Tanvald a okolí

Ahojky..🙂 ..hledám maminky z Tanvaldu a okolí...na popovídání, podnikání nějakých akcí,výletů...jsem z Plavů....mám dvě holčičky 3,5roku a 8měs....R.
bublinka20
16. říj 2012
Ahojky,stále hledáte nějakou maminu?. Jsem přímo z Tanvaldu, přistěhovala jsem se sem ani ne před týdnem a nikoho tu zatím neznám 🙂
rozarka65autor
19. říj 2012
@bublinka20 Ahojky...🙂 A jak máš starou holčičku?
bublinka20
21. říj 2012
7 měsíců🙂)
rozarka65autor
21. říj 2012
@bublinka20 Jéé,to máš ještě mimíska...🙂 x-)
bublinka20
21. říj 2012
No, mě příjde, že mi něják moc rychle vyrostla 😃
bublinka20
21. říj 2012
Ale koukám, že Ty už máš velikou hočičku 🙂)
rozarka65autor
21. říj 2012
@bublinka20 jj,už jsou holky veliké...hrozně to letí... 😉
A co vás to napadlo se přestěhovat do těchto končin?
bublinka20
21. říj 2012
máš fb?🙂)
bublinka20
21. říj 2012
Kdyžtak Plyšová Bublinka
rozarka65autor
21. říj 2012
@bublinka20 no,jsem tam,ale koukám tam jen,když mi přijde upozornění na mail...nějak s fb nekamarádím...😃
Prosím tě,abych věděla,že mi sem píšeš,musíš označit u mého příspěvku "odpověz"...🙂
rozarka65autor
21. říj 2012
Musím jít...jdeme do krámu,aby bylo ještě nějaké pečivo...a slíbila jsem holkám,že to vezmeme přes hřiště...tady budu asi až večer... 😉
rozarka65autor
21. říj 2012
@bublinka20 teď jsem tě taky neoznačila...😃
bublinka20
21. říj 2012
@rozarka65 Dobrá XD tak večer pokecáme 🙂) zatím pá 🙂) a dobře nakupte holky 🙂
rozarka65autor
21. říj 2012
@bublinka20 užijte si sluníčkovou neděli...🙂 Teda doufám,že bude sluníčko... 😃 🙂
divisovarenata
2. únor 2013
Ahojky jsem take z Tanvaldu bydlim tady asi rok ale moc tady nikoho neznam mam 15mes holcicku.
rozarka65autor
3. únor 2013
@divisovarenata Ahojky a jak se ti tu bydlí?A proč jsi se sem odstěhovala?
divisovarenata
4. únor 2013
Ahojky nastehovala jsem se za pritelem ma tady svuj byt🙂A jak se mi tady libi uprimne moc ne,ale uz jsme si trochu zvykla hlavne mi chybi lidi kolem sebe🙂
rozarka65autor
4. únor 2013
@divisovarenata tak to já jsem si teda ještě za 4,5 roku nezvykla...😃 Nejradši bych se vrátila zpátky do Liberce...mám tam přátele i práci...Chystáš se na masopustní průvod 12.2.?
divisovarenata
5. únor 2013
Taky jsme si moc nezvykla,bydlela jsme v Liberci taky obcas tam jezdim.Myslis v Jablonci ten masopustni pruvod?Jinak nevim o jinym.Pokud bude pocasi tak pojedem.A jak jsi se sem dostala ty?
rozarka65autor
5. únor 2013
@divisovarenata ne,myslím v Tanvaldě...
http://www.tanvaldsko.info/de/aktuality/masopus...
No já bydlela v podnájmu v garsonce a když jsem zjistila,že jsem těhotná,tak jsme sháněli bydlení...no tak bydlím...
divisovarenata
5. únor 2013
Tak kouknu a do Tanvaldu by jsme mohli to mam hned tady.Taky jsme bydlela v pronajmu a kdyz jsem prisla do jinyho stavu tak jsem sla do Tanvaldu protoze pritel tady ma byt🙂A ty bydlis v Plavech?Uz mas naky znami vid?Ja u taky znam ale prijdou mi ze jsou samotarsky ja byla zvykla mezi lidma a chci abz moje dcera byla mezi detma🙂)
rozarka65autor
5. únor 2013
@divisovarenata když mi odpovídáš,tak mne označ,ať vím,že mi píšeš...
Jj,v Plavech...
Vždyť v Tanvaldě je mateřské centrum Maják...🙂
http://www.mdcmajak.estranky.cz/
divisovarenata
5. únor 2013
Jo chodime obcas do MAjaku,ale byli jsme tam pred 14dny a pak jsme byli marodny chodi tam i s nemocnymi detma🙂
divisovarenata
5. únor 2013
rozarka65autor
5. únor 2013
@divisovarenata no jo,některé maminky nepřemýšlí... :-| Přeci,když je dítě nemocné,tak nikam nelezu...To já si nechávám doma i starší,když je mladší nemocná,když to teď ještě jde...
divisovarenata
5. únor 2013
@rozarka65
A ty jezdis nekdy do Majaku?
rozarka65autor
5. únor 2013
@divisovarenata jezdila jsem..ale už je to dlouho,byla jsem tam naposledy před skoro dvěma lety,když jsem byla těhu s Eli...od té doby ne, protože nemám tu potřebu...Aninka chodí do školky a já dělám tři kroužky u nás..ale možná je pravda,že bych mohla vyrazit s Eli... 😉
rozarka65autor
5. únor 2013
@divisovarenata chodíš tam po nebo ve čtv?
divisovarenata
5. únor 2013
@rozarka65
Ze by jsme se mohli sejit.Uz musim koncit jdu neco delat.Mej se pa🙂))
rozarka65autor
5. únor 2013
@divisovarenata jj,utíkej..můžeme se domluvit....já tu taky dělám přípravu... 😉

Začni psát odpověď...

Odešli