde všechny jste?

jani.....jojo, pěkný zvěřinec.....
co malý, už běhá?

Co u vás všech nového?
Juli je už bez plín a takřka bez nehod. Na spaní samozřejmě plínu má. Začíná se jí rozvazovat jazyk, občas používá jednoduché dvouslovné věty. Umí svoje jméno a zkomoleně i příjmení, ale jak se stydí, tak ho nechce říkat :grinning: Ovšem když chce upozornit že něco chce taky, tak to křičí Juli Juli na celé kolo :grinning: :grinning:

zatím papa a pište, pište...

jo a kdo bydlíte v domečku.....nabízíme koťátka :wink: :wink:
20. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, jsem tu nová. Je tu nějaká mamča s dítkem do 1 roku, co bydlí poblíž Černovic? Hledáme někoho na společné procházky, kamarádky nemají čas. Jestli se tu někdo najde, písnite, pls. Budeme za společnost vděčné :slight_smile:
20. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:
Chodí některá z vás do mateřského centra na Poštovskou? Do Kuřátek? Malej začal jevit zájem o společnost stejně velkých trpaslíků a tak bychom rádi našli někoho, kdo tam chodí...
20. čer 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Šári, jj, Maty se konečně pořádně rozchodil, i když jak je někde poprvé, tak nejdřív musí za ruku a až pak si troufne sám! a dlouho ještě nevydrží! na chodníku už mi ale utíká a co je blbý, že "neslyší" na zastav, nebo stop, nebo tak něco, takže to ho budu muset rychle naučit!!! mluví taky dost, ale zatím moc nespojuje - teda krom pár náhod jako "mama mimi není" a "Maty ťuú není" :grinning: víc zatím dohromady nedal - jen samostatný slova, to mu pusina jede!!!
Plíny pořád musíme!! Naprosto nočník bojkotuje - vůbec na něm nechce sedět! :frowning2: když ho nechám bez plíny, tak čeká, dokud mu ji nedám a když nedávám, tak to někde "hodí" a je mu to šumák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Julinka je šikulka!!!

Speedygon - my jsme tu tak dítka narozená vesměs podzim a konec roku 2008 - takže spíš písek a hřiště :pensive: :pensive: :pensive:

Ami, to centrum ani neznám - kde to je? :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poštovská, to je ve městě, ne?
21. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha a tady nikdo!!!

Potkali jsme se včera v Tescu s Betinkou a Verunkou a bříško mamce moc sluší!!! :wink:
Teda setkání bylo náhodné a překvapivé - ne že bychom něco na tajnačku plánovaly :wink:
24. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani, tak to je super, že se rozchodil :slight_smile:
My s tím utíkáním /hlavně do silnice/ ze začátku taky hodně bojovali - bydlíme hned u silnice, takže jsem byla dost na nervy. Vyřešili jsme to hrou na STÁT. Šly jsme po chodníku nebo si hrály a kdykoliv projelo auto, tak jsem se zastavila, postavila a vykřikla auto, kolo......stát. No a Juli to začala dělat po mě. Naše procházky jsou teda teď dost na palici, protože i když nejsme přímo u silnice, ale Julinka vidí auto, tak volá "tát", takže někdy ujdeme sotva 2kroky, stojíme, 3 kroky, stojíme..... :grinning: :grinning: ale zase ji nemusím mít za ruku, může utíkat kousek přede mnou a když zavolám stát, tak reaguje :wink: momentálně jsme ve fázi "na kraj" protože za naším vede cyklostezka a teď je dost frekventovaná.....
jojo, pořád je co se učit :sweat_smile:

My se zase ve čtvrtek potkali na plavání s lankou :slight_smile: a od září budeme plavčit spolu :wink:

Jinak už jen týden a končí mi zkouškové.....doufám, že se toho dožiju, protože už 4 týdny spím max 4hod. denně, středy čtvtrky jen po 2hod. a už fááákt nemůžu. V pátek vždycky dospávám a soboty jsem KO. v neděli uklízím a od pondělka zase šprtám.... :unamused:
no hned jak skončím, otravuju lllucčiného muže......už mě zase týden bolí zuby :frowning2: :angry: no jo, holt jsme byli s panem zubařem domluvení na konec dubna a já to časově nezvládla. Tak se ozvaly samy :rolling_eyes: :frowning2:

26. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, on se přímo rozutíkal!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: musím ho co nejdřív nějaký povel naučit - ale bude to těžký, dělá už naschvály!!! :angry: :angry: :angry: ví, že na něj volám, aby zastavil, podívá se tím provokativním pohledem a běží dál!!!! :angry: :angry: :angry: neplati na něj ani to, že mu řeknu pá a jdu opačným směrem. řekne mi taky pá a jde jinam!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Vaše procházky znám - byla to sranda, na Lesné plno aut a Juli by furt stála!!! :grinning: :grinning: :grinning:

a zkouškové, at ti úspěšně skončí a můžeš si pořádně odpočinout!!! :wink:
zuby au au au - my naštěstí dobrý, byli jsme ve čtvrtek :wink: :wink: :wink:

tak já jdu balit a ulízet atd a zítra vyrážíme na chalupu - do neděle!!! tak se tu mějte a užívejte si sluníčko!!! :wink: :wink: :wink:
pa pa

27. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak koukám,že se všechny máte dobře.

Šári:ten povel ti závidím.Adam bere lítání na silnici jako hru a nejsem schopná mu vysvětlit,že to hra není.Asi zkusím,to co ty,ale on tam leze,i když auto nejede.

Jani:vidíš,jaká je to šikulka.S náma teď byl ve cviku chlapeek,kterýmu je 17 měsící a teprvezačal chodit.Prostě každý dítě to má jinak.Nakonec se to naučí všechny.

My teď jedeme s manželem na dovolenou do Maďarska.Vracíme se v úterý a malej bude prázdninovat u našich.Ani nevím,jak to zvládnu,mě se bude stýskat.Ale oddech potřebujeme oba jako sůl a Adam po nás u prarodičů ani nevzdechne.Ale už pomalu vybírám společnou dovolenou na září,kdy to bude plně v jeho režii,takže nejspíš bude potřeba nějaká podovolenková relaxace pro rodiče:slight_smile:

tak se mějte a všem přeju pěkný prodloužený víkend.
2. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, obracím se na Vás ohledně focení dětí a děkuji za přečtení. Na 11. 7. odpo máme domluveno tady v židlochovském parku (20km od Brna) rodinné focení od úžasné fotografky Míši z Humpolce a protože kamarádka porodila předčasně a nemůže se se svýma dítkama zúčastnit, nabízím k dispozici jedno její volné místečko. Pokud by někdo z Vás měl zájem, jen mi napište a nebo pokud by byl někdo od Vás v okolí, kdo by třeba zájem měl, budu ráda když ho poinformujete. (Zas bych nerada, aby sem Míša jela jen kvůli nám :wink:) mrkněte na stránky a fotky, cena je za malou serii 10 fotek plus CD 700 Kč, větší serie 20 fotek s CD za 1300. Jsou z toho pak na podzim krásné kalendáře pro babičky atd. Papááá Janča, Simonka.

http://mvfotostudio.freepage.cz/deti-rodina-exterier/
5. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek