• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
ahojky,

tak focení od Janči jen doporučuju - sama jsem Míšu Janči "dohodila". mám od ní skvělé fotky Matyho ted z května!!! :wink: :wink: :wink:

Luci, krásně si tu svou dovču užijte, jj, oddech je potřeba - to znám!!! :wink: :wink: :wink: a Maty je vždy u tchýně taky v pohodě, ani si po nás nevzdechne!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a babi si ho užívá, prostě vše je ke vší spokojenosti :wink: :wink: :wink:
5. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janula:vzhledem k tomu,že se chceme o prázdninách nechat nafotit,tak bych do toho šla,ale protože mají být o víknedu teploty přes 34 stupňů,tak to nepřichází v úvahu.Nějak si nedovedu představit jinou činnost než je válení se u bazénu.Ale fotky jsou to parádní.

Jani:tak dovča byla super.Kdyby byla o jeden den kratší,vůbec by to nevadilo,protože se mi moooc stýskalo.Návrat bude ovšem tvrdý.Mamka mě upozornila,že je malej pěkně rozmazlenej.Pořád se chce jen nosit a celou dobu nespal ani jednou v postýlce,takže zase začneme řešit problém se spaním.
6. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
luci....tak společnou dovču s manželem závidím...my bychom ji taky potřebovali jako sůl.....naposled jsme SAMI byli před dobrými 5ti lety...... snad se nějak dohodneme (manžel chce na dýl jak na 3-4 dny a to já odmítám nechat J. jeho mamince) a letos taky někam vyrazíme. Kde v Maďarsku jste byli?

ani.....přečíst si to dřív, tak bych to brala, ale dnes mě starší dcera udolala a zítra odjíždí na prázdniny.....
6. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári:no,nevím,jestli by to manžel dýl ustál.My jsme na tom byli oba stejně.Poslední den jsme už pěkně hnali domů celý natěšení.Oba jsme se shodli,že 3 dny úplně stačí.

Byli jsme v Sárváru.Pro děti je to tam jako dělaný,takže doporučuju.Máme jet ještě s manželovýma rodičema na prodloužený víkend začátkem srpna,tak přemýšlíme,že pojedeme sem.Tam se Adámek vyřádí:slight_smile:
7. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, Luci, tak fajn, že jste si to užili a jasně, že se stýskalo :wink: ale příště už pojede Adámek s váma, tak to bude teprv paráda!!! :wink:
a jakto, že takto u babičky "zlobí"? já teda musím zaklepat, že Maty u babičky má snad lepší režim než doma :sweat_smile: naprosto nehrozí, aby spal mimo postýlku, ráno mu v pět udělá tchýně mlíko, zaleze do postele a on si to vypije a dál spí - mně tak půl na půl - někdy dál spí a někdy - jako dnes - se v těch pět probere a spaní nehrozí - vyhazuje vše z postýlky a ječí, tak si ho vezmu k sobě do postele a tam dělá bugr!!! :angry: :angry: :angry: spíš je "zhýčkanej", že se mu babi plně věnuje, což já nemůžu, že - nemám ho jen na pár dní, tak si u jistých prací či činností nemůžu říct, že je udělám, až tu nebude, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šári a manžu nepřesvědčíš jen třeba na ten prodloužený víkend někam??? to je škoda! :frowning2:
7. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:on nezlobí,mamka si ho tak naučila.Jí se líbí,že s ní spí v posteli,že se k ní tulí,.... Takže nehrozí,že by tam usínal sám a spal v postýlce.Ale doma to zatím zvládá.sice je to s řevem (kupodivu jen večer,přes den si lehne a neprotestuje),ale jde to.A v noci se nám pak nakvartýruje do postele,ale to ná nevadí.
8. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak mamka ti ho takto "rozmazluje", joooo!!! no, co je to babička a když hlídá, tak můžem být rádi, že - ještě si vymýšlet :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
8. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:přesně tak.Ale já to tak beru.Když mi ho předávala ,tak mě "upozornila",že to budu mít teď těžký,že je zvyklej se chovat ....
8. črc 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak hlavně, že si to uvědomuje :grinning: :grinning: :grinning:
a jak teda bojujete? už se přizpůsobil a "odvykl" si? tedy do doby, než zas pojede k babičce? :sweat_smile: ale on jak bude větší, tak časem pochopí, že doma to chodí tak a u babičky jinak :wink:
9. črc 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,moc ráda bych se přidala k nějakým holkám z Brna,pokud by to bylo možný.Jsem v Brně krátce,nikoho tady zatím neznám,tak budu moc ráda za pokec,napsání tady.Pokud mě vezmete mezi sebe tak budu moc ráda.Přeji všem pěkný zbytek dne.Renča
11. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Rendy,
vítej mezi námi. Koukám, že máš 3 už celkem odrostlé děti - bude ještě mimi? :wink:
a ke v Brně bydlíš? a odkus ses přistěhovala?
11. črc 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,bydlíme v Husovicích na Provazníkové.Přistěhovaly jsme se sem z Pardubic,poznala jsem odsud fajn hodnýho chlapa,tak proto.Miminko by jsme chtěli,ale nějak se nedaří.Děti už mám,tak zatím doktory neobíhám,ale vypadá to,že se to jen tak nepovede.Děti už jsou opravdu habáni,tak bych si mimčo pěkně užila.
Jinak děkuju za tak milé přivítání,je mě tak nějak smutno bez kámošek,jsem moc ráda,že si tady můžu napsat.
11. črc 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendy, tak doufám, že se mimi zadaří!! :wink: a máš tu nějakou práci? a co tvoje děti, jak jim se tu líbí? jsem zvědavá, že??!!:sweat_smile:
Pardubice - to je docela z ruky - ale zas v dnešní době internetu můžeš být s přáteli v kontaktu třeba přes FB atd, i když samo osobní setkání je něco jiného. :wink: Já to ale sama vidím, máme dost problém domluvit setkání s kamoškama, co jsou tu v Brně, či okolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty bezdětné, nebo které chodí do práce, tak můžou až k večeru po práci a to já už s Matym moc nemůžu a ty s dětma - no to je skoro to samé, každé dítko má jiný režim a chytně záhadnou chorobu vždy, když se chcem setkat :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Rendy, vítám tě "u nás" držím palce při snažení. Co děti, jak zvládají přestěhování? už mají kamarády? Máš mezi nimi docela hezký "rozptyl" :wink: až se vám zadaří mimi, tak bude te mít doma veselo :slight_smile:

jak si užíváte horké letní dny? My teď dva dny srovnávali kus zahrádky kvůli bazénu. Dnes nám ho hasiči napustili, tak jsem se konečně i zchladili a užívali si :slight_smile: příští horký týden přežijeme v pohodě :slight_smile: Juli je jak vodník. Sotva okusila "velkou vodu" odmítá svůj malý bazenék :grinning: :grinning:

llluci...my právě Maďarsko vůbec neznáme,ale už jsem slyšela spoustu chvály, tak mě to láká zkusit......

Jani...určo to nějak vyřešíme a v srpnu vyrazíme sami. My už jsme přece jen "starší" rodiče :grinning: :grinning: , tak nám nevadí být od dětí i víc jak 3 dny :grinning: :grinning: a hlavně já nemám žádné fungující babičky a dědečky, takže jedu na plný zátah pořád. A když jsem od nich, tak mi minimálně den trvá, než si přeprogramuju mozek, že mám volno a přestanu nad holkama furt přemýšlet.....
11. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári:co si budeme vykládat,taky s jedním dítětem je to jiný než se dvěma:wink:

Ahoj Rendo,vítej:slight_smile:
12. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, tak bazén opravdu závidím!!! pěkně si ho užijte :wink: :wink: :wink:
jo a volno s manžou taky - plně chápu, že vám víc jak 3 dny nevadí - mně taky ne, když vím, že Maty je u babi, kde je naprosto spkojenej, ona se mu plně věnuje, užívá si to a vše je v pohodě. Ale taky mi trvá se vždy "přeprogramovat"! no tento týden, jak pojedem v neděli z chalupy, tak jí ho tam zas necháme - už je to domluveno :wink: :wink: :wink: a mně bude čekat ten megaúklid!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já poprvé nechala minulej týden Dejvíka u našich (konečně jsem mohla po 20 měsících kojení se sám odstavil), odjela jsem ráno v 5 hodin domů, zpátky jsme tam jeli druhý den po obědě a nějak mi z toho bylo šoufl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a divně. Nebýt to 180 km a nemít večer domluvený program jedu zpět ještě večer :slight_smile: D. to ale přežil v pohodě :slight_smile:
JInak jsme už zpátky z dovolené v Chorvatsku, měli jsme se úžasně. Teď jsme taky furt naložení na dvoře v bazénu. Za 14 dní odlítá manžel na týden na služebku do USA, tak budem s Dejvíkem u našich a pak jedem na dovolenou do Orlických hor. Takže jsme doma pořád v procesu balení a vybalování :grinning:
12. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, no že se taky ozveš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak Dejvík se sám odstavil od kojení - až ted? no to musí pro tebe už tak být velká změna!!! natož ho nechat tak daleko, poprvé samotného - i když tu samotu jsi hůř prožívala ty, že - jak jinak :grinning:
kam jedete do Orlických hor? my tam máme chalupu - co tam každých 14 dní jezdíme na víkend, no a samo všechny dovolené :sweat_smile:
nechceš přihodit zepár fotek? už se nemusí zmenšovat - tak at Dejvíka vidíme, jak roste :wink:
12. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári:bazén taky závidím.My se razíme zítra koupat k našim.Ještě,že jsou tak blízko.
Ještě k tomu Maďarsku,je tam moc hezky,podle mě je to lepší než Slovensko,ale ty dny,kdy bylo Maďarsko hitem kvůli cenám,jsou pryč.Díky krizi je tam stejně draho jako u nás,jídlo v hospodách je možná dražší.Ale lidi jsou hodně vstřícní a ochotní a je tam čisto.
12. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile: Porádíte některá kam chodit na cvičeníčko,masáže do klubíku s miminkem? Tak od 2-3měsíců.
14. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
DRacinek - to asi záleží, z které části Brna jsi? ale něco pro tak malé dítka - jako ty masáže asi pořádá i v centru na Josefské Brána k dětem - nebo tam poblíž je nějaké centrum, slyšela jsem o tom, to je ale asi tak vše. :pensive:
14. črc 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracinek - já jsem s Kubou chodila na masáže v jeho 4 měsících do Větrníku na Nerudově (u Konečného náměstí), chodili jsme tam pak i na cvičení do 1 roku. Akurát teď přes léto si myslím, že toho moc nebude, spíš až od září. Koukni kdyžtak na web: http://www.agenturavetrnik.cz/ Jinak je cvičení pro prcky v mateřském centru na Josefské, jak psala Jana.sun http://www.crsp.cz/ Tam chodí kámoška, prý je to tam dobrý. Ale fakt asi záleží v jaké části bydlíš, v Brně je toho hodně :slight_smile:
15. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za tipy :slight_smile: Jsem ze Šlapanic-takže je pro mě vše stejně daleko :slight_smile: Nakonec se na masáže chystám do CENAPU a na cviení asi až od září do Líšně- do PAstelky. Děkuji :wink:
16. črc 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hlásím se po dlouhé době, už jako vdaná paní :wink:

Jani, svatbu jsme meli 18tého června, a pak to bylo takový hektický, že už nebyl čas napsat :o)

dracinek, my chodíme nekdy do pastelky, ze slapanic to není tak daleko a je to tam fajn :wink:
16. črc 2010 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

Kati, tak moc gratulujeme a přejeme vám hodně vzájemné lásky a respektu do manželství.
Marci, no jsem ráda, že si živá a zdravá,už jsem si říkala, co se s tebou děje. jo, když jsem dávala poprvé Veru k babičce, jsem se chtěla hned vracet a volali jsme furt jak pitomci a ten prázdnej pocit mám doted, když už náhodou malou dáme k babi. dovolenou ti závidím,ale samo že přeju, my nikam nejedeme, nikam si to nelajznu a jen bych MM a Veru omezovala, tak až za rok se třema :grinning: :grinning:
16. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, gratulace!!! :wink: :wink: :wink: Kde jsou nějaké fotečky??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Beti, tak se třema batolátkama na dovči - to bude veselo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a co jinak? už chystáš výbavičku? :wink:

Dračinek - pěkně si cvíčo i masáže užijte :wink:
16. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, fotky mám na bereme se :wink:

17. črc 2010 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinka.kr krásné fotečky....
17. črc 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo byste měl zájem do konce týdne přijímám objednávky a následný týden budu rozesílat http://dedra.ecbook.cz/leto-2010/#page=1
18. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jeslti někdo nemáte zkušenost s tímto plaváním:
http://www.bc-kenny-brno.cz/cz/plavani/ :wink:
A druhý dotaz, nemáte "vychytané", v které lékárně mají nejlevěnjěí prob.kapky BioGaia (kupovala jsem je jednou na Kobližné za asi 650,- a dnes v Tesku u nádraží za 665,-)
Předem díky za odpovědi a pěkný večer (konečně "zima" :grinning: )
19. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek