• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Blani, s plaváním zkušnosti nemáme, my jsme nechodili.
ty kapky si sežen přes MMB - tady v lékárnách jsou drahé, za hranicema (SR, Polsko) jsou minimálně o polovinu levnější i o víc jak polovinu a holky na MMB je prý nabízí tak za 350 - zkus to tam :wink:
např. tady - jen jsem to zadala a vyběhlo toho víc, tak zkus pohledat :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24012971&tab=0
19. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun děkuji, ale přes MMB to nechci riskovat, přece jen je to náchylné na teplotu. A navíc mám poukazy do lékáren, takže se snažím kosmetiku atd. kupovat v lékárnách. :wink: A jen bacha na to, holky mi už taky ukazovaly ty kapky na netu a pak jsme zjistily, že jsou to 5ml, a ne těch 10ml, takže nejsou o moc levnější než z lékárny (jako např.. ten odkaz od tebe) :wink:
19. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k
aha - no vidíš, to by mě ani nenapadlo!!! :wink:
Tak snad je někde tady seženeš za dobrou cenu a kdyžtak pak dej echo, ju? :wink: :wink: :wink:
20. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, tak to je dobrá cena - na ČR!!! :wink:
20. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí

@katerinka.kr
Rady, máte moc krásné fotečky ze svatby! Slušelo ti to moc jako nevěstě!!! :wink: A moc pěkná rodinka :dizzy_face:
21. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, není tu mezi Váma nějaká mamina s dítkem kolem 2 let, co bydlí v okolí BVV, Mendlova nám.???
22. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, díky, svatbu jsme si moooooc užili :wink:

memi, prckovi budou dva roky v úterý :grinning: ,ale bydlíme spíš na okraji Brna :sweat_smile:

blanka.k - ty probiotické kapky bych taky nekupovala na MMB, musí to být v lednici, ta cena je šílená, ale moc dobře vím, co to je, když se vám prcek kroutí bolestí, a pláče a pláče...taky jsme je koupili, a tuším že 2x. nám to moc pomohlo a to jsme před tím zkoušely snad všechno, pak nám taky moc pomohlo weleda masírovací olejíček a masírovat bříško...ve spojení s prob. kapkami se malému moc ulevilo :wink: :wink: ale jak říkám, ta cena kapek je opravdu šílená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 v 01:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinka.kr
ahoj. okraj Brna je široký termín... kde přesněji bydlíte??
23. črc 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinka.kr
to je důležitý, že jste si svatbu užili :wink: :wink: :wink:

@memi88
tak věk nám odpovídá :slight_smile: lokalita - posud sama - my jsme z Vinohrad :dizzy_face: jestli chceš, dám ti echo, až jednou pojedem s kamoškama do jogurtárny, tam to určo znáš, je to kousek za pivovarem a můžeš se k nám přidat, ju? :wink: :wink: :wink:
Ted v těch vedrech moc mhd nejezdíme - nedovedu si to moc představit, ale jinak nám na Mendlák jezdí trolejbus :wink:
23. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@memi88 brno líšen :wink:
23. črc 2010 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun
jj budu docela ráda. díky
24. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hlásím se po dlouhéééééé době :slight_smile:jsem teď hodně na fb nějak mne nebaví sem chodit hlavně kvuli adminám :slight_smile:jak se tu všichni míte?
Beti moc gratuluji k pohlavý miminek dva kluci jako buci teda Matěj a Honzík :slight_smile:moc hezká jména :slight_smile:
Kat měla mooooc krásnou svatbu a moc jí to slušeko jsem tam byla a byla tam fajn zábava :slight_smile:jsem se nasmála :slight_smile:
Jani.sun se občas potkáváme na fb fotky Matyho na fb z Lužánek jsou pecka :slight_smile:moc se mi líbí :slight_smile:
25. črc 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 děkujeme za poklonu, jsme rádi, že se vám svatba líbila :grinning:

25. črc 2010 v 00:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1
Barči díky za pochvalu fotek - jj, fotky od Míši jsou super!!! :wink:
taky jsem ted nějak víc na FB - člověk se tam potká s více lidma, i bezdětnýma, klegové z práce, spolužáci ze střední, ze základky, no je nás tam hafo :wink: :wink: :wink:
25. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a došlo mi, že jsem chtěla ty fotky dát i sem na MK -tak tam konečně jsou - kdo se chcete taky juknout :dizzy_face:
25. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se k vám přidat? hledám někoho s kým bych mohla chodit na procházky ale spousty holek bydlíá na druhé straně brna tak hledám i nekoho trochu blíž. :slight_smile:
26. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunysara
ahojky, jasně, že můžeš. A odkud z Brna jsi?
26. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, omlouvám se, že vám sem lezu. Ale chci se zeptat, jestli nemáte nějaký tip na dobrou, ale ne předraženou restauraci u Brna, která bude u trati (vlak) - takže asi Babice, Bílovice...a tak nějak.
26. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca
ahoj, tak to já bohužel nepomůžu, neznám :frowning2:
26. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAky nedoporučím Babice, Bílovice a pod je úplně jiná strana. Jedinou kde se solidně vaří znám hotel florián - Slavkov u Brna - je naproti nádraží ale jestli je předraženej nebo nejsem schopná posoudit. :unamused:

Katerinka - tak gratulace a ať vám to klape aspoň tak dobře jako doteď.

Zmiňujete jogurtárnu - co ji naplánovat? V červenci už to určitě nestihnem. Ale v srpnu by to určitě šlo. Třeba se tam zas aspoň tři dokážem sejít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
26. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám v těch diskuzích trochu chaoz, ale myslím, že jsem tu už někdy psala, tak znova, mohu se k vám občas přidat, jsem z Brna a momentálně jsems malým sama, tak uvítám nějaký sraz....
26. črc 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hannah, ahoj, klidne se přidej...

lanka, jsi mě rozesmála, že se tam tři zase slezem :grinning: :grinning: :grinning: třeba jo...já nevím, jak to ted pujde, nastupuju do prace, takže času bude méně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže měníš svět prcka za běžný předchozí život.....No aspoň si od něj na chvilku odpočineš...
No proto zmiňuju že tři. S tím jak často sem kdo chodí. To aby jsme to naplánovali na konec měsíce aby si stačili všimnout poctivě všichni a ani to nic nezaručí že :slight_smile:
TAk já bych to viděla zas na ty tři. Ono je to bez tak nejlepší - jak je moc lidí tak stejně nikdo nic neví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hani tak jsme tu spolu???
27. črc 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec,
hani vítej mezi námi :slight_smile:
jj, jsem pro srazík a klidně to naplánujem na konec srpna už ted, at si to stihnou všichni přečíst. my už to teda ani dřív nezvládnem, tento týden plno, příští ještě ne úplně, ale... a pak 14 dní mimo Brno, takže tak....konec srpna to u nás jistí!!! :wink:

jo, jo, kde jsou ty doby, kdy to tady jelo jak po másle - nějak nám to tu poslední dobou vázne!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu vás pozdravit, jak se máte? :slight_smile:

Kačka už trochu chodí,jinak u nás nic nového :wink:
28. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky my jsme taky pro sraz, když to bude v týdnu co ž asi bude, tak můžeme kdkoliv, jen v pondělky chodíme cvičit.
Jinak 14.8. mi přijede domů manžel po asi 4 a půl měsících a od té doby máme víkendy zabité, pořád nějaká akce, 20.-29.8. na severní moravě, pak další víkend oslava, pak křtiny, pak asi budem v Brně a pak narozeniny tchána a pak už snad nějakou dobu v Brně...
28. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,poctivě čtu,ale nestíhám psát.Pro sraz jsem určitě.V září jedeme na dovču,tak to musíme stihnout v srpnu.U nás je nový to,že budeme kupovat velkou postel,protože Adam už do postýlky nevleze ani za nic.Momentálně jsme ho po 14 dnech,kdy spal s náma v posteli,vystěhovali na velkou matračku na zemi v jeho pokoji.Spát tam chce,ale musíme uspávat a v noci,když se budí na mlíko ho musím obsloužit,co nejdřív,aby se mi nenakvartýroval do postele.
28. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun jako zasloužilou účastnici všech srazů navrhni datum a čas :wink: :wink:
28. črc 2010 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek