• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
ahojky,

Kat, tak já jako zasloužilá účastnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se zeptám, který týden se vám víc hodí, ten od 23.8. nebo až ten další?
Jinak mě napadá takové hezké symbolické úterý 31.8. - konec prázdnin :wink:
Ale samo to může být jindy :wink: :wink: :wink:
nebo se klidně můžete domluvit i dřív, jen bych se tentokrát třeba já nezůčastnila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Luci, no tak velká postel, jo? jako jen pro Adámka, nebo velikou postel pro vás všechny? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Hani, to bude shledání po tak dlouhé době!!! :wink: :wink: :wink: jak to zvládáš sama s malým?

Buni, ahoj, rádi o vás zas slyšíme :wink: Kačku zdravíme :dizzy_face:
28. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se obávám že 31.8. je sice krásný datum. Ale ten den máme jediný z celých prázdnin už plno. :wink:
Jinak nám je to fuk. Pokud se nic náhlýho nevyvrbí.... :grinning:
28. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun jo no už se moc těšíme oba, manžel odjel 24.3. pracovně na kurz do Ameriky a až ted se vrátí, ale už se to blíží, od soboty za 14 dní

no a jak to zvládám, musím, začátky byly docela záhul, protože naráz bylo vše na mě, dřív mi manžel dost pomáhal, koupal...., ale už je to v poho
28. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:velkou postel pro vechny máme,ale to by nesměl Adam růst:slight_smile:Budeme mu kupovat už klasickou dřevěnou postel,která se bude dát rozložit na dvojlůžko.
Nevím,jestli už toho 31.8. nebudeme na dovolené.
29. črc 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak co už to předešlé úterý 24.8. ?
jsem věděla, že se tím termínem netrefím!!! :grinning: DDD

@hannah23
Hani, tak to jsi teda hrdinka!!! Ale už se vám to krátí, 14 dní rychle uteče :wink: :wink: :wink: Máš na blízku aspon některou z babiček nebo tetu nebo tak někoho?

@llllucka
Luci, tak to nám pak ukaž fotečku - at se kdyžtak inspirujem - Maty teda v postýlce spí hezky sám, ale strašně sebou mele a už dost naráží do těch šprušlí :frowning2: Jenže se trochu bojím dát ho do normál postele, právě jak cestuje, ale na to by stačily zábrany, ale on občas tak v tom rozespání ještě, jak se vzbudí, tak si stoupne a to mi přijde nebezpečný, aby z normoš postele nespadl :pensive: :pensive: :pensive:
tak hlavně doufejme, že se Adámkovi jeho nová postel bude líbit a bude v ní chtít spát!!! :wink: :wink: :wink:
29. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun no krátí se to a už se oba moc těšíme, a hrdinka nejsem, je spoustu mamin samotných a v Brně nikoho nemám, krom holek z koníka, rodiče pochází ze severní moravy, ale asi 3x za tu dobu jsem tam byla....
29. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, taky pocházím ze severní Moravy - konkr. od Šumperka - a zítra ráno tam jedem. :wink:
drž se, už to fakt uteče a hrdinka jsi!!! :wink:
tak si užijte víkend - všichni tady :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun no já pocházím z Opavy, ted rodiče bydlí v Kravařích a manžel pochází z Vítovky u Oder, taková vesnička asi 100 obyvatel, ale je tam krásně.
31. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, vše znám!!! v Opavě jsem dělala 5 let hotelovku :wink: :wink: :wink:
1. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím se pochlubit: "Tak mi před chvílí přišla domů kytice 19 rudých růží od toho nej manžela a táty k našemu dnešnímu dvouletému výročí.19 tj. každá růže za jeden týden, který jsme bez sebe.No byla jsem z toho v šoku a mile překvapena.Fotku dodám později."
2. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to je krásný!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani:to je nádhera:slight_smile:Tak si to spolu užijte,až se po tak dlouhé době uvidíte:slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo, Petr už plánuje jak v sobotu přijede, tak po obídku půjdem do města na zmrzlinu na pivko a v neděli pojedeme do ZOO Zlín, ale uvidíme jestli to bude v sobotu tak horké, protože ted tam má 6 hodin rozdíl
3. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je fotka, fotil mě ten pán co mi to přivezl, bylo to Petrovo přání...
3. srp 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je teda půgééééét!!! paráda!!! :wink: :wink: :wink:
ty jo, takové plány a člověk by řekl, že už plánuje, jak spolu skočíte do postele :grinning: :grinning: :grinning: sorry za upřímnost :sweat_smile: ale holt se to nabízí :astonished: :astonished: :astonished: :sunglasses:
3. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:musí přece nejdřív unavit dítě:wink:

Hani:moc vám to s tou kytkou sluší:slight_smile:

My se o víkendu chystáme taky do Lešné.Už jsme tam byli loni,ale to z toho malej moc neměl.
4. srp 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka no my jedeme do Lešné 15.8.
4. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo!!! unavit dítě!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad to bude fungovat!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun no to tam možná taky bude ta postel, ale nevím jestli to zrovna nebudu mít:frowning2: a malý většinou kolem 1 až druhé spí takže dobré, ale nevím, když přijede táta tak to asi jen tak neusne
4. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, trochu nestíhám, ale všechny zdravím, zítra budem balit a v pondělí ráno vyrážíme na 14 dní na chajdu, tak se tu mějte hezky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hani, ty si užij přivítání s manžou, at už je jakékoli!!! :wink: :wink: :wink:
7. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, moc si užij dovolenou, vidím, že jak tu nejsi, tak se nikdo neozývá :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2010 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No - jo holt jana je tu "hlavní duše"
A protože se čas pomalu blíží. Tak já účast v jogurtárně 24.8. potvrzuju (pokud se ještě někde něco nepo...). Nevim jak kdo ostatní u nás se spí jen po obědě a to ještě jen někdy takže my tam budem tak cca půl desáté deset a vydržíme do oběda. Pak zmizíme :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ahojík, zdravím po dlouhééé době :slight_smile: máme trochu divočejší prázdniny.....nejdřív nám vytekla půlka bazénu....povodeň jak vyšitá, pak mi skončila v nemocnici ségra.....opět přišli o mimíska a to jim teď až do 13tt tvrdili,že tentokrát je to v pořádku :frowning2: , přerušení se zkomplikovalo a problémy má ještě po měsíci a to nemluvím o psychice, že. Pak mě zas chytly na týden zuby /dobře mi tak, měla jsem jít hned po tom červnu/, to naštěstí přestalo když jsem odjela s kamoškou a dětma k Velkému Dářku na chatičku - holky, tam je krááááásně :wink: no a v pondělí byly holky na první samostatné návštěvě u manželova otce a jeho ženy a Míša se najednou celá osypala, takže skončili na pohotovosti v Líšni. Prý alergická kopřivka (netušíme z čeho). Ačkoliv dostala léky, tak se včera večer slila znovu, pupeny jak Julinčina dlaň, po celém těle a v noci jí začaly natíkat rty, oči atd.j, takže ji manžel vezl na pohotovosti a nechali si ji tam. Dnes odpol. už vypadala líp, tak snad ji zítra pustí.....

24.8. potrvzujeme :slight_smile: pokud se něco nepokazí.....
18. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježda ty ty katastrofy snad přivoláváš to všechno ani není možný... :zipper_mouth:
19. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem zpět!!! :slight_smile: bylo to super :wink:

holky, já se omlouvám, ale v út dopo nemůžu - dnes tu byl domovník a budou nám montovat cosi na balkonech, jak je zateplovali a právě v út dopo mají přijít - takže já bych mohla jedině odpo!!! :pensive: :pensive: :pensive:

Šári, u vás se musí pořád něco dít!!!! to byste asi ani jinak nebyli vy!!! :wink: :wink: :wink:
Jen teda Míši je mi strašně líto, musí to svědit a vůbec!!! takto moc se osypat!!! doufám, že zjistí, z čeho a pomůžou jí!!! ta to má s tím zdravím taky pěkně naprd - jak jsi psala ty migrény, ted toto -no posíláme ji aspon virtuální pohlazení, at už je jí líp!!! :pensive: :pensive: :pensive: co Julinka, ta je v pohodě? :wink:
22. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to by jsme to zas pro změnu nedaly my.... po o se spí. Vstává až se vzbudí a než by jsme ve špičce dorazili do Brna.... darmo to zkoušet.
Aspoň že ta dovolená byla super.. :wink:
23. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky nedorazíme :frowning2: :unamused: .....Juli začala navečer trošku soplit a nevím, jestli je to jen malá rýma nebo angína - v pátek jsme byly v kontaktu s chlapečkem, který s ní v sobotu lehl. Inkubačka je prý asi dva dny . Nerada bych vám nakazila děti..... tak snad v září :slight_smile:

Jinak Míšu nám ve čtvrtek pustili domů, z čeho to bylo nezjišťovali, jen potlačili reakci, pak nasadili dietu a domů nám dali kortikoidovou mastičku, dithiaden a tannohermal lotio. No, mastička letěla do koše a diazepan jsem jí dala jen jednou na noc. Bez toho abych věděla proč, jí nebudu matlat takovýma sajrajtama. 2 dny jsme mazali tannohermal a už nemá po osypání ani památku. Pomalu začíná zase jíst všechno a uvidíme...

Tak si užijte minisrazík :slight_smile:
23. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to vypadá, že to posunem, popravdě se mi to taky moc nehodí, mám lítačku s těma Matyho narozkama, ještě tam máme vyšetření na endo-krino, do toho ty balkony, no je toho povícero, v září snad bude víc klidu - i když my tam někdy máme jít na druhej priorix a tam je těch 10 dní "klidových" ne? ani nevím, jestli se to i u druhého dodržuje, jako stranit se kolektivu?
Šári, to je dobře, že už je Míša lepší!!! držte se, holky! :wink: a Juli, at je v pořádku, taky na ni myslíme :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky bych konečně někdy zas dorazila na nějaký srazík dlouho jsem vás neviděla jak se všichni máte?:slight_smile:
24. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun
Matýskovi přejeme s Terezkou vše nej nej k 2.narozeninám hlavně ať ho mají rodiče moc a moc rádi a ať ho nezlobí:slight_smile:))))
25. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek